Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » PCOS és pajzsmirigy alulműködés esetén a Gynex cseppet hogyan kell szedni? fórum

PCOS és pajzsmirigy alulműködés esetén a Gynex cseppet hogyan kell szedni? (tudásbázis kérdés)


9. s700
2009. dec. 30. 08:44
nekem most a renolt csökkentették és a gynexet szedem 3-4 naponta folyamatosan emelt adagban
8. zurbika (válaszként erre: 7. - S700)
2009. dec. 16. 08:00
Azt én sem írtam, de én is szedek mellette mást is. Vitamarint ( mert pcos -nél fontos a halolaj), Skeletint, mert nagyon alacsony a kálcium szintem és emiatt sok gondom van(ez is a betegségek következménye) és spirulina barleyt szintetikus vitaminok helyett. Renolt és is szedtem, szintén egy három hónapos kúrát kellett végigszedni, utána fenntartó adagot és amellett már lehetett mást is szedni, de nekem nagyon sokat segített, így azt elhagytam.
7. s700 (válaszként erre: 6. - Zurbika)
2009. dec. 16. 07:21

Én is 3 hetes kúrában szedem, 1 hét szünettel. Mást is szedek még mellé: Renol, Fytomineral, Flavocel, Probiosan, Vitamarin.

Viszont a következő 3 hetes kúra után mindig mérés következik és a mérés alapján állítja be az adagomat az alapján, hogy mennyire használt.

Nekem a Renol mellé most először sikerült felírni a Gynexet is, mert túl sok volt a szervezetemnek, pedig a hormonjaim sem működnek tökéletesen.

Mindenkinek jó gyógyulást és kellemes karácsonyt kívánok!

2009. dec. 15. 17:36
Szia! Nekem is pcos-em és pajzsmirigy alulműködésem van. Rendszeres orvosi kezelés és kontroll alatt állok és én szedem a Gynex cseppet. Ez ugyanis nem klasszkikus értelemben vett gyógxszer, hanem hatásmechanizmusában olyan, mint a homeopátiás szerek. A betegségeimre szakorvos által felírt gyógyszerek mellett és nem helyett szedem. Egyébként a gynex adagolását tanácsadóval beszéltem meg, abban a gyógynövény és bioboltban, ahol a gynexet vettem. Ugyanis azért egyéni az adagolása. Nekem három hónapos kúrát írtak fel, emelkedő cseppszámmal, háromhetente egy hét szünettel (öngyógyító folyamtok elinditása miatt), majd a három hónap után alacsony csepp számmal fenntartó adagot, de ebben is van szünet.
5. s700
2009. dec. 11. 13:08
Kíváncsi lennék a tapasztalatotokra!
2009. febr. 21. 09:25

a p.mirigy betegséggel nem szabad könnyelműnek lenni.

szakorvoshoz kell menni ő majd kivizsgál stb.

ő ír fel gyógyszert ha kell.


én ezt cseppet nem ismerem.


bár nekem is volt alul működésem de gyógyszert kaptam.

de már évek óta semmi gondom.de ellenőriztetem időközönként a vérképet ezen a területen is.


a kérdésre visszatérve: ezt orvos írja fel akkor rá is írta az adagolást.


ha meg vmi vény nélküli nem bíznék benne....

2008. jún. 29. 16:35
Köszi.Majd így fogom szedni.
2008. jún. 29. 08:21

szia!

Szerintem úgy,mint más esetben is.A használati útmutatóban van leírás róla.Szerintem napi 3szor 1cseppel kezdheted,hogy a szervezeted megszokja,aztán emeld fokozatosan az adagot napi 3szor 4-5cseppig.Használat előtt jól rázd fel,és 3hét után tarts 1hét szünetet.

2008. jún. 28. 23:12
PCOS és pajzsmirigy alulműködés esetén a Gynex cseppet hogyan kell szedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook