Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
1006. Veronika27 (válaszként erre: 1005. - Kerregő kereplő)
2013. ápr. 6. 22:15

A HPV egy kb. 100 típusból álló víruscsoport, amely a bőrön és a genitáliákon szemölcsszerű kinövéseket (ún. condylomákat) okoz. Előfordulása a fiatal férfiaknál és nőknél a legjellemzőbb. A legtöbb HPV-fertőzés rövid életű, és többnyire jóindulatú. Bizonyos HPV-típusok (pl. HPV-16, HPV-18, HPV-31 és HPV-45) azonban nagy kockázatot jelentenek. Ezek legtöbbször nem okoznak látható szemölcsöket, viszont tartósan a szervezetben maradnak és összefüggésbe hozhatók a méhnyak- és egyéb genitális rákfajtákkal.


Eszerint nem magas.

1005. kerregő kereplő (válaszként erre: 1004. - Veronika27)
2013. ápr. 5. 21:09

De bizony. Magas kockázatú. Szemölcs. Összefüggő, számtalan. A hüvelyen kívül. A HPV centrum oldalán is megkérdeztem, hogy ez lehetséges-e. A válasz: igen.

Bár valóban többségében a külsők nem magaskockázatúak.

1004. Veronika27 (válaszként erre: 1003. - Kerregő kereplő)
2013. ápr. 5. 13:14

A szemölcsöt okozó nem magas kockázatú! Vagy amellett még van másik is?

Bocs, de nem értettem tisztán!

1003. kerregő kereplő (válaszként erre: 962. - 0c62621cb8)
2013. ápr. 4. 23:29

Valószínű már megvan a negatív eredményed és úgy gondolhatsz vissza erre az időre, mint egy rossz álomra. A te történeted nagyon hasonló az enyémhez. Így szeretném megcáfolni azt a választ, hogy P1-gyel nyoma sincs a HPV-nek. Már lassan 1 éve P1-em van (korábban P2-im voltak nekem is, mint a legtöbbünknek), viszont van hozzá egy magaskockázatú HPV-m ugyanennyi ideje. Negyed évenkénti rákszűréssel (szerencsére csak P1-es eredményeim vannak) és immunerősítéssel, plusz pár hete TCA-s ecseteléssel küzdök. A HPV-m kivül van. Telis-teli vagyok szemölccsökkel. No szex, no gyerek. Valóban a fogamzóképességet nem befolyásolja és a gyerek egészségét sem, valószínű még hüvelyi szülés esetén sem. Viszont az immunrendszer a terhesség és a szülés során nagyon legyengül. Az orvosom arra figyelmeztetett, hogy a bennem aktív vírus a legyengült immunrendszer mellett nagyon csúnya rombolást tudna végezni (és ugye magas kockázatúm van!). A szemölcsöket az orvos vette észre, tünetem nem volt. Számomra láthatatlanok voltak, mert teljesen beleolvadnak a "háttérbe". Feltételezem, hogy lassan növekedtek, így a változás sem tűnt fel. Gyógyszer nincs. Csak immunerősítés. És a szemölcsök fizikai eltávolítása. Viszont, amíg a vírus aktív nagy valószínűséggel vissza fognak nőni, pont úgy mint a talpon levők, vagy a kezeken levő uszodaszemölcsök.


Szóval a P1 nem zárja ki a HPV-t, plusz, ha a méhnyakról, vagy a hüvelyből veszik a HPV-hez a mintát az én esetemben,akkor negatív lett volna az eredmény. A szemölcsről, a fertőzött felületről kell a mintát venni. Ehhez néha értő szem kell, én magam sem láttam.


Mindenkinek gyors immunerősítést és gyógyulást!

1002. miri22 (válaszként erre: 999. - 7dc06596bc)
2013. márc. 24. 16:37
Szia!! Köszi a választ a mütét megvolt másnap kiengedtek azota is kis vérzésem van de ma reggelre elöntöt a vér azota csak kis folyás ugyhogy nem értek semmit se!! Nincs fogadot orvosom viszont akihez járok nagyon rendes aki mütöt az is felvilágositott de nem rendesen majd viszamegyek a rendelöbe!!!
1001. Veronika27 (válaszként erre: 1000. - 7dc06596bc)
2013. márc. 23. 22:02
Általában savas ecsetelőt írnak fel rá, de lehet fagyasztani is, vagy mérettől függően lézerezni, vagy kivágják. Az ecsetelésen kívül mindegyiket orvos végzi!
2013. márc. 23. 17:05

Sziasztok ! Kérdésem lenne! Van valakinek szemölcse a nemi szervén a HPV től??

(Nem herpesz!!! ) Mivel szedte le, vagy mivel kezelte ami még hatásosnak is mondható?? Köszi

999. 7dc06596bc (válaszként erre: 998. - Miri22)
2013. márc. 23. 17:03

Szia!


Szegénykém..Hát...nekem több mint 2 éve vették észre, hogy HPV-m van..és 90 % nak 2 éven belül elmúlik agától. Na én véletlenül nem tartozom a 90 % ba :(((..

Semmit nem tdsz csinálni, próbáld meg erősíteni az immunrendszered, és ami még ennél is fontosabb, a stresszmentesség...mert nálam hiába a full drága immunerősítők, a sok stressz miatt nem gyógyulok meg szerintem. A műtéttől ne félj! Mndenkinek van, volt lesz méhszájsebe (na jó 70 % nak), de muszáj kiégetni, nehogy komolyabb baj legyen!! Én is pont 28 voltam mikor volt egy ilyen műtétem! Megbízol a dokidban????

998. miri22
2013. márc. 21. 22:15
Sziasztok!! Nekem a citologiám 2 szeres p 4 lett most vetek szövetant aminek az eredménye 6 hét, 3 cm es darabot kell kivágni késsel conzultácion nézték, viszont megkaptam a hpv eredményem ami 16 os lett magas rizikofaktoru! Akinek volt ilyen legyen szives irja le a tapasztalatát vagy hogy mi történt vele ezek után 28 éves nö vagyok!
997. blood83 (válaszként erre: 996. - Falatka84)
2013. márc. 19. 13:34

Szia,


Sztem a kúppal nem sokra mész hacsak nincs valami gyulladásod, mert a HPV-t kúppal nem lehet eltüntetni csak immunerősítéssel. Bárhol össze szedheted és akár évekig is lappanghat szóval sztem ezen ne agyalj. Főleg ne temesd magad. Túrbózd fel az immunrendszered és elvileg a szervezeted leküzdi majd. P2-es rákszüréssel az orvosok sem csinálnak többet.

2013. márc. 19. 09:44

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni! Tegnap megkaptam a rákszűrésem eredményét ami P2 lett, de rá lett írva hogy HPV gyanús sejtek. Soha nem foglalkoztam ezzel a betegséggel, révén 10 éve ugyanazzal az emberrel vagyok együtt, 2 gyerekem van a legkisebb 21 hónapos. Császáros voltam minkettőnél. 28 éves vagyok, nagyjából 6 hónapja semmi szex nincs itthon mert egész egyszerűen nincs libidóm. Ápr. 6.-án mell-hasplasztikám lesz. Azt mondták hogy valami kúpot fogok kapni, ami 10 napig tart. De a ciklusom mindig 33-34 napig is eltart mire megjön. Nem tudom előre kiszámolni. Most még előtte vagyok kb 9-10 nappal. De ha utána kezedem, beleesik a műtét időpontjába, ami szintén nem jó. Mit csináljak?? Egyáltalán honnan szedtem én ezt össze?? Még idegen wc-re sem ülök. Nem tudom, nem értem. Kérlek segítsetek, tegnap óta én temetem magam! :(

995. Veronika27 (válaszként erre: 993. - Micike9012)
2013. márc. 15. 16:08
Miért kellene 3 hónapot várni? Vagyis mire? Immunerősítés ezerrel, szerintem mindenki ezt javasolná innen...
994. miri22
2013. márc. 15. 15:41
Sziasztok!! Nekem a citologiám 2 szeres p 4 lett most fognak venni szövetant, 3 cm es darabot kell kivágni conzultácion nézték, viszont megkaptam a hpv eredményem ami 16 os lett magas rizikofaktoru! Akinek volt ilyen legyen szives irja le a tapasztalatát vagy hogy mi történt vele ezek után 28 éves nö vagyok! Elöre is köszi!
2013. márc. 5. 18:32

Sziasztok!Az utóbbi napokban derült ki hogy hpv-gyanús vagyok!Szerintetek várjak 3hónapot?Vagy addig rosszabbodhat az állapotom?

Kinek milyen tapasztalatai vannak erről?

992. n.y.k.y.2 (válaszként erre: 981. - Badrain)
2013. febr. 17. 19:33
Még nem hallottam, és nem is tapasztaltam. De mától majd használom a hüvelytabit.
991. blood83 (válaszként erre: 988. - Kesike)
2013. febr. 17. 16:23
Nem a rákosoknak valót szedem hanem a sima vitamint. Flavin 7 prémiumot. Nem vészes 2400 Ft a gyógyszertárba a 30 szemes. Nekem eddig jó volt úgy néz ki meg szedek mellé 1000 mg-os c vitamint
990. Kesike
2013. febr. 17. 14:32
Amúgy ne bántódj meg... szerintem ne szedd... főleg ne p1es eredményre! Hagyd, hogy a szervezeted dolgozzon. Így el lustul...
989. Kesike (válaszként erre: 987. - Blood83)
2013. febr. 17. 14:30
Ez most hülyén jött ki... nem jól fogalmaztam. Szóval arról még nem hallottam, hogy flavint valaki erre szedi... Én végstádiumú rákos betegekkel dolgozom. Szinte mind szedte a Flavint rákra... és érdekes mind nálunk halt meg... Ráadásul csináltak vele egy kísérletet. Az derült ki, hogy mivel felgyorsítja a dolgokat a szervezetben ezért gyorsabban kialakul a rák. Nálunk a kórházban már nem engedik szedni...
988. Kesike (válaszként erre: 987. - Blood83)
2013. febr. 17. 14:24
mindig azt mondják, hogy sok a mellékhatása... csak azt felejtik el, hogy nem a 3x2 tablettát kell szedni, mert az egy lovat is kiüt... A mellékhatásoktól függetlenül akkor is ez a legjobb immunerősítő hpv-re... nekem a csökkentett adaggal már nem volt semmi bajom. Előtte én is szédültem... A Flavint még nem is hallottam... Akkor tényleg jó? Mennyiért veszed megkérdezhetem?
987. blood83
2013. febr. 17. 14:20

Sziasztok,


Megjött Nekem is a rákszűrésem P1 lett :) NEkem 16-os, magas kockázatú van kb egy éve. Úgy derült ki, hogy a rákszürésen rajta volt hogy HPV gyanús sejtek és kértem tipizálást, tudjam mi a szitu. Akkor elkezdtem szedni a Flavint, szedtem fél évig a következő rákszürésen nem volt már rajta a gyanús sejtek aztán sajnos abba hagytam és homeopátia felé indultam. Fél év múlva megint rajta volt hogy HPV gyanus sejtek. Utána vissza tértem a Flavinra és most fél év után P1 lett és nincs rajta semmi más.Most szedem huzamosabb ideig aztán majd nyáron meglátjuk akkor csinálunk megint tipizálást. Mondjuk nekem végig jó volt a rákszürésem szerencsére P2. Nekem se ajánlotta a doki az isoprosint azt mondta sok mellékhatása van. Hát meglátjuk de próbálok hinni benne hogy ez a vitamin segít :)

986. badrain (válaszként erre: 984. - Najmi)
2013. febr. 17. 12:48
Hat sajnos visszajohet... engem csak egyszer mutottek a mehnyakkal... az lezeres volt... bementem egy orat fekudtem utana a megfigyeloben, majd hazasetaltam:) se varrat, se semmi:) utana mas miatt kellett muteni. azt is a hpv miatt... volt belul egy elvaltozasom. condyloma lehetett, de bem volt benne biztos a doki. azt is lezerrel csinaltak meg... e miatt kezdtem el a kurat es aztan p1 lett az eredmenyem. egyebkent vilagositsatok fel, mert eü. dolgozo vagyok, de en meg ilyenrol, hogy cin1 nem is hallottam... nekem p3 volt, p2 lsil, p2 hsil... stb stb... es a p1 a legjobb! ez a virus olyan, mint a herpesz virus! ha egyszer benned van ott is marad, csak az immunrendszered ugy legyozi, hogy mar nem lesz kimutathato! de ne izgul! jarj rendszeresen rakszuresre es akkor nem lesz baj! amugy az orvosod azzal, hogy azt mondta a virus csak a mehnyaknal tanyazak hatalmas marhasagot mondott, mivel a hpv okozza a legtobb fej-nyaki daganatot is.... Az a gond! hogy mi akikrol kiderult, hogy hpv-nk van agyonra izguljuk magunkat, pedig a lakossag 90 szazaleka el van fertozve, csak nem tudjak! Hat akkor inkabb orulok, hogy kiderult es rendszeresen szuretem magam!:) ja! kesike voltam csak veletlenul a tesomerol leptem be!:)
985. badrain (válaszként erre: 982. - Veronika27)
2013. febr. 17. 12:38
Az isopronosin nagyon jo, a hpv centeumok elmehetnek a picsaba. nekem meg az eredmenyeimet is elhagytak es azt, sot! honapokig volt hamelvaltozasom, amivel azt mondtak nem kellfoglalkozni, majd atmentem egy masik orvoshoz, aki azonnal megmutott es teljesen kiakadt, hogy hogy tudtak ezt megtenni, hogy hozza sem nyultak!!
984. Najmi
2013. febr. 16. 23:40

Még annyi, hogy azért kellett kétszer műteni, mert az első nem volt sikeres? Vagy évekkel később újraaktiválódott ugyanaz a hpv, vagy megfertőződtél egy újabbal? Én azon aggódom, hogy egy idő után már nem lesz mit kivágni az emberből...

Ha pedig csak Cin 1-es a leleted, akkor még visszafejlődhet a rákmegelőző állapot... nekem azt mondta a doki, h ha még egyszer cin 1 akkor műtsük. Egyébként nekem a hurokkimetszéses eljárás a legszimpibb.

983. Najmi (válaszként erre: 975. - Kesike)
2013. febr. 16. 23:37
Szia! Köszi a választ! Az lenne a kérdésem, hogy az Isoprosine-t te szedted? Mennyire hatott, mert azt írod, hogy kétszer is műtöttek. Nekem ez az egyik nagy bajom: ha műtéttel vagy immunerősítéssel se tűnik el a vírus, akkor újra és újra előjöhet, és akár 2 évente mehetek műtétre, ha elrákosodik? Ez azt jelentené, hogy ha kicsit gyengébb az immunrendszerem, akkor sosincs vége ennek a rémálomnak? Nekem azt mondja az orvosom, hogy a műtét szinte tuti, hogy 100%os gyógyulást jelent, azaz többet nem lesz bennem ez a vírus, hiszen az csak a kimetszett területen "tanyázott". Hogy van ez? Tudja ezt bárki is biztosan?
982. Veronika27 (válaszként erre: 973. - N.y.k.y.2)
2013. febr. 16. 22:50
A hpv centrumokban hónapokig, szünetekkel együtt, Isoprinosine-t írnak fel. Ezek a centrumok csak erre a betegségre vannak ráállva. Nem hiszem, hogy ha hatástalan lenne, akkor ezzel kezelnék a pácienseket.
981. badrain (válaszként erre: 980. - N.y.k.y.2)
2013. febr. 16. 19:58
antibiotikum utan sokszor jon ki huvelygomba, mert az antib. a jo bacikat is kiirtja... az en dokim mindig ad kupot, ha antibiotikumot szedek... errol nem hallottal meg? persze nem minden esetben jon ki!
980. n.y.k.y.2 (válaszként erre: 979. - Badrain)
2013. febr. 16. 19:54
micsoda? Bocsi, ezt hogy érted?
979. badrain (válaszként erre: 978. - N.y.k.y.2)
2013. febr. 16. 18:58
akkor plane vigyazz... antibiotikum utan rogton jon a gomba:)))))
2013. febr. 16. 18:16
Ja és amúgy is antibiotikumot szedek, mert beteg voltam a héten.
977. n.y.k.y.2 (válaszként erre: 976. - Kesike)
2013. febr. 16. 18:15
Egyelőre elhasználom a tablettát, meg iszom a grape kivonatot és az ezüstkolloidot. Egyébként nem rendeltem, hanem a gyógyszertárból vettem.
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook