Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2018. ápr. 9. 14:39

Sziasztok!

Jó lenne sokat olvasni erről a betegségről, főleg olyanoktól akik már leküzdötték!

A poklot én is átéltem.

2 éve gyulladásom volt. Tavaly hpv 39et diagnosztizaltak. Annyira nem rossz a leletem h.műteni kelljen. Isoprimosint kaptam, de nem szedhetem most mert kikészíti a vesét,májat. Cigit letettem, fél éve. Vitaminokat szedek...de már nagyon unom...sűrűn nézik a rakszurest. Ennyi a kezelésem. 4 dokinál voltam. Van ebből kiút???

Most már úgy vagyok vele, h.belesz@rok, nem veszem a lelkemre, de még is bánt h.gyereket ugymond nem vállalhatok... :(....így.....

Irjatok már olyanok, akik meggyogyultak, hogyan érték el???

1515. viameda (válaszként erre: 1514. - Lilyen)
2018. ápr. 6. 12:27

Szia Lili!

Remeljuk igy hamar le tudod gyozni. Jo ez a pozitiv hozzaallas. En mondjuk a magam peldajan nem tudom ezt megerositeni,bar meg "csak" 2 eve fedeztek fel, es nekem a 6,11,18 volt, a 18 miatt muteni is kellett, az igy most eltunt, de a 6,11 meg mindig megvan. Pedig en is szedtem mar mindet ra amit itt a forumon emlitettek...igaz szemolcsom nincs, szoval szavam sem lehet, de a leletem megis pozitiv...jo lenne mar megszabadulni a kis mocskoktol... :)

Bizzunk benne, hogy hamarosan sikerul!

Drukkolok! :)

1514. Lilyen
2018. márc. 28. 23:06

Sziasztok! :)

Látom ez egy aktív fórum, tehát leirnam a történetem.


Kb. 4 hónapja derült ki, hogy HPV 6,16,51 -em van. A szemölcsökkel azóta küzdök sajnos. Változó, hogy mikor mennyi van és hol, de eddig mindig volt.

A citologiam teljesen negatív (bár a vírus meg egy éve sincs, hogy bennem lehet)


Hozzatok hasonlóan engedtem is letaglozott a hír, jó pár napig nem bírtam másra gondolni. Azóta sem bírom kiverni a fejemből, gyakran eszemben van. De próbálok másra koncentrálni.


Igyekszem mindent megtenni a gyógyulás érdekében, úgymond öröm az ürömben, hogy teljesen megváltozott az eletmodom, ami egyébként biztosan jót tesz hosszútávon :)


Szedtem 3 hónapig isoprinosinet, azóta folyamatosan D vitamint, multivitamint, echinacea cseppet.

Nem dohányzom, alkoholt azóta kétszer ha ittam, rendszeresen mozgok (ennek köszönhetően kezd eltűnni rólam a súly felesleg is), és azóta nem létesítettem párkapcsolatot sem senkivel (nem is tervezem, mert ez most a gyógyulásrol szól, és arról hogy megtanuljak magamra figyelni, megerősödni lelkiekben is).


Mit gondoltok, ilyen életmód mellett jó esélyem lehet a mielőbbi gyógyulásra ? Tudtok meg esetleg valami praktikát?


Köszi! Jó egészséget és mihamarabbi gyógyulást mindenkinek!


Üdv: Lili

1513. Petru8812 (válaszként erre: 1506. - Onyx83)
2018. márc. 16. 17:07

Kedves Onyx!

Nagyon kedves vagy , köszönöm az érdeklődést!

Új orvossal vettem fel a kapcsolatot a napokban történt meg egy ismételt szűrés, tipizálás illetve tenyésztés, jövő héten lesz eredmény és nagyon bízom benne, hogy visszaáll P2-re... :)

1512. Lemoni76
2018. márc. 11. 19:01
Sziasztok! Nekem van egy felesleges Gardasil 9 injekcióm Ausztriából behozva. Sajnos véletlenül 2 db-ot hoztak nekem 1 helyett. A lejárati ideje 2019. 02.
1511. viameda (válaszként erre: 1509. - Zsoozsy)
2018. febr. 15. 11:17
Szia, én szerettem volna, de mivel februári lejárat, csak 1 lenne jó, és ki tudja, hogy mire a 2.-at kellene beadni, lehet e kapni, uh megvárom amíg kapható lesz, és megveszem egyszerre mind a 3-at. Ha tuti lenne, hogy mikortól lesz elérhető, biztos megvették volna, mert sokan vannak még így, hogy most akarják kezdeni. De egy tipp, a patikákban érdeklőd meg, mert nálunk pl tudom, hogy Almában, Benuban is hosszú a lista, és tuti van akinek ez lenne a 3. és SOS keresi, lehet leszenk olyan kedvesek, hogy esetleg értesítik az illetőt, hogy neked van eladó.
1510. viameda (válaszként erre: 1508. - Don_mazsola)
2018. febr. 15. 11:12
én várom október óta...mindig csak ígérgetik... :(
1509. zsoozsy
2018. febr. 15. 06:47
Mindenki keresi, de nekem van kettő eladó, és senkinek sem kell. Furcsa.
2018. febr. 15. 00:31
van még rajtam kívül valaki aki várja a patikába a Gardasil-t? hihetetlen hogy ennyire hiánytermék :O feb 19-ét mondtak hogy érkezhet :/
2018. febr. 12. 12:16
A tumormarker csak egy érték, a korai stádiumban lehet normális is. A mintavétel a megoldás. De lehet egy petefészek gyulladás is.
1506. Onyx83 (válaszként erre: 1480. - Petru8812)
2018. jan. 31. 07:39

Kedves Petru8812!


Hogy vagy?Haladnak a vizsgàlatok, esetleg meg volt màr a műtéted?Légyszives írj majd magadról!

Jó egészséget!

Üdv!

1505. Onyx83 (válaszként erre: 1503. - Csimber)
2018. jan. 31. 07:32

Kedves Csimber.


Remélem azóta màr kiderült,hogy semmi komoly baj nincs.

Lehetséges,hogy petefészek cystàd volt,ami esetleg kidurrant?A duaglasban nem kellene folyadéknak lennie.Koràbban amikor nekem is volt ott folyadék,akkor a petefészekben endometriosis volt.Megműtöttek és azóta semmi bajom.

Majd írj!

Jó egészséget kívànok!

1504. zsoozsy
2018. jan. 28. 09:51
Sziasztok! Még van két doboz Gardasil injekcióm eladó. Kérlek szóljatok, ha tudtok valakit, akinek szüksége lenne rá.
1503. csimber
2018. jan. 24. 13:41

Volt valakinek hasonló?

2015-ben volt konizációm, HPV 16 és 39. Azóta teljesen negatív minden, p1, p2 értékek.

A napokban alhasi fájdalom, folyamatos vizelési inger. Vizeletben nincs baktérium, hüvelyben sem. Az orvos nem látott semmit ultrahangon, csak hogy a Douglas-üregben átlagosnál több a folyadék, és elküldött tumormarker vizsgálatra.

1502. viameda (válaszként erre: 1494. - Barbara90)
2018. jan. 24. 09:05

válts dokit... hihetetlen, h ennyire leszarja...:(

gyanús, h HPV lesz, az okoz ilyen finomságokat... ki lehet írtani, de évek kérdése... én 2 éve szenvedek. Bár nem a szemölcsös fajtákkal, hanem a rákkeltőkkel... az se jobb...:(

kitartás és dokicsere!

1501. viameda (válaszként erre: 1495. - Mokkako)
2018. jan. 24. 09:02

nem látok benne HPV-t, de nem értek hozzá..:)

Dokid nem mondott semmit? Ha hpv tipizálást kértél, az külön fizetős, biztos, h megcsinálták.

1500. viameda (válaszként erre: 1497. - Zsoozsy)
2018. jan. 24. 09:01

Akkor én nem kérem, köszi. Még el se tudtam kezdenu, lejár mire odajutok. :(

Reméljük lassan kapható lesz, okt. óta várom...

1499. zsoozsy (válaszként erre: 1493. - Zsofiiia)
2018. jan. 24. 07:14
Szia! Írtam privát üzit. Nem kaptad meg?
1498. zsoozsy (válaszként erre: 1495. - Mokkako)
2018. jan. 24. 07:14
Szia! Írj e-mail címet, hogy megbeszéljük, mikor tudom odaadni. Mint lentebb olvashattad, 25e Ft/db.
1497. zsoozsy (válaszként erre: 1496. - Viameda)
2018. jan. 24. 07:12
A dobozra 2018.02 van írva.
1496. viameda (válaszként erre: 1492. - Zsoozsy)
2018. jan. 23. 16:53

szia! engem is érdekelne! Mikori lejáratúak?

köszi

1495. Mokkako
2018. jan. 22. 20:20

Sziasztok.

Voltam nőgyógyásznál Hpv tipizálást kértem, a napokban megjött az eredmény. Kaptam 4 eredményes lapot is, melyen ezek szerepelnek..Kért vizsgálat : Chlamydia trachomatis PCR, Neisseria gonorrhoeae PCR, Ureaplasma urealyticum QPCR, Mycoplasma genitalium PCR.

Páromnak is volt tipizálása, de neki csak egy lapot adtak. Kért vizsgálat: Human papillomavirus PCR.

Most akkor nekem konkrétan a Hpv-t nem nézték? Vagy nem kellett külön, mert ezek se mutatak eltérést?

Vagy hogy van ez??

Légyszi segitsetek!

Köszönöm!


Engem is érdekelne az oltás!

1494. Barbara90
2018. jan. 22. 16:49

Sziasztok!

Kb 3 éve derült ki,hogy valami betegséget elkaptam. Nem tudom,hogy hol és merre vagy kitől,de az tény,hogy már több mint egy éve nem voltam senkivel amikor észrevettem az első gusztustalan képződményt magamon. Akkor még azt se tudtam,hogy mi ez azt hittem pattanás stb. Szóval kb egy év telt el mire realizáltam,hogy ez bizony betegség. Akkor kaptam ecsetelőt meg immunerősítőt egy hónapra. Ezekkel eltűnt 1,5 évre ,de most észrevettem ,hogy megint előjött!!

Voltam egyébként magán orvosnál is pár hónapja citológián azt mondták semmi bajom ,viszont gyulladást észleltek,több pontban is meg volt jelölve.De nem törődtek vele és azt mondták jól van ez így.

Ezekszerint a hpv okozta?okozza? Ezt ,hogy lehet kezelni? Ki lehet egyáltalán írtani? Sajnos egy nőgyógyász sem kezelt rendesen,félvállról veszik a problémám pedig engem felemészt. Rettegek,hogy milyen vírus van bennem. Ha hosszútávon nem kezelik mit okozhat ez a betegség? A külső dolgokat kezelem ,tuningolom az immunredszerem,de ezenkívül bármit lehet tenni?

1493. Zsofiiia (válaszként erre: 1492. - Zsoozsy)
2018. jan. 22. 12:00
Szia. Én szeretném mindkettőt ha még megvan
1492. zsoozsy
2018. jan. 20. 16:52
Sziasztok! Még van két doboz Gardasil injekcióm eladó. Kérlek szóljatok, ha tudtok valakit, akinek szüksége lenne rá.
1491. sarast (válaszként erre: 1472. - K.Lili5)
2017. dec. 22. 16:20

Kedves Lili,

először is azt szeretném javasolni neked - bár tudom nehéz - próbálj megnyugodni,nem állandóan ezen a csúnya HPV-n gondolkodni.

Bár amikor nálam diagnosztizálták én is úgy éreztem itt a világvége és rövidesen meg fogok halni.Először gyógyszerrel kezeltek, immunerősitő (Isopromosyl) aminek eredményeként el is tűnt, vagy legalábbis a szűrés nem mutatta ki. Aztán rá pár évre megint felbukkant, a doktor bácsim 3 havonta ellenőrzött és arra biztatott, ne rágódjak folyton ezen, mert nem segít! Nàlam a virus felbukkanása és a műtét között 17 év telt el!!! Úgyhogy ismételném magam: tedd magad rendbe lelkileg, járj sűrűn szűrésre, próbálj egészségesen élni és gondolkodj el a védőoltáson!

1490. Mesike83
2017. dec. 21. 17:15
Az én email cimem emese.peceli@freemail.hu kérlek zsoozsy tedd meg hogy ezen keresel! Előre is köszönöm!:)
1489. Mesike83 (válaszként erre: 1488. - Zsoozsy)
2017. dec. 21. 16:56
Szia nekem 1 kéne nagyon!!!! Tudsz anni email v tel. Szàmot hogy egyeztessünk hol mikor vehetem àt??
1488. zsoozsy
2017. dec. 21. 06:18
Sziasztok! Eladnék 3 doboz Gardasil 9 injekciót. Duplán lett kiváltva, ezért ezek feleslegesek lettek. 25e Ft/db. 2018.februárig van "szavatosságuk". Hűtőben vannak tárolva.
1487. Mesike83 (válaszként erre: 1486. - Viameda)
2017. dec. 20. 10:48
Nem, az oltasi sema 0., 2., 6. Honap szoval ha papir szerint akarok eljarni marcius elejen kene megkapnom. De teny h az van rajra h 1 even belul meg kell mind3-at kapni, ezt nezve jovo aug vegeig van meg idom, de elvileg marcius elejen kene a 3., akkor a leghatàsosabb...Meg mi a pàrommal 6 eve vagyunk egyutt, jovo telen mar babaprojektet terveztunk szoval mihamarabb szeretnem letudni a 3.at hogy ha kigyogyulnek kozben legalabb a visszafertozodestol ne kelljen tartani, mert jelenleg ugye az ovszeres megoldas jatszik...:(
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook