Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Végigfuttattam a víruskeresőt és -írtót: talált és írtott (trójai). Miért írja még mindig, hogy fertőzött a gép? fórum

Végigfuttattam a víruskeresőt és -írtót: talált és írtott (trójai). Miért írja még mindig, hogy fertőzött a gép? (tudásbázis kérdés)

2010. febr. 20. 12:05
Nekem a trójai miatt 3szor telepítették újra a gépet,minden odalett.Mióta a nod32 van azóta nem találkoztam vele,de az avg gagyi!
2008. szept. 4. 04:12

Nálam folyamatosan feldobott egy üzenetet,hogy telepítsem az antspyware 2008-at,már előtte vírusom volt,eltüntek programok,eltünt a fél start menü.Közben ez is vírus volt,már majdnem ujra húztam a windowst,de egy fórumon láttam ugyan ezt a problémát,itt találtam meg a problémára a megoldást.

Le kell tölteni a "Malwarebites' Anti-Malware" nevű programot,és az aztán teljesen helyre teszi a gépet,rögtön minden meg gyógyult,és a start menü is helyre állt.Nem kellett újra telepítenem a windowst,csak egy két programot,amit tönkre tett.

2008. jún. 25. 08:06

keress valakit a környezetedbe aki ért hozzá, és norton2007et mond neki, nálam ezzel találtuk meg és irtottuk ki...


a formatálás nem megoldás, és utána minenképp szakember kell hozzá, akkor meg majd ő formatálja, ha nem tud mást tenni.

2008. jún. 25. 08:03

a format c egy olyan dos parancs ami mindent eltüntet a gépedről...


norton2007et probáld letölteni, vagy szerezni.


ha semmi nem segit akkor a fontos dolgokat mentsd ki a gépre és keress egy szakembert vagy formatálj de csak ha értesz hozzá, mert majd ujra telepiteni kell rá minden programot stb.

2008. jún. 25. 08:01

Mit csináljak akkor? Lassúbb a gép. Végülis más baját eddig nem észleltem. De félek egy kicsit, nehogy nagy baj legyen. Mondjuk tegnap elindított valami dalt magától a gépem, de nem találtam honnan szól (jó tudom, hogy a hangszórójából... :-D), nem volt semmi, amire rákattinthattam volna és bezárhattam volna. Így lenémítottam az egész számítógépet.

Mi az a formatálás?

2008. jún. 25. 07:57
ne formatálj még!:)
7. K.né (válaszként erre: 6. - Ilcsi66)
2008. jún. 25. 07:56

És mi az a format c...

Bocsi, de nem vagyok nagy informatikus. Amit tudok, arra mindenre magatól köttem rá... :-)

2008. jún. 25. 07:13
Sajnos. amire klikkeltél az maga a vírus. Nem is igazán vírus, inkább kellemetlen látogató. Kémproginak hívják és minden hová beírja magát. Lelassítja a gépet. Én több napi szenvedés után a leggyorsabb módját választottam: format c:
2008. jún. 25. 05:49

Másodpercenként ezt írja: "Your Computer is infected! Windows has detected spyware infection. It is recomended to use special antispyware tools to prevent data loss. Windows will now download and install the most up-to-date antispyware for you. Click here to protect your computer from spyware."

Nem vagyok nagy angol-tudós, de kihámoztam, hogy fertőzött a gép, és a Windows letölteni és telepíteni akarja a megfelelő vírusírtót. Meg valahová klikkelje. DE HOVÁ??? A szövegbuborékra kattintok vagy a kis ikonra, semmit sem csinál.

2008. jún. 25. 05:48
NOD32 van. Talált csúnya dolgokat és azt írja, hogy törölte, amit meg nem tudott azt karanténba tette. A naplómba bepötyögtem az angol szöveget, amit folyamatosan kidob a gép. Félig-meddig értem csak. :-/
2008. jún. 25. 05:42

Biztos mélyrehatóban találta.

Tedd karanténba a vírust, aztán klikkelj a vírusirtásra.

2008. jún. 25. 05:38

A trójai az egy ronda dolog... Amikor mi összeszedtük, a számítógépes csak több napi próbálkozás után tudta teljesen leszedni.


Nem olyan a progid, hogy ha bekapcsolod a gépet, magától indítja a víruskeresés? (Nod-32 pl?)

2008. jún. 25. 05:35
SOS! Végigfuttattam a víruskeresőt és -írtót: talált és írtott (trójai). Miért írja még mindig, hogy fertőzött a gép?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook