Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Biztos lehetek benne, hogy nincs baba? fórum

Biztos lehetek benne, hogy nincs baba? (tudásbázis kérdés)


2008. jún. 28. 11:05
Köszi mindenkinek a választ. Azért csináltam tegnap is egy tesztet, az is negatív lett.
10. Pirosalma (válaszként erre: 8. - Kinga77)
2008. jún. 27. 12:25

Szia, Kinga!


6 hetes terhességet a teszt ki kellene, hogy mutasson, mert még a 8-10. nap után - amikor már a vizeletből is kimutatható - is növekszik (a mittudomén, hanyadik napig) a hCG szintje.


Úgyhogy gyakorlatilag kizárt, hogy terhes legyél!

9. supin (válaszként erre: 2. - Kinga77)
2008. jún. 27. 07:58
Ha az amit ugy írsz,hogy megjött és több napos volt akkor igen!
2008. jún. 26. 21:26
Köszönöm a válaszokat. Ha lenne baba, akkor 6 hetes lett volna,amikor a tesztet csináltam ( igaz nem reggeli vizeletből, de 20as érzékenységű teszttel ), az uh-kor pedig már 7 hetesnek kellett volna lennie. Az eszem nekem is azt mondja, hogy nem lehet baba...
7. szylwi (válaszként erre: 6. - Szylwi)
2008. jún. 26. 20:06
Ugyanis én ma voltam uh-n, akkor már nekem is látták volna ha lenne vmi...
6. szylwi (válaszként erre: 3. - Mint)
2008. jún. 26. 20:04
Köszi, remélem igazad van :)
2008. jún. 26. 20:04
Az UH-nak ki kellett volna mutatnia ha az vagy.
4. pamacska (válaszként erre: 2. - Kinga77)
2008. jún. 26. 19:56

Szia!

Én már lassan 3 éve szedek fogamzásgátlót, és eddig "kop-kop-kop" nem volt semmi baj. Nem is paráztam mondjuk, mert megnyugtattak,hogy nem lehet baj. De hallottam már persze olyat is ,hogy teherbe esnek nők. De nem hinném,hogy olyan nagy %-ba történhet ilyen.

Sok sikert a gyógyszerhez, szerintem nem lesz baj ;)

3. mint (válaszként erre: 2. - Kinga77)
2008. jún. 26. 19:55
Mivel az orvosod csinalt huvelyi uh-t,ezert szerintem biztos nem vagy terhes.Ha az lennel akkor latott volna terhessegre utalo jeleket.
2008. jún. 26. 19:49
A májusi menstruációm helyett, csak barnás-vérzésem volt 4 napig. 2,5 héttel később vettem egy CORAX Be Sure terhességi tesztet, ami negatív lett, és 2 nap múlva meg is jött. Amikor elmúlt gondoltam, elég az állandó parázásból, és elmentem fogamzásgátlót iratni. A doki rákszűrést csinált, majd egy hüvelyi uh-t. Azt mondta minden rendben és felírta a gyógyszert.Amikor megjön legközelebb, akkor kell bevennem az első szemet. Ha megjön rendesen ezután, akkor tuti nincs baba?
2008. jún. 26. 19:49
Biztos lehetek benne, hogy nincs baba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook