Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
946. Csicsusz01 (válaszként erre: 944. - Csakegylany01)
2013. jan. 16. 19:31

szia!


Ha még esetleg erre jársz: milyen vírusölőket kaptál, mert én csak immunerősítőt szoktam kapni.

2013. jan. 16. 19:27
Hallott már valaki az indol-in táplálék kiegészítőről, esetleg valaki szedett már ilyet, és van valami tapasztalata? Állítólag jó a HPV fertőzésre is, de sem a gyógyszertáros, sem a nőgyógyászom ne tudott róla semmit.
944. csakegylany01 (válaszként erre: 940. - N.y.k.y.2)
2013. jan. 15. 21:40

Szia!


Nekem speciel 2012.márciusban (életem első kenetvételemnél)P2 HPV gyanúm volt. Azt mondta a doki nem kell megijedni ez még nem jelent semmit. Ez után a következőt 2012. szeptemberében csináltak, mert annyira ragaszkodtam hozzá, hogy ismételjék meg, ekkor P3 HPV gyanú volt.

Így elküldött a doki HPV centrumba. Mivel P3 így ingyen megcsinálták, de különben kb 5000Ft. Novemberben kiderült, hogy HPV 18-am van... Ezért visszamentem az orvoshoz aki adott rá vírusölő hatású gyógyszereket azokat használom(hátha segít. Egy próbát megér...)Szerintem márciusban újra csinálok cyt.-át aztán meglátjuk mi lesz, vagy változott-e valami.


Nekem azt mondták attól függetlenül lehet babám,és élhetek 100 évig is.Mivel még tanuló éveimet élem gyerekvállalás fényévekre van tőlem... Monogám kapcsolat mellett én próbálkozom egészségesebb életmódot élni elvégre ártani nem árt ha segít ezen, ha nem.


Remélem segítetettem valamit a történetemmel. :)

Minden jót kívánok és főleg egészséget, ha már erről szól ez a topik! Ha szeretnél nyugodtan írhatsz. :) privátban is. puszi

943. lexi018
2013. jan. 15. 11:10

sziasztok!


Tavaly ugye voltam méhszájseb fagyasztáson,ami nem volt túl sikeres.Most el telt egy év és ma voltak megint szűrésen.A "seb" még mindig ott van Eléggé megijesztett a doki mert mondta h lehet hogy HPV fertőzés.Ezt ő szabad szemmel látja?????azt mondta kezelni kell és ujra lefagyasztani a méhszájsebet mert hogy ebből alakul ki a rák.Ezt tudom csak nagyon megijedtem.Mit lehet tenni hogy rásegitsek a gyógyulásra?!tavaly P2 lett az eredményem de azért most aggódom egy kicsit.Vagy ilyenkor mit tegyek?ugye ez most nem egyenlő a méhnyakrákkal??

942. ured (válaszként erre: 940. - N.y.k.y.2)
2013. jan. 8. 22:51

szia


én voltam HPV fertőzőtt sokáig. az immunrendszer gyengülése nagy szerepet játszik benne, mint ahogy írtad neked is részed volt benne. attól, hogy p2 az eredményed lehetsz még fertőzőtt. érdemes a tesztet elvégeztetni, akkor biztosít tudsz. amikor megtudtam én is , hogy fertőzőtt vagyok nagyon kiborultam. de az eredménytől függetlenül lehet még több babád is. nekem is született közben. utána beadadtam a HPV elleni vakcinát és rá kb egy évre negatív lett a HPV tesztem.

941. Veronika27 (válaszként erre: 940. - N.y.k.y.2)
2013. jan. 8. 10:35
A hpv teszt fizetős tudtom szerint, kenetnél nem szűrik, nem is értem, miért jelentik ki, hogy hpv gyanús. Másik meg, hogy a p2 normális eredmény...
2013. jan. 8. 10:18

Sziasztok!Nem rég értesített a nőgyógyászom, hogy a kenetvételem eredménye p2, de hpv gyanús lett. Kétségbe vagyok esve!


Ha a fertőzés már régóta fennállna, előző kenetvételek során észrevették volna? Terhességemet minden gond nélkül végigvittem, egészséges babám született. Akkor és előtte sem volt sosem gond a kenetemmel. Ezen utolsó kenetvételen viszont azért mentem valójában az orvoshoz, mert kimaradt a mensim, GYenge volt az immunrendszerem, nagyon stresszes voltam akkor, és fogytam is sokat. Ennek köze lehetett az eredményhez? Biztos hogy hpv-m van? Mi lesz ezután? Lehet még babám, mert nagyon szeretnék? Segítség!! :(

939. norci78
2012. dec. 31. 12:35
hát szerintem nem, de hívd fel a nőgyógyászod, az a legbiztosabb!
2012. dec. 31. 11:15

Sziasztok!

Lányok, lenne egy kérdésem.

Én nem vagyok nagyon járta ebben a hpv vírus kérdésben, ezért kérdezem Tőletek!

Egyik rokonunknak hpv vírusfertőzése van, nem tudom hányas, azt a leletet kapta,hogy nem azonosított, ha jól tudom.

P4 lett a lelete, és meg is csinálták neki a műtétet, Cin-1-2 lett az eredmény.

Nekem két gyermekem van, 4 éves lány és 8 éves fiú. Ott voltunk náluk most 2 napig, egy éjjel aludtunk ott, és kislányom beleült zuhanyzás közben a kádba, meg ugye közös wc-t használtunk. Így elkaphattuk a vírust? Neten ezt -azt találtam, de nem egyértelmű számomra. Elkaphatja ezt egy holnap 4 éves kislány???Nagyon féltem! Tudom, sok helyen elkapható, de eddig én megúsztam, nemrég voltam citológián, és p1 lett. De így most felmerült bennem, hogy mi van ha... Köszönöm a válaszokat! Nektek pedig gyógyulást kívánok!

937. f64f0d9a69 (válaszként erre: 936. - Csakegylany01)
2012. dec. 13. 14:21

Mert a html előtt Hoxa betett egy szótagot, mint minden linkbe... :(

Ki kell venni belőle.

Nem értem miért jó ez neki...

936. csakegylany01 (válaszként erre: 933. - F64f0d9a69)
2012. dec. 13. 14:11
Nekem nem nyitotta meg a linkedet.
935. f64f0d9a69 (válaszként erre: 934. - 7dc06596bc)
2012. dec. 13. 14:07

:))

Remek!

Gyógyuljatok!

934. 7dc06596bc (válaszként erre: 933. - F64f0d9a69)
2012. dec. 13. 01:39
Köszi szépen!! reméljük mindenkinek meglesz!! Kari ajándéknak elfogadjuk:)))
2012. dec. 12. 16:03

Egy kis hasznosság:

Mit tegyünk, ha HPV fertőzést állapítanak meg nálunk?

[link]


Létezik többféle gyógynövény készítmény is ami vírusirtó.

Jobbulást kívánok mindenkinek!

932. Veronika27 (válaszként erre: 931. - 7dc06596bc)
2012. dec. 11. 10:22
Szerintem sok lehetőség van, nekem Condyline-t írtak fel, férjemnek viszont külföldön fagyasztották, de persze van a lézerezés is, na meg az extrémebbeket már kivágják..
2012. dec. 11. 02:46

Sziasztok!


MIOndenhol mást írnak és mondanak, de a rossz hír az , hogy a HPV NEM GYÓGYÍTHATÓ betegség.....DE !!! A szervezet valóban 2 év alatt 90% ban legyőzi..azaz legyőzheti. Ez 30 év alattiaknál sokkal esélyesebb!!

Érintés útján is el lehet kapni...ha a fertőzött részhez nyúlt valaki..

Épp ezért egy hülye törölköző is épp elég ehhez:((((

Nagyon el vagyok kenődve én is..nekem súlyos rizikófaktorú van aminek nem tünete a szemölcs...de sajna...az is kijött, úgyhogy nem értem az egészet.

1 hete voltam ismétlő HPV szűrésen...és most rettegve várom az eredményemet...

De a legdurvább lányok....hogy mikor megmutattam a bőrgyógyászomnak (akit mellesleg a világ legjobb dokijának tartok!! mindenből meggyógyít!!:))) ) és tudjátok mit csinált?? minden fájdalomcsillapító nélkül kiégette lézerrel...

Nem vagyok egy rinyázós típus, de azt hittem belehalok...ott égetnek....ááá...Mivel sajnos megint visszajött pár db..:(( így mennemkell hozzá...de hogy nem engedem max altatásban hogy megcsinálja az tuti!!:)

Nektek beváltak az ecsetelések?? Miket használtatok???

930. Veronika27 (válaszként erre: 929. - CukorFalatka)
2012. dec. 10. 15:54
16 hónap lappangási időről tudok. Azt hiszem. Hpv centrumos videóban mondták.
929. CukorFalatka (válaszként erre: 928. - Veronika27)
2012. dec. 10. 14:53

Szia!

A 10% nem sok, a 90%-hoz képest :-)

A rossz hír az, hogy én/ti/mi benne vagyunk a 10%-ban.

Ki kellene derítenem, hogy a hpv 6 és 11 mennyit lappanghat a szervezetben, míg előjön.... az átlag nem érdekel, inkább a tól-ig érték lenne érdekes.

Felkerül a kérdezési listámra, 1 hét múlva eredményem lesz.

Van egy dolog, ami most izgat.

Az ezüst-kolloidot szájban kell tartani, hogy a hatóanyaga minél jobban hasson, de a grapefruit mag-kivonat miért nem mehet közvetlenül a szájba, ott jobban felszívódnának a hatóanyagok...én mondjuk így csinálom és túlélhető :-)

928. Veronika27 (válaszként erre: 926. - CukorFalatka)
2012. dec. 10. 10:28
Juj, ez a középső bejegyzés nagyon durva, hisz 10% már nem kevés...
2012. dec. 10. 10:04

Ja és olvastam, hogy van aki a Grapefruit magos kivonattal ecseteli a szemölcseit (igaz én már csak a helyét a biztonság kedvéért), de melyik gyártót és termékét ajánljátok?

Én most a klassz kis alkoholost használom, picit csillagokat látok, míg el nem párolog, de túlélhető.

Grapefruit mag kivonat (étrend-kiegészítő :-))

Bioextra Zrt. terméke.

Mondjuk nem tudom, hogy tényleg hatásos-e ha szemölcsöm lenne, mert annyira nem marja szét a bőröm, mint a Condyline....

Amúgy meg belsőleg nyomom a vitaminokat, éhgyomorra az ezüst-kolloidot, aztán napi 3*20 csepp grapefruit kivonat, majd jövő hónapban kasvirág cseppje, mert hát váltani kell. Ja és magasabb dózisú C-vitamin 1000, vagy 1500 mg naponta. Persze ezt sem szabad tartósan, mert a vese nem bírja.

1 hét múlva mehetek erdményért, hogy melyik típusú van-e meg, a 6-os vagy a 11-es. Nem lehet többféle, mert egyszerűen nem :-)))))

2012. dec. 10. 09:53

Idézek, a neten találtam:

A HPV fertőzések jó része immunválaszunk segítségével maximum 2 év alatt meggyógyul. (Általában 3-6 hónap alatt eltűnik.) Követéses vizsgálatokban, a különböző ídőpontokban vett minták eredményeit összehasonlítva, a fertőzöttek csupán 6%‑ában volt kimutatható a HPV két egymást követő mintavételkor, ami a kiváló spontán remissziós hajlam mellett tanúskodik.


Azonban a fertőzöttek 5-10%-ánál tartós fertőzés alakul ki, amelynek következtében olyan betegségek jönnek létre, mint például a genitális szemölcs, amely azon túl, hogy nagyon kellemetlen, időnként fájdal­mas elváltozás, még lelkileg is rendkívül megterheli az egyént. A méh­nyak hámsejtjeinek abnormális növekedése, de még nem rosszindulatú elváltozása is létrejöhet.


A tartós fertőzés, több év alatt, rosszindulatú daganatok kialakulásá­hoz vezethet. Így a humán papillómavírus a világon évente kb. 550 000 méhnyak- és más rák kialakulásáért felelős, ami az összes daganatos megbetegedések 6,I%-a.

925. blood83 (válaszként erre: 923. - CukorFalatka)
2012. dec. 7. 16:59
Hát ez az idő nekem kevésnek tűnik. Nekem a nőgyógyász azt mondta 1-1,5 év mire a szervezet legyűri.
924. Veronika27 (válaszként erre: 923. - CukorFalatka)
2012. dec. 7. 12:31
Őszintén szólva nem tudom, én nem voltam tipizáláson, mert azt mondta a nőgyógyászom, hogy egyértelműen a veszélytelenebb fajta ez a szemölcsös. Tehát nálam immunerősítés volt és savas kezelés. A szemölcsöktől fél év múlva szabadultam csak meg teljesen, de később a férjemen is előjött és nála hosszú ideig meg is volt.
2012. dec. 7. 12:02

Szia Veronika!

Köszi az infot, de olyan parás vagyok, hogy inkább nem csókolózunk.

Testnedveket nem keverünk egyenlőre :-) de majd a dokit megkérdezem...

A pasim meggyőződése, hogy 2 hónap alatt ő legyűri a vírust, mert erős az immunrendszere, én 3,5 hónap múlva megyek majd újra tesztre, az eredmény + 2 hét lesz, azaz ha minden jól megy, akkor is 4 hónap múlva lehet csak "eksönözni" addigra kitavaszodik, Te Jó Ég!!! :-))))

Olyan nincs, hogy elmúlt a szemölcs és kimegy a vírus pár hét alatt a szervezetből? Jó lenne...lehet, hogy a mintavételkor már nem is volt bennem, titokban ebben reménykedem :-)

922. Veronika27 (válaszként erre: 921. - CukorFalatka)
2012. dec. 6. 16:06

Attól függ, hogyan kaptad el.

Állítólag ott, ahol kijönnek a szemölcsök.

Tehát csókolózni szabad, orálszexelni meg nem :)

2012. dec. 6. 15:00

Sziasztok!

Az én sztorim. Előbújtak a szemölcsök, 1 hónapig nem is izgatott, mert csak 1 volt és azt gondoltam, hogy magától elmúlik. Sose volt semmi ilyenem korábban, nem is sejtettem, hogy mi ez. Aztán lett még 3, de pici és nem vészes. Se fájdalom, se viszketés, semmi. De azért irány a doki, gondoltam. Condyline ecsetelőt írt fel és az első 3 napi kezelés alatt le is vitte őket, most kezdem a második 3 napot, a biztonság kedvéért, nehogy visszajöjjön. Igaz most csak próbálom belőni a helyét a szemölcsöknek, mert már nincsenek ott :-) (eléggé mar, de túl lehet élni)

HPV centrumban tipizálást kértem, 2 hét múlva eredmény lesz. Immunerősítésben vagyok ezerrel, leszeretném gyűrni, mert épp nagy szerelemben vagyunk. Persze önmegtartóztatás van, de még csók sem csattan. Nagyon rossz, kínlódunk és vágyakozunk :-)

Ha pozitív a teszt, akkor 3 hónapig csak óvszerrel, aztán megint vizsgálatot kérek. A párom immunrendszere nagyon erős, de hát visszaadhatja. Most azon filózom, hogy akkor 3 hónapi csók sem lehetne, ugye? Sőt az óvszer sem véd meg teljesen, bár az immunrendszertől függ minden úgy látom... vagy mégsem?

Azt hiszem továbbfaggatom a dokit, ha kész az eredmény.

920. Veronika27 (válaszként erre: 914. - Eperlány)
2012. dec. 3. 23:00
Ha van a szádban is, csak akkor fertőzhetsz csókkal. Mondjuk ha orális szex által kaptad el...
919. ured
2012. dec. 3. 16:54

szia nekem is magas rizikófaktorú volt HPV, . most negatív lett a hpv-m.

lehetsz még negatív

2012. dec. 3. 16:33
Hát köszönöm a válaszokat! ha mégis kidrerülne hogy magas riziküfaktorú van akkor azt is lehet gyógyítani ? az is eltűnhet ?és lehetek még negatív ?vagy az már csak rosszabbodik?
917. csakegylany01 (válaszként erre: 916. - Szabiszasza)
2012. dec. 3. 07:21

Szia Szabiszasza!


Hát nem tudom. Nekem HPV kimutatása pár napjára rá kijött herpesz a számon. Szerintem valaki után ittam, mert vendégségben voltam. Szóval nem biztos, hogy összefüggésben van.

Amikor levették a P3cytológiát nekem pl hüvelygyulladásom volt. Akkor alkalmaztam a kapott gyógyszert, de kb 1hónapjára rá voltam a HPV CENTRUMBAN addigra a hüvelygyulladásom sem volt. Helyette hüvelygombám volt és mégis magas rizikófaktorú HPV-m van.


Szép napot! :-)

Nálam ez volt. Remélem neked nem lesz rossz az eredményed, ha mennél HPV CENTRUMBA.

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook