Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létezik olyan mobilszolgáltató aki előfizetéses telefon vásárlásához elfogadja idegen ember jogosítványát is? fórum

Létezik olyan mobilszolgáltató aki előfizetéses telefon vásárlásához elfogadja idegen ember jogosítványát is? (tudásbázis kérdés)

2009. okt. 28. 12:28

szerintetek ha szolgáltatót váltok megnézik a másiknál fizettem e rendesen??

mert sajnos néha elmaradtam!!

túl drága most lejárt és szeretnék váltani,,

,de nem merek e- miatt

2008. szept. 1. 06:48
Igen, de a kiscsaj ezt úgy próbálta beadni, hogy semilyen papíron nem lenne rajta a neve, tehát nem azt mondta hogy kezes kéne neki. De szerencsére már nem téma azóta.
13. PumaNyuszi (válaszként erre: 2. - Fodbetti)
2008. aug. 31. 18:52
Szia!Biztosan van ilyen szolgáltató, tapasztalatból tudom. De az is biztos, hogy a férjed neve mindenen szerepelne, sőt, mint kezest őt vonnák felelősségre, ha a számlák nem lennének fizetve!
12. fodbetti (válaszként erre: 10. - Supin)
2008. jún. 27. 10:58

Hát igen, ilyen téren nagyon meg kell gondolni, kinek mit segít az ember, de egy ilyen kiscsajnak semmit, az a biztos. Mert ilyen helyzetben már rokon miatt is szívtunk sajnos:(


Szóval köszönöm amiket írtatok, hogy ilyen nincs hogy idegen jogsi kéne telefon vásárláshoz :)

11. fodbetti (válaszként erre: 8. - Mmanoka)
2008. jún. 27. 10:56
Igen, én is ezt gondoltam egyből mikor tegnap a férjem elmesélte, hogy (már megint) akar vmit a kiscsaj...
10. supin
2008. jún. 27. 10:22
Arra már nem is gondolok,hogy ha bele ment volna a párod akkor kinek ment volna a számla??
9. supin (válaszként erre: 7. - Fodbetti)
2008. jún. 27. 10:20
Ezt okosan tette!!
8. mmanoka (válaszként erre: 7. - Fodbetti)
2008. jún. 27. 10:17

Nem is szabad ilyen dolgokban részt venni. Jól tette hogy nemet mondott. Egyébként ha az ügyfél saját nevére vesz előfizetést akkor az ő adatai kellenek. Ha az ügyfél külföldi állampolgár akkor egy MO-i kezes kell .Bár nem hiszem hogy a szóban forgó lány az lenne inkább csak pasizni akar.


Szolgáltatótól függ hogy az előfizuhoz milyen okmányt kér.

7. fodbetti (válaszként erre: 5. - Supin)
2008. jún. 27. 07:57
Nem, nem voltak, a férjem egyből nemet mondott.
2008. jún. 27. 07:56

Hát ezért nem értem ezt, szerintem ilyen nincs, csak a kiscsaj próbálkozik... nem ez lenne az első.

És a csaj állítása szerint a telefon a saját nevén lenne, csak akkor minek hozzá más jogsija, ugye...

5. supin (válaszként erre: 2. - Fodbetti)
2008. jún. 27. 07:56
Voltak már? Érdekelne! Mert itt valami sántit...
4. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 2. - Fodbetti)
2008. jún. 27. 07:48
az pedg hogy a neve sehol nem szerepelne megint sántít....ha egyszer az ő neve szerepel a papírokon...neki is kell aláírnia is.....
2008. jún. 27. 07:46

Nem hiszem hogy ez így megy...

Férjem a saját nevére vett telefont, a fiaimnak most veszünk ,de mivel ők még nem tőltötték be a 18 így az is az apjuk nevén lesz......nekem fura hogy más nevére......

hHa a férjed nevén lesz a telcsi akkor gyakorlatilag a férjedé a telefon, vagyis a felelősség is!!!

2008. jún. 27. 07:41

Arról lenne szó, hogy férjemet megkérte egy kolléganőcskéje, hogy menjen már vele és vigye a jogsiját, mert ő csak akkor tud előfizetéses telefont venni. Na ennek mi értelme?? Nem rokonok, nem laknak egy címen, akkor mi szükség lenne a férjem jogsijára?? És a csaj szerint a férjem neve sehol sem szerepelne...

Ti hallottatok már ilyen esetről hogy vki így vett volna telefont?

2008. jún. 27. 07:37
Létezik olyan mobilszolgáltató aki előfizetéses telefon vásárlásához elfogadja idegen ember jogosítványát is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook