Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Volt már valaki dance aerobic órán? Mondjuk az Éles saroknál levő fitnessben? Tapasztalat? fórum

Volt már valaki dance aerobic órán? Mondjuk az Éles saroknál levő fitnessben? Tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 4. 22:01
Nem mondtam en,hogy mindenhol rossz. Itt az, sajnos.
8. emagdi (válaszként erre: 7. - 1fdcfbed41)
2009. júl. 1. 19:39

jó, de attól még, hogy ahol te voltál nem volt elég kreatív a tanár, és spóroltak a fűtésen, még nem azt jelenti, hogy máshol nem lehet jó órákat tartani, vagy nem jók a körülmények:))


amúgy az e-fitness egész jó hely szerintem, mivel talán csak 2 éve nyitották minden szép és új, és jó a légkoncicionálás is:)

az órákat tartó oktatókról nem igazán tudok nyilatkozni, de amennyire láttam mindig sokan vannak az órákon, szóval jónak kell lennie, ha ennyien mennek oda.

7. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2009. júl. 1. 17:01
Voltam ,,elo-oar", de 2 valtozat volt, azt is meg lehetett hamar unni, foleg,hogy tel volt es nem futottek a teremben. Egyenesen meg lehtett fagyni. Sok ruhaban pedig nem lehet ugralni. :(
6. emagdi (válaszként erre: 5. - 1fdcfbed41)
2009. júl. 1. 16:47
igen, de gondolom hogy mindig más a koreográfia, így azért hosszabb távon is változatos tud maradni. (ezért jobbak az "élő" órák a dvd-nél)
2009. júl. 1. 12:21
En mar mindenfele aerobicot meguntam, monotonok szamomra. A dance aerobic erdekesnek tunik. Az elejen nagyon kell figyelj, hogy mit kell csinalj, biztos azert telik ell egykettore az ido.
4. emagdi (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2009. júl. 1. 11:32
ja, azt nem írtam, hogy én is ott az e-fitnessben voltam
2009. júl. 1. 11:31

szia! én még a nyílt napon voltam egy ilyenen (akkor volt az első bemutató óra ott ebből az órafajtából) és nagyon jó volt!!! (pedig én nem is szeretek mozogni, és még így is nagyon tetszett... nem is vettem észre, és eltelt az egy óra!)

egy srác tartotta az órát (a nevét már nem tudom sajna)

2009. júl. 1. 10:42
En nagyon ki szeretnem probalni, de ahol en lakok nincs ra lehetoseg. Szeritem erdekes es hatasos.
2008. jún. 29. 21:09
Volt már valaki dance aerobic órán? Mondjuk az Éles saroknál levő fitnessben? Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook