Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
2017. jún. 22. 22:02
Kitartás és nagy drukk mindenkinek!
1395. viameda
2017. jún. 22. 21:41

Hú,csajok, nem hangzik jól ez a varratszedés. Kitartás! Nekem Loop volt, lézeres, nem éles késes, uh nem kellett volna varat egyáltalán mert égették, de nagyon véreztem, uh 2 öltést be kellett tennie, de nem kell kiszedni. Aznap 6-an voltunk, csak nekem varrtak... :(

4 hét a szövettan, még 3 van...örökkévalóság. Viszont én is még mindig pecsételek, nem erős vérzés, nem tudom mikor múlik már el végre, jó lenne...

MÁV-ban műtöttek, az a doki akinél szültem.

2017. jún. 22. 12:47
Igazad van, mindenki máshogy reagál... Budapesten a Semmelweis 1es számu női klinikán műtöttek. Választott orvosom van, jó mert bármikor hívhatom, többnyire bömbölve is :) :) :) jó a közérzetem nem fáj semmim!
1393. Bea11 (válaszként erre: 1392. - Jegeskávé)
2017. jún. 22. 07:23
Szia! Nekem (mert tudjuk, mindenkinek más és más az esete, az orvosa, stb.) a csőkivétel egyáltalán nem fájt, elvágtak két pici cérnát és már kint is volt. A varratszedés az már kicsit más tészta... Majd ha túl leszel rajta, elmesélem Neked, hogy nekem milyen volt... Te ne izgulj, elvileg nem fáj az sem (egyik varratszedésnek sem kéne fájnia a nagykönyv szerint, bármilyen műtétről is legyen szó). És ismétlem: nekem nagyon nagy volt a kimetszés, ezért is volt több varrat is a méhnyakban. Téged hol műtöttek?
1392. jegeskávé (válaszként erre: 1391. - Bea11)
2017. jún. 21. 20:55
Bea11. Köszi a jókivánságot! Igen 2hét múlva lesz a varrat szedés. Fájni fog?és a cső kivétel az fájdalom mentes? Kicsit izgulok miatta....
1391. Bea11
2017. jún. 21. 18:04
Sziasztok jegeskávé és viameda! Sajnálom, amin keresztül mentetek... :( Nektek is lesz varratszedés utána? Nem a csőkivételre gondolok, hanem rendes varratokra. Vagy csak nekem voltak ilyenek? (Igaz, nekem elég nagy volt a kimetszés, mivel nálam már carcinoma in situ miatt kellett. Ennek már több, mint 2 éve.) Jobbulást Nektek! Remélem, ezzel Nálatok meg is oldódik a probléma!
1390. jegeskávé (válaszként erre: 1389. - Viameda)
2017. jún. 21. 15:57
Köszönöm. Neked is CINIII volt? Szövettanod mikor lesz meg? Beraktak egy csövet amit jövőhéten szednek ki. Nem érzem csak a tudat zavar , de nagyon :( Elég erős vérzésem van, mintha menstruálnék és kicsit görcsölök. Viszont hatalmas kő esett le ....bízom benne, hogy a műtét egyenlő a gyógyulással és végre lezárul ez a tortúra!
1389. viameda (válaszként erre: 1388. - Jegeskávé)
2017. jún. 21. 13:17

Nekem ugyanez volt. Hogy lehet ez??? 1 eve negativ, fel eve minden ok, javul, erre 1 honapja olyan rossz lelet, h egybol mutet...nekem mult heten volt. Hat erdekes mindenesetre...

Jobbulast neked!

2017. jún. 20. 17:58
Sziasztok. Novemberi rossz leletemhez képest, márciusban produkáltam egy teljesen negatív leletet.A megnyugtatásomra májusban kértem egy kontrol szűrést....jól tettem! Sajnos rosszab lett az eredményem. CINII-CINIII. :( Ma megműtöttek,és bízom benne, hogy a szövettanom is rendben lesz!
1387. viameda (válaszként erre: 1386. - Onyx83)
2017. jún. 17. 19:32
Szia! Köszi, igen, túl vagyok, most szerdán volt. 1 éjszaka bent, már itthon próbálok pihenni, csak a gyerek mellett elég nehéz. A műtétből semmi nincs meg, nem fáj utána sem, uh összességében pozitív csalódás, csak a várakozás volt rossz. :) Meg a mostani 4 hét az eredményig.. :D Még pecsételek, eléggé véreztem közben, öltést is kellett betenni, uh biztos lassabban fog gyógyulni. Remélem ezzel letudom és eltűnik a HPV és vele minden gond. Azért az riasztó, hogy volt bent 2 olyan lány is, akinek nincs semmilyen HPV-je, mégis kellett a conisatio... :(
1386. Onyx83 (válaszként erre: 1378. - Viameda)
2017. jún. 12. 20:07

Kedves Viameda!

Túl vagy a mütéten?Légyszives,majd írd meg a tapasztaltakat.üdv.

1385. solozzo (válaszként erre: 1369. - Solozzo)
2017. máj. 29. 22:42

sziasztok,

azóta a bokámon, alkaromon elkoptak a piros foltocskák, a helyük még látszik. a hasamon, fenekemen lévő nagyobb piros foltok makacsok, nem tudom mi okozza őket es egyelőre nem nem tűnnek el. A korházban ma azt mondták ne foglalkozzak velük.

Ma megkaptam az eredményem, HPV dns negatív. A mintát 05.09 vették le. A doktornő ma azt mondta ettől még okozhatta a péniszen lévő bibiket HPV. Kicsit zavaros az egész. Most nem látom tisztán mivan odalent mert a Condyline amit lehetett szétmart, de a Doktornő tanácsára 1 hétig túlkezelést végzek , ecsetelek tovább szedem a C vitamint, béres cseppet, teákat.


Viszont találtak Ureaplasma baktériumot.

1384. Lányka22 (válaszként erre: 1382. - Viameda)
2017. máj. 25. 21:32
Sajnos nála meg mindig van 1-2 pici, rendszeresen jár orvoshoz, ecseteli, elmúlik és máshol kijön egy. A beoltasrol hallottam pozitívat, negatívat egyaránt az orvosommal meg nem konzultáltam, hogy o ajánlaná e.
1383. viameda (válaszként erre: 1379. - Csimber)
2017. máj. 23. 17:43

Huhha, nem irigyellek, remélem nem lesz hasonló kalandom. Én már szültem, igaz császárral...szóval ki tudja. :)

Neked most milyen a leleted? Fél évente kell járnod kontrollra?

1382. viameda (válaszként erre: 1381. - Lányka22)
2017. máj. 23. 17:41

De jó neked! Szuper! Beoltatod magad?

Pároddal mi a helyzet ő is tünetmentes?

1381. Lányka22
2017. máj. 23. 15:28
Ma megkaptam a vizsgálat eredményét: P2 HPV DNS negatív!!
1380. Lányka22
2017. máj. 21. 21:10

Sziasztok! Én is el szeretném mondani a történetem. 22 éves lány vagyok novemberben feküdtem le jelenlegi párommal először. Én fogamzásgátlók szedek, o meg mint kiderült, sose volt "óvszer parti" sajnos.... januárban allamvizsgaztam és akkor kezdtem felfedezni a huvelybemenetemnel kis apró szemolcsoket. Bevallom nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet a páromnak se mondtam el. Aztán elkezdtem utána olvasni miután meg pár megjelent. Februárban elmondtam neki el bejelentkeztem nőgyógyászhoz. Sajnos egy nagyon népszerű magánorvosi, és csak március közepére kaptam időpontot. Addig rengeteget bongesztem, Béres cseppet szedtem, attertunk az ovszerre is. Rajta akkor meg nem voltam semmi. Mondtam h o is menjen el orvoshoz kérjen kivizsgalast. Március közepén az orvos közölte: condyloma... Nane.. irt fel immuerositot és ecsetelot. Én melle meg szedtem napi 3 1000mg c-vitamint és napi 2 multivitamint. A condylomak az első 3napos kezelési ciklus után eltűntek. Időközben megjött a lelet. P2 kis gyulladás. Beszéltem az orvosommal, most májusban voltam kontrolon kertem HPV tesztet is biztos ami biztos. Azóta sincs semmi hála Istennek 9 hete!!! Sajnos a paromnal később jött ki és neki makacsabbnak tűnik.

Amit tudok tanácsolni:

- dohányzás TILOS

- alkohol csak nagyon nagyon kicsit

- rengeteg vitamin ( c,multi, Béres)

-immunerosito

- lehető legkevesebb stressz

- és aki párkapcsolatban van az ne féljen megbeszélni a párjával, együtt sokkal könnyebb végig csinálni, beszélni róla, megnyugtatni a másikat ha kell.

- borotválást/gyantat ebben az időszakban keruljetek!!

Mindenkinek jobbulást és kitartást!!! Kérdezzetek bátran ! :)))

1379. csimber (válaszként erre: 1378. - Viameda)
2017. máj. 18. 09:02

Hát, szerintem pihenj otthon pár napot. Én abban a három napban nagyon gyenge voltam.

Engem még azelőtt sosem altattak, nekem nem volt vészes, csak másnapig aludtam tőle :D hazavitt párom és aludtam egész nap.

Nekem nagyon fájt, nem akarlak ijesztgetni, nekem felvágták a hüvelyem hosszában... Ilyet nem szoktak. Össze is voltam varrva. De ne aggódj. Nem valószínű hogy ilyet csinálnak sokszor. Én még nem szültem és valószínűleg azért. Az orvos azt mondta túl szűk volt a hüvelyem. Ez fájt nekem nagyon amikor felébredtem és utána még napokig cataflamot szedtem. De ha ez nem lett volna, akkor nem fájt volna :) Akkoriban beszéltem másokkal akiknek volt ilyen műtétjük és nekik nem fájt. Amikor felkelsz akkor ilyen erősebb menstruációs érzés.

1378. viameda
2017. máj. 18. 07:37

Köszi a bíztatást! 😃

2 hét múlva lesz, annyira még nm izgulok, majd ha várok a szövettanra...😃 Nekem 1 éjszakát kell bent maradni, aztán mennék dolgozni. Vagy rossz ötlez? Utána fájt? Az altatástól azért tartok kicsit. Jó lenne ha ezzel vége lenne ennek a mizériának...

1377. csimber (válaszként erre: 1375. - Viameda)
2017. máj. 17. 19:46
En nagyon feltem tole. 😊 nalam jobban senki se felt 😁 egy delelott alatt tullettem rajta. Utana 3-4 nap mulva nem volt bajom.
1376. csimber (válaszként erre: 1375. - Viameda)
2017. máj. 17. 19:45
Mikor lesz a mutet? Addig ne aggodj amig nincs meg a szovettan. Valoszinuleg nem lesz semmi. Idoben eszrevettek. Azt olvastam hogy 80 szazalekban ez egy gyogymod is. Nem kellemes a mutet. De ki lehet birni.
1375. viameda (válaszként erre: 1374. - Csimber)
2017. máj. 17. 18:17
Sajna nekem is 2 magas, a 16, 18...szóval király... 1 éve ferült ki, akor még LISL volt, aztán fél év múlva a citológia azt mutatta, h javult, ug kicsit megnyugodtam, erre most nem, hogy stagnálna, eyből HISL lett, rögtön műteni kell. :(
1374. csimber (válaszként erre: 1373. - Viameda)
2017. máj. 17. 16:27
Hat en nem. Nekem az orvos azt mondta hogy ezt elkaptam egyszer, bennem van. Mint egy herpesz virus. Felesleges az oltas ha mar megkaptad a hpv-t. Mondjuk nekem magad kockazatu volt. Ketto fajta. Neked milyen?
1373. viameda (válaszként erre: 1372. - Csimber)
2017. máj. 17. 13:51
Koszi a valaszt! Es te pl beoltattad magad a mutet utan HPV ellen? Nekem a dokim azt mondja ha utana negative lesz, akkor mindenkepp oltassak.
1372. csimber (válaszként erre: 1371. - Viameda)
2017. máj. 17. 12:01

Szia! Nekem volt másfél éve, CIN II volt az eredmény. Azóta P1-es eredmények, legutóbbi P2 volt. Én azt olvastam hogy ez nagyrészt megoldja a problémát.

De persze az is lehet hogy kiderül, hogy mélyebben van a dolog...

1371. viameda
2017. máj. 11. 11:07
Sziasztok! Akinek volt conizacios műtétje, utána általában milyen leletek születtek? HA kimetszik akkor jó eséllyel eltűnik és újra minden oké lesz? Vagy volt akinek rossz lett a szövettan? Köszi előre is!
1370. Onyx83 (válaszként erre: 1369. - Solozzo)
2017. máj. 9. 19:05
Szia.Ha a bokádon is van elváltozás,akkor szerintem menj el háziorvoshoz,vagy börgyógyászhoz.Lehet,hogy csak valami egyszerüen kezelhetö börbetegség,vagy allergies reakció tüneteit produkálod.
1369. solozzo (válaszként erre: 1368. - Solozzo)
2017. máj. 8. 21:58
Szerintetek az lehetséges hogy ez a valami, jó eséllyel HPV, már teljesen szétterjedt bennem? A nemiszerven kívül piros foltok vannak a hasam alatt, a fenekemen, az alkaromon, bokámon.
1368. solozzo (válaszként erre: 1366. - Onyx83)
2017. máj. 3. 11:09
Tegnap megcsináltattam a HPV és egyéb teszteket is. Május végén mehetek az eredményekért, addig hagyagolom az oltást és Condyline-nal ecsetelgetek..
2017. ápr. 28. 16:36

[link]


Nagy nyomozásban vagyok én is. Ezt találtam.....többek között. Milyen immunerősítőt használtok? Mi segít?

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook