Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miert nem enged nem csak itt, mas forumokban is, ekezetes betuket irni a gepem? fórum

Miert nem enged nem csak itt, mas forumokban is, ekezetes betuket irni a gepem? (tudásbázis kérdés)


30. 5cb4354c81 (válaszként erre: 29. - A74de3d08a)
2008. júl. 4. 16:00
;-))
29. a74de3d08a (válaszként erre: 28. - 5cb4354c81)
2008. júl. 4. 09:39
oké. akkor megnyugodtam. :-)
2008. júl. 4. 08:05

Nem azért telelpítette újra, mert koszos! Hanem, mert mondtam neki, hogy nem számítástechnikával foglalkozó emberke csinálta, csak a szomszéd, aki azt mondja, hogy ért hozzá! Ráadásul olyan xp volt rajta, ami minden indításnál kiírta, hogy szoftverhamisítás áldozatává váltam, mert ez az xp nem felelt valami eredetiség vizsgán, vagy valami ilyesmit. Most aki megcsinálta, eredti progit telepített rá, ami addig is volt rajta, amíg nem kontárkodtak bele.

De tényleg, az a léyneg, hogy most már jó!!!!:-)))

27. a74de3d08a (válaszként erre: 26. - 5cb4354c81)
2008. júl. 3. 18:40

na jó. azért elég nagy szakmaiatlanság azért újratelepíteni, mert koszos.... :-D :-D

de a lényeg, hogy most már jó. :-)

2008. júl. 3. 16:46

Sziasztok! Elvittem szervízbe a gépet. Állítólag semmi baja nem volt, csak iszonyatosan koszos volt, meg újra telepítette a srác. Már mennek az ékezetes betűk is!!!!! Köszi a hozzászólásokat!

Azért ha van valakinek bármi problémája, írjatok, hátha tud valaki segíteni!

Köszi köszi köszi

25. a74de3d08a (válaszként erre: 24. - 5cb4354c81)
2008. júl. 1. 13:52

igen ez így van.

bocs, nem olvastam végig a topicot, csak néhány hozzászólást.

ha úgyis mész szervízbe, akkor valószínűleg ott megoldják a problémát.

amúgy ilyet még nem tapasztaltam, hogy szövegszerkesztőben mennek a magyar betűk, böngészőben meg nem....

mi történik, ha lenyomod pl. az é billentyűt?

semmi nem történik, vagy a billentyűnek megfelelő angol karaktert írja ki?

sok kérdés felmerül....

ennek ismeretében (hogy más programokban működik rendesen) látatlanban nem lehet erre semmi okosat mondani. :-(

24. 5cb4354c81 (válaszként erre: 22. - A74de3d08a)
2008. júl. 1. 13:38

Windows XP Professional van a gepen.

De ha a nyelv nem lenne jo, akkor mashol sem tudnek ekezetes betuket irni. Nem?

De pl. a Donnan, semmi gond nincs, meg ha e-mailt irok akkor is minden ok.

Csak itt hoxan, iwiwen, myvipen( eddig ezeket probaltam ki, mert a mi vilagunkat, babas oldalakat meg nem neztem meg),nem tudok ekezetet irni.

Ha a nyelvvel lenne gond, akkor sehol sem lenne jo, nem? Mindegy, ma megyek a szervizbe, hatha mentheto a gepem. Na, nem az ekezetek miatt, hanem a sok hiba miatt, amiket elobb mar leirtam.

Koszi mindenkinek!!!!

23. MelisUK (válaszként erre: 21. - Ürmano)
2008. júl. 1. 12:38
Csak software-t lehet letölteni :) A hardware-t venni lehet, az kézzel fogható dolog, ilyen pl. az alaplap, a vinyó, hangkártya, stb.
22. a74de3d08a (válaszként erre: 21. - Ürmano)
2008. júl. 1. 10:14

nem kell kicserélni a billentyűzetet, csak a billentyűzet kiosztást kell átállítani magyarra.

Mirmil! milyen operációs rendszer van a gépeden?

2008. júl. 1. 07:16
Szerintem kikell cserélni a tasztaturat magyar nyelvüre.Hiaba töltöd le a hardweart,nem biztos, hogy a geped fogadja es a betük is mást mutatnak.
2008. jún. 30. 19:41
A számítógéped windovsza beolvasás alkalmával rákérdez a gép alapméretezett nyelvezetére, amennyiben azomban ez már eleve angol, nem tudom, hogy képes-e magyar nyelvre váltani, bár interneten keresztül bizonyosan van rá mód, de azt nem tudom, hogy hogyan kell
2008. jún. 30. 19:37

Csak úgy lehetséges, hogy a számítógéped alapértelmezett nyelvezete nem magyarra van állítva, valószínűleg angol. Próbáld ki a következőket:

betűköztől jobbra lévő ALT együtt az F9 alatti gombbal és utána üsd le az O-t, ennek öt kellene adnia, ha sikerül leírom a többit is

2008. jún. 30. 19:31

Mondjuk nem mai csirke a gepunk, de nem is olyan nagyon regi, P4-es. Volt mar, hogy mergemben belerugtam, mert allandoan akkor kapcsolt ki, amikor valami fontosat csinaltam, persze minden eltunt.

Azt hiszem nem bizom mar senki nagytudasu emberben itt nalunk, tenyleg elviszem szervizbe!

2008. jún. 30. 19:27

Most is eltuntem. Aztan jott egy oldal, aminek ez volt a cime: Mozilla Quality Feedback Agent-Firefox2

Na, ez mi a franc?

Most Internet Explorerrel jottem vissza, de ez sem lesz sokaig!

80ASIQ koszonom, hogy probaltal segiteni!!!!!! Es mindenkinek. Aki eddig segiteni akart!!!

2008. jún. 30. 19:25

Nekem is az a véleményem, h szervízbe kéne vinned, ott meg fogják mondani, h menjen-e a kukába a gép és mi menthető meg belőle, v meg lehet-e még javítani.

Lehet, h csak vmit hardveresen ki kell cserélni, utána megint egy windows install és okés lesz, de lehet h kuka a vége... Nekünk is az előző laptopunk kinyiffant, kb másfél évig bírta... Pedig jó kis gép volt ám... Csak nem bántunk vele valami szépen. Egy időre pl a cicánk javította meg, mikor lelökte az asztalról... Picit szétesett, de összeraktuk, majd még kb 1 hónapig tökéletesnek mondhatóan működött, majd kidobtuk a kukába. A macsek előtt nekünk is sokat volt kék halálunk... És a töltéssel is probléma volt, pedig vettünk új töltőt hozzá. Fogta magát és nem volt hajlandó tölteni és egyszer csak lemerült a gép... Utána úgy lehetett föltölteni, h addig, amíg 50%-ra föl nem töltött, addig mindig újra be kellett dugni a töltő kábelját a laptopba, mert kb 2 másodpercig töltött, utána nem. De ha elért 50%-ig, onnantól töltött. Nevetséges volt...

15. 80ASIQ (válaszként erre: 13. - 5cb4354c81)
2008. jún. 30. 19:12

De flancos géped van, hallod-e!

Hibák lavinája tapasztalható. Ezek után inkább egy szagemberhez kellene vinni. Sajnálom, hogy kevésnek bizonyultam.

2008. jún. 30. 19:10

Azota szarakodik a gep, amiota elegett az usb kabel, es tonkre ment a modem. Ki lett cserelve, de a gep azota kezdte el csinalni a hulyesegeket.

kezdte azzal, hogy allandoan kikapcsolt, ujraindult magatol. Vagy kikapcsolt es nem tudtam ujrainditani. Akkor ujra telepitettem(mar 4x), azota meg teljesen vege van! Csoda, hogy most eddig meg van net, es nem tunt el. Ja, az internet kacsolattal nincs gond, azt megneztem. A geppel lehet valami, csak fingom nincs, hogy mi a franc.

Az msn is rossz, allandoan valami hibat talal....

Mar nagyon elegem van, kedvem sincs sokszor ez miatt ideulni!

Es mindenki olyan okos, mindenki ert a gepekhez, csak eppen senki nem tudta eddig megcsinalni!

13. 5cb4354c81 (válaszként erre: 12. - MelisUK)
2008. jún. 30. 19:05

Megprobaltam, de semmi. Amikor ekezetes betut akarok irni, akkor megjelenik itt pl. a keret aljan egy gorgeto sav, a kurzor pedig elugrik a sot vegere.

Ez is a nyelv elallitastol lenne? Amugy meg tudtaosan nem allitottam at a nyelvet. De mas bajok is vannak a gepemmel. Pl. allandoan fogja magat es kilep a netrol, semmi hiba kiiras, egyszeruen, csak eltunik a net es kesz. Az asztal jon elo. Aztan nem is tudok sokszor visszalepni, a mozzillara, de nem ir ki semmit. Aztna sokszor van, hogy kijon a kek halanak nevezett kek kepernyo...

Ja, csak par oldalon nem enged ekezetes betuket irni. Pl. Hoxa, Iwiw, Myvip... De pl. e-mailben, vagy amikor a keresobe irok be valamit, akkor nincs gond!

12. MelisUK (válaszként erre: 11. - 5cb4354c81)
2008. jún. 30. 13:06
Ez azért van, mert átállítottad a billentyűzeted angolra. Megoldás: állítsd vissza magyarra szintén a billenytűkombinációval, amit alább írtak, vagy a startsoron, ahol piciben látod a klaviatúrát (billenytűzetet) vagy (réggebi Windows esetében) azt látod, hogy EN, arra addig kattints, míg HU vagy HUN nem lesz, tehát állítsd magyarra.
11. 5cb4354c81 (válaszként erre: 6. - 80ASIQ)
2008. jún. 30. 11:45
Lenyomtam a ket gombot, es az lett, hogy nehany betu felcserelodott, ay ekezetesek helyen pedig ilyenek vannak :_ ).......
2008. jún. 30. 11:41
Itt vagyok!
9. monidavi (válaszként erre: 3. - 5cb4354c81)
2008. jún. 30. 11:35
A nyelvi eszköztárad milyen nyelvre van állítva? Nekem akkor nem engedte az ékezetes betűket, mikor angolra át lett állítva.
2008. jún. 30. 11:14

Winio.dll nem található ujra telepités kér minden esetben a gépem.


Internet- parancsikon célja érvénytelen Internet-parancscsikon tulajdon lapját hogy helyes-e a cél

/Kapu a kezdő oldalam és nem tudja kapcsolni/

de a Kedvencről tujdom csak bekepcsolni?

Mi a teendőm!?

2008. jún. 30. 11:06

Itt vagy?

Nos?

2008. jún. 30. 11:05
(bal)Shift + (bal)Alt egyidőben történő lenyomása hátha segít. Nálam bejött. Próbáld meg!
2008. jún. 30. 11:03
Most mennem kell, de sietek vissza, hatha addig valaki tud valamit.
4. 5cb4354c81 (válaszként erre: 2. - 80ASIQ)
2008. jún. 30. 11:02
De jo lenne, ha tudnal segiteni!
2008. jún. 30. 11:01

Az lenne a kerdesem, hogy miert nem enged nem csak itt, mas forumokban is, ekezetes betuket irni a gepem? A kepalairasokhoz sem engedett ekezetes betut irni.

Ha valaki tudja, segitsen!!!!! Elore is koszi!

2008. jún. 30. 11:01
Tudásom szerény, de ha tudok, segítek.
2008. jún. 30. 10:59
Szamitogeppel kapcsolatos kerdes! Segisetek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook