Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
1036. Veronika27 (válaszként erre: 1035. - Vikkki.1981)
2013. aug. 2. 11:09
Kellemetlenül fáj, hiszen sav. Szerintem a nagy többség itt azt kapta. Annyira nem hatásos sajnos...
2013. aug. 1. 21:14
Sziasztok!Valaki szemölcsökre kapott condyline-t?Mennyire hatásos és kellemetlen a használata?
1034. vikkki.1981 (válaszként erre: 875. - Mandarin 85)
2013. aug. 1. 21:11
Szia!Nekem kb.1hónapja van egy pár darab szemölcsöm.Rákszűrés eredményt most várom.Condyline-t kaptam rá.Te mivel kezelted?
1033. kismacskák (válaszként erre: 1031. - Bellavita21)
2013. júl. 24. 09:00
Szia, nekem is hpv 56-os diagnosztizáltak, azt mondták nem kell vele foglalkozni, az immunrendszert kell erősíteni. Rá pár hónapra a rákszűrésem p2 lett és a hpv-nek már alig volt nyoma. Megnyugtattak, hogy nyugodtan tervezhetem a babát. Az oltással kapcsolatban pedig szeritnem az orvosok sincsennek egy állásponton. Nekem azt mondta hogy az oltás már csak az új törzsektől véd meg. Én nem adatom be, mert félek az ilyesfajta oltásoktól.Kitudja mit váltana ki bennem. Inkább nem kockáztatok. De azt nem értem, hogy hpv miatt miért és midet műtötték?
1032. Veronika27 (válaszként erre: 1030. - KGabo70)
2013. júl. 23. 10:44

Nem akarlak elkeseríteni, de én pl. fél év után meggyógyultam, viszont a férjemnél 3 évig eltartott, mire az immunrendszere kerekedett felül. Mondjuk ő kint dolgozott télen-nyáron és szedettem vele mindenféle immunerősítőt, nem volt ő sem beteg, de szerintem van összefüggés.

Kitartás, előbb-utóbb meggyógyulsz!

2013. júl. 22. 23:25

Csajok,

Visszaolvasgattam a fórumot, és nem tudom, h mit tegyek. 2000-ben műtöttek, mert 3 hpv típusom is volt, kettő belőle magas kockázatú. A műtét után nem volt hpv, azóta p2 minden citóm. Idén újra megcsináltatttam a vizsgálatot, p2 a leletem évek óta, viszont ott az 56-os! Egy amerikai orvos azt mondta, adassam be az oltást, mert nagy eséllyel eltűnteti. Kinek mi a tapasztalata? szeretnék szülni, mi tévő legyek?

1030. kGabo70 (válaszként erre: 1021. - Gyógyult)
2013. júl. 11. 00:40
Szia!Örülök neki, hogy jobban vagy! Kis reménysugár olvasni a soraidat.Én a gyenge immunrendszerrel kapcsolatban azt szeretném írni, hogy,igen így mondják,azért jönnek elő ezek a nyavajás szemölcsök,mert bennünk van a kórokozó(ki tudja mióta,tünet mentesen lapul) és ha meggyengül immunrendszer,akkor jelennek meg.Nem tudom.Én semmit nem vettem észre,hogy gyenge lett volna az immunrendszerem bármikor is.:( Egyszer csak megjelent az első...Fogalmam sincs hol kaphattam el és mikor.Ezelőtt csak újságban,tv-ben hallottam a HPV ről.Senkinek semmi ilyen gondja nem volt a környezetemben eddig.Persze így először azt sem tudtam mi lehet az az apró kis "valami"-OTT.Ennek sok sok hónapja.Nőgyógyász, mostmár bőrgyógyász, több üveg condylin,grapefruit csepp,C vitamin és mégis újra és újra megjelennek.Az egészségemmel máskülönben semmi gond.Úgyhogy kezd megrendülni a hitem abban,hogy az immunrendszer erősítésével ki lehet ebből lábalni.Teljesen ki vagyok borulva!Minden érdekel a témával kapcsolatban,hátha nekem is segítene.Minden jót kívánok!
1029. kGabo70 (válaszként erre: 1024. - Annie85)
2013. júl. 11. 00:21
Szia! Hogy vagy most? Sajnos én is hasonló cipőben járok.Nagyon el vagyok keseredve. Most akarom kipróbálni az ezüst kolloidot.Már bármit magamra kennék csak szabaduljak a nyavajásoktól! :(
1028. Annie85 (válaszként erre: 1027. - Kismacskák)
2013. jún. 27. 12:47
Igen, ki tudja mi van az oltóanyagban, lehet hogy semmi.hát én még sajna az elején járok az egésznek, de remélem nem tart sokáig. köszönöm:)
1027. kismacskák (válaszként erre: 1026. - Annie85)
2013. jún. 27. 08:30
Hát igen, nem bízok én sem az ilyesmiben, inkább az egészséges életmód, mint hogy ki tudja mivel oltanak be. Remélem Te is hamar helyrejössz:)
1026. Annie85 (válaszként erre: 1025. - Kismacskák)
2013. jún. 27. 07:57
Dejó,akkor mostmár megnyugodtál,tényleg nagyon fontosak ezek a szűrések nem hiába hangoztatja mindenki hogy menni kell menni kell!Nekem a dokinő azt mondta hogy találkozott már olyannal is hogy valaki be volt oltva mégis megjelent nála.mert az összes típusa ellen nem véd az oltás.
1025. kismacskák (válaszként erre: 1024. - Annie85)
2013. jún. 26. 18:42
Szia, nekem olyan hpv-m van ami nem okozott szemölcsöt, hanem egy sima kenetvétel során derült ki, hogy ilyenem van. Szerencsére ma a kiderült hogy a rákszűrésem eredménye negatív lett:) Szóval azt mondták, hogy no para. Továbbra is lényeg az immunerősítés, és fél év múlva rákszűrés kontroll. Illetve javasolták a hpv elleni oltást, de én attól óckodok, félek én mindenféle oltástól:)
1024. Annie85 (válaszként erre: 1023. - Kismacskák)
2013. jún. 26. 16:35

Szia,én tegnap voltam a dokinál, leecsetelte a szemölcsöket,nagyon marta, csípte azthittem kitépem a hajam közben, de aztán csak a végére ért, sajnos sok volt.nekem még csak ezután lesz a tipizálása,mert még egy gyulladást is sikerült összehoznom, előbb azt kell kikezelni.kaptam rá betadine kúpot és panthenol spray-vel kell fújogatni hogy a megmart bőr regenerálódjon hamar.na meg az immunerősítés ami a legfontosabb.


Szorítok neked hogy rendben legyen minden!!

1023. kismacskák (válaszként erre: 1022. - Annie85)
2013. jún. 26. 14:32
Szia, igen én is így tudom. Nálam tavasszal diagnosztizáltak hpv 56-osat, ma megyek a rákszűrésem eredményéért, nagyon remélem hogy negatív lesz! Ha igen, akkor nem kell foglalkozni a vírussal, csak tényleg az immunrendszerre kell odafigyelni, hogy fittek legyünk:)
1022. Annie85 (válaszként erre: 1021. - Gyógyult)
2013. jún. 25. 15:16
Én is olvastam már hogy bennünk van ez a vírus, és akkor jön elő és okoz gondot ha az immunrendszerünk legyengül és nem tudja leküzdeni. én most megyek délután a dokimhoz, remélem hamar túljutok rajta:S
1021. Gyógyult
2013. jún. 25. 13:02

Sziasztok!


Én egy balesetben elveszítettem a lépem. Rá nem sokkal később kijöttek rajtam szemölcsök. Először nem tudtuk,hogy mi az. Később elmentem orvoshoz és azt mondták,hogy HPV - Condyloma. Ekkor írtak fel rá condyline-t. El is használtam vagy 3-4 üveggel de semmi javulás. Utána írtak fel rá aldara-t. Attól csak megdagadtak a szemölcsök. Idővel egyre több lett. Már orvos váltás. Leszedték lézerrel és írtak fel isoprinosine-t. Ez az orvos világosított fel rá, hogy a lépem miatt jött ki, mert állítólag mindenkiben lappang ez a vírus csak valakinél soha nem jön ki. Isoprinosine-t szedtem vagy 1,5 évig de semmi. Inkább a homeopátiás dolgok mellett döntöttem. Rátaláltam egy készítményre. Daganatos betegségekre fejlesztették ki. A neve: Bálint Cseppek: PAJZS CSEPP!!! ára:2250ft!!! Leszedettem újra lézerrel a dokival a szemölcsöket és szedem a PAJZS CSEPP-et. Azóta nem jött vissza egy sem!!! Ennek lassan egy éve!!! Mellette odafigyelek,hogy egészségesen étkezzek és a stresszmentes életre (már amennyire lehet ebben a világban). Valamint még szedek mellé 1000mg-os C-vitamint, Magnéziumot és B-vitamint. havi 6000ft-ba kerül összesen de az egészség a legfontosabb. Valamint,hogy mozogjunk legalább minden másnap. Ha mást nem is legalább fél óra futás. A gyenge immunrendszer mindennek az oka.


Remélem,hogy tudtam segíteni valakinek!

Jó egészséget mindenkinek és hajrá!

1020. Annie85
2013. jún. 24. 06:58
Sziasztok, olvasgatom a hozzászólásokat, és eléggé meg vagyok ijedve:( az én eredményem P2 lett, de hpv gyanú és gyulladás. holnap megyek a dokimhoz. és a legrosszabb az, hogy a párom feltette a kérdést, h ugye nem feküdtem le senkivel?:(((
1019. falatka84
2013. máj. 31. 22:36
Sziasztok! Ma kaptam meg az eredményt, a HPV tipizálás negatív lett. A rákszűrésem P2. Talán megnyugodhatok??
1018. Kendrabeat (válaszként erre: 1017. - Veronika27)
2013. máj. 22. 18:26

Igen, ezt mondják. Vannak aktív és vannak passzív időszakai. Ha a vírus passzív időszakában tesztelnek, akkor negatív lesz az eredmény. Ha viszont aktív időszakban, akkor pozitív. Ezt a választ kaptam a HPV Centrumban.


Személy szerint nem akartam senkit félreveztni, ezért is írtam, hogy SOKAN AZT MONDJÁK, hogy nem lehet kigyógyulni.


Én viszont azon a véleményen vagyok (csak véleményem lehet, ahogy az orvosoknak is, hiszen nem tudnak biztosat ezzel a vírussal kapcsolatban), hogy ki tudom irtani a szervezetemből a vírust.

1017. Veronika27 (válaszként erre: 1016. - Kendrabeat)
2013. máj. 19. 19:47
A "nem lehet meggyógyulni" kicsit félrevezető, ám a vírus mindigis a szervezetben marad, ezt mondják.
2013. máj. 19. 10:21

Sziasztok!


Több mint egy éve van bennem a vírus. Magas és alacsony kockázatú is. Természetesen szemölcsök is voltak, miért is ne. Sok, ronda, néha fájt is. Almaecettől kezdve (ami nálam még több szemölcsöt eredményezett) mindenfélét kipróbáltam rá. Betadine, AloeVera, Neogranormon stb., persze semmi nem használt. Szatyorszámra vettem a vitaminokat, + Isoprinosine egy évig. Kb. 4 orvos látott. Ezek közül volt, aki leordított, ilyen-olyan okok miatt (inkább nem részletezem). Olyan cuccal kenték le a szemölcsöket, amitől a bőröm pár nap elteltével elkezdett leválni. Olyan, volt, mint a napégés utáni hámló bőr, csak eszméletlen fájdalmas. Cafatokban szedtem le a nemi szervemről a bőrt, de a szemölcsöket ez sem irtotta ki. Senki nem magyarázott el semmit. A kérdéseimre kitérő válaszokat kaptam. Hetekig bőgtem, elkeseredtem, depressziós lettem, bújtam a netet, mindenféle hasznos és haszontalan információt találtam. Mígnem eljutottam egy HPV Centrumig. Normális orvost fogtam ki. Megvizsgált, amire tudott válaszolni, válaszolt.


Gyerekek! Szemölcsökre ALDARA krém!!! Ez az egy segített rajtam. Nem szoktak mégcsak gondolni sem rá, mert baromi drága, és megkímélik magukat az orvosok a "hogy fogom én ezt kifizetni" meg a "nincs valami olcsóbb" reakcióktól. 20 000 forint körül van az ára, 12 kis csomag van benne. DE!!! Megbontják a dobozt, és akkor az ára is kevesebb. Nekem általában elég volt 4 kis csomag, minden másnap este használva. Mellékhatásként viszketés jelentkezett, de saját hibámból, mert alvás után, reggel le kell mosni az érintett területet, és én nem tettem. Ennél a krémnél fontos betartani a betegtájékoztató utasításait.


Ezen kívül természetgyógyász; biorezonancia; Zapper készülék használata. Szintén baromi drága, és ugyanúgy megéri.


Sokan mondják, hogy ebből nem lehet kigyógyulni. Nem hiszem. Soha nem adom fel. Magamért és a gyerekeimért kigyógyulok.


Hajrá! Gyógyulást mindenkinek!

1015. Veronika27 (válaszként erre: 1014. - Kismacskák)
2013. ápr. 15. 13:16
Igazából szerintem használható információ nincs, mivel még az orvosok sincsenek tisztában ezzel a betegséggel sokszor. Inkább nézd meg a hpv centrum honlapját, hátha ott van fent valami okosság.
1014. kismacskák (válaszként erre: 1013. - Veronika27)
2013. ápr. 15. 11:36
Az biztos:) csak gondoltam hogy amíg nem jutok el hozzá, hátha megtudok valami információt.
1013. Veronika27 (válaszként erre: 1012. - Kismacskák)
2013. ápr. 15. 11:14
Az orvosod megmondja majd, gondolom.
2013. ápr. 15. 08:39
Sziasztok! HPV 56-ot diagnosztizáltak nálam, nagyon meg vagyok ijjedve. Épp babát szeretnénk a férjemmel. Mire számíthatok szerintetek?
1011. 0c62621cb8 (válaszként erre: 1003. - Kerregő kereplő)
2013. ápr. 13. 21:24
Szia. Igen, megvan a pozitiv eredmenyem. Hpv genotipus 33. :( Elso hetekben nagyon kiborultam...de mar nem erdekel! Lemondtam mindenrol, lesz ami lesz. En nem fogok mashogyan elni emiatt! Nem tudok nem stresszelni, nem szeretek sportolni es az echinaciat 1000 mg s C vitaminnal hiaba szedtem...4 herpesz lett a szamon a stressz miatt multheten... Ez van...de kivanok mindenkinek gyogyulast!
1010. Veronika27 (válaszként erre: 1009. - Kerregő kereplő)
2013. ápr. 7. 20:14
Szóval amikor voltak szemölcseid, akkor nem volt gyógyszeres immunerősítés??
2013. ápr. 7. 19:11
Igen. A rákszűrés nem 100% a HPV-t illetetően, csak akkor mutatja ki a HPV, amikor már elindultak a vírus okozta változások. Ezért (nekem például) negyedévente kell rákszűrésre járnom. Ha a rákszűrés eredménye jelentősen romlana (szerencsére nem tudom a pontos stációkat), akkor jönne gyógyszeres immunerősítés. P1 mellett, csak vitaminok (ki miben hisz), sport, jóga, tudatos táplálkozás és rendszeres rákszűrés az ajánlott.
1008. Veronika27 (válaszként erre: 1007. - Kerregő kereplő)
2013. ápr. 7. 14:47
Azaz külön kértél a rákszűrés mellé hpv szűrést is?
2013. ápr. 7. 12:18

A levett mintából 1 db HPV fajtát mutattak ki, ami az 59-es. - Még a magyar neten is úgy fogalmaznak, hogy a szemölcsök NAGY RÉSZÉÉRT a HPV 6 és 11 felelnek (alacsony kockázatú). Van még egy kis rész, amiről szeretnek megfeledkezni. Az orvosom nem akart tesztelni, mondván kivül van, ha HPV is, alacsony kockázatú lesz. Ami pedig benn van, arról majd a rákszűrés tanúskodik. (Ekkor fél éve halt meg egy barátnőm méhnyakrákban) Nem volt kérdés, hogy kértem, hogy vegyen mintát, nem érdekel a plusz X ezer forint,amibe kerül.

Ha nem tudom meg akkor, hogy magas kockázatú, boldogan élem tovább az életem és talán már a hüvelyemben és a méhszájamon is ott lenne a vírus, szimplán azért mert "behordtuk" volna. Ugyanez igaz arra, ha továbbra is tampont használtam volna (a hüvelynyílásnál is volt/van). Szerintem tanulságos eset, még ha NAGY SZÁZALÉKBAN nem is így van.

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook