Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
1216. Szoszy234
2016. jún. 7. 13:03

Sziasztok!

Nemrég magas rizikójú hpv-t diagnosztizáltak nálam (16,51)

Rá egy hétre fagyasztották a méhszájam.A kérdésem az lenne,hogy 10 nappal méhszáj fagyasztás után szabad szaunázni,welnessezni?

1215. viameda (válaszként erre: 1214. - Jellow)
2016. jún. 3. 22:48
Nekem is ez van, isoprinosine kúra, immunerősítés, aztán 3 hó múlva újabb citológia. Elég kevés 3 hó a javuláshoz,de ha nem dúlyosbodik, én már boldog leszek...😃 Doki szerint műtét kellene, az a biztos...kíváncsi vagyok a te dokid mit mond. Nyugi!
1214. Jellow
2016. jún. 3. 21:15
Én most kaptam meg a cytológiai leletemet de csak két hét mulva lessz az orvosom. A leleten ez van : Enyhe fokú intraepithelialis laphám laesio (LSIL). Kenet álltalános minősítése :Kóros , neplasticus hámelváltozás. Mire számíthatok ? Annyit tudok műtét vagy gyógyszer .
1213. urzi22
2016. máj. 23. 13:43

Sziasztok!

S.o.s szükségem lenn ISOPRINOSINE 500 tablettára. Bpen át is venném. Üdv,Orsi

1212. vondelen (válaszként erre: 1211. - Viameda)
2016. máj. 16. 22:28
Sajnos nem tudom pontosan, de ha megyek kontrollra ra fogok kerdezni. Kulfoldon elek, igy egy kicsit mas a helyzetem. Nem is volt valasztasom. Azonnali mutetet javasoltak. A mutet borzalmas volt. Lelkileg. Mindenki kedves volt, es surogtek forogtak korulottem de a stressz, a felelem es a varakozas ami szornyu. Viszont engem nem varrtak, hanem egettek a sebet, es ebredes utan haza is johettem. Semmi fajdalmam nem volt azota sem. Meg fajdalomcsillapitot sem vettem be, viszont ma kezdtem magamhoz terni. Sok kitartast Neked!
1211. viameda (válaszként erre: 1210. - Vondelen)
2016. máj. 16. 14:02

Szia! LISL volt? Egyből műtöttek? Nem volt előtte Isoprinosine vagy vmi más kúra? Milyen volt a műtét? Nekem is várható, ha nem hat a kúrra....de még reménykedem.

Jobbulást!

1210. vondelen
2016. máj. 16. 11:55
Sziasztok! Uj vagyok a forumon. Penteken estem at konizacios muteten. Enyhe koros elvaltozasom volt, magas kockazatu hpv- vel. Kicsit meg izgulok az eredmeny miatt. Az orvos azt mondta egy eleg nagy reszt tavolitottak el a mehszajbol, es a biztonsag kedveert egeszsegugyi kaparast is csinalt. Az szovettantol fugg majd mikor kell ujra rakszures, vagy ujabb mutet. Mindenkinek kitartast, es gyogyulast kivanok!
1209. lidia82 (válaszként erre: 1199. - Viameda)
2016. máj. 15. 19:58
Szia! Hat annyi eredmeny van mar hogy a ver vizelet megvan es minden jo! A rakszurore meg varni kell! Nem tudom hogy ha hpv lennek aszt az eddigi eredmenybol vajon latni lehetne gondolok itt ugye ver vizelet!
1208. Barbara90
2016. máj. 15. 15:12
Képzeljétek bekentem azzal az oldattal amit 2.nap ugye kiöntöttem és már vissza is húzódtak a szemölcsök :O pedig 3 napig kell kezelni aztán szünet 3 nap stb. legyen már vége a hosszú hétvégének és szaladok feliratni akarákviel ezt a csodaszert :O
1207. viameda (válaszként erre: 1206. - Szandra 20)
2016. máj. 14. 20:11

nekem 2 dovozzal sikerült felkutatni vidéken,d minden patikát fel kellett hozzá hívni...remélem,hogy 2hét szedés és2hét pihenő után már kapható lesz... ha nem, akkor ciki van. :(

Hpv ügyben abszolút dilettáns vagyok, eddig sose volt, szemölcsöm sincs, uh sokkolt a hír...én bízom benne,h az Isopr. meg grapefruit csepp, gránátalmalé segít.

1206. Szandra 20 (válaszként erre: 1205. - Viameda)
2016. máj. 14. 19:18
NEKED NINCS ISOPRINOSINE TABLETÁD? ÉRDEKELNE MIT SZÓLSZ AMIT LEÍRTAM A HPV-RŐL?
1205. viameda
2016. máj. 14. 18:42
Mindenki ezt keresi...én is...állítólag júni 10. körül érkeznek a patikákba. Nekünk legalábbis több helyen ezt mondták.
2016. máj. 14. 15:50
JÓ NAPOT KÍVÁNOK ÉRDEKLŐDNI SZERETNÉNK VALAKITŐL,HOGY ISOPRINOSINE 500MG TABLETTA VAN VALAKINEK BONTATLAN CSOMAGOLÁSBAN ÉRVÉNYES DÁTUMMAL.EGYIK GYÓGYSZERTÁRBAN SEM LEHET KAPNI.HPV VÍRUSOM VOLT TAVALY POZÍTIV VOLT A LELETEM 58-AS VOLT MAGASABB KOCKÁZATÚ.UTÁNA KEZELTEM A SZEMÖLCSÖT ECSETELŐVEL,ELMÚLT ÉS A HPV-TESZTEM NEGATIV VOLT.DE AZ IDÉN 4 HÓNAP ELTELT ÉS MEGINT KIJÖTT A HPV-VÍRUSOM NEM ÉRTEM HA NEGATIV VOLT A LELETEM AKKOR,HOGY HOGY KIJÖTT MEGINT.
1203. Barbara90 (válaszként erre: 1202. - Viameda)
2016. máj. 13. 20:44
Nem próbáltam,annyi,hogy sok vitamint szedtem,de javulást nem érzek. Ma vettem 1000mg-os c vitamint azt fogom szedni napi 5000mg-ban. Kedden elmegyek egy vérvételre ,délután megpróbálom újra az sztks rendelést..nem sok örömmel,már most sírhatnékom van,hogy úgysem vizsgálnak ki rendesen. Felhívok egy magánorvost is ,mert egyszerűen nem bírom ,nem tudom miért éredemeltem ezt az élettől :(
1202. viameda (válaszként erre: 1201. - Barbara90)
2016. máj. 13. 19:00

Szia,

javaslom írj itt a doktornőnek, mert jó tanácsokat ad: [link] Hátha nem kell kimetszeni és van más megoldás.

Valami immunerősítést próbáltál? Grapefruit? Emócio?

Részemről sajna nem tudok mit tanácsolni, nekem nincs szemölcsöm egy darab se, azt ha jól tudom az alacsony rizikójú HPV okozza, tehát kevésbé veszélyes, max undi... :(

1201. Barbara90
2016. máj. 13. 18:47

Sziasztok lányok!! Segítséget szeretnék kérni,sajnos nekem is HPV -m van :( én 22 éves vagyok,tanuló,nincs sok önálló keresetem még így az sztkba mentem,de az az orvos csak a legnagyobbat nézte meg és mondta ki kell metszeni. Mondtam,hogy de ott van több is és azokra nem ad valamit? Mondta,hogy ő nem is látta :OO holott látszanak azok is.

Ezután elmentem a bőrgyógyászhoz ahol felírtak egy ecsetelőt,de másnap azt a mini üveget véletlenül meglöktem és ki is borult :O Lassan egy éve vagyok itt kezeletlenül nagyon elszaporodtak,rettegek ,nem tudom mi lesz,az egész nemiszervem egy nagy szemölcs lesz?? MEg fogok halni?? Nem tudok semmit,félek,már a spórolt pénzemn magánorvost akartam hívni ,de ja hétvége van és senkit nem lehet elérni,mint tegyek?

1200. viameda (válaszként erre: 1174. - Flor10)
2016. máj. 12. 06:48

Szia

Esetleg megvan még az a pár doboz bontatlan Isopro.? Bár biztos lecsapott rá valaki, de hátha... :)

Köszönöm!

1199. viameda (válaszként erre: 1198. - Lidia82)
2016. máj. 11. 13:15

Szai, van valami új infó?

Nálam sajnos igen, isoprinosine-t kéne szednem 3 hónapig, de országos hiány van, SEHOL sem lehet kapni...uh marad az önkúrálás, aztán 3 hónap múlva kontroll, mivel van laphámlézió, ezért ha nem jaul, ki kell metszeni vagy mi...marhára örülök... :(

1198. lidia82 (válaszként erre: 1197. - Viameda)
2016. máj. 8. 11:20
Hat most az van hogy felhivtam a dokit es megkerdeztem tole mennyire bisutos ez it o mondott nekem a latottak alapjan! Es aszt mondta hat lehet inkabb csam egy kis fertozes! Nagyon ideges lettem mert hogy mondhat ilyent egy doki elso ranezesre akkor hogy ez egy hpv ugy gondolom majd utana meg hat nem bisztos am lehet egy fertozes! Hogy lehet ilyent mondani a latottak apajan es nem tudom hogy egy Hpv hogy lehet egy huvelyi fertozessel egy tapasztalt ugymond tapasztalt nodokinak meg latasra is mondani! Felvagyok nagyon haborodva!
1197. viameda (válaszként erre: 1196. - Lidia82)
2016. máj. 7. 22:54

Ez meg szért fura,mert 1 éve v 2 éve akkor miért nem volt? Akkor is csak a férjemmel voltam...ergo megcsalt??? Pedig nem, az tuti. Gyerek mellett kb alig élünk, mindig itthon van, még innen is melózik, uh esélye se vokt, meg amúgy se! Akkor mégiscsak lappangott...

Fel a fejjel! Legyőzzük! 😃

1196. lidia82
2016. máj. 6. 23:10
Ami idegesito anyit olvastam mar erol a lappangasi idorol ossze zavarodtam van ahol 3 honap van ahol 8 honap es van ahol kizarjak az eves lappangas idot foleg ilyen 10 eves lappangasi idot! Most akkor mit gondoljon az ember mi igaz!?
1195. lidia82 (válaszként erre: 1194. - Viameda)
2016. máj. 6. 22:49
Szia! Meg nem tipizaltak tegnap voltam nodokinal! Es ranezesre mondta hogy ere gondol a latottak alapjan de az eredmenyek szamitanak! En nagyon magamalatt vagyok!
1194. viameda (válaszként erre: 1193. - Lidia82)
2016. máj. 6. 20:53

Nálam detto... nem is értem. Viszont egy barátnőm mesélte,h a tesója szűz volt és Hpv-vel küzdött 2 évig... sose jöttek rá hol szedte össze, uszoda? wellness?

Mondjuk ettől még nem nyugodtam meg,de a férjem tuti nem csalt meg, jobban ki van bukva mint én, h honnan szedtem össze... ergo lehet 10 éve lappang...csak most voltam beteg, lepukkant, erre jól kijött... vagy a fene tudja. :(

Én is kivagyok, ráadásul a magas rizikójú van, nehogy nyugodt legyek...

Neked még nem tipizálták akkor?

1193. lidia82
2016. máj. 6. 18:46
Sziasztok! Segitseget es felvilagositast szeretnek kerni toletek nagyo elvagyok keseredve! Tegnap voltam nodokinal a vizsgalat utan aszt mondta ugy nez ki hpv van a meszajon csinalt rakszurest es aszt mondta az eredmenyeket megvarva tudja bisztosan megmondani hogy valoban az e ami van a meszajon! Az igazat megmondom en nem tudtam.nem is halottam erol a virusrol soha es utana neztem es sexualis uton terjed! Megvagyok ilyedve nagyon nem cserelem a partnereim 12 eve elek hazasagba elotte volt hazasagom ami szinten evekig tartott soha nem leptem felre es ugy gondolom.a ferjem.sem ezert nem ertem ezt hogy 12 ev hazassag utan es rendszeres rakszures utan hogy lehet az hogy egy ilyem virussal fertozodtem.meg egyik naprol a masikra! Sokat olvastam a temarol de ossze vagyok zavarodba es nem.ertek mar semmit! Kerlek beneteket valaki. Segitsen nekem!
1192. viameda
2016. máj. 4. 17:13

Szisztok!

Ma jött meg a leletem, teljesen ledöbbentem, soha semmi bajom nem volt, évek óta fix partner, 1 éve szültem, akkor még semmi nem volt, nem is értem...na mindegy ezzel gondolom sokan vagyunk így. :)

Sajna a dokim csak 1 hét múlva tud fogadni, és a gyerek nem hagy nagyon beleásni magam a témába, ezért szeretnék tőletek érdeklődni, hogy esetleg mivel kezdhetem az öngyógyító folyamatot? Mit kezdjek szedni? Vitaminok? Kaja? Akinek van tapasztalata, mire számthatok 18- as tipusnál?

Ez volt a leleten: "több HPV típus együttes jelenléte. Alacsony (LR) valamint magas (HR) kockázatú HPV típusokat is tartalmaz.

HPV típus LR, HR: 18 "

(mondjuk azt már meg se kérdezem hol van a többi típus, miért csak a 18, ha állítólag ott a többi is...) :)

Előre is köszi!

1191. insecure (válaszként erre: 1187. - Bmwenzel)
2016. máj. 3. 20:44
D vitamint szesni mindentől függetlenül hasznos hajrá.
1190. newgirl22
2016. máj. 3. 14:26

Sziasztok!


Hat havi isoprinosine kúrámat kellett most a második hónap után megszakítanom, mert egyszerűen semmilyen gyógyszertárban nem lehet kapni azt a fránya tablettát. Tartós hiány van elvileg...Nincs valaki, akinek maradt még fölöslegbe néhány dobozzal? Aki már nem szedi, vagy már esetleg meg is gyógyult :) A szirupról is tudok, de az nekem 4200 ft-ért egy kicsikét drága. Köszönöm

1189. valaki011 (válaszként erre: 1188. - Bmwenzel)
2016. ápr. 30. 12:27
Ha nem volt p3-ad az nagyon jó. Fontos, hogy rendszeresen járjuk szűrésre, ez a legbiztosabb megelőzési mód. A HPV tényleg képes spontán gyógyulni (nekem fél év alatt múlt el, úgy hogy egyszer lett p3 LSIL is a leletem), csak helyzetbe kell hozni az immunrendszert :)
1188. bmwenzel (válaszként erre: 1137. - Mrsfred)
2016. ápr. 21. 21:34

A beszámolód lett a "bibliám", annyiszor elolvastam már. Nagyon jól összeszedted, és olyan jó ilyen "sikertörténetet" olvasni:)


"-Ami szintén nagyon fontos, hogy ez nem jelent élethosszig tartó vírushordozást, a legtöbb esetben átmeneti fertőzöttségről van csak szó, amit az egészséges szervezet 1-1,5 év alatt leküzd, így gyakran úgy elmúlik, hogy az illető nem is tudott róla. Ám ha évekig fennáll a folyamatos fertőzöttség, az a magas rizikófaktorú vírustörzsek esetében komoly veszély forrása. "


3,5 éve vagyok együtt a párommal, aki már a vőlegényem, három hónap múlva a férjem lesz. Neki én vagyok az első, nekem Ő a második szerelmem.

Ma kiderült, hogy HPV-és vagyok, három magas kockázatúval. ( 33,16,18) .... vagyis 4-6 éve bennem van a vírus.

Nem tudom, hogy most aggódjak, eddig nem volt a rákszűrésem p3, nem is kértem hpv tipizálást. :( :(


Elolvasom még egyszer a kis regényed, és listát írok, hogy kell beszereznem még a gyógyszertárból.

1187. bmwenzel
2016. ápr. 21. 21:17

Sziasztok!


D-vitamint nyáron is lehet szedni?

HPV ellen szednék napi-kétnaponta 3000NE-et. Ki mit gondol? ( júliusig szedném)

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook