Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
2012. dec. 2. 17:57
Amikor engem megszűrtek akkor nekempont herpeszem volt a számon.az meg ha jól tudom gyulladásnak a jele. szerintetek ennek lehet köze ahhoz hogy p2 mellett hpv gyanúm lett ? lehet hülye kérdés de gondolkoztam már ezen is.
915. eperlány (válaszként erre: 909. - Csakegylany01)
2012. dec. 1. 20:00
Szia! Tök jó olvasni, hogy így fogod fel! :) Nekem Alacsony rizikó faktorú HPV-m van, szemölcsökkel! De azoktól is nehéz megszabadulni sajna! Viszont én is elhatároztam, hogy legyőzöm őket! Nálad mi a módszer? Mit és hogyan teszel a magas rizikófaktorú HPV-d ellen? Szép estét neked! :)
2012. dec. 1. 19:56
Sziasztok! Én HPV 6 fertőzött vagyok, szemölcsökkel, sajna! Az orvosom immunerősítést ajánlott! Azt mondta igazából erre gyógyír nincs, csak a szervezetemet kell erősítenem! Én igyekszem, olvastam ezt azt, és próbálom azokat követni! Vitaminok, immunerősítő, teák.. Remélem előbb utóbb lesz hatása! Olyan kérdésem lenne, remélem tudtok nekem segíteni! Hogy vérbe, nyálba kimutatható e ez a dolog? Szeretnék vért adni! A másik dolog meg, hogy megismerkedtem egy fiúval 3 hónapja. Elmondtam neki is, de nem szeretném megfertőzni! Mivel szemölcseim vannak, ezért az óvszer nem nyújt teljes védelmet! Azt szeretném kérdezni, hogy csók útján ez nem fertőzhet, igaz?? Ezért kérdeztem, hogy nyálba kimutatható e! Lehet butaság a kérdésem, de kérlek titeket válaszoljatok! Előre is köszönöm szépen!
913. ured (válaszként erre: 912. - Szabiszasza)
2012. dec. 1. 19:49
akkor is lehetsz még nagatív azaz gyógyult!!!
912. Szabiszasza (válaszként erre: 911. - Ured)
2012. dec. 1. 19:34
Tudom hogy azzal csak ártok ha ideges vagyok de nagyon félek.most be kell szednem a gyógyszert és ez idő alatt próbálok jobban odafigyelni.c-vitamin.zöld tea. csak nagyon félek mi lesz hajanuárba visszamegyek még akkor is ha csak gyanú.mert ha az a gyanú ott van akkor sztem nagy esély van rá hogy ott van a hpv is :S
911. ured (válaszként erre: 910. - Szabiszasza)
2012. dec. 1. 19:30
szia nekem is az volt, ami neked . most negatív lett a hpv-m. :-)
2012. dec. 1. 18:56
Köszönöm a válaszokat! És ha kiderül hogy p2 mellett magas rizikófaktorú hpvm van akkor mi lesz?azt lehet gyógyítani ? vagy csak rosszabbodik? ha kezelik nem lehetek rákos ugye ?
2012. dec. 1. 10:54

Sziasztok!


Pár napja nem voltam fent, de jó látni hogy azóta is folyamatosan jönnek a hozzászólások. Végre olyan hely ahol hamar válaszolnak az emberek egymást. Legalább mi nők tartsunk össze és segítsük egymást.

Sosem lehet tudni kinek, mikor és miben kell segítség. Ráadásul ez ingyen van, és valakinek sokat segíthet a válaszod. Igaz jelenleg nekem P3 magas rizikófaktorú HPV-m van, de felveszem ellene a harcot és én fogok nyerni :)


Szóval pozitív hozzáállást kérek mindenkitől, egy kis odafigyelés és az esélyedet növeled a jobb eredményért. :)


Szép napot mindenkinek!

2012. nov. 30. 22:14

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Pár hete voltam rákszűrésen szakrendelésen. Most kaptam egy levelet a kórházból, hogy 6 hónap múlva jelenjek meg cytológia ismétlés miatt. Kicsit megijedtem, bár gondolom baj nem lehet, mert akkor már most vissza kéne mennem. Miért szoktak visszarendelni?

907. ured (válaszként erre: 906. - Szabiszasza)
2012. nov. 30. 21:58
szemölcs nem volt, de phodofilines ecsetelést kaptam több héten keresztül. exemet műtőtték szemölcsök miatt.tűnetem nem volt
2012. nov. 30. 21:51
és hogyan kezeltek?megműtöttek? vagy csak megkaptad az oltást ? voltak tüneteid?szemölcsök ,ilyesmi?
905. ured (válaszként erre: 904. - Szabiszasza)
2012. nov. 30. 21:49
semmi baj. P2-es volt és a legmagasabb rizikófaktorban volt a HPV .
2012. nov. 30. 21:43

ésmilyen volt a hpv-d amikor kideült hogy az van ? p2 esvolt az eredményed neked is ?

bocsi hogy ennyit kérdezek :(

903. ured (válaszként erre: 902. - Szabiszasza)
2012. nov. 30. 21:40

szia


2004-ben derült ki. akkor még nem volt HPv elleni vakcina. 2007-ben babát vártam akkor jött be itthonra a vakcina. 2008-ban szültem. 2011-ben tudtam beadtadni a a vakcinát a szoptatást miatt. egy évvel később csináltattam tesztet akkor lett negatív.

902. Szabiszasza (válaszként erre: 901. - Ured)
2012. nov. 30. 21:37
és mennyi idő kellett ahoz hogy negatív lett a hpv eredményed?én nagyon félek attól hogy hamegcsináltatom a tesztet azlesz az eredmény hogy találnak valamilyen magas rizikójú vírust :S nagyon félek :(
901. ured (válaszként erre: 899. - Szabiszasza)
2012. nov. 30. 21:28

P2 lehet az eredményed gyulladás miatt is,attól még lehet HPV. nincs összefüggésben.

nekem most lett P2 az eredmény és negítív HPV.

nálunk 3 év után jött elő a hPV

900. Veronika27 (válaszként erre: 899. - Szabiszasza)
2012. nov. 30. 21:27

Ha erős az immunrendszered, akkor nem jön elő. És szerintem ugyanebből az okból a fertőződés sem biztos. De nem tudom, én csak így gondolom.

Van, aki mindent elkap, más meg egész életében alig lesz beteg. Lehet, hogy te az utóbbi csoportba tartozol.

899. Szabiszasza (válaszként erre: 898. - Ured)
2012. nov. 30. 21:23
azt nem mondta. azt mondta hogy a laborban akkor a citológia alapján láttak nagyobb sejteket ,amik lehettek gyulladás miatt is.és ezért írták rá hogy hpv gyanú. csak egyszerűen nem értem mitől lehetne hpvm.csak egy kapcsolatom volt eddig.és a párom se lépett félre ebben biztos vagyok.semmi tünetnem volt.és igen tudom hogy lappanghat benned évekig ,de az 5 év alat már csak elöjött volna, meg akkor nem p2 lenne az eredmény nem?
898. ured (válaszként erre: 897. - Szabiszasza)
2012. nov. 30. 21:20

szia



Szerintem lehet negatív a HPV teszt , de igazából ténylegesen a teszt eredménye mutatja ki. régebbenén is immunerősítésre azt kaptam amit te írtál a hozzászólásban. Mitől lettél HPV gyanús?

Mit mondott az orvos?

2012. nov. 30. 21:09

Sziasztok!

Visszaolvasgattam a bejegyzéseket és nagyon sok hasznos dolog van ideírva.

Az én esetem:

a rákszűrésem eredménye p2 Hpv gyanú lett.az orvosom azt mondta nem kell megijedni mert a p2 az megfelelő eredmény.a hpv gyanú meg azt jelenti hogy lehet nincs is benne a szervezetben,csak akkor éppen valami gyuladás miatt ezt mutatta a citológia eredménye.

írt fel hüvelykúpot és isoprinosinetablettát.azt mondta szedjem be és ha a következő havi vérzés után menjek vissza és megcsináljuk újra a citológiát és ha akarom akkor kérhetem a hpv tesztet is.

én nem nyugodtam meg.tüneteim nincsenek, se szemölcsök se folyás, tudom ettőlmég bennem lehet.bár annyira abszurdnak tűnik.a párommal 5 éve vagyok együtt és eddig semmi probléma nem volt.semmi tünet.szerintetek reménykedhetek abba ogy negítav lesz a hpv tesztem?nagyon félek.

köszi előre is!

896. blood83
2012. nov. 29. 09:03

Sziasztok,


Nőklapján valaki feltette ezt a linket. Hallottatok erről a szerről valamit, valaki szedte esetleg?


[link]

895. sinkagitta (válaszként erre: 855. - Emilio69)
2012. nov. 28. 11:23

Kedves emilio69

kérlek írd le annak a homeopátiás bogyónak a nevét amit a párod szedett!

894. ured (válaszként erre: 893. - Csakegylany01)
2012. nov. 27. 12:36

sZIA!


Nem ,még pozítív voltam mikor megkapatm a vakcinát. És most lett negatív oltás után egy évvel. Párom tudta mondtam neki, de az az igazság , hogy ma már kb a nemi életet élők 60 % HPV vertőzött. Nem AIDS , szval nem hiszem emiatt ott kellene hagynia.Nekünk azóta van egy 4 éves kisfúink is. 6 éve vagyunk együtt .


Annyit tuduk , hogy vannak amikor 50 %-kal olcsóbban meg lehet kapni a vakcinát. Általában zavasszal és ősszel van ilyen akció a patikákban tudnak bővebb felvilágoítást adni .

893. csakegylany01 (válaszként erre: 892. - Ured)
2012. nov. 27. 11:35

Szia Ured!


Örülök neki, hogy negatív a teszted :).Csak akkor adtad be az injekciót amikor negatív volt már nem?


Ha én most beadnám az oltást akkor az én esetemben a HPV 18 ellen már nem védne nem, mert jelen pillanatban azzal vagyok fertőzött, vagy rosszul tudom?


Nincs kedvem csak üzlet miatt kiadni 90.000Ft-ot, viszont bármit megtennék a "gyógyulás" érdekében, ha tudom eredményes lesz. Ennél rosszabb már csak akkor lehet, ha méhnyakrák alakul ki.


Párodnak, hogy közölted anno a hírt, hogy HPV-d van?

892. ured (válaszként erre: 891. - Csakegylany01)
2012. nov. 27. 07:01

szia


nekem is ugyanúgy magas kockázatú HPV Mutattak ki 3 éve .beadtam a hpv elleni vakcinát most csináltak tesztet NEGATÍV !A DOKOI AZT MONDTA AZ INJEKCIÓ MIATT. BOLDOG VAGYOK ÉN IS KI VOLTAM BUKVA TELJESEN

891. csakegylany01 (válaszként erre: 889. - Lekra)
2012. nov. 26. 18:10

Sziasztok!


Én egy 21éves lány vagyok és sajnos HPV magas kockázatú 18-at állapítottak meg nálam.

Őszintén szólva hideg zuhanyként ért és ér még a mai napig is teljesen ki vagyok bukva.

Ti hogy fogadtátok a hírt, illetve a párotok? Én attól félek, hogy ez miatt lenézne a párom vagy akár a szülei, esetleg kurvának gondolnának.

Egyenlőre még nem mertem elmondani neki, mert félek. Csak az anyukám tudja egyenlőre.

Tudom, ha ilyen miatt akár szakítana velem (1.5év járás után) szánalmas ember lenne, de nagyon szerelmes vagyok és nem akarom, hogy ez közénk álljon.


Kedves Lekra!

A te üzeneted reményt adott, mert hasonló a helyzet nálam.Párodat kezelted valamivel? Hogy fogadta a hírt? Lehet hülyeséget kérdezek, de fél évig csak óvszer használatával szeretkeztél?


Előre is köszönöm mindenkinek segítő válaszát!


Erőt, egészséget, boldogságot, és minden jót kínánok mindenkinek! :)

890. b74f6e5cdd (válaszként erre: 889. - Lekra)
2012. nov. 6. 15:17
Nagyon bölcs komment habár nekem nincs ilyen jellegű problémám, de nagyon jó volt elolvasni a kommented, komolyan!:-)
889. lekra
2012. nov. 6. 14:55
Ugy látom itt a fórumon van aki még az alapokkal sincs tisztában: attól mert p2 a citologiád még lehet HPV-d.Attól még egészségesnek mondanak, és általában a nem kell vele törődni szöveggel emgednek el a nődokik. Élhetsz te HPV-vel életed végéig ha szerencsés vagy, de ha nem akkor kialakulhat a rák megelőző állapot, vagy rák. Ha p2 a citologiád valószinü nem fog a dokid hpv tipizálást csinálni, csak ha te külön kéred- fizetős. Szerintem ez egészségére mindenkinek van pár ezer ft-ja. Namármost, ha te hallgatsz a dokidra, aki max azt tanácsolja gyere vissza fél évente rákszűrésre, akkor tényleg csak akkor fogsz meglepődni ha egyszer csak p2 ből p3 lesz. De ha ennek az esélyét nullára akarod csökkenteni, akkor igenis törődsz vele az orvosok legyintésének ellenére, és elkezdesz odafigyelni mit viszel be a szervezetedbe. Ugyanis abból fog élni a virus amit adsz neki táplálékul. Olvasd vissza az előző hozzászólásom, annyival egészitem most ki hogy magas rizikóju HPV-ből fél év alatt meggyógyultam!! A tesztem negativ. A kulcs még mindig: sok viz, rengeteg citromlé, grapefruitmag, narancslé, immunerősitő gyógytea-több liter egy nap folyamatosan, semmi cukor semmi fehérliszt, kizárólag zöldség, gyümölcs, és persze sok sok vitamin, c vitamin. És még egy gondolat, semmi értelme kivülről kenegetni kezelgetni bármit is ha a belső oka nincs megszüntetve ki fog ujulni, viszont ha belsőleg kezeled magad nem lesz szükség külsőleg kezelni mert az okot szünteted meg. Oly egyszerű, az egész attól függ mit adsz a testednek táplálékul.
888. ured
2012. nov. 3. 15:21

A beoltandó személynek az oltási sorozat mindhárom dózisát meg kell kapnia, különben nem biztos, hogy kialakul benne a teljes védettség.


[link]


nézzétek meg!

887. ured (válaszként erre: 886. - Mandarin 85)
2012. nov. 3. 15:14
nekem azt mondta véd.
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook