Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Visszaszámolás indul! fórum

Visszaszámolás indul! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Visszaszámolás indul!

1 2
38. Zsé19
2009. máj. 26. 20:06
Sziasztok!Nekem 6 kilotól kéne megszabadulnom!Tudna valaki tanácsot adni,hogy csináljam?+ éve 58 kiloról 74-re híztam,azóta 66 vagyok.De több nem megy le...Valami tanácsot tudnátok adni?Esetleg egy étrend?Előre is köszönöm!És mindenkinek gratulálok,akinek sikerült bármennyit is lefogyni!
2008. okt. 11. 01:34
Gratulálok a kitartásodhoz!Csak így tovább!
36. inci1976 (válaszként erre: 34. - 69d63442db)
2008. júl. 10. 19:54
Henike köszi! Lesz még kissebb méret. Holnap én is vásárolni megyek.
35. inci1976 (válaszként erre: 28. - Andreamano)
2008. júl. 10. 19:54
Még bírod a léböjt kúrát?
34. 69d63442db (válaszként erre: 33. - Inci1976)
2008. júl. 9. 21:40
Neked is kitartás hidd el menni fog nekem van egy módszerem ha nincs kedvem tornázni erőt gyüjtök és azt mondom gyerünk Heni -10 kg.....és lásd csodát már lassan a 15.-nél tartok....ma voltam vásárolni eddig a 44es méretnél keresgéltem ma már a 38as nadrágot vettem meg el sem hiszem....csak szerintem velem van valami probléma én még mindig tök kövérnek láttom magam ,pedig mindenki azt mondja hogy állitsam le magam.nehéz lesz... mert nagyon bele lendültem....most át kell térnem a súlyzós tornára hogy izmosodjam...most ez a terv....Inci kitartás ne add fel....Ja és néha nem árt ha bünözöl de azt is mértékkel...pl 1 szelet süti után ne egyél mégegyet....
33. inci1976 (válaszként erre: 32. - 69d63442db)
2008. júl. 9. 21:18
Köszönöm a bíztató szavaidat.Nagyon sokat jelent h az embert bátorítják.Ha lehetne sikítani sikítanék.Lement 1 kg.Ma nagyon jó napom volt.Remélem folytatódik.Mindenkinek kitartás.MEGCSINÁLJUK.
32. 69d63442db (válaszként erre: 25. - Inci1976)
2008. júl. 8. 06:12
Nekem is van hogy napokig nem megy le 1 deka se ilyenkor ne add fel.....mert utána hirtelen lemegy nekem volt 64 kg nál nem ment le hetekig egy deka sem aztán hirtelen egyik napról a másikra 61 kg lettem most megáltam ennél a 61 kgnál de nem parázok tornázom és csinálom amit elterveztem majd megindul....
2008. júl. 8. 06:09
Csajok én február közepe óta 14 kg fogytm és folyamatosan mennek le a kg. Szerintem a lényeg a mozgás és hogy elhagyjuk azokat az ételeket amelyekről tudjuk h. hizlal nálam ez a tészta,édesség és a lisztből készült cucok voltak.Napi 1 órát edzem sokat iszom.....DE MIVEL EMBERBŐL VAGYOK ÉN IS SZOKTAM BÜNŐZNI.....és érdekes nagyon ritka mikor egy bünőzés után többet mutat a mérleg...KITARTÁS mndenkinek..én még 4-5 kg-t leadok és meg van a célom 55-58 kg
30. angyal63 (válaszként erre: 15. - Venes)
2008. júl. 6. 13:26
Én már fogytam 2 hónap alatt majdnem 8 kg-ot június közepéig, ebből most visszaszaladt 4 kg, tehát most ott tartok, hogy 6-7 kg-ot szeretnék leadni megint.
29. vica cica (válaszként erre: 28. - Andreamano)
2008. júl. 6. 09:59

Sziaztok!

Szeretnék csatlakozni! Én 61 napja kezdtem el a 90 naposat és 67 kg voltam,alig ment le 3.5 kg.Minden este torna.bicikli és most agvafitt-re járok.Pajzsmirigy beteg vagyok és az anyagcserém gyatra ,ez 3 napja derült ki/ismét/Nem adom fel,ha tudtok v.milyen jó diétás módszert irjátok meg.

2008. júl. 5. 23:18

Nekem az nem jön be,hogy semmi cukor,liszt,krupli,és rizs,mert én ilyeneket már nagyon régóta nem eszem!

Én orvosi eset vagyok ilyen téren,ha valaki lefogyasztana az kapna tutti díjat!!!:)))De most őszintén krumplit nagy ritkán eszem fehér lisztet,és a belőle készült kajákat max.évi kétszer,mindent tk.liszttel készítek,rizst pedig ha eszem,akkor az barna formában!

3.napja bírom a lébőjtöt,még elég sok van hátra,igen csak folyadék,de én ebédre eszem egy kis gyümölcsöt,amíg eper volt addig azt,mert már harmadszorra csinálom,kisebb kihagyásokkal,most meg dinnyét eszem,mert erős gyógyszert szedem,és félek,nehogy valami bajom legyen.De semmi más ezeken kívül,teák,és gyümi lé.

27. inci1976 (válaszként erre: 26. - Andreamano)
2008. júl. 5. 22:13
No cukor no liszt.Ennyi.Sőt se krumpli se rízs.Nehéz de kibírható.De ezen a héten bűnöztem ettem a pizzából.De egy baráti társaságban ahhol mindenki eszik hogy lehet megállni???? Most be kell keményítenem mert haragszom magamra.:( Nekem az is a bajom hogy keveset iszom ezen kell változtatnom.Én nem bírnám a léböjt kúrát.Ott csak fogyadékot "ehetsz"?
26. andreamano (válaszként erre: 25. - Inci1976)
2008. júl. 4. 08:47

Szia!


Nagyon ügyes vagy Te is!:))

Mivel fogyozól,ha meg lehet kérdezni?

Én is úgy vagyok a tornával,hogy nem bírok elmenni ebben a melegben,pedig az sokat segít a fogyásban!

Most én lébőjtözöm az első napon vagyok túl,de ez az időváltozás igen megviselt,mert egész éjjel fájt a fejem.

2008. júl. 3. 22:18
Látom nagyon sokan fogyóznak.Én április elsején határoztam el hogy fogyózok a súlyom 92kg rettenetes még leírni is,persze az is hozzátartozik hogy csak 164cm vagyok.Már sikerült 84-re lemennem,de sajnos most megállt.De nem fogok változtatni én is kibírom.Csak az a baj hogy ilyen melegbe nem tudok szobabiciklizni.Egyszerűen nem megy.De én mindenkinek szurkolok és aki tud jó ötletet ossza meg velünk.Üdv minden fogyókurázónak.
2008. júl. 3. 19:08
Kitartást,ügyes vagy és annak a farmernek nem a szekrényben hanem rajtad van a helye!Sok síkert!
23. 943ca15687 (válaszként erre: 18. - Encs65@)
2008. júl. 3. 17:35

szia, így fogytam én is, de nem túl látványosan.Szerintem majdnem jobb, ha az 1000-ből legalább 300 a reggeli és a maradék az ebéd.

Reggeli nélkül nem indul be az anyagcsere...vagy igen?

22. andreamano (válaszként erre: 21. - Mano2001)
2008. júl. 2. 21:07

Szia!


Néztem a képeidet,igazán helyesek vagytok a pároddal!:))))

Én most holnaptól a neera lébőjt kúrát kezdem sajátosan,ha van kedved csináld velem!A sajátos azt jelenti,hogy iszom a szirupot,ebédre gyümölcsöt eszem,vacsorára pedig gyümölcslevet iszom,és napközben gyógyteákat még lehűtve,ebben a melegben jól fog esni!Egyébként már hül a dinnyém a hűtőben!

Addig csinálom amíg bírom,aztán utána salátázom,és szeretném betartani az 1000kalóriás kajálást!

A főttételt nem tudod helyettesíteni egy kis otthon elkészített salátával,dobozban viszed magaddal,vagy valami hidegen is ehető ételell,vagy miket szoktál enni mesélj!

Fogyózól most valamivel?

21. mano2001 (válaszként erre: 20. - Andreamano)
2008. júl. 2. 20:46
Hello!! Egyetértek veled,ezt én is nagyon értékelném,olyan jó lenne egy kis biztatás! Én alapból boltban dolgozom,ebédre meleg étel szinte teljesen kizárva.. Nálam teljesen megállt a fogyás és nincsen semmi ötletem. Mindenkinek minden tippje érdekel!!! ÉS persze szívesen olvasom mások siker sztoriját is..és ilyenkor irigykedek :S: D
2008. júl. 2. 14:24

Sziasztok!


Én is gratulálok Neked,de hiányollak,hogy nem vagy itt,és nem beszélgetsz,és számolsz be a napjaidról,nagyon jó lenne hallani egy ilyen lelkes,és kitartó embertől,hogy hajrá lányok!


Én is rengeteget küzdök,de sajnos én nem sok sikerrel,pedig rám is rámférne a fogyás!

Ez az 1000 kalóriás dolog engem érdekelne encs65@ ha lenne kedved írj többet róla,meg megoszthatánk egymással,hogy miket eszünk egy nap,és lehetne ötleteket lopni,mert nekem az a nagyon nehéz,hogy kitalálgassam mit is egyek,és ha már éhesen megyek a boltba képes vagyok több hízlalóbb dolgot is venni,amit persze nem kellene.

Jó lenne,ha segítenénk itt egymást,és együtt sokkal könyebb lesz,egy kis csevegéssel elütjük az éhséget!

Mit szóltok,valaki csatlakozik az ötletemhez?

2008. júl. 1. 20:10
kitartás, kívánom, hogy ne veszítsd el a lelkesedést, hogy végig bírd csinálni
2008. jún. 30. 12:59
Én is sok mindent próbáltam, de az egyszeri, déli ebédre esküszöm, tehát reggelire kávé tejjel, édesítővel/ már 10 éve nem ettem kristálycukrot / semmi más, ebédre épp ami a menzán van, vagy amit főzök, vacsira semmi, vagy saláta, gyümölcs. 1986-ból van egy jó könyvem - A karcsúság titka - ebben kész ételek kalóriatáblázata megtalálható, így ellenőrizni tudod mennyit ettél. A lényeg, hogy 1000 kalóriánál kevesebbet egyél, és így szépen lassan fogysz, és a szervezeted megkap minden tápanyagot. Már az első héten 3-4 kiló lemegy. Most ebben a melegben még 2liter víz kell naponta, hihetetlenül megdolgoztatja a vesét, már ettől érzed, hogy fogysz! Én 2 hete kezdtem, mert egy kicsit elszaladt velem a ló, 88-ról indultam, és most 81 vagyok, de nem éhezem. Lényeg tehát a kalória-figyelés! Pl: 1 kifli 130 kcal, tehát meg lehet szívbaj nélkül enni 7-8 kiflit 1 nap alatt! Akit érdekel írok 1-2 példát...
2008. jún. 28. 12:26
irigyellek! nekem még sosem volt ennyi akaratom, de talán most! már 1napja Atkinsezem... :)))
16. emagdi
2008. jún. 26. 12:20
Gratulálok, és további kitartást kívánok!
15. Venes
2008. jún. 26. 11:38

Hát...már mindenki csak dicsér, meg gratulál, de asszem nekem is kell. Meg talán bele kellene vágnom ebbe.

Mint látom, igazából a szénhidrátokat és a magas zsírtartalmú ételeket iktattad ki.

Nekem pont 7 kilót kellene fogynom és akkor ,,tökéletes" lennék.


További sok sikert és persze kitartást!

2008. jún. 26. 10:40
Nagyon ügyes vagy,nekem is jó lenne leadni,de nem vagyok elég kitartó!Jó hallani,hogy végig tudod csinálni! Csak így tovább!
2008. jún. 25. 22:51
Bár nekem is lenne ekkora kitartásom...Tényleg csak csak gratulálni lehet Neked!
2008. jún. 25. 13:36
Nekem is célom volt a fogyás, a mai napig amikor is az történt, hogy bekebeleztem 25db tejkaramellát egyszerre:(
2008. jún. 24. 23:37

Csak gratulálni tudok neked.Kívánom,hogy sikerüljön az álmod,és ha továbbra is tartod magad meg is fogod kapni.Kitartás:)Menni fog csak higgy magadban.Én is tudom min mész most át,én már tul vagyok egy nagyobb fogyin sikerrel:)!!

Sok sikert neked:))

10. Dzsiza
2008. jún. 24. 15:44

Egy jó tipp mindenkinek!A NET.-en olvastam!

A hűtőre ki kell írni:)

NEM VAGYOK ÉHES!!!KI FOGOM BÍRNI!!!SIKERÜLNI FOG!!!Nekem bevált,sok erőt adott,saját magam figyelmeztetése!!!

2008. jún. 24. 15:40
98kg-ról indultam,feb 01.-én.Most 76.5kg.-nál tartok!:):):)Nagyon kemény munka van mögötte!De egyre boldogabb vagyok!Nagyon lassan mentek le a kilók,de a barátnőim és a FÉRJEM!segítségével sikerült eddig eljutnom!Könnyebb a mozgás,jobb a közérzetem is!az első két hét nagyon nehéz volt,állandóan éhes voltam!Az én saját magam kialakított receptem:reggeli-vacsi gyümölcs(jól megtöltöttem a gyomrom)ebédre pedig mindent eszem,bármi is a kajcsi!Mindenkinek sok sikert kívánok!!!Utána pedig a mínuszok megtartásához,ami szerintem legalább olyan nehéz lesz!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook