Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen sampont használtok korpás hajra? fórum

Milyen sampont használtok korpás hajra? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2023. jan. 24. 14:05
Szeretem a Capillus seborea sampont, második hete használom és eddig jó a hatása)
2023. jan. 22. 11:41
Selon sampont tudom én is ajánlani.A kisfiam seborrhoeas fejbőrét teljesen rendbehozta. Drága de megéri
2018. szept. 11. 08:27
A lidl-ben kapható cien sampon szenzációs! 450 ft, száraz és zsíros korpára is kapható. Nekem száraz korpám van\volt. Tegnap este próbáltam ki és már akkor éreztem a tisztító hatását. Iszonyatosan viszketett már régóta a fejbőröm, most sokat enyhült. Nyílván rendszeresen kell használni, remélem teljesen megszünteti majd. Csak ajánlani tudom
2016. okt. 31. 16:43
Én Garnier sampont használok egy ideje,nekem a gránátalmás vált be. Most olvastam az egyik patika magazinba,hogy az almaecetes fejmosás segít a korpásodás megszüntetésében. Még nem próbáltam ki,de tervezem.
67. júliusi (válaszként erre: 64. - LIVI80)
2016. okt. 28. 15:05
Az nekem is bevalt,de emellett sajnos nagyon viszket a fejborom,es a tarkomnal pirosas folt van neha,amit vakarok...
2016. okt. 27. 18:00
SEBORIN - tuti beválik. marha drága, de megéri!
65. lomé
2016. okt. 26. 18:53
Nekem nem a fejböröm, hanem a szemöldököm korpasodik. Nem nagyon, csak sminkelesnel eszrevettem. Ezzel kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata, mivel lehetne kezelni? Elöre is köszönöm!
64. LIVI80
2016. máj. 10. 12:50
Nekem a Head&Shoulders sampon nagyon bevált, kiváltképpen a mentolos változatát szeretem. Korpamentes lett a hajam tőle, és nem is zsírosodik.
2012. aug. 15. 11:45
Nekem a Sellon vált be!
2012. jan. 6. 17:26
Selsun blu-t akinek ajánlottam eddig,mindenkinek bevált,sajna nekem az se akár a többi,pedig rengeteg félét kibróbáltam már.
61. eufórbia (válaszként erre: 59. - Maxité)
2012. jan. 6. 17:20
Dr immun sampont használtam,de nagyon kiszáritotta a fejbőrőmet,a korpa viszont nem tűnt el.
2011. szept. 15. 06:51
Szerintem sokszor érzékenység okozza a korpát, nem kell rögtön mindenfélével nekiesni. A patikában próbálj meg kérni valami enyhe babasampont, és alaposan öblítsd ki. Ha az sem hat, akkor lehet próbálkozni szerintem a patikai szerekkel, Nizoral sampon, node ds...
2010. nov. 2. 14:17
Dr. immun hajszesz. Ezt próbálta már valaki? Zsíros hajra és korpára egyaránt írja. Van valakinek ezzel tapasztalata?
2010. okt. 21. 08:27
Több sampont póbáltam én is és csak egy bizonyos ideig volt jó. H&S-el kezdtem , de zsírosított, utána kék Schauma , de abból a világosszöldet is, azok még valamennyire használtak is, a leghoszabb ideig voltak a polcon. Közben Fructis is volt, de attól sem lehetett elájulni! Aztán a barackos Baba, az még elment, de a korpára való változatától szétvakartam a fejemet! Balea-t is próbáltam, az sem volt rossz, de zsírosított, a sima ( men ) samponja elég gyenge. Végül ismét a kék Schauma mellett döntöttem, de nem volt jó ötlet, mert más lett az összetétele és nem olyan hatásos, mint korábban! Most viszont a Baba gyerek változata kerül kipróbálásra, kiváncsi leszek rá. Igazából ilyen apró korpám van, mintha porozna a fejem. Lehet, hogy érzékeny a fejbőröm, nem tudom, az arcom legalábbis valamennyire olyan. Összefügghet a kettő? (Amúgy egy ideje már rövid, tüsi hajam van) Vagy esetleg allergiás lehetek valamelyik alkotóelemre?! Úgy vagyok vele, hogy azért nézem az árakat is, ha valami már pár százassal többe kerül, nem veszem meg, nemhogy ezreket kiadni- aztán kiderül, hogy hatástalan a termék. Aki tud valami tippet, szívesen várom!
57. homern (válaszként erre: 56. - 8c73a5832e)
2010. júl. 22. 17:09
Nekem annyira nem viszketett.Nem tudom,hogy arra jó-e.
56. 8c73a5832e (válaszként erre: 54. - Homern)
2010. júl. 22. 16:36
Ez jó ötlet, ki fogom próbálni....neked is viszketett a fejbőröd? mert remélem arra is fog használni...
2010. júl. 22. 15:33
Kerium (la Roche Posay), almaillata van, megelőzésként is jó, az egész család használhatja. A nagy dobozosról beszélek, a pici az az intenzív kúra, de a nagy dobozostól is elmúlnak, és nem jönnek vissza
54. homern
2010. júl. 22. 11:32

Nem olvastam végig,hogy írta -e már valaki..

A kisfiam koszmójára megvettük a Babé koszmó elleni samponját a gyógyszertárban.A védőnővel szóbakerült az én hajam,ő mondta,hogy mossam azzal.Érdekes ötletnek tűnt,de kipróbáltam.Már az első mosás után nem volt szinte semmi korpa a fejemen,amikor előző nagy még fél centis darabokban hullottak..

2010. júl. 22. 09:41
KERIUM - nekem ez vált be, bár elég borsos ára van: 2900-3500 ft között lehet kapni csak patikában.
2010. júl. 21. 20:46
Gyógyszertári kénes sampon. Nagyon bevált!
2010. júl. 13. 22:07
Jó a csalánsampon is.
50. aszta
2010. júl. 13. 18:30
Nekem is a Sellon vált be!
2010. júl. 13. 18:25
Sziasztok! Nekem a bema biosampon használt, nincs benne semmilyen rákkeltő anyag. Néhány patikában és a mediline-ban kapható.
2009. dec. 13. 03:09
Hát ez érdekes, mert nekem is ez a problémám pötöm panna nem tudom mi lehet ez ,de már a patikában felkerestem az ultrahangos fejbörvizsgálatot és azt mondja ez a korpátol alakul ki,néztem nagyot mert hogy a hajam nem is korpásodik de ő erre azt mondta,hogy le van tapadva és ezért nem szellözik a fejbőr ettöl kialakul a pattanás szerű izé amiből néha nyomásra jön is valami, plusz eltömiti a hajszálak hagymáit amitöl hullik a haj.Felajánlotta vegyek több 10ezerért kencéket rá, de azt hiszem inkább a börgyogyászatra megyek az mégis csak szakorvos jobban tudja.Szerintem te is ezt tedd.:)
2009. nov. 19. 08:32
de mostanaban pici pattanasszeru , kicsi gombok jelentek meg a fejboromben, tudja valaki, hogy mi lehet ez + nagyon hullik a hajam
46. bfd6e572b2 (válaszként erre: 40. - D4a2436008)
2009. nov. 19. 08:30
en is babasampont hasznalok, korpasnak nem korasodik, de 2 naponta kell hajat mossak+plusz hamar zsirosodik. Minden mas komerc termek nem hasznalt. Nizoralom meg nem volt, de draganak is talalomm, kaptam most egy energiat ado vichyt ajandekban, ugyanaz a helyzet mint a babasamponnal.
45. vivili
2009. nov. 19. 08:21
Silver Shampoo 84 nyomelemmel.
2009. nov. 19. 07:58
Sauma
2009. nov. 19. 07:52
Nekem az Elseve korpásodás elleni sampon is használt!
2009. nov. 18. 21:33
Nyers tojassal kell mosni a hajat garantaltan irom egy honapon belul szemmel lathaton lesz hatasa,sajat tapasztalatom irom.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook