Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
1066. Barbeh
2014. márc. 5. 15:36

Sziasztok Mindenki,


,,Én így fogom ezt fel,, címmel írom az irományom :)


Egészen friss a dolog nálam, gondoltam leírom Nektek mert amellett hogy 100%-ig biztos vagyok a gyógyulásomban úgy segíteni is szeretnék ha tudok.


Tehát, minden évben 18 éves korom óta ( most vagyok 25 ) részt vettem éves szűrésen, 2 éve külön kérem a HPV szűrést is. Rendje-módja szerint negatív - egészen eddig. 1 hónapja kerestem fel orvosomat az esedékes szűrés miatt, közölte a rákszűrést nem tudja megcsinálni ( enyhébb ,,uszodai,, fertőzés miatt., de kikezeltük ) de a HPV-t így is le tudja venni, megcsinálta. Tegnap mentem a leletért, megkaptam, pozitív !!! Nekem speciel 56-os típusú fokozott kockázatot rejtő van.

Első érzés? Döbbenet és rémület. De minek ? Rájöttem teljesen felesleges stresszelni ezen, kaptam gyógyszert (Isoprinosine) melyet szedek rendesen, 2 hétig, utána 2 hét szünet, napi 3*2-t.Továbbá ami tuti jó az nagyon erős, már már vitamin löket, személy szerint (nem akarom kiírni nehogy gond legyen :) ) tehát ez egy Dr. vitaminja, Pesten a József körúton van az egyik boltja a meki mellett., én erre esküszöm persze a gyógyszer mellett. Olvastam itt homeopátiás szerekről meg más varázslásról - ne tegyétek !


Hagymama: a te soraidat olvasva megint a meglepődés, több mint 1 hónapja hagymát eszek, kezdődött a hagymás chips kívánásával, pár hete pedig este önmagában rágcsálom - és még semmit nem tudtam akkor erről az egészről.Gondolom a hagymában lehet hatóanyag vagy enzim ami segít a gyógyulásban. Mert itt nem a HPV a fő veszély hanem a szövődménye ha nem kezelik/kezeljük.

Szépen kérek MINDEN NŐT hogy az éves rákszűrés mellé kérjenek (igen tudom fizetni kell érte ha jól emlékszem 5000 Ft ) külön HPV szűrést is. Továbbá ha bennem lenne az oltóanyag ott lennék ahol a part szakad, mert az az 56-os típus ellen specko nem véd, erről ennyit.

Biztos vagyok benne hogy meg lehet állítani ezt a kórt, addig szedem a gyógyszert amíg kell, mellé eszem a hatalmas dózisú vitamint és még pluszban fehérje turmixot is. Amit biztosan tudok: a cukor minden rosszat táplál, de brutális módon., szinte ebből élnek az emberi szervezetnek ártó hibás sejtek.

Röviden tömören és persze tele optimizmussal egyenlőre ennyi :) Körübelül 2 hét múlva megyek vissza orvosomhoz, és persze igyekszem írni hogy is alakul a betegség likvidáló hadművelet :)

Sok kitartást és rendszeres szűrésre járást Mindenkinek. Igyekezzetek a neten terjengő kamu és csupa negatív írásoktól távol tartani magatokat.

Üdvözlet fiúk-lányok !

2014. jan. 29. 12:02

Sziasztok.

Én január közepén voltam cytológiáán, az eredménye P2(HPV gyanú) lett.

Felkerestem több dokit, azt mondták hogy ne aggódjak mert a leletem P2, a HPV gyant tán oda szokták csak zárójelegesen írni. Meg tán szinte az a ritka manapság hogy a HPV egy felnőtt emberbe nem lenne benne, csak nem okoz panaszokat, tüneteket.

Nekem csak a cytológiára írták rá, viszont a kolpooszkópos vizsgálat során semmi elváltozás nem látszódott normál volt minden.


6.-án azért mennem kell ismétlésre, viszont másik orvosnál és másik intézményben csinálják a cyt.-át.

1064. Veronika27 (válaszként erre: 1063. - F07328e435)
2014. jan. 16. 10:53
Azt írják, hogy az immunrendszer 2 év alatt amúgy is legyőzi a vírust, tehát meglehet teljesen más okból kívántad a hagymát.
2014. jan. 16. 00:07

Kedves Sorstársak! Erre az oldalra csak azért regisztráltam, hogy elmondhassam Nektek az én történetem a HPV-vel kapcsolatban. Remélem egy kicsit tudok segíteni nőtársaimnak. 2011. év őszén derült ki egy rutin rákszűrés kapcsán, hogy "valami nem tökéletes". Nem lett (hála Istennek) pozitív a rákszűrés eredménye, de az orvos kapott a laborból egy olyan visszajelzést, hogy szükséges lenne a HPV teszt. Megtörtént. Eredmény HPV 16 - magas rizikófaktorú vírus.Hát persze, hogy összeroskadtam.... Monogám kapcsolatban éltem (de persze ezt csak én hittem...). Az orvos nagyjából a következő lehetőséget vázolta: gyógyszer nincs a HPV-re. Immunrendszer van, ami esetleg legyőzi, de egy 16-os típust "nem lesz könnyű". Félévente rákszűrés, ha bármilyen elváltozás van, csak akkor műtét. Addig "nyugi"-mondta ő. Köszöntem szépen és mikor egy kicsit magamhoz tértem (és persze túl voltam a szakítás utáni "hisztin") kb. 3 hónap elteltével felkerestem egy másik orvost. Elmondtam mi a problémám. Ő kérte a leletet. Nem tudtam odaadni, mert a másik orvos nem adta a kezembe. Ezen persze teljesen ledöbbent az újonnan felkeresett orvosom.Új tesztet csináltatott. Eredmény 2012. év elején HPV 16. Ő már teljesen más stílusban nyilatkozott arra a kérdésemre, hogy hogyan tovább. Természetesen Isoprinosine szedését kérte (javasolta), mellette C vitamin és persze fél év múlva újabb vizsgálat. Arra, hogy mi várható azt mondta: minden az ön szervezetén múlik, és igenis van esély legyőzni ezt a vírust. Akkor persze rengeteget kutattam a netem. Olvastam rengeteg tanácsot. Olvastam pro és kontra érveket gyógyszerrel kapcsolatban. Szóval minden létező dolgot elolvastam, és kutattam az után a bizonyos Csodaszer után. Elkezdtem szedni az Isoprimosine-t. Két hét sem kellett és azt éreztem hogy legszívesebben végig aludnám az egész napot. Teljesen k.o. voltam. Olyan munkahelyem volt ahol folyamatos mozgásban kellett lennem és azt kell mondjam, mire végre hazaértem tényleg semmi másra nem voltam képes csak a-lud-ni…. Felhívtam az orvost és elpanaszoltam neki, hogy a gyógyszert teljesen kiveszi az erőmet, képtelenség ezt így szedni még egy hónapig. Nem megy. Elmentem egy olyan nagykerbe ahol tényleg mindent be lehet szerezni. Nagyon spéci immunerősítő gyógytermékekkel felszerelve folytattam a “küzdelmet”. Volt abban grapefruit csepp (a legjobb), gombakivonat (a legeslegjobb), teakeverék, speciális algakivonat és még plusz természetes C- vitamin (a cseppek mellett) , ja és teljes édesség megvonás (ez volt a legborzalmasabb kínzás :o) . Na és persze abszolút hit, hogy legyőzöm a vírust. Azért, hogy időt adjak magamnak a gyógyulásra nem fél év, hanem 9 hónap után, 2012 őszén mentem el az újonnan választott orvosomhoz, egy ellenőrző vizsgálatra. Elmondtam neki, mennyire akarom a gyógyulást és ennek érdekében mi mindent tettem-teszek. Nagyon bizakodtam a sikerben. Teszt eredménye HPV 16; jó hír: rákszűrés negatív. Elkeseredés, csalódás, meg persze egy pici öröm, hogy legalább akkora baj még nincs. De akkor hogyan tovább??? Fél év múlva vizsgálat. Leredukáltam a gyógycuccokat, főleg abból az okból, mert iszonyat pénzt költöttem rá, így maradt csak a grapefruit csepp meg a C-vitamin. Nem is voltam beteg egész télen, pedig bőven voltak körülöttem influenzás emberek!!! 2013 kora tavaszán újabb vizsgálat. Eredmény HPV 16, rákszűrés negatív. Orvosi javaslat: muszáj az Isoprinosine, egyszerűen muszáj! O.K. Kettő hétig bírtam megint. És akkor elegem lett. Se cseppek, se gyógyszer, semmi. Ilyen téren csalódtam a “csodaszerekben”, a gyógyszer kicsinált, egyszerűen csak hagytam, majd a szervezetem “eldönti” mi legyen. Aztán egyszer csak néhány hét elteltével – tudom nagyon furcsán fog hangzani, de – azon kaptam magam, hogy annyira-de annyira jól esne egy kis lilahagyma. Persze nem volt itthon, de másnapra beszereztem és alig vártam a pénteket. Egy jó nagy fej hagymát megpucolva félbevágtam és felszeleteltem kis tálkába, jól besóztam és már faltam is az isteni kacsazsíros kenyeret és a lilahagymát kétpofára. És ez a lilahagyma zabálás egyszerre csak rendszeressé vált. Már az sem zavart, hogy másnap emberek közé kell mennem, annyira KELLETT lilahagymát ennem. (egy-egy ilyen “lakomához” mindig megfőztem másfél liter gyenge teát, amit mézzel és citrommal ízesítettem)A lilahagyma őrület egészen odáig fajult, hogy már a gnocci-t is úgy ettem (eszem a mai napig), hogy a kifőtt nudlikra sajtot reszelek, azt bőven megszórom szeletelt lilahagymával és végül tejföllel ízesítem!!! Ez így ment egészen 2013 ősz elejéig. Őrület! Egész addigi életemben (meglehetősen túl vagyok már tini éveimen…) soha annyi hagymát-lilahagymát nem ettem, mint abban a néhány hónapos időszakban. Baromira nem érdekelt, hogy ki érzi- ki nem, persze azért mindig figyeltem, hogy az alapos fogmosás, és a rágógumi javítson a helyzeten. Azt tudtam, hogy ez a fajta hagyma nem olyan erős, hogy még a bőrömön keresztül is “párologjon” (ellentétben a vöröshagymával), úgyhogy csak arra kellett figyelni, hogy ne hajoljak közel senkihez-de ilyen veszély nem fenyegetett ;-)… persze ez részlet kérdés, a lényeg, hogy – azt gondoltam akkor – szinte betegesen kívántam a lilahagymát. Aztán 2013 ősz végére jócskán csappant ez a hagymaevési vágy. 2013 december elején felkerestem az orvosomat az újabb ellenőrző vizsgálat miatt. Rákszűrés és HPV vizsgálat, szokás szerint 3 hét múlva eredmény. Úgy döntöttem, hogy karácsony előtt vagyunk, nem hívom fel az orvost, … pesszimista voltam, hiszen mitől is lenne jó az eredmény : se gyógyszer, se “csodaszer”, csak én meg az immunrendszerem…, szóval karácsony előtt egyszerűen nem akartam tudni amit amúgy is sejtettem. Eltelt a December, eljött 2014. Néhány napja voltam az orvosomnál. Mosolyogva fogadott. Eredmény: HPV negatív, rákszűrés negatív. El nem tudom mondani azt az érzést. Ilyesmi lehet amikor valaki megnyeri a lotto ötöst: hiszem is meg nem is. És aztán ott van a kezemben a papír amin egyértelműen ott áll az eredmény: negatív. Fantasztikus! Csak álltam ott a papírral a kezemben és az én drága doktor bácsim ezt mondta: “ugye-ugye az Isoprinosine csodát tett”…és én nem mertem bevallani, hogy úgy mint az előző évben, most sem szedtem be csak néhány szemet, mert nem azt kívánta a szervezetem…. Hanem a lilahagymát. De erre csak akkor jöttem rá, amikor hazajöttem, és a nagy boldogság úgy csapódott le nálam, hogy leültem csendben-nyugalomban, visszagondoltam 2011-re amikor megtudtam, hogy HPV-s vagyok, elgondoltam, hogy miket tettem a gyógyulás érdekében ezalatt a hosszú idő alatt… és eszembe jutott egy régen hallott történet amit egy tanyán élő idős néni mesélt nekem egy őzikéről: gidaként vették magukhoz, többnyire ő gondozta. Mikor már felnőtt volt az őz, egyik napról a másikra lebetegedett. Kedvetlen volt, nem evett, fel sem kelt, a hideg rázta. Másnap a néni elküldetett állatorvosért, de az nem ért ki a tanyára. Két nap után az őz elindult a tanyáról a közeli erdőbe – mesélte a néni – és persze ment utána a gazdasszony is, mert féltette az őzet. Az őz keresgélt, szimatolt az erdő avarában, mígnem megtalálta azt a növényt amit keresett. Abból legelt amennyi jól esett, majd visszaballagott a tanyára. Nap-nap után így ment, és az őz napról napra egyre jobban lett, míg teljesen felépült. Közben perszer az orvos is kiért, de csak azt tudta megállapítani, hogy valami gyulladás lehet. Ki tudja mi okozta: kullancs, virus? De nem is ez a lényeg. Hanem maga a tény, hogy az őzike tudta mire van szüksége ahhoz, hogy meggyógyuljon. Pontosabban nem is ő tudta, hanem a szervezete. Mikor még aznap az orvos után és az otthoni megnyugvás után rákerestem az interneten a lilahagymával kapcsolatos leírásokra, megértettem, hogy mi volt az a hatalmas hagymaevési vágy abban a néhány hónapban! A szervezetem egyszerűen tudta, hogy mire van szüksége. Én tényleg feltűnően sok hagymát ettem abban a néhány hónapban és nem ellenkeztem az érzés ellen. Jól tettem. Nem hiszem hogy őrültség azt gondolni, hogy a lilahagymának köszönhetem a gyógyulásom, ugyanis nem tudok más magyarázatot. És azt is határozottan tudom, hogy éreztem amikor már elég volt a szervezetemnek. Mai napig eszem a lilahagymát, de lényegesen kevesebbet (átlagban egy héten egy fej hagyma).

Én azért osztottam meg veletek a történetem, mert tudom milyen érzés amikor az ember bármi pénzt megadna, hogy meggyógyuljon és keresi a megfelelő gyógyszert. Én most visszagondolva azt hiszem, hogy 2012-ben és még 2013 elején annyira görcsösen akartam a gyógyulást és azt a gyógyhatású szert ami rendbehoz, hogy egészen egyszerűen nem hallgattam a saját ösztöneimre. És aztán amikor már megint nem-és-nem lett jó az eredmény legyintettem és hagytam a fenébe, majd csak lesz valahogy alapon és akkor végre a tudatos döntést felül írhatta a tudattalan. Biztosan vannak olyan HPV-ből gyógyult sorstársak akiknek a gyógyszer illetve a gyógyhatású szerek segítettek az immunrendszernek, hogy legyőzzék a vírust. De akik hasonlóan hozzám nehezen lábalnak ki ebből a helyzetből, talán segítettem azzal, hogy megosztottam a tapasztalatom. Mellékhatása ennek a “kezelésnek” csupán a szaghatás :)…. (akik eltávolodnak, majd visszatalálnak, ha meg nem ne sajnáld :)...)


Szívből kívánom minden nőtársamnak, hogy találja meg a számára legmegfelelőbb gyógymódot és gyógyuljon meg mihamarabb!!!!

1062. Springtime (válaszként erre: 1060. - Blood83)
2013. dec. 4. 12:01
Írtam neked priviben. Megkérhetlek, hogy olvasd el? Előre is köszi.
1061. torpila
2013. dec. 2. 21:04
Sziaszok!!!Segitseget szeretnek kerni!!!Nalam harom honapja diagnosztizaltak a hpv virust 18-as magas rizikoju virust.Azota mar att estem ket ecsetelesen es A vitamint szedtem de most jott ki az eredmeny h nem mult el a virus es csak meg van.nem tudom mit tegyek mit ajanlotok mit tegyek?Elore is koszonom!!!
1060. blood83
2013. dec. 1. 11:03
Szia, Nekem is 16-os volt,van. Igaz nekem a rákszűrésem P2 volt. 1,5 éve diagnosztizálták fél évente járok rákszűrésre és az utolsó két rákszűrésem P1 lett. Legutóbb csináltattam még egy HPV szűrést és a 16-ost nem mutatta ki csak alacsony kockázatút szóval a szervezetem küzd. Nekem se írt fel semmit én magamtól keresgéltem a neten és úgy néz ki bevált amit szedek. Nézz körül Te is érdeklődj de valamit sürgősen kezdj el szedni.
1059. Veronika27 (válaszként erre: 1058. - Zsoltiii)
2013. nov. 16. 21:56
A neten fent van a betegtajekoztatoja, de a reklamjaban is nyilt sebre kenik. Gyogyszertarban megmondjak egyebkent, nem muszaj nekik elarulni, hol van a seb.
1058. Zsoltiii (válaszként erre: 1057. - Veronika27)
2013. nov. 14. 22:19
a nyilt sebet lehet biztos ezzel kenyni? mert azt olvastam hogy nemszabad semmilyen por illetve kenyoccsel lekenyni. csak napi szinten 2x ugymond leaztatni.
1057. Veronika27 (válaszként erre: 1056. - Zsoltiii)
2013. nov. 14. 22:05
Bepanthen plus-szal kenheted.
1056. Zsoltiii
2013. nov. 14. 21:56
Sziasztok. Engem az erdekelne hogy mikor mar tulestem a lezeres muteten...leegettek a szemolcsoket ma mar 2 hete. es az egyik eleg nagy seb lett, a vegbel nyilasomnal. nehezen gyulik, zavar ha setalok, ha ulok, mivel gondolom nemkap levegot rendessen hogy begyogyuljon. mi a teendo? mivel kenjem (az orvos kamilla teat ajanlott) segitsetek, fontos!!! mert a munkamban is meggatol es a sportban. koszonom valaszotokat inkabb a zsoletix@gmail.com cimre kernem ha nemjelent gondot. koszonom. udvozlettel Zsolti
1055. rosie77 (válaszként erre: 1049. - Tűzvirág74)
2013. nov. 6. 11:00
Kedves Tűzvirág74! Tökéletesen értem, hogy most milyen helyzetben vagy: anyukám rákos beteg, apukám is rákban halt meg 7 éve. Nekem p3-as szövettanom és HPV 58-as típusom van :( És bár próbálok pozitívan gondolkodni, de sajnos mindig jönnek a negítv gondolatok, hogy vajon ez a sorsom, vagy vajon képes vagyok-e tenni ellene? Vagyunk még (sajnos) páran ebben a helyzetben, adjon erőt az, hogy nem vagy egyedül ezekkel a problémákkal! Én kineziológusnál szeretnék próbálkozni, Isoprinosint két napja kezdtem el, vitaminokat már egy hónapja marok-szám eszem.
1054. kismacskák (válaszként erre: 1050. - Dynuska)
2013. nov. 5. 16:42
Szia, nekem hpv 56-om volt, nekem is felírták az isoprinosint, de aztán mondtam hogy babát akarok, akkor egyből mondta a doki, hogy akkor mégse szedjem! Igyál sok grapefruit lét, vagy gyümölcsből, vagy csepp formában. Nekem a köv. kontrollon már csekély mértékben volt kimutatható a vírus, és a szemölcsöm is elmúlt magától iso gyógyszer nélkül is. Szóval ne legyél elkeseredve! Baba nem emiatt nincs. Voltál már vizsgálatokon?
1053. Dynuska (válaszként erre: 1052. - Szaturnusz74)
2013. nov. 3. 08:56

Van saját weboldala?mert igen sokat dobott ki a google!

Az ezüstkolloidot hogyan kell inni vagyis mennyit belőle?

2013. nov. 3. 08:48

Ja igen!!

Ajánlom dr Hamvas Ferenc weboldalát , ott mindent megtalálsz.

2013. nov. 3. 08:45

Ezüstkolloid + greaphurtmag kivonat.

Kolloiddal irrigálhatsz is.

Nekem 3hónap alatt elmúlt.

1050. Dynuska
2013. nov. 3. 08:08

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni,nekem p3-at és 54es tipust tipizáltak,dokim isoprinosinet irt fel 6hónapon keresztöl napi 2x2őt 2hétig szedni kell,2hét pihivel,de a 3ik kúránál rengeteg mellékhatás jött elő ami terhességre is utalhatott volna:(milyen vitaminokat ajánlotok aki ugyan ebben a cipőben jár?szerintetek lehet még babám?32éves vagyok még nincs babánk amit nagyon szeretnénk és már nagyon elvagyok keseredve.köszönöm a válaszokat

2013. okt. 20. 17:45
Nehezíti a helyzetem,hogy külföldön élek.Eléggé gyógyszer ellenes vagyok.Természetgyógyász segítségét kértem,ő a grape vitál cseppeket,grape vital hüvelykúpot,D3vitamint és egy komplex vitamint ajánlott.Megrendeltem és most ezeket szedem búzafű pasztillával kiegészítve.Novemberben megyek haza újabb vizsgálatra.Tegnap megtudtam hogy anyukámnak rákja van,az ő anyukája és nővére is ebben halt meg.Totális kiborulás van,vajon én következem?
1048. jaaguar
2013. okt. 20. 09:44
Sziasztok! HPV 16-om volt és Interferon A injekciót kaptam 2 hónapig összesen 4 alkalommal, a 4. után negatív lett a kontroll. Ez is ugyanolyan immunerősítő, mint a többi beszedhető gyógyszer, csak sokkal nagyobb dózisban tartalmazza a hatóanyagot, és nem kell hónapokig/évekig foglalkozni vele. 12e Ft-ba került egy injekció magánrendelőben (ezt csak azért írom le, mert az árak emiatt eltérhetnek máshol). Ha van kérdésetek ezzel kapcsolatban, kérdezztek nyugodtan, mert ahogy láttam, nincs túl sok használói tapasztalat ebben a temakörben a neten, a legtöbben a beszedhető változatokat próbálták. - egy 26 éves férfi
1047. Veronika27 (válaszként erre: 1046. - Snoopym)
2013. okt. 17. 22:44

P2 tök normális eredmény. Nem tudom, milyen orvosod lehet...

Másrészt a vírus a szervezetedben marad, csak legyőzi az immunrendszered.

1046. snoopym
2013. okt. 17. 13:04

Nekem 2012 májusban lett tudomásom róla,hogy 59-es tipusual vagyok "megáldva"

Azóta félévente járok kontrollra,mindig P2,de teljesen nem múlik el...

A doki szerint sportoljak és éljek normális,egészséges életet...

Én először szedtem vitamint,meg grapefruit cseppeket,most 1,5 honapja ezüst kolloidot,de ma megkaptam az eredményt,hogy még nem múlt el...

nem tudom:(

azt hittem,hogy azért ennyi idő alatt,ha figyelek magamra,majd helyrejön....

1045. Andus2
2013. szept. 27. 09:18
Tűzvirág 74! Adok egy mail címet, és írhatnánk egymásnak, szórítok ÉRTED! ÉN IS AGYALOK S FÉLEK. ÜDV. hettris@citromail.hu várom levele, és én is írok!
2013. szept. 25. 13:52
Sziasztok! Nekem HPV 18 vírust diagnosztizált a dokim tipizálás során. Itt 16 és 56-ról olvasok. Tudjátok,hogy mi a számok jelentősége? A dokim csak azt mondta,nem jó az eredmény,fél év múlva újra kell nézetni,kicsit megijedtem... :(
2013. szept. 25. 11:02
Mindent lehet lanyok, ami immunerosito! Multivitamin, grapefruitmagkivonat, echinacea, olajfalevel... A lenyeg, hogy turbozzatok fel az immunrendszereteket! Nagy dozisban C vitamin is mehet. De ha elmentek egy bioboltba, az elado ajanlani tud biztos valami komplex termeket!
1042. Tűzvirág74 (válaszként erre: 1041. - Andus2)
2013. szept. 25. 08:56

Szia.Tegnap tudtam meg, hogy nekem is HPV 16-os vírusom van.Nekem a dokim oltást javasolt,de a neten olvastam hogy aki már fertőzött annak hatástalan.

Immunerősítő vitaminokról én is olvastam,de én sem tudok választani.Tegnap én sem ettem és folyton agyalok hogy mit kéne tenni és mennyire kell félni.

Kérlek,ha bármit megtudsz jelezz nekem és osszuk meg a tapasztalatainkat.Akár privát elérhetőséget is megadok.Üdv.

1041. Andus2
2013. szept. 23. 09:18

Sziasztok! Én múlt héten tudtam, meg,hogy Hpv vírus megfertőzött ,és 16os .:(( kivagyok bukva, enni, létezni is alig tudok, folyton csak a netet böngészem, hátha valakitől megtudok vamai bíztatót. Orvosom isoprinosine gyógyszert írt fel. Most kezdem majd el. De azt hallaottam,hogy ez nem igazán hatásos. ? vITAMINT IS KÉNE SZEDNEM, DE NEM TUDOM A BŐSÉG ZAVARÁTÓL,HOGY MI AZ AMI TÉNYLEG JÓ?

KÖSZÖNÖM NEKTEK!

1040. kGabo70 (válaszként erre: 1039. - Vikkki.1981)
2013. aug. 8. 17:57
Szia!Én is most vagyok a 3 nap utáni szünetben.Kellemetlen,érzékeny,de ki lehet bírni.Közben néhányat lefagyasztottak pár napja.Azt is ki lehet bírni.Most várom a "csodát".Felírtak Isoprinosint,elkezdem szedni.Hátha....Piszokul elegem van!Már több mint egy éve erről szól az életem.Állandóan azt lesem van-e ujjabb. :(
1039. vikkki.1981 (válaszként erre: 1038. - KGabo70)
2013. aug. 7. 17:26
Szia!Én most kezdtem az ecsetelést.Túl vagyok az első 3napon és szinte már mind elmúlt.Nekem is csúnyán felmarta a bőrt,hát az elég kellemetlen.Egyelőre csak bízni tudok benne,h.nem jönnek elő mégegyszer.
1038. kGabo70 (válaszként erre: 1035. - Vikkki.1981)
2013. aug. 6. 17:52
Szia!Nekem a Condyline mindig elmúlasztotta pár nap alatt az aktuális szemölcsöt, de sajnos pár hét múlva újra elöjött arébb 2-3.Most is van kettő. :( Sajnos már egy éve küszködöm velük. :( Volt olyan is, hogy felmarta a bőröm,nagyon csúnya volt.De amúgy nem mondhatom, hogy olyan borzasztóan csípne.Meg tudod, már nem is bánnám ha marna, csak végre ne jönnének elő ujjabbak. :(
2013. aug. 3. 20:21
Sziasztok!Valaki tudna nekem segíteni?Intim zuhanyt lehet/szabad használni az ecsetelés ideje alatt.Köszönöm a segítséget!
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook