Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Császármetszés után lehet tornázni, illetve milyen mozgást ajánlotok? fórum

Császármetszés után lehet tornázni, illetve milyen mozgást ajánlotok? (beszélgetős fórum)


2008. okt. 23. 09:59
Szerintem ne tornázzál. Járkálj sokat, az is felér egy kisebb testedzéssel.
2008. aug. 3. 14:16
Igen, a szoptatás nekem is jó fogyi, de nem mindenkinek jön be. Habár ellenkezik a logikával, volt 2 ismerősöm, akik pont a szülés után, szoptatás alatt kezdtek el hízni, és nem zabáltak, csak úgy normálisan ettek.
2008. aug. 3. 11:33
én császárral szültem a fiam!császár után nem tornáztam semmit!16 hónapig sikerült szoptatnom!szerintem a szoptatás a lényeg mert ezzel visszafogytam eredeti súlyomra!ja és sokat kell sétálni meg mozogni ez a legnagyobb lényeg!
2008. aug. 3. 06:53

Szia!

A kisfiam most 3.5 hónapos, mindent csinálok, ami jól esik már vagy 2 hónapja (pl. görkori, bicikli). Mikor kiengedtek a kórházból császár után 1 héttel, másnap biciklire ültem (óvatosan), és elmentem bevásárolni. Szóval azt csináltam, ami nem esett nehezemre. Szerintem óvatosan mindent lehet, ami nem terheli a hasat, mellet, és hideg ne érje.

2008. jún. 25. 10:35

Sziasztok!


Már 2 hónapos a kislányom. Régebben aerobicoztam, most már nagyon hiányzik a mozgás. Intenzív mozgást nem javasolt az oktatóm, mert elapadhat a tejem.

Aki tud segítsen. Mit szabad akkor?

Szobabicikli? Leg magic? Vagy ki mit tud ajánlani?

Előre is köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook