Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudnál vállalni csere üdültetést, gyermekes családokkal? fórum

Tudnál vállalni csere üdültetést, gyermekes családokkal? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 5. 07:34
Jól eltűnt ez a topik a süllyesztőben, pedig nem buta ötlet... !
2008. szept. 1. 09:16
Ez nagyon szépen hangzik, de jó is lenne ha m,ások is jeleznék és fel is ajánlanának hasonló "szolgáltatásokat" ill.: lehetöségket. Még jó pár baráti viszony és kapcsolat is kialakulhatna ebből a jövőre nézve!
2008. aug. 29. 13:43
Én nyitott lennék egy ilyen lehetőségre jövő nyáron! Külön lakást tudnánk biztosítani a "cserecsaládnak", ahol csak ők lennének. Mi is hasonló helyet képzelnénk el (kb. 2 szobás) szép helyen, lehetőleg vízpart közelében.
2008. jún. 27. 13:27
Gondoltam, nem probléma ha indítok egy ilyen témát is. Az is megfordult a fejemben, amikor nekem voltak kicsik a gyerekeim, akkor milyen jó lett volna egy-egy nyaralást így eltölteni. Persze kellemes hangulatban, megfelelő körülményeket biztosítva a várt nyaraláshoz. Viszont is látva ezzel a másik felet ellátással és programokkal. Ha igényt tartana erre is.
2008. jún. 27. 13:25
Tudnál vállalni csere üdültetést, gyermekes családokkal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook