Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok valaki olyan szépségszalont Budapesten ahol egészségkártyával lehet fizetni kozmetikai kezelésre? fórum

Tudtok valaki olyan szépségszalont Budapesten ahol egészségkártyával lehet fizetni kozmetikai kezelésre? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 24. 08:52
Gabi szépségszalon Újpesten
2008. jún. 27. 20:40

oké, akkor majd bepróbálkozom valahol... :)

Köszi

8. 81002da781 (válaszként erre: 7. - 5b3ed71e62)
2008. jún. 27. 11:02

De egyébként ha kinézel magadnal kozmetikát, ahol van masszázs, "kamu" számlát adnak, legtöbbször a pénztár lehetőséget ad, hogy beléptesd a kozmetikát hozzájuk.

Én is így léptettem be a dokimat...

2008. jún. 26. 20:50

Köszönöm a válaszokat! :)

Igazából azért kérdeztem, mert én találtam egy szépségszalont ahol kozmetika és masszázs van, és ott elfogadják a kozmetikában, csak masszázsként írják a számlát... Voltam is ott de csapni való volt a kozmetikus :(

szóvalgondoltam hátha tudtok még ilyen kozmetikát...

2008. jún. 26. 12:29

Igen az biztos hogy szépségszalonba nem lehet igénybe venni,legalábbis a postást biztos nem!De pl az Aesthetica szalonban ahol végleges szőrtelenítést is csinálnak,elfogadják a postás eg.kártyát!!Hogy mire azt nem tudom de a listán rajta van!

Üdv kollegina!

2008. jún. 26. 11:53

ez csak pl.

egyébként én is postás vagyok :)

2008. jún. 26. 11:53

Bocsi, hogy belekotyogok, de szerintem szépségszalonba nem lehet igénybe venni....

[link]

2008. jún. 26. 06:44
Meg is néztem,de így az én listámon nincs hogy szépségszalon,csak egészségügyi szolgáltatások,de Budapestre rengeteg lehetőséget kidobott,talán ha konkrét kerületet keresnék akkor találnék valamit....szólj ha esetleg segíthetek!:)
2008. jún. 26. 06:35
Szia!Nem tudom milyen egészségkártyád van de az enyém postás és nekünk van a pénztárnak honlapja ahol meg lehet nézni milyen üzletekben,boltokban,pontosan hol fogadják el az eg.kártyát!Lehet hogy ahol a miénket elfogadják ott a tiédet is,de ha gondolod,megpróbálom megnézni!
2008. jún. 25. 23:27
Tudtok valaki olyan szépségszalont Budapesten ahol egészségkártyával lehet fizetni kozmetikai kezelésre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook