Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Most tulajdonképpen mit is szabad, illetve nem szabad Horvátországba kivinni? Mindenhol mást írnak róla::((( fórum

Most tulajdonképpen mit is szabad, illetve nem szabad Horvátországba kivinni? Mindenhol mást írnak róla::((( (tudásbázis kérdés)


10. Ekidli
2008. júl. 1. 20:26
Nekem most jöttek haza ismerősömék, ők vittek magukkal kaját, de nem szóltak semmit. Mást viszont visszafordítottak, de elment egy másik átkelőhelyhez, ahol simán átengedték. Úgyhogy szerintem ez még csak valami "hangulatfüggő" dolog. Én tavaly voltam Horváto-ban, és szerintem minden sokkal drágább, mint itthon, így idén is kicsempésszük az ételt.:D
2008. júl. 1. 20:23
Holnapután indulunk...igazából nem is hallottam róla, hogy vmit nem lehet...gondolom a hús, akkor nyers húsról beszélünk, nem!?! mert most csinálnék fasirtokat, sült húst...tavaly még semmi ilyesmi nem volt. EWgyébként az árak kb. vlóban megegyeznek, bár az ásványviz, dinnye és más gyümik irreálisan drágák...egyetek itthon, már megfiezthető!!! mindenkinek jó nyaralást, jó időt!
2008. júl. 1. 20:05
Aktuális élményeket leírnátok?
2008. jún. 30. 14:46
Sziasztok! mi most jöttünk haza Horvát o. ból. A határon semmit nem néztek, sokmindent vittünk ki. Viszont szerintem felesleges volt, mert szinte minden annyiba került a boltokban mint itthol, mondjuk egy Hélikerben.Kevés dolog volt ami drágább volt.Viszont a hátunk közepén jön ki a paprikás szalámi, mert mivel azt vittünk, így végig azt ettük...:)
2008. jún. 30. 14:33

Sziasztok!


Ez engem is érdekelne! és ezen kívül még az, milyen árak vannak horvátországba? Hús, szalámi, zöldségek, ilyenekre gondolok. Van valakinek tapasztalata?

2008. jún. 29. 22:01
Ma a rádióba azt mondták hogy gyümölcsöt se, de ha az úton szeretnénk barackot, almát enni szomjoltónak, éhségcsillapítónak vagy csak úgy akkor azt se szabad bevinni? Vagy csak talán rekesznyi mennyiséget nem?
2008. jún. 29. 17:48
Barátaink ma jöttek haza,nem néztek semmit.Szabad vinni mindent.
2008. jún. 29. 17:26

Szia!

Tesómék jövő hónap közepén fognak kimenni Horvátba és ők úgy tudják h. húst, tejterméket nem szabad, meg ilyet ,h. aranyrúd( gondolom nem erre gondoltál) viszont ásványvíz, konzerveket lehet vinni.

2008. jún. 29. 17:23
Naa ez engem is érdekelne!!!
2008. jún. 29. 17:21
Tudnátok abban segíteni, hogy most tulajdonképpen mit is szabad, illetve nem szabad Horvátországba kivinni? Mindenhol mást írnak róla::(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook