Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vágassak frufrut vagy ne? mit tanácsoltok? fórum

Vágassak frufrut vagy ne? mit tanácsoltok? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 26. 19:22
Sziasztok :) Nekem olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy aki nap szinten mosta a frufruját, annak milyen tapasztalata volt? Nekem ma lett levágva, nagyon tetszik is, csak az az egy gond van, hogy nekem kb 3 nap után már azért nem szép.
26. 303f124d53 (válaszként erre: 25. - 673567bc24)
2009. szept. 27. 21:04
hm...hát igen,biztos nekem is majd minden nap kell igazítani rajta...de nembaj!:)
2009. szept. 27. 19:16
nekem is volt,mikor divatba jött!Minden reggel vasaltam,mostam elől!:S
2009. szept. 27. 19:13
mármint nő a hajam:)
2009. szept. 27. 19:13

én már beszéltem a fodrászommal:D

pénteken megyek!

miért ne?gyorsan hő a hajam,kell a változatosság:)

22. Csigusz 79 (válaszként erre: 19. - 303f124d53)
2009. szept. 27. 15:34
Én is akartam frufrut de rájöttem hogy zavarna,zsírositaná a homlokom,meg nem illik az arcomhoz :)az arcformám hasonló lehet mint a tiéd.
21. reni79
2009. szept. 27. 15:32
nekem 1 hónapja ugyanez volt a dilemmám!Tök egyenes Lady Gagás Fru-frut akartam csináltatni de letettem róla.
2009. szept. 27. 10:25

szerintetek legyek bátor?:)


kicsit attól félek,hogy megbánom...

2009. szept. 27. 10:24

én is szeretnék frufrut..de nekem nem magas annyira a homlokam,és ovális arcom van..szóval nemtudom eldönteni,hogy állna,de lehet,hogy bevállalom

v.mi ilyesmit szeretnék:

[link]

2009. máj. 25. 09:40
nekem is van fufrum,de csak frissen jó,már másnap és utána mindíg elválik ,mivel elől nem úgy nő a hajam mint kéne ehhez a fufruhoz ami nekem van.Úgyhogy én vissza növesztem.Ja, és minden reggel bekell állítanom,mert elalszom!
17. g_eszter (válaszként erre: 1. - Angelsdeath)
2009. máj. 24. 18:58

Szia!

Tavaly elott nyarra en is vagattam frufrut, olyan oldalasat, amilyenre te is gondoltal. Nekem eleg hamar elkezdett lenoni, elaludtam, sehogy se allt utana barmit is tettem ra. Szornyen nezett ki, alig vartam h lenojon :)) De azota elhataroztam, h soha tobbet nem vagatok :D

16. brájgátta (válaszként erre: 15. - Katthy)
2009. máj. 18. 22:02
Ez igaz, sajnos :S
15. Katthy (válaszként erre: 14. - Ec63a7fc29)
2009. ápr. 25. 19:56
Ha a pattanásos homlokra frufrut vágatsz, még kevesebbet szellőzik a bőrőd, és még több pattanásod lesz...
2008. nov. 15. 19:04

Vágass. Eltakarja a homlokon lévő pattanásokat.


Ha mégsem tetszik, újra megnövesztheted.

13. a8d797080b (válaszként erre: 1. - Angelsdeath)
2008. nov. 15. 19:03
Szerintem jól állna. A frufru amúgy is divatos.
2008. nov. 15. 19:02
Most én is frufrut szeretnék vágatni :) Én fodrászt váltottam ennek érdkében...gondolom nem kell részleteznem :D Nekem ez az homlokba lógós frufu tetszik amit nem kell szárítgatni cak ott lóg. Az meg nő egy picig és már el is lehet tűrni oldalra :)
2008. szept. 18. 15:59
Mindenesetre óvatosan:) Én vágtam a múltkor magamnak,hát utána azt se tudtam,hova csatoljam,annyira rosszul állt:S Remélem bárhogy döntesz,neked jól fog állni.
2008. júl. 1. 13:56
Az oldalt fésülős, megritkított frufru nem lenne rossz, de szerintem azzal sok gond van és a szemedbe lóg, az egyenes jobb, ha télleg egyenes s nem girbe gurba. De szerintem ne vágas frufrut, hanem lépcsőzetesen az egész hajadat egy kicsit rövidre.
2008. júl. 1. 06:55

De jó neked, hogy választhatsz: legyen vagy ne...

Nekem sajnos kell, mert magas a homlokom, es hulyen all, ha nincs :D Ráadásul hullámos is, szóval van vele elég bajom... :(


Neked egyenes a hajad, könnyebben formázható... De sokszor csak a baj van vele :)

2008. jún. 28. 21:14

Sztem a frufru nem kényelmes, volt nekem is, nem szerettem.

De, ahogy te akarod...

2008. jún. 28. 21:08

én ilyenre gondoltam:

[link]

2008. jún. 28. 19:41
Megnéztem helyes arcod van. Szerintem egy hosszú fokozatosan lefelé vágott frufru is jól állna, nem tudom másképp leírni csak ahogy látom más fiatal lányokon:)
2008. jún. 28. 19:29

Énis már évek óta ugyanazt a fazont hordom.

Megértem, hogy meguntad. de ha nem fog tetszeni akkor elég rossz lesz neked.

Nekem egyszer levágták elég rövidre elöl. Hát nehéz volt vele megbarátkoznom, és mindig azt néztem, hogy éppen hogy áll. Szóval vigyázz, milyenre vágatod.

Én most elég jól lenövesztettem oldalt, de énis nagyon vágyom frufrura, csak én olyan elnagyoltat akarok, vagyis nem túl rövidet, (nemtudom leírni- kb: olyan mint a címlapokon azok az oldalrafésült kissé nagyobb frufruk).


És én kb: 1-2 hét múlva megyek fodrászhoz. Remélem nem rontja el. Vagy hű marad önmagához: nem változtat rajta semmit. :-(

Lehet máshoz kellene járnom?

2008. jún. 28. 11:11
Én is most akartam vágatni, a fodrászom azt ajánlotta nyárra ne tegyem, mert izzadni fogok és apró pattanások leszek rajtam ill meleg kiütés, majd ősszel.
2008. jún. 27. 16:53

köszi a gyors választ! az az igazság hogy könnyen kezelhető frufrut akarok, olyat amibe ha beletúrok, akkor már kész is van:) és ne túl rövidet mert akkor égnek áll mint az antenna.

szeeintem jövőhéten irány fodrász;)

és kikérdezem az ő véleményét is.

2. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - Angelsdeath)
2008. jún. 27. 16:48

nagyon szép arcod van,úgyhogy nem hiszem,hogy egy fruru-akármilyenre is sikerül-elronthatná:).

Szerintem jól állna neked,és ha mégsem tetszik,egy hulllámcsattal könnyedén elcsatolható,bár szerintem erre nem lesz szükség:)

Viszont praktikusság szempontjából azért érdemes lehet átgondolni,így nyár elején.Nemtudom mennyit jársz strandolni,meg hasonlók,de olyankor azért elég nehéz kezelni,áll össze-vissza,nem biztos,hogy mindig mindenhol van lehetőség(tükör,hajszárító)beállítani,hogy arra fele álljon amerre szeretnéd:)

2008. jún. 27. 16:43

sziasztok!

arra kérlek titeket hogy megnéznétek az adatlapomon a képeket,és tudnátok valamit javasolni azzal kapcsolatban hogy vágassak frufrut vagy ne a nyárra, szerintetek hogy állna?

kis oldalra fésülősre gondoltam, nem pedig szögegyenesre a homlokom közepén.

nagyon szeretem a hajam, és félek hogyha levágatom, meg fogom bánni, de ami most van,nehezen kezelhető, eltakarja az arcom..meg szerintem nem is nagyon áll jól a mostani frizurám. adjatok tippeket!!! köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook