Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1696. SSszonja (válaszként erre: 1692. - Apertik)
2019. nov. 30. 15:53

A kolposzkóp nálatok is annyit jelent,hogy bekukkol azzal a mikroszkóppal? Olvastam erről az ecet próbáról, nekem olyat sosem csinált egy orvos sem. Ez kellene hogy legyen?

Hu annyi bizonytalanság van bennem... tényleg mindenhol minden orvosnál máshogy van...

1695. SSszonja (válaszként erre: 1691. - Kicsii2)
2019. nov. 30. 15:50
Róla olvastam hogy nagyon jó. Én megértelek,irtózom a kórházli légkörtől,hangnemtől,én is fizetnék azért hogy a körülmények jók legyenek..nekem számít. Igen kb így számítottam az árat,mert láttam árlistát. Nyugodj meg jó kezekben vagy, biztosan helyrejössz már, lelkileg is így állj hozzá. Amúgy minden ilyen odamenetelkor fizetni kell a Maternitiben? Tehat ha így ránézett a vérzés miatt akkor is?
1694. viameda (válaszként erre: 1693. - Kicsii2)
2019. nov. 30. 15:39

Ha a cyto elváltozást mutatott,de a doki nem látta, akkor csak volt ott vmi, ahhoz kellett a műtét,m anélkül nem fért volna hozzá. Gondolom túl magasan volt. A semmit nem szokták műteni,még pénzért sem...remélem😉

Nekem 3cm vágtak a méhszájamból, épben metszették,h biztos legyen,h nincs ott elváltozás. De ezt előtte nem tudta,h mekkora területen lesz gond.

1693. Kicsii2 (válaszként erre: 1692. - Apertik)
2019. nov. 30. 14:15

Hat na ezaz ... mit műtenek akkor .. bár én már nem értem ezt az egészet de lehet jobb is majd az eredményre Jövő7en kiváncsi leszek ...

eléggé paràzok hogy most mi is ez így nem tudom megkülönböztetni ugye h a műtét vagy a mensi és ez nagyon idegesítő

Hat nem tudom hogy túl e vagyok mert meg mindig pihenek biztonság kedvéért

De most írtam e-mailt a dokinak kiváncsi vagyok mit mond ...

1692. apertik (válaszként erre: 1691. - Kicsii2)
2019. nov. 30. 14:00
Huha, nem olcsó, de hogy ennyire drága..... Azt nem értem, ha nem látnak semmiféle elváltozást, akkor mit műtenek ki? Most még én is abban reménykedek, hogy kolposzkóppal nem láttak elváltozást, de sokakat műtőttek már annak ellenére, hogy az negatív. Ha mensi időben vagy biztos az okozza, de ilyenkor már tényleg parázik az ember mindenen. Te azért már túl vagy a nehézén. Még mindig pihensz?
1691. Kicsii2 (válaszként erre: 1686. - SSszonja)
2019. nov. 30. 12:45

Huhhh hat én dr Novak Zoltán által mentem a maternitybe és elég drága volt 200folott csinálta ...

de figyelj én úgy vagyok már vele hogy tok M1 kihez hova megy az ember nem tudhatod h a szervezeted hogy fog reagálni és mi lesz ... látod én is elmentem ide tok ügyes doki nagyon rendes és mégis vissza kellett menjek egy hét múlva mert nagyon vereztem ... aztán bent se volt másik doki csinált velem valamit aki szinten tok kedves volt amúgy .. annyi ha elmész magán kórházba sztem nem kell izgulni hogy haza viszel valamit és kapsz normális kaját ennnyi .. nekem meg a Margit kórházat mondtak többen hogy aranyosak és normális kórház meg az István kórházat ahol szinten voltam hogy ott csináltatom meg de az szörnyű volt ahogy viselkedtek az emberrel ... és ezért kerestem fel másik dokit amúgy ...

most félek megint mert elkezdtem verezni ami szerintem megjött mert most kene lennie .. de akkor is tokre felek ne hogy más baj legyen ... remelem csak egy mensi ha nem csillapodik megint vissza megyek aztán már nem tudom mit csinálnának annyira elegem van ebből nem tudom mit csináljak már magammal hogy el múljon végre minden :D

Egyébként amikor Novak dr-nal voltam o is megvizsgált és nem látott elváltozást amit rá írtak a citomra és azért mondta nekem ezt a műtétet mert beljebbre nem látnak hogy mi lehet ott és miért jött ez az eredmény na M1 Jövő7en elvileg kiderül már ... addig ha valakinek volt ilyenkor menstruacioja hogy milyen lehet ?

1690. viameda (válaszként erre: 1687. - Dimethiconol)
2019. nov. 30. 10:32

jézus....na ez fura. Pont ezt szajkózzák h csakis óvszerrel...oké,h fix partnered van, de igen, az ide-oda fertőzés... nem is értem. Én még gumival is féltem....😂

LISL lett?

1689. viameda (válaszként erre: 1686. - SSszonja)
2019. nov. 30. 10:27
nem rendeltem meg végül...még elvagyok a vitaminjaimmal meg az oltást is beadattam, uh majd év elején csinálok hpv szűrést, ha még mindig megvan, akkor rendekek, hátha. :)
1688. viameda (válaszként erre: 1684. - SSszonja)
2019. nov. 30. 10:25
Én nem is hallottam olyat, hogy nem altatásban csinálják. MÁVban voltam, ott csakis altatás. :)
2019. nov. 30. 09:22

P3 (ezen belül enyhe fokozat) és HPV lett a nőgyógyászati rákszűrésem eredménye. Az orvos azt mondta, hogy éljem ugyanúgy az életemet mint eddig és ne aggódjak. Szerinte ugyanúgy szexelhetek mint eddig, tehát komoly kapcsolatban, óvszer nélkül.

Nem értem, hogy miért mondja, hogy nem kell óvszert használni. Nem nehezíti a gyógyulást, ha oda-vissza fertőzzük egymást? Van valakinek tapasztalata?

1686. SSszonja (válaszként erre: 1655. - Onyx83)
2019. nov. 30. 09:00
Viameda honnan rendelted a Physioflort? Én csak külföldi oldalakon látom.magyar helyről nem lehet rendelni?
1685. SSszonja (válaszként erre: 1683. - Apertik)
2019. nov. 30. 08:51

Tudod én már azon is parázok,hogy mi van ha szarul veszik le a kenetet,mittudomén csak úgy éppen hozzáér vagy ilyesmi és emiatt negatív.. amúgy is azt írják hogy ez a hagyomanyos rákszűrés csak vmi 75%os. Ezert kell évente menni, mert egyébként 3 évente elég lenne.

Es mi van akkor ha ott van az elváltozás ahol a méh fele megy befele a méhnyak.. oda nem dugják be ezt a mintavevő pálcát akkor honnan tudják hogy ott beljebb nincs gond? Tele vagyok kétségekkel.. sajnos annyi rosszat hall az ember a médiában hogy muszáj több orvossal beszélni, mert ki tudja. Az egyik legyintget es aztan ha kiderül hogy elkönnyelműsködte az már késő.

1684. SSszonja (válaszként erre: 1683. - Apertik)
2019. nov. 30. 08:45
Ez kórház függő. Pl a Szt Margit kórházban altatasban van, le is van írva a kórház oldalán. Ha magánban csinálod akkor, ahogy én olvastam mindenhol altatásban van. Én még a Rózsakert Medicalt néztem ki ilyen célra, ott egy onkológus nőgyógyasz rendel es műt. Amúgy az Istvan kórhazban dolgozik, na ott pl altatás nélkül ambulánsan végzik. Aztan ki tudja az is lehet hogy ha kéred megcsinálják az altatást. Azert ha itt valaki talál egy jó ,alapos és emberséges dokit,aki kórhazban altatasban csinálja es budapesti írja már be. Én ha kell ez a műtét csakis altatásban szeretném.
1683. apertik (válaszként erre: 1681. - SSszonja)
2019. nov. 30. 00:11
Köszönöm, én már túl a 3 héten és nincs eredményem. Azzal nem veszíthetsz, ha még egy orvost felkeresel. Azért a negatív rákszűrés megnyugtató, ebből indulj ki. A műtét ára engem is érdekel. Ami még meglepett, hogy altatásban végzik. Olvastam nem egy helyen, hogy helyi érzéstelenítésben végzik a loop-ot és azonnal engednek haza. Bár ilyen egyszerű lenne.
1682. SSszonja
2019. nov. 29. 22:50
Lányok annyira beparáztam megint,hogy bejelentkeztem egy onkológus dokihoz... kíváncsi vagyok ő mit mond erre a negatív de cintec poz. leletre.
1681. SSszonja
2019. nov. 29. 22:35
Apertik nekem 3 hét alatt lett meg. Most továbbra is félek,hogy elkönnyelműsködik ezt nálam...
1680. SSszonja (válaszként erre: 1671. - Viameda)
2019. nov. 29. 22:32
Nagyon félek továbbra is.. elmegyek egy onkológus nőgyógyászhoz es az ő véleményét is kikérem inkább. Ez a cintec pozitív nem tetszik nekem. De az orvos nem foglalkozik vele. Nincs elváltozas nem foglalkozik vele. Azt mondta negatív cytoval senki sem fog megműteni...
1679. SSszonja (válaszként erre: 1677. - Kicsii2)
2019. nov. 29. 22:29
Megkérdezhetem mennyi volt a műtet a Maternityben es kinél voltal? En is azt neztem ki egy opcionak magamnak.akár priviben is jöhet.
1678. viameda (válaszként erre: 1676. - Apertik)
2019. nov. 28. 22:03

Én is gyerek mellett voltam loopon, 2 nap szabit vettem ki. 1 éjszka volt bent, utána mentem is dolgozni. De akit aznap elsőként műtöttek már du hazamehetett. 6-an voltunk aznapra, persze én az utolsó. :) Annyi,hogy ne erőltesd magad, nem szabd emelni, lépcsőzni ilyesmik. De tényleg volt akinek semmi baja, más meg vérzik. De volt akinek meg tettek be vmi csövet 1 hétig, na az szerintem gázabb...

Kis műtét, tényleg nem gáz, de akkor is altatnak, vágnak, szóval bármi lehet.

Szövettan 2-3 hét.

1677. Kicsii2 (válaszként erre: 1676. - Apertik)
2019. nov. 28. 16:38

Én most sokkal jobban oda figyelek elsőbol tanulva 2dik nap már vezettem meg kicsit mentem ide oda aztán bevéreztem .... de mindenkinel Más amúgy valakinek semmi nincsen utána nekem meg 2hete folyik valami még mindig bár doki azt mondta így gyógyul elhúzódik de akkor is nagyon idegesítő mert bennem van hogy akkor bármikor verezhet jobban

Úgy hogy én jobban meggondolnám mostmár ezt az egészet -.-

1676. apertik
2019. nov. 28. 15:42
Nem is gondoltam, hogy ez után a műtét után ilyen hosszú kénypihenőre is szükség lehet?! Nem tudom, hogy lehet gyerekek munka, háztartás mellett ezt kivitelezni. Nálam legalábbis ez lenne, ha szükség van rá. Gyors gyógyulást neked! A szövettan mennyi idő alatt szokott megjönni? De ahogy már lentebb is kérdeztem, mivel a cintec-re várok hetek óta tudja valaki annak kb. mennyi időre kellene az eredménynek megjönni?
1675. Kicsii2 (válaszként erre: 1669. - SSszonja)
2019. nov. 28. 13:54

Kérdésekre a válasz Pesten műtöttek magán kórházba maternity mentem el és altattak

Amúgy most vissza gondolva egyik ismerősre kellett volna hallgatnom .. neki régen volt hpv16 műteni akartak öt is fogyasztással de nem akarta és o nemigyogyaszhoz ment el és irt fel neki valami gyógyszert es elmúlt neki minden azóta is tünetmentes

1674. Kicsii2 (válaszként erre: 1672. - Viameda)
2019. nov. 28. 13:47
Uhhh basszus ez nagyon nem jó :( érdekes mindegyik orvos úgy áll hozza hat ennek néha vannak csak szövődményei ez egy kis műtét hat most h olvasgattam kerdezgettem elég sok mindenkinek van valami szövődmény .... nagyon remelem h elmúlik nekem mert nagyon idegesít hogy folyik és nekem meg azért nem olyan hogy tisztaságit hordják mert 2hete volt ... és így nem is merek úgy mozogni nehogy felszakadjon mert egyszer már kellett vissza fekudnom nagy vérzés végett .. aztán hívtam a dokit azt mondta hogy valószínű elhúzódik a gyógyulás pihenjek Meg majd Jövő7en hívjam .. de Jövő7en mensim lesz nem tudom az nem e baj a gyógyulásnak?!
1673. Kicsii2
2019. nov. 28. 13:43
Rákszűrés elváltozást mutatott nagyon érdekes mert márciusba voltam akkor egy gyulladásal hívtak vissza h nyugi ez meg nem baj 3honap múlva menjek vissza .. de én más véleményre is kiváncsi voltam úgy h felkerestem másik dokit o vett le megint egy szűrést ott már enyhe elváltozást mutatott és akkor le vett megint egy rak szűrést plusz hpv t és ott már hsil volt és 31pozitiv hpv...ekkor mondta h jó nyugi nem rak meg semmi de legyen egy ilyen loop műtét ... hat én nem akartam elhinni h egyből műtét kell és el mentem egy harmadik dokihoz aki koloszkoppal is megnézett o azt mondta h nem lát ilyen elváltozást a méhnyknal de mivel beljebb o se lát ajánlott egy loop műtétet h beljebb megkaparnak és ki szednek egy kis darabot ez megy szovettanra és kiderül hogy miért rossz a rákszűrésem ... úgy h már nagyon elegem van h mindegyik mást most lehet nincs semmi elváltozás amit nagyon remelem de akkor is ez a műtét ha tudom ilyen nem megyek el!!!!! Sajnos nem olvastam utána mert elő adtak hogy hat ez egy kis műtét másnap már lehet menni jönni ... hat nem igen .. mert első műtét után egy hét múlva bevéreztem most a második műtét után 2hete csak fekszek WC-re járok ki és ennyi .. ami már nagyon unalmas és idegesítő h mikor lesz vége mikor csinálhatok azt amit akarok ahogy régen ... :( de próbálok pozitív lenni csak nagyon nehéz amúgy ..
1672. viameda (válaszként erre: 1668. - Kicsii2)
2019. nov. 27. 20:31
Nálam is hasonló sajana. 1,5 éve volt a loop, fél év múlva is olyan volt a seb "mintha kb 3 hetes lenne" azt mondta a doki. Ha megemeltem a gyereket már bevérzett, nagyon gáz volt, nem gyógyult. Uh elmentem lézerrel lepörköltetni a seb szélét, hátha az segít. Azóta egy fokkal jobb, de még náha most is barnázok. Már nem érdekel...de azért marha bosszantó, hogy tisztasági betét nélkül nem létezem...szerintem ez már nem lesz jobb... :( Másoknak pedig semmi utóhatás...én megszívtam.
1671. viameda (válaszként erre: 1669. - SSszonja)
2019. nov. 27. 20:04
Nem műtenek ha nincs mit, a hpv vírus, nem elváltozás. Azt nem tudják kivágni, csak ha okoz is valamit. Örülj neki, hogy nincs szövettani elváltozás, és a hov hátha elmúlik magától.
1670. SSszonja (válaszként erre: 1668. - Kicsii2)
2019. nov. 27. 19:48
Ja és nyugi, biztosan túl vagy rajta. Én azt olvasam valahol hogy akkor rendellenes ilyen esetben a vérzés ha nagy mennyiség es darabos mert az azt jelzi összeszűkült ott valami a hegesedeskor es nem engedi rendesen ürülni. Biztosan helyrejössz😀
1669. SSszonja (válaszként erre: 1668. - Kicsii2)
2019. nov. 27. 19:45

Megkérdezhetem mi volt a rákszűrés eredmenyed ? Csak azt olvasom hogy hpv t kimutatták. Mert az én dokim elég laza, eszébe se jut a műtét, hiába van hpv es cintec pozitív. Azt mondja amíg a rákszűrés nem mutat elváltozást nincs orvos aki műtene. De ha jól ertem neked hpv t mutattak ki de nem volt még rossz a rákszűrésed mégis kivágták?

Hol volt a műtét? Altatásban volt? Ha budapesti jöhet orvos tipp is, ki tudja nem lesz e rá szükség később.

1668. Kicsii2
2019. nov. 27. 17:27
Sok sikert :) nálam most loop konizaciot csináltak de már annyira elegem van ebből 3hete volt és bevéreztem egy hét után újra kellett műteni az most van 2hete és meg mindig folyik valami nem vagyok az igazi pihenek egesznap nehogy bármi baj legyen újra .. hívtam az orvost azt mondta hogy normális ha elhúzódik és ameddig nem lesz több vérzés ha valaki tud ezzel kapcsolatba tapasztalatot jó lenne :) ... és várom a szovettant .. remelem az is jó lesz és eltűnik belőlem lassan .. nekem 31van.. fel éve derült rossz rákszűrés végett azóta immunerositek mást nagyon nem mondtak ez ellen ..
1667. SSszonja
2019. nov. 27. 16:33

Megvan az eredményem.( előzmény: aprilisban lsil ill asch,cintec poz.,július: rákszűrés negativ,hpv16)

Szoval a mostani eredmény: rakszűres ismét teljesen negatív,nincs semmi elvaltozas.Hpv 16 van tovabbra is es a cintec pozitív.

Ezekszerint van ilyen hogy negativ rakszűres mellett pozitív a cintec jo mi?

A javaslat: ismeteljük majd a citológiat 3 hó múlva.Addig használjam valamelyik gélt.

Kettő egymás utani negatív citológia utan en most egy kicsit megnyugszom asszem és reménykedem,hogy elhagy ez a szar. Nem volt korai mintavetel sem mert most 4 ho telt el a kettő szűrés között,és kétszer csak nincs fals negatív..ez van nálam

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook