Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az első tisztába tevés fórum

Az első tisztába tevés (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2007. márc. 28. 18:53
A fiam evés előtt úgy ordít,hogyha azonnal nem adok neki enni, hogy attól félek éhen hal. Így a pelus csere evés utánra marad, "bukdácsolás" után. A popsitörlő kíválóan tisztít, legfeljebb többet használunk egyszerre.
3. Hoxa
2006. júl. 25. 22:01

Én az evés előtt, evés után témában többfélét is olvastam. Igazából előtte inkább a bukós babáknál ajánlott, hogy utána ne kelljen már forgatni, felkavarni a hasiját.


Én sem fürdetem, ha kakis. Az sokkal nehezebb lenne, levetkőztetni, meg minden.. Szerintem ez egy régebbi nézet lehet, amikor még nem voltak ilyen szupi popsitörlők. Bár akkor is inkább a nedves textilpelust használnám...

2006. júl. 24. 20:49
Ugye ti sem furdetitek a babat ha kakis? Nekunk kaki ellen is bevalt a popsitorlo. Azzal is vitatkoznek hogy eves elott tegyuk tisztaba. Nalunk rendszeresen eves kozben, vagy utan lett tele a pelus, es a nehany hetes ehes babak nem arrol hiresek, hogy turelmesen megvarjak mig a pelussal kuzd a kezdo szulo...
2006. júl. 22. 11:20
A tisztába tevés a babaápolás egyik hangsúlyos kérdése, főleg ha arra gondolunk, milyen sok időt tölt a kicsi pelenkában. Előre gondoskodni kell a helyről, ahol a csecsemőt pelenkázni, öltöztetni fogjuk, hisz erre már a hazatérés napján szükség lesz.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook