Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
826. honeyroot (válaszként erre: 823. - Keszani)
2012. júl. 20. 13:21

Sziasztok!


Esetem röviden: 3 éve kezdődött nálam, rövid idő alatt elég sok szemölcs jött elő... bőrgyógyászhoz jártam vele egy évig, condile-nal ecseteltem, több-kevesebb sikerrel. Aztán - két évvel ezellőtt - egy HPV központba mentem, ahol a doki először tipizálta a fajtákat (van veszélyes is..), aztán eltávolította a kinövéseket. Bevallom az Isoprinosin-t nemigen szedtem be... Ezután jöttek elő újabbak (nem sok, talán 5), amit egy év múlva szedettem le, égetéssel, mivel az ecsetelés vagy nem használt, vagy kiújultak.

Tegnap mentem vissza újra, mert a télen megint kiújult 2 apró, ezt megint leszedettem (szintén égetéssel, mert nagyon aprók). Most három hónapig szedem az Iso-t, most már nem szórakozok, nagyon szeretnék szabadulni tőle.


Keszani! Kérdeznélek:

Te ecsetelted? Elmúltak? És miért nem szedte le már korábban a doki neked? Én annyit tudok, a dokim elmondása alapján, hogy a vírus bázisa a szemölcs, amíg ottvan, nem gyógyulok meg. Tehát először azt kell eltűntetni, majd erősíteni a szervezetet, immunrendszert, mert ugye az magától tud megküzdeni a vírussal.

Egyébként egy évvel ezelőtt elmentem én is még két neves nőgyógyászhoz, egymástól függetlenül mindketten csak lényegében annyit mondtak, a HPV-vel ne foglalkozzak...


Mérges vagyok magamra, hogy nem szedettem le már a legelején az összeset, és nem szedtem az ISO-t.

Összeségében a 3 év alatt sokat "javult" a helyzet, hát az elején biztos volt vagy 20 szemölcs... de akkor is...


Midnenesetre szeretnék tanácsot kérni, van-e javaslat... mit tehetek még? Tényleg jó a grape fruit kivonat? ill. más immunerősítő? Gyógyteák???

2012. júl. 19. 15:42

Sziasztok,

Kutatásunk témája a HPV és minden ami ezzel kapcsolatos. Nagyon érdekelne minket, hogy Ti hogyan vélekedtek a témáról, és a Ti véleményetek közösen alkotnák a kutatásunk végleges eredményét. A kutatás országos, mélyinterjú keretében zajlik. 1 órás kötetlen beszélgetés a HPV-ről. Amiről nem akarsz nem beszélsz, de Ti adhatjátok meg nekünk a valóban lényeges válaszokat a kérdéseinkre, hiszen Ti vagytok azok, akik testközelből, vagy akár csak érdeklődés szinten, de foglalkoztok a témával. Kérlek benneteket, segítsétek a kutatást azzal, hogy megosztjátok velünk tapasztalataitokat, gondolataitokat, kérdéseiteket anonim módon, ezt mi természetesen nem is kérjük ingyen. borek.reka@gmail.com írj nekem egy privit, ha úgy érzed, hozzá szeretnél járulni ahhoz, hogy a HPV-vel kapcsolatos témák eljussanak valóban az érintettek minél nagyobb tömegéhez. Ezt tesszük mi. Előre is köszönöm neked a támogatást mindannyiunk nevében!

824. lekra
2012. júl. 15. 23:23

Sziasztok lányok. Sikerült végigolvasni az összes hozzászólást és még jó pár informáciot itt a neten. Azért irok hogy lelket öntsek belétek, mert oly sokan el vannak keseredve a hpv fertőzés miatt. Leirom az én sztorimat,lehet lesz aki leszól majd, de remélem sokan tesztek egy próbát hátha nektek is sikerül igy meggyógyulni.

Nálam évekkel ezelőtt találtak hpvt, valahogy több mint öt éve,nem emlékszem pontosan mert a p2 mellett ezt az orvosok nem tartják még problémának kaptam izot, de mondta a dokim ne is törödjek vele, csak járjak szürésre. Beszedtem semmi se változott, és ahogy mondta nem is törődtem vele tovább. Félévente mentem szürésre mindig p2 volt, és megvolt a hpvm is alacsony rizikos, és ez igy ment soká, ezt azért irom mert bőven eltelt az a bizonyos 2 év ami alatt le kellett volna küzdenem,egyszer csak valamiért elkezdtem utánaolvasni és elhatároztam hogy megszabadulok tőle. Egyébként is probálkoztam az egészséges életmódra váltani a túlsúlyom miatt, rengeteget bujtam a netet, és rájöttem minden azon múlik mit eszel és mit iszol. Csak természetes gyógymódot kerestem, és mindenféle méregtelenitő kúrát kipróbáltam amit csak találtam.Száműztem a cukrot, a fehér lisztet,a zsirokat, minden nehéz olajos ételt, kizárólag friss nyers zöldséget és gyümölcsöt ettem. Beszereztem az összes fellelhető tisztitó immunerősitő teát, összekevertem őket, több literrel lefőztem naponta és kizárólag azt ittam de rengeteget,ez volt a fő táplálékom. Minden reggelt 5-6 citrom kicsavart levével kezdtem, töményen, illetve a nap folyamán is ittam narancslével keverve. Mivel tudtam a legelső dolog megszabadulni a mérgektől,(egyben lefogyni)utána kezdődhetett a gyógyulás,igyekeztem keveset enni.De ha épp megkivántam olyat amit nem szabad az se probléma, de mindenből csak egy falatot ettem. Egy idő után már nem is kivántam a nehéz kajákat, és egyre jobban éreztem magam. Félévente beiktattam egy hetes böjtöt ami csak teából és citromléből állt, és egyszer csak a soron következő hpv eredményem negativ lett! Először nem is hittem a fülemnek,gondoltam biztos elcserélték, de mikor a következő is negativ lett már biztos voltam a sikerben. Mondanom se kell lefogytam a fölösleges 10 kilót,most egy deka felesleg sincs rajtam-azaz kiürültek a mérgek- és az allergiám is eltűnt ami tavasszal gyötört mindig, és sorolhatnám a megfelelő életmód jó hatásait. Amit még mellette használtam az a grapefruitmag csepp, ezüst kolloid, de én ugy hiszem a legfontosabb hogy mindezek elött kimosd a szervezeted attól amit eddig életed alatt felhalmoztál. Azóta is járok biorezonancia mérésre, ahol a mérés után tanácsokkal és szuper bio termékekkel látnak el ha igényled,mondanom se kell, hogy szinte tökéletesek a leleteim, nincs a szervezetemben se gomba, se baktérium, és a szerveim működése is jó lett. De a legfontosabb talán a hit, hogy higgyetek magatokban, és figyeljetek a testetekre mert jelez, hogy mi jó neki és mi nem.

Pár hónapja sajnos megfertőződtem egy magas rizikójuval, 52-es asszem,tudom hogyan sajnos, és megint hiszem hogy képes leszek leküzdeni. Majd megirom hogy sikerült e fél év mulva.

Hozzá kell tennem ha valaki nem kéri p2nél külön a hpv-t, akkor azt nem tesztelik ki automatikusan, hisz a p2 az negativ, és nincs baj.-szerintük. de mindenkinek ajánlom megcsináltatni még ha drága is meg na nem is indokolt, mert jobb már akkor felfedezni mikor még nem okoz bajt,és küzdeni ellene. Ne felejtsétek a rákos sejtek kedvenc tápláléka a cukor és a fehér kenyér meg hasonlók, ha az ilyeneket mind megvonjátok, éhenhalnak.

Higgyétek hogy meggyógyulhattok, de nem elég egy két kapszula, életmódváltás kell!

Remélem van akinek segithettem ötletekkel, és jobbulást mindenkinek!!!

823. keszani (válaszként erre: 821. - Veronika27)
2012. júl. 15. 19:24
nem ujak, csak amik eddig is voltak. sajnos ragaszkodnak hozzám. és mivel a páromnak 1 honapa leszedték már magammal is kell vmit kezdeni. és míg várok a szeptemberi leszedésre vmit kezdek magammal.
822. keszani (válaszként erre: 820. - Blood83)
2012. júl. 15. 19:23

péntektől szedem, mellékhatásnak feltüntették a puffadást, vizesedést...nah ezek előjöttek+kamaszodom megint :D de pár nap alatt állitolag elmúlik majd...hát remélem :D

100 darabosat vettem 42 euroért, ez 2 és fél honapra elég lesz, sztem csak egyszerre tűnik soknak (mert az is) de mivel sokáig kitart egy probát megér :D

821. Veronika27 (válaszként erre: 818. - Keszani)
2012. júl. 13. 12:29
Újak jöttek elő?
820. blood83 (válaszként erre: 818. - Keszani)
2012. júl. 13. 10:30
Utána olvastam ennek a szernek jókat ír róla. Lehet következő hónapban én is beruházok rá
819. blood83
2012. júl. 13. 10:26

Sziasztok!


Sajnos nekem is HPV-van magas kockázatú.


1,5 évvel ezelőtt a rászűrésre ráírták, hogy P2 HPV gyanús sejtek. Doki mondta fél év múlva menjek megint. Akkor elkezdtem szedni a Flavin 7 Prémiumot. Fél év múlva rákszűrésem P2 más nem volt ráírva de mondtam a dokinak csináljuk meg a HPV szűrést ne találgassunk. Annak késöbb lett meg az eredménye. Akkor a Flavint abba hagytam és elkezdtem homeos bogyókat szedni. 2 hete rákszűrés eredménye P2 de megint vannak HPV gyanús sejtek. Megint 6 hónap múlva kell vissza mennem. Szedte valaki közületek a Flavint? Mert nekem ebből az jön le hogy hatásos volt csak abba hagytam. Most megint elkedztem szedni kiváncsi vagyok mi lesz

818. keszani
2012. júl. 12. 22:24

helyzetem november ota változatlan.

tegnap ujfajta kenevételt csináltak, 2 hét mulva eredmény.

Nőgyógyászom ajánlott egy Indol3C nevezetű recept nélkül kaphato gyogyszert. Ma megvettem és kezdem a 2 honapos kúrát. Állitolag erre is jo+sok mindenre még. Ára borsos kicsit, de ha 2 honapra elosztomnem vészes, főleg ha hatna is.

Szeptemberbe pedig elektromos késsel leszedik nekem kérésemre, mivel tovább nem huzom már. De bízom az uj gyogyszerben.

Honlapjukon sok infot találtok.


(egy fiatal csajszinak 1 honap után elmultk a cisztái a petefészkéből, miközben előtte többször műtve volt már, dokim is szedi)

817. Kontra
2012. júl. 1. 15:16

Sziasztok!

Nekem kétszer egymás után volt P3-asom, szedtem az immunerősítőt, meg a betadinos kúpot is használtam.. De nem jöttem rendbe, ezért az orvosom műtétre küldött. Június 21-én volt a műtétem, de én még mindig vérzek! Az első 4 napban éjszakai betétet használtam, nem volt olyan durva a vérzés, de hátrafojt... Viszont az azt követő nap óta carfree tisztasági betétet használok, még mindig vérzem, már félek, hogy ez nem normális. :( A kórházban is azt mondták, hogy csak pár napig fogok vérezni, meg neten is azt olvastam, de már a 11. nap, hogy vérzem! Visszamentem volna a nőgyógyászomhoz, de szabadságon van! A kórházban ahol műtöttek, ott meg még múltkor közölték, hogy ne oda menjek kontrollra. Igaz csütörtökön (júli 5-én) megyek a szövettan eredményért, remélem megvizsgálnak, de aki műtött amúgy sem volt valami kedves, kérdéseket sem tudtam feltenni a műtét után tőle, húzta a száját, hogy miért kérdezősködöm.. :S Van/volt valaki másnak is ilyen hosszan eltartó vérzése?? Légyszi válaszoljatok! Köszi

2012. jún. 12. 19:49
Sziasztok!én azt szeretném kérdezni, hogy van itt olyan valaki akinek conisatio után sem múlt el a magas kockázatú, vagy csak a több műtét után? Márciusban műtöttek a dokim akar velem beszélni a kontroll rákszűrés miatt.. nagyon félek, pedig eddig abszolút pozitívan álltam hozzá a műtét után, igazából nem is gondolkodtam azon mi lesz ha folytatódik a történet... újabb műtét? légyszi írjatok! köszönöm szépen!
815. Veronika27 (válaszként erre: 814. - Csorike111)
2012. jún. 12. 15:32
Én tuti nem oltatnám be magam, a korodat nézve. Nem is értem, hogy miért erőlteti? Lehet van valami szerződése azzal az adott forgalmazóval és azért...
2012. jún. 11. 20:38

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni a véleményeteket, mert én nem gondolom hogy a 3 oltást szükséges nekem beadatni. Szóval 2008-ban kutatási céllal vettek tőlem hpv mintát és találtak is LR11 és HR59et az akkori nőgyógyászom azt mondta nem kell vele foglalkozni, magától elmúlik, rendszeresen járok rákszűrésre sose semmi problémám nem volt, majd 2011.12 hóban a rákszűrésem p3lett hpv fertőzés gyanú jelét mutatta ki. az új dokim elkezdte szedetni az isoprinosinet és le is vette a tipizálást, azt mondta ha elmúlik a hpv akkor az oltássorozatot meg kell kapnom, ha nem múlik el műtét. topizálás eredménye semmi nem muattható ki egyik fajta se, ő ragaszkodott a 2*3 hónapos iso kúráho amit be is szedtem, de az oltást nem szeretném én feleslegesnek érzem hisz nem találtak semmit. 32 éves vagyok és van már egy lányom. Ti beoltatnátok magatokat? v menjek el még egy orvoshoz? Köszönöm ha váklszoltok.

813. jövő
2012. jún. 7. 22:14

Sziasztok.

Én is két magas kockázatú HPV-vel élek, a szemölcseimtől lassan sikerül megszabadulni, az Isoprinosine tablettát még 3 hónapig kell szednem.

Jelenleg nincs párkapcsolatom. De ezzel a bélyeggel hogy is merjek belekezdeni. Ti hogyan boldogultok így?

812. keszani (válaszként erre: 811. - Hahuze)
2012. jún. 4. 20:11

a beazonositás kell,h tudják az a hpv tipus melyik kategoriába tartozik. amig ezt nem tudod ne aggodj feleslegesen, változtatni már nem tudsz. nyugodj meg, ha időbe elcsipik nagy baj nem lehet.

nekem magas riziko faktoru jelen van a szervezetemben, hál'IStennek pár conylománk kivül nincs bajom, azaz belül nincs semmi. de fél évente ismételni kell a vizsgálatot.


páromnak is van egyetlen egy, nagyon rossz helyen és egy nagyon magas szinvonalu doki azt mondta neki,h minden egyes condyloma anyajegy. azaz leszedése nem feltétlenül jo dolog, mint ahogy az anyajegyeknél is van jo indulatu és rossz indulatu

811. hahuze
2012. jún. 1. 14:10

sziasztok,

40 éves vagyok, 3 gyerek...

ma tudtam meg, hogy nem lett jó, sőt nagyon rossz lett a rákszűrés eredményem...doki azt mondta, hogy több, mint valószinű lesz műtét..., meg kell ismételni a rákszűrést, de csak 2 hónap múlva lehet...mindenkinek ezt mondják? majd jún 13án megyek hpv vizsgálatra, hogy be lehessen azonositani, hogy melyik fajta hpv...

ja, és még azt is mondta, hogy rákelőtti állapot


segitsetek! kinek van tapasztalata? esetleg átesett már ilyenen? nagyon köszönöm!!!!

810. keszani (válaszként erre: 808. - Suzy11)
2012. máj. 29. 11:40
2 éve kapcsolatban élek. uj kapcsolatba sztem ugy érdemes belevágni, ha már meggyogyultál, avgyis ha volt condylomád meg kell várni mig elmulik.
809. Kardashian (válaszként erre: 804. - Keszani)
2012. máj. 26. 20:20
Konizáció= méhnyakból egy kúp alakú kimetszés.
808. Suzy11 (válaszként erre: 807. - Keszani)
2012. máj. 25. 13:09
Köszönöm a választ!Te hogyan vágsz bele új kapcsolatba? Vagy monogám vagy ? Meggyógyultál?
807. keszani (válaszként erre: 806. - Suzy11)
2012. máj. 24. 20:53

SZia Suzy!

tudtommal vérben nem kimutathato a hpv, véradást nem befolyásolja.

Ha vannak tüneteid, azaz condylomáid neked va párodnak akkor nem lehettek együtt míg teljesen el nem mulnak.

Azt pedig,h hogy kaptad el felesleges filozni, mert nem derited ki. hisz akár évekig lappanghat benned

806. Suzy11
2012. máj. 24. 15:45

Sziasztok!

Jelenleg folyamatban van a HPV tipizálásom. A férjemet is elküldtem mintavételre. Nagyon aggódom ,mert - mivel önkéntes véradó vagyok rendszeresen 4 havonta megvizsgálják a véremet, viccesen csak annyit szoktam mondani nekem papírom van arról, hogy egészséges vagyok és biztonsággal "kalandozhatok". Sajnos volt is egy ilyen futó kapcsolatom és teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek. Gyógyult hpv-sek írjatok ti hogyan sexeltek ezzel a szarral?

805. Veronika27 (válaszként erre: 804. - Keszani)
2012. máj. 21. 20:59
P4-gyel sajnos mindig műtét van...
804. keszani (válaszként erre: 803. - Kardashian)
2012. máj. 21. 18:58
az micsoda?
2012. máj. 18. 13:22
sziasztok tegnap kaptam meg az új eredményt. P4 HSIL. ÚGYHOGY konizáció lesz.
802. Veronika27 (válaszként erre: 801. - Szmarty)
2012. máj. 11. 19:15
Hpv centrum? Keress rá neten.
801. szmarty
2012. máj. 11. 18:18

Sziasztok!

Nálam a HPV 68-as típusát mutatták ki, amely magas rizikófaktorú. Szedtem az isoprinosint, emellett grapefuit mag kivonatot, propoliszt. A méhnyakamon van egy kis elváltozás, de a dr. azt mondta, nem kell vele foglalkozni. Engem ez nagyon idegesít. Anyukám 3 éve hunyt el petefészek daganatban. Ezek után nem foglalkozzak a dolgokkal? Nem hinném, hogy ezzel a kis elváltozással nem kéne törődjek. Tud valaki segíteni abban, hogy Pécsett kihez érdemes menni? Itt a környékünkön nem találtam normális orvost, de nem vagyok pécsi. Nem tudom, hova fordulhatnék. Köszi előre is, kitartást és sok erőt Mindenkinek!!!

800. Kardashian (válaszként erre: 799. - Veronika27)
2012. ápr. 25. 18:25
Dalacin hüvelykrém. valószínű a törölközö kidörzsizte de már ,,helyre jött''..
799. Veronika27 (válaszként erre: 798. - Kardashian)
2012. ápr. 24. 19:15

Antibiotikum? Milyen?


Kifakadt?! Talán inkább kidörzsölte valami. Magától nem fakad ki, mert nincs benne semmi.

2012. ápr. 24. 14:52
Sziasztok, ma lesz az utolsó adag antibiotikumos kezelésem. Ez a hét napos kúra semmit sem segitett. A condyt is abba hagyatta velem egyhétre..az egyik szemölcs kifakadt és fáj...
797. Veronika27 (válaszként erre: 795. - Keszani)
2012. ápr. 24. 08:59
Szerintem minimum fél év.
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook