Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A kicsik összetartása fórum

A kicsik összetartása (beszélgetős fórum)


2013. máj. 25. 16:43
Ági és Emese szép történetét olvashattuk 7évvel ezelőttről.
2006. aug. 4. 09:50

Miért ne lehetne két kicsi között ilyen szoros lelkikapocs? Szerintem örülj neki:)


A legjobb barátnőmmel szinte születésünk óta ismerjük egymást. Anyu mesélte, hogy még csak pár hónaposak voltunk, de mikor a babakocsival egymás mellé értünk kezünk-lábunk nekiállt járni, annyira örültünk egymásnak:)

2. time
2006. júl. 23. 17:36
Szerintem van, lehet ilyen. A kicsik sokkal többet tudnak, mint azt gondolnánk!
2006. júl. 23. 16:07
A kislányom 2 hónapos volt mikor gőgicsélés közben azt mondogatta, hogy ÁGI. A Hugomnak még 3 hónapja volt hátra szülésig. Már tudtuk, hogy kislány lesz és Ágnesnek fogják hívni. Együtt lakunk és együtt is voltunk mindíg még kismamák voltunk. Emese addig hajtogatta, hogy Ági, még Ágica 2 hónappal hamarabb megszületett. Mivel koraszülött lett így sokára jöhetett haza, de Emeseén mindíg lehetett érezni, ha baj volt Ágicának. Tudtuk, hogy lélekben ott van és vigyázik az Unokatestvérére. Azóta is odáig vannak egymásért. Azelőtt még ilyet nem hallottam. Ha valaki igen kérem erősítsen meg. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook