Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
1276. bmwenzel (válaszként erre: 1273. - Brownie)
2016. aug. 23. 11:49

Észrevettél már valamilyen gyógyulást? Voltál Július óta voltál rákszűrésen?


Innen rendelted? [link]

1275. bmwenzel
2016. aug. 23. 11:42

Már egy ideje használom, csak kíváncsi voltam a véleményekre :) Hátha valaki azt írja, hogy bizony-bizony a gombától meggyógyult :)


Jelenleg szedek:


reggeli előtt fél órával: gomba

reggeli után: Supradyn 1 db

napközben 1,5 l vízbe 2000mg C-vitamint feloldok.

ebéd után: folsav, D-vitamin

vacsora: B-komlex ( HillVital)


A következő hónapban pedig:

reggeli: Supradyn 1 db

ebéd: grapefruit kapszula

vacsora: grapefruit hüvelykúp+grapefruit csepp


Szeptemberben ( vagy augusztus végén) meglátogatom Dr. Iglódi Ferenc nőgyógyászt, nagyon kíváncsi vagyok a véleményére, tanácsára. Szeptemberben kapom meg a Gardasil 9 második oltását is.


Remélem októberben tudok változtatni a rákszűrés eredményén :/


1. Rákszűrés: P3 ASC-US 2016.01 (Isoprinosine 3*2db tabletta 14 napig, majd 14 nap szünet. Ismételve háromszor)


2. Rákszűrés: P3 LSIL CIN1 2016.04 (Isoprinosine 3*2db tabletta 14 napig, majd 14 nap szünet. Ismételve háromszor)


3. Rákszűrés: P3 LSIL CIN1 2016.07

HPV: 33,16,18 :(

1274. brownie (válaszként erre: 1272. - Bmwenzel)
2016. aug. 23. 07:25
Vége lemaradt: ártani biztos nem árt, próbáld ki!!
1273. brownie (válaszként erre: 1272. - Bmwenzel)
2016. aug. 23. 07:24

Szia!

Néhány napja nézegetem, de az Agaricus blazei murill (Pure Gold Organic Bio mandulagomba) kivonatot. Méhnyak, petefészek problémáira javasolják. Én július óta indole-3 carbinol-t is szedem.

1272. bmwenzel
2016. aug. 22. 08:05

Sziasztok!


Van valakinek tapasztalata "Pure Gold Organic Cordyceps Sinensis with BIO Reishi and Shiitake" étrenkiegészítővel?

1271. brownie (válaszként erre: 1270. - Viameda)
2016. aug. 21. 19:22

Az nagyon jó, hogy találtál egy rendes orvost :)) Sokat számít, ha az ember biztonságban érezheti magát, bízhat benne. Én is ezért vándoroltam, mert nem éreztem azt - és igazam is lett - hogy törődnének velem.

Reméljük, hogy az eredményeid javultak, nem romlottak, mint az enyémek. Nekem sajnos nem használt a Grape Vital kúp, meg a csepp + vitaminok, egyéb "erősítők". P2+HPV gyanúból ez az eredmény lett, alig másfél év alatt.

1270. viameda (válaszként erre: 1268. - Brownie)
2016. aug. 20. 19:18

Az szép...nem semmi, hogy magánrendelésen így viselkednek. :(

Én a Honvédba járok a rendes rendelésre, mindig ua-hoz, fiatal, lelkiismeretes, nála szültem, és semmi költsége nincs, remélem lesz magánrendelője, mert esküszöm 100x jobb mint némelyik aki pénzt is kap érte. A héten voltam citológián, kb 3 hét és kiderül, h kell e műteni. Meglátjuk hatott e bármit a sok grapefruit meg isoprinosine meg a többi...

1269. brownie (válaszként erre: 1261. - Dkingaa20)
2016. aug. 19. 20:20
problémád! ezt elírtam
1268. brownie (válaszként erre: 1261. - Dkingaa20)
2016. aug. 19. 20:18

Szia!

Nyugodj meg, de azért nagyon figyelj oda.... Nekem 2015.áprilisában volt P2, HPV gyanúval. Erősítsem az immunrendszerem - ahogy tudom - és majd 6 hónap múlva, ha a mióma embolizáción átestem, megismételjük. Mivel voltak komplikációk a beavatkozásnál, februárban jutottam el ismét rákszűrésre, már másik nőgyógyászhoz. Itt már "enyhe" P3-as lett az eredmény, szintén immunerősítés, meg hüvelyflóra helyreállítása (jelen esetben baromság). Ennyi. Meg menjek vissza 3 hónap múlva. Akkor már rengeteg vitamint beszereztem, hüvelykúpokat használtam. Eltelt 3 hónap és közölték velem, hogy majd augusztusban lesz időpont, mert szabadságon lesz asszisztens is, meg orvos is. Mindezt május végén. Akkor már nagyon ideges voltam, szerencsére találtam egy másik orvost - szintén magánrendelésen - aki komolyan vett. Megcsinálta szűrést, már akkor mondta, hogy gyulladás van és ez nem jó. Pár nap alatt jött az eredmény: HSIL CIN2. Telefonon annyit mondott, hogy nem a legjobb az eredmény és adott időpontot, hogy mikor menjek be a kórházba, csinál egy eü. küretet. El is végezte, aminek ma kaptam meg a szövettani eredményét. Ott már CIN3 a méhnyaknál, a méhben még nincs probléma. A CIN3 már súlyos elváltozás, akár daganatot is jelezhet, illetve azt megelőző állapotot. Szeptemberben ciklustól függően kúpkimetszés lesz. Mindezt azért írtam le, hogy 3 orvos közül - magánrendelés volt mind - csak a mostani viselkedett úgy, ahogy egy nőgyógyásztól elvárható lenne. Nem az asszisztenst kellett hívogatni - aki vissza soha nem hívott - hanem az orvos hívott fel. Nem az asszisztens állított fel diagnózist és adott tanácsot, hanem az orvos rögtön felhívott és a beavatkozás eredménye alátámasztotta a döntését. Az a szomorú, hogy eltelt másfél év és ezt a beavatkozást már korábban meg lehetett volna csinálni.Az idő nagyon sokat számít. Tehát komolyan kell venni minden HPV gyanút, meg mindenféle elváltozást. Különösen akkor, ha két egymást követő vizsgálaton ez az eredmény. Lehet kúrálgatni magunkat (grapefruitmag kivonat, kúp, meg minden egyéb), de ezek nem minden esetben elegendőek.

Életünk meg csak egy van :))) Remélem, minden jól alakul és nem lesz semmi problémát!!!

1267. Nikibella85 (válaszként erre: 1266. - Viameda)
2016. aug. 10. 19:02

Szia

Még nem tudom szeptember elején kell visszamenjek citora,de nagyon remélem,hogy igen

1266. viameda (válaszként erre: 1264. - Nikibella85)
2016. aug. 8. 21:42

Köszi! Én is emiatt gondolom, hogy inkább vegyék ki amit kell, van 1-2 sikersztori, aki kikúrálta magát, de azért ez a ritkább, szinte mindenhol műtét lett a vége.

Te már teljesen rendbe jöttél? :)

1265. dkingaa20 (válaszként erre: 1262. - Mrsfred)
2016. aug. 7. 17:49
Köszönöm szépen a nyugtató választ! Már most néha "meg is feledkezem" róla, hogy hova kell mennem. Remélem hamar lesz eredmény, bár 3 hétre a vizsgálatra ígérték. Köszönöm a drukkot!
1264. Nikibella85 (válaszként erre: 1259. - Viameda)
2016. aug. 6. 12:58

Szia

Szerintem ne halogasd a műtétet,tök felesleges,én kb másfél évig halogattam rengeteg gyógyszert,mindenféle vitamint,teákat,megettem és bíztam abban hogy majd elmúlik műtét nélkül,de sajnos nem történt meg,kb 4 orvosnál voltam és mindegyik teljesen mást mondott,én rettenetesen félek a kórházba menni tiszta pánik beteg vagyok ahogy be kell oda lépjek,akkor gondolhatod,hogy féltem a műtéttől,de hál istennek most már azt mondom jobb,hogy túl vagyok rajta,mert azt mondta a doki a szövettanom után,hogy fél év és már rákos lettem volna,úgy hogy én személy szerint csak ajánlanám a műtétet ha muszáj,ne halogasd teljesen az idegeidre fog menni az egész,kitartás

1263. mrsfred
2016. aug. 5. 13:01

[link]

Itt találtok egy nagyon hasznos cikket a leletek magyarázatáról és a kezelési protokollról!

1262. mrsfred (válaszként erre: 1261. - Dkingaa20)
2016. aug. 5. 12:57

Szia!

Nyugodj meg, egyáltalán nem biztos, hogy HPV-d van, a "HPV gyanút" minden olyan leletre ráírják, ahol látnak eltérést, pl. gyulladás vagy fertőzés miatt is lehet simán. Mindenképp vetess le tipizálásra mintát, kérj a dokitól tenyésztést is és akkor kiderül, hogy mi a helyzet. Kitartás!

1261. dkingaa20
2016. aug. 3. 19:44
Sziasztok! Próbálok visszaolvasgatni, kinek milyen tapasztalata van ebben a témában. Az én problémám: 22 éves vagyok. Novemberben történt egy rákszűrés, p2, néhány nagyobb mag, de jelentkezzek fél év múlva ismétlésre. Sajnos a hanyagságom miatt (hiába fogom a főiskolára), csak júliusba jutottam el az ismétlésre. Közben volt egy szívtatéteres ablációm, amiatt is csúsztak a dolgok. A lényeg, hogy mostani leletem: p2, hpv gyanú áll fent. Elsőre sírva fakadtam, mert bár tudom nem lehet ezt örökölni, de nagymamámnak és anyukámnak is volt már nagy nőgyógyászati műtét (eltávolították a méhüket). Jövőhéten megyek hpv tipizálásra. Komoly párkapcsolatban élek, 3 éve, szóval semmi sűrű partnercsere nem történt, azt olvastam, hogy attól is kialakulhat. De igazából azokból semmi nem jellemző rám, nem dohányzom, semmi. Kérdésem lenne, hogy van okom aggodalomra? Buta kérdés, de nagyon össze vagyok zavarodva és megijedtem. Köszönöm a türelmes válaszokat, és mindenkinek a legjobbakat kívánom!!!!
1260. Jellow
2016. aug. 1. 19:38

Engem három hónap utánn műtöttek meg inkább a műtètet javasolta gondolom súlyossága miatt is mert magas rizikójú tipus volt . Műtèti szövettan mèg nincs meg de

már nagyon várom remèlem jó lessz.

1259. viameda
2016. júl. 27. 18:14

Lányok, nektek mennyi idő után csinálták a konizációt?

Úgy értem nekem 3,5 hónapja fedezték fel (Hpv 18 és LISL), azóta szedem az isot stb. augban lesz a következő citológia, anno a dokim azt mondta, ha most is megvan és a LISL-is, akkor műtét, de egy másik doki azt mondta 2 év után szokták ha stagnál. Nektek hogy volt?

1258. Jellow
2016. júl. 23. 22:14
Mindenkèp menj vissza sz orvoshoz , ha azt mondja hogy ez normális akkor is megnyugtat egy kicsit. Èn hètfőn vissza megyek mert valami pecsètelős vėrzès jelentkezett ès nèha èrzek valami pici fájdalmat. Megakarom tudni hogy ez normális e ha az akkor megnyugtat. :D
2016. júl. 23. 14:05

Sziasztok

Nekem 2 hónapja volt műtétem,33,55,fajtája volt bennem,műtét jól sikerült,2 hét múlva meg is jött a szövettanom ami a doki szerint jó lett mert épp szövet is volt benne,nem kaptam semmi felé gyógyszert,azt mondta szeptemberbe veszi le az első citómat,csak kicsit aggódok mert nekem a műtét előtt a menzeszem pontos volt,nem volt semmi közbe vérzésem meg ilyesmi,de amióta megműtöttek nem normális valami,kórházból a műtét után hazaengedtek másnap épp hogy kicsit vérezgettem,majd kb 4 hét múlva megjött a menzeszem eléggé nagy görcsökkel 5 napig tartott,de ezt követően majdnem minden nap volt egy kis folyásom,eléggé kellemetlen szagú de a doki azt mondta az tisztulás,amíg a seb nem gyógyul meg rendesen,most ismét megjött,ami 7 napig tartott, de az első 4 napba rettenetesen véreztem, jó elmúlott de sajna 2 nap múlva megint vérzek nem nagyon pecsételősen,és fogalmam sincs mitől lehet ez,de rettenetesen kellemetlen,hogy az ember azt reméli a műtét után jobb lesz minden aztán rosszabb,kissé el vagyok keseredve mert nem tudom ez mitől alakul ki,

1256. Jellow
2016. júl. 20. 19:47
Igen mindent megteszek. Majd eredménnyel jelentkezem mindenki vigyazzon magàra.
1255. mrsfred (válaszként erre: 1252. - Jellow)
2016. júl. 20. 15:07

Köszi, hogy leírtad, drukkolok, hogy jó legyen az eredményed!

Hát igen, lelkileg a legrosszabb szerintem is! :(

De most már túl vagy rajta, és megteszel mindent a gyógyulásért!

1254. Szilvus74 (válaszként erre: 1250. - Jellow)
2016. júl. 20. 10:35

Szia!

Nekem is 18- an volt kacsakonizacio csinálták már aznap otthon voltam

Levették műtét előtt hpv

Bőr bőrre is terjedhet! Csókolózás is halottam..oralisan is illetve ha strandon is ha úgy ül le vki hogy nem rák a feneke alá vmit ezt épp tegnap mondta a dokim.sose lehet tudni hogy előtte nem e ült ott egy hpv s beteg...

Ket het mulva kapom szövettan eredményét

1253. Jellow
2016. júl. 19. 20:28
Így utólag azthiszem túlparáztam az egèsz műtètet, lelkileg fájdalmasabb
1252. Jellow
2016. júl. 19. 20:26
Altató orvostól vèrvėtel labor utánn megkaptam a papírokat , aznap fel mentem az orvoshoz , azt monta ha megjön a menses teljesrn múljon el ès másnap meg is műtenek. 14èn regge éh gyomorra mentem de csak dèl körül műtöttek . kaptam stresszoldó gyógyszert előtte, maga a mūtèt kb. fèlóra volt, kimetszettèk a sėrült rèszt a mèhszájanról ès elküldtèk szövettanra kèt hèt mulva eredmèny. Èjszakára mèg benntartottak megfigyelèsre. Egy kicsit èreztem a fájdalmat mikor kiment a gyógyszerek hatása de kaptam gyógyszert. Vèrezni nem nagyon vèreztem csak mintha mùlóba lenne a menses. Kètnapig mèg èreztem valami pici fájást hogy megműtöttek be mostmár kutya bajom , de kèt hètig maradok betegalomanyba. Nagyon fèltem de mostmár csak azon izgulok mi lessz az eredmèny ès hogy tènyleg eltünik-e az èletemből. Immunerősítek ezerrel. Hát ez volt.
1251. mrsfred (válaszként erre: 1250. - Jellow)
2016. júl. 18. 11:20
Szia! A HPV-nek sok fajtája létezik, a Tiédek magas kockázatúak, gondolom erre értette a doki, hogy nem terjed szájon át. Mesélnél a műtétről, hogy milyen volt? Éreztél valamit? Utána rögtön hazaengedtek? Meddig tartott?
1250. Jellow
2016. júl. 17. 18:24
Sziasztok. Neg volt a műtètem egy kúp alakú szövetet eltávolította a mèhszájamról, három hèt mulva meg lessz a szövettani eredmèny. Az orvos azt mondta így megvan rá az esèly hogy el múlik mivel eltávolították a fertőzött rèszt. Tènyleg elmúlhat így.? Ės mèg azt is mondta hogy nem terjed szájon át. Nekek 51 ès 66 volt. Nem èrtem a neten meg annyi helyen olvastam hogy csókolózással is terjed. Vagy ajánlatos másik orvost keresnem?
1249. mrsfred (válaszként erre: 1247. - Neferin)
2016. júl. 15. 12:26

Teljesen egyetértek! :)

Nem köntörfalazik, de nem is kezel úgy, mint az SZTK-s orvosok nagyrésze (tisztelet a kivételnek), rádszánja az idejét, átnézi a leleteidet, meghallgat, nincs az az érzésed mintha futószalagon mennél be a rendelőbe.

1248. mrsfred (válaszként erre: 1246. - Bmwenzel)
2016. júl. 15. 12:24

Húúú akkor GRATULÁLOK! :)

Esküvő után biztosan nyugodtabb leszel!

Megértelek, hogy beadatod az oltást, ártani nem árthat. Szólj majd, ha van fejlemény!

1247. Neferin (válaszként erre: 1246. - Bmwenzel)
2016. júl. 15. 08:23

Csak ajánlani tudom Dr. Iglódi Ferencet. Én voltam nála és durva miket mond. Nagyon képben van és nagyon érti a dolgát. *5-ös!!

A grapefruitról is megvan a véleménye. Van egy stílusa de következetes és szerintem megbízható - így első blikkre ez jött le! Nem egy pénzhajhász tipikus nőgyógyász.

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook