Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Levéltetves a szobában tartott eprem. Mit tegyek? fórum

Levéltetves a szobában tartott eprem. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


10. hajdudu (válaszként erre: 8. - 94c02c5bb5)
2010. júl. 16. 06:58
Annál biztos hogy a főldje is fertőzött.Lehet hogy a gyökereket is jó ha lemosod.
9. hajdudu (válaszként erre: 5. - Pan.pan)
2010. júl. 16. 06:57

Sziasztok.

A földet kicserélheted mert sajna az is fertőzött lehet,azért jön vissza újra.Az idén nekem is tetves lett egy epertővem ami ugyan kint van a teraszon.Pont tegnap űltettem átt.Leszedtem a gyümiket hogy kevésbé legyen megterhelve a nővény.Efyébként a csalánlé nagyon jó megoldás és az nem mérgező.üdv.Valcsi

2009. febr. 9. 11:33
sziasztok, valaki tud nekem is segíteni, tetves a borsmentám. Mindig visszavágom, de újra ellepik, hogyan távolíthatom el őket véglegesen.
2008. jún. 24. 17:04
Szerintem az eper nem való a szobába. Bocsi, h ezt írom, de valszeg így nem lesz hosszú életű a növényed.
2008. jún. 24. 16:42

ez jó kérdés nekem is eszembe jutott, hogy nem kerül bele is a "cuccból"


ezért nem ajánlottam a nikotint se, a csikket kiáztatod ezzel a lével kell lemosni volt egy virágunk amit csak így szabadítottuk meg a tetvektől

2008. jún. 24. 16:37

Köszönöm a tippeket :o)


A szappanos meg teás megoldással hogyan kell lemosni? Gondolom a földbe nem szabad bekerülnie... Apropó, érdemes lehet átültetni? Lehet a tetü a földen is?

A vegyszeresnél nem gáz, h gyümölcse is lesz? az attól még ehető?

2008. jún. 24. 16:29
Csinálj csalánból teát(lehet kapni csalánteát, de ha jársz erdő közelében akkor szedhetsz is 1-2 szálat és leforrázod, majd a levét felhasználod), a csalán leve jó a tetvek ellen. Sok sikert
2008. jún. 24. 16:15

BIO-SECT-SPRAY

PIRIMOR-AEROSOOL

PLANT-PIN rudacskák


ezeket zárt térben /lakásban is lehet alkalmazni/

2008. jún. 24. 16:04
szappanos vízzel mosd le
2008. jún. 24. 15:51
Levéltetves a szobában tartott eprem. Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook