Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sok cikket írtál már a hoxára és mennyi idő múlva került aktiválásra? fórum

Sok cikket írtál már a hoxára és mennyi idő múlva került aktiválásra? (beszélgetős fórum)

15. ina87
2016. szept. 7. 17:55
sosem írtam cikket...
14. Hoxa
2008. okt. 30. 21:10

Ha jól emlékszem, Hasfelmetsző Jackről írtál, jórészt a wikipédia alapján. A hónapok azért teltek el, mert már eleve nem tudtam hova tenni az írást.


Ha egy írás tartalmas, helyesírási hibáktól jórészt mentes és olyan témában íródott, ami a portálhoz kapcsolódik és amelyben kevés cikk várakozik, akkor hamar megjelenik. Ha valamelyik az előbbiből nem teljesül, akkor lehet csúszás, sőt az is lehet, hogy nem rakjuk ki végül.

2008. okt. 30. 13:15
Egyet írtam, hónapokkal később kaptam egy levelet, hogy nem kerülhet fel az oldalra, mert nem kapcsolódik a női portál témáihoz, szóval, ha legközelebb veszem a fáradtságot és neki látok írni valamiről akkor max cipőkről írok majd, meg arról, hogy milyen színű ruhához milyen színű körömlakk illik...
2008. okt. 30. 13:10
Írtam és kb. 2-3 hét múlva már olvasható volt.
11. Hoxa
2008. jún. 30. 12:49
Nem a téma, hanem a MINŐSÉG!
2008. jún. 30. 12:26
Már elnézést,nem bele dumálni akarok,csak furcsállottam,hogy még mindig mindent át kell nézni,cenzúrázni,leellenőrizni,pont mint az átkosban,és mindig van valaki,aki megmondja,hogy mi mit,és miért nem olvashatunk el,miért nem nézhetünk meg.Engem semmilyen téma nem zavar,jöhet bármi,legfeljebb nem olvasom el,de amit én nem nézek,azt lehet,hogy más meg élvezettel olvassa,olvasná.Az itt leírt egy hónapos átfutás az,amin megütköztem,és tettem megjegyzést.Persze jó munkához idő kell,ahogy az orosz mondja.Akkor várunk tovább,hosszú méla lesben...
9. Hoxa
2008. jún. 30. 08:15

Akkor elmesélem, hogy régen nem ellenőriztük a cikkeket és automatikusan kikerültek (még nem volt ennyi tag).

A tapasztalataink alapján vezettük be az ellenőrzést, mivel nem tudunk minden percben a portálon lenni és azt figyelni, milyen írás kerül ki épp cikként.

Olyan cikkek is kikerültek, amelyektől égett a képem, hogy egyáltalán arra a rövid időre, míg nem töröltem, a portálomon megjelenhetett...


Nem gyerekek vagyunk, igaz. Hanem felnőttek, épp ezért felnőtt módra csináljuk!

A cikkeket átolvassuk, kijavítjuk a (rengeteg) helyesírási hibát. Beosztjuk, hogy minden napra jusson új téma, és lehetőség szerint minden fő témában legyen újdonság hetente.

Szerintem ez nem kgb, meg illetékes elvtárs, hanem portálszerkesztés. Aki pedig ezt nem érti, az ne dumáljon bele!

2008. jún. 29. 23:10

Lenne itt akkora káosz, mint ide Lacháza, ha simán fel lehetne tölteni "cikkeket".

Olyan kérdésekkel indulnak fórumok, hogy hogy lehet eljutni a Nyugati pályaudvartól a Stadionig. Nem lenne egyszerűbb megnézni a neten vagy felhívni valakit?

Én azon csodálkozom, hogy a fórumokat simán meg lehet nyitni, semmi szűrő nem kell hozzá.

Arról nem beszélve, hogy a helyesírás néha elrettentő, gondolom a hibákat is javítják, nem szórakozásból olvasgatják az irományokat.

2008. jún. 29. 23:05
Én egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy mit kell itt szórakozni,meg engedélyezgetni,nem gyerekek vagyunk,és gondolom a KGB sem ellenőriz már minket,és azt is gondolom,hogy a Nemzetbiztonsági Hivatal sem cenzúrázza a Hoxát,és mégis itt kell várni,és várni,csak nem egy Parlamenti Bizottság játszadozik ráérősen,semmit el nem intézve,ahogyan szokták mostanában 2002 óta.Pedig egyszerű,elolvassa az illetékes elvtárs,ha kell pecsét rá,és már mehet is,ez kb. 12-13 perc,és akkor már sokat is mondtam,vagy ha nem megy,sok a dolog,akkor vonjanak be másokat is,és akkor mondhatják,hogy "megcsináltuk".Mi is jól járnánk,és az időnk is megmaradna,meg a kecske is jól járna.Az ötletemért nem kérek szerzői jogdíjat,simán ingyen adom,és még van,ha kell.
2008. jún. 29. 22:58
Előre is köszi Speedz
2008. jún. 29. 22:56

Hamarosan elfogynak a leellenőrzött cikkek, úgyhogy majd megint végignézzük az azóta beérkezett adagot.

Általában 2-3 hét alatt minden cikk beosztásra kerül, kivételt képeznek ezek alól a problémás cikkek.

A tied sucika17 pl. eléggé rövidnek tűnik első pillantásra, de majd pár napon belül meglátjuk mi lesz vele.

2008. jún. 29. 22:53
Én már több,mint 1 hónapja írtam, de még most se
2008. jún. 29. 22:49
Még csak egyet írtam.Pár nap múlva aktiválták.
2008. jún. 29. 22:35
Bocsánat elírtam a hoxáa helyett hoxára.
2008. jún. 29. 22:34
Sok cikket írtál már a hoxáa? és mennyi idő múlva került aktiválásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook