Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1576. Onyx83 (válaszként erre: 1573. - Don_mazsola)
2019. máj. 7. 16:15

Kedves Don Mazsola!


Elképesztő mennyi mindenen mentél keresztül a HPV miatt.Nagyon szorítok az újabb műtétedhez.Nagxon bízom benne,hogy ez olyannyira sikerülni fog,hogy többé nem kell kórházba menned. A vérehulló fecskefű jó 5let. Sajnos a méhnyakcsatorna is egy olyan hely,amit nem lehet csak úgy beecsetelni,de azért talán érdemes próbálkozni.


Minden jót,jó egészséget!

Jelentkezz a műtét után!


:)

1575. Onyx83 (válaszként erre: 1574. - Erikusz2)
2019. máj. 7. 16:11

Kedves Erikusz2.


Szerintem Pesten menj olyan helyre,ahol csinálnak Cintec plusz vagy Confidence Marker vizsgálatot ez a legfontosabb.

Szerintem a budapesti HPV centrum elég jó hely,sajnos nem jutottam el oda,mert csak meghatározott napokon van rendelés. Azt hiszem Dr.Ragó Zsuzsanna rendel ott és a honlapjukat elnézve alaposak és nagyon jártasak a HpV kezelésében.


Kitartást!

1574. Erikusz2
2019. máj. 1. 21:20

Sziasztok!

Leci irjatok meg hogy melyek a legmegbizhatobb budapesti Hpv centrumok es melyek azok ahova semmikepp ne menjek. Elveszett vagyok mert sokat talaltam a neten es nem tudom melyiket valasszam.

Elore is koszonom a segitseget!

Szep estet!

2019. ápr. 30. 23:54
Azt elfelejtettem leírni, hogy nem a szülőcsatornában kaptam el a hpv-t hanem '86 -ba 1 évesen a kórházba. :/ Nem fertőzöttek a szüleim se a öcsém se a húgom. Nem is fertőztem meg szájon át senkit mert nagyon mélyen van. Egyedül magamat, azt is minden műtét után. :/
2019. ápr. 30. 23:20

Jelen:


Mondanám hogy kiolvastam az egész internetet a HPV-ről de az lehetetlen. A vérehullo fecskefű a legdurvább virus és daganat ölő amit ismerek a világon. Ha a szemölcsre cseppenti az ember akár csak 1x (de jobb többször) akkor lerohad tőle mert sejtbomlasztó anyagokat tartalmaz, meg daganat visszafojtó. Tudok róla egy 150 oldalas dokumentációt is linkelni akit érdekel. De hogy ecseteljem a légcsövemet vele?


Másik, meglátogattam egy immunológust aki probálkozott 2014 körül ilyen gégepapillomás gyerekekkel hogy beadta nekik a Silgard (4 komponensű) oltást műtét előtt és 10 ből 7 gyerek teljesen meggyógyult. Azt is elmondta hogy fontos az időzítés. Én is megkaptam de mindig műtét után, ami azért rossz mert mindig babráláskor (műtét) szabadulnak fel újabb alvó vírusok. És ha műtét előtt kerül a szervezetbe és hagyják kifejlődni az ölősejteket (kb 2 hét) akkor nem kap lépéselőnyt a vírus. Kérdeztem mennyi Gardasilt kaphatok?

Azt mondta akármennyit, a lényeg hogy 1 hónap teljen el 2 közt. Azt elkell mondjam, hátha laikus is olvassa hogy a Gardasilban a vírusnak egy olyan részecskéje van ami teljesen ártalmatzlan. Olyan mint egy gyilkos embernek a nadrágja. És ez a nadrág bekerül a szervezetbe amit felismernek a virus ölő T sejtek (a kutyák) és elkezdenek termelődni a teljesen pontosan ahhoz a HPV rendszámú vírushoz passzoló ölősejtek. Mivel ez a rohadt hpv a laphám rétegen van így ott nem tudnak gyilkolni csak arra képesek hogy az új borszóvétek nefertőződjenek meg. Ezért nem hat a gardasil, csak megelőz!!!


Van egy amerikai cikk amibe azt irják egy laphámsejtes karcinómában szenvedő 97 éves nénit nem tudtak már műteni és Gardasilt oltottak be neki 2 adagot, és aztán a daganatba is. És meggyógyult!!!

Meséltem ezt is a pesti immunológusnak, de azt mondta hogy ez nagyon szép és jó de a torkomba senki nem fogja befecskendezni mert ez emberkísérlet és senki nem fogja bevállalni amíg állatokon nem tesztelték sikeresen.


Engem most május 13-án műtenek, beadattam egy gardasilt meg mégegyet 1 hónapra rá, így kettővel a karomba nagy reményekkel megyek. De nagyon rendesek voltak szegeden és a beleegyezésemmel műtét közbe befecskendeznek majd Avastin -t. Ez előrehaladott daganatos betegeknek szoktak adni. Műtét után meg Interferonnal próbálkozok majd. Már nem iszok tejet, megpróbálok énis kevesebb kenyeret enni bár ez szerintem nem sokat jelent.


Hát bocsánat ha hosszú voltam, tudom hogy mindenkit csak a saját baja érdekli, de hátha adtam tippeket másnak is.


U.I.: Bárcsak látható helyen lenne a HPV-m, lazán kiirtanám a vérehulló fecskefűvel.



[link]


[link]

1571. don_mazsola (válaszként erre: 1567. - Klári0149)
2019. ápr. 30. 22:50

Nem szeretek panaszkodni de 'Klári0149' írásai után gondoltam leírom az én történetem. 32 éves FF


1 éves koromban kezdődött... berekedtem valamiért (azóta valószínű enyhe reflux) és anyukám az első gyerekét azonnal elvitt a doktorhoz ahol egy helyi kórházba küldtek ahol azt mondták be kell feküdni. 2 napig vizsgálgattak, de nem találtak semmit. Ezután (ahogy a nagykönyvben meg van írva) 3 hónap múlva hirtelen elkezdtem nagyon berekedni, aztán már fulladozni. Felküldtek pestre, kiderült hogy gégepapillomám van ( 6-11 rendszámú HPV szemölcs) a hangszalagomon. Innentől kezdve folyamatosan járkáltunk pestre (az otthonomtól 200 km-re) volt hogy hónapokig a korházba voltam mert annyira nehezen tudták a babatorkomhoz hozzáférni. Többször lemondtak rolam a professzorok és gégemetszést szerettek volna hogy a nykamon kapjak levegőt, azt fent "had nőjön, majd kamasz korára úgyis kinövi" címszóval. De ilyenkor anyukám mindig másik kórházba vitt. Heimpál-ba keztünk, aztán az Apátiba, ami aztán Bethesda lett. Ezek mind csak kivágták és nagyon hamar visszanőtt. Aztán bekerültem egy kísérleti programba ahol az Interferont felírhatták a gégepapillomára. Nyilván nagy örömel jelentkeztünk mert iszonyú drága volt. Most is 90.000 Ft egy adag, és ezt kaptam heti 3x. Na a havi műtögetés kitolódott félévre. Na de a Bethesdába is megunták és eldöntötték hogy na jo mostmár tényleg gégemetszenek. Már be is írtak műtétre, de anyukám addig könyörgött hogy nagynehezen kiengedtek egy kicsit a parkba hogy lássak egy kis zöldet még mielőtt kitudja hány évig az intenziven fogok feküdni. Na akkor azonnal összeszedték a cuccaim és elmentünk a Gégeklinikára ami felnőtt sebészet volt, de lézerük is van. Hát ott úgy fogadtak hogy miért nem mentünk hamarabb (mert azt hittük csak felnőtteket mütenek) -,- Akkor itt folytattuk a tortúrát, itt már kibírtam 1 - 1,5 évig két mütét közt. Ezt egészen 17 éves koromig aztán megpróbáltuk Szegedet. Hát kiderült hogy itt sokkal jobb a gégeklinika mint a pesti. Volt egy jó doktor aki olyan szépen megműtött hogy 3 évig is kibírtam (hogy ne fulladjak meg) de sajnos nyugdíjba ment. Most megint évente műtenek és a 70 valahányadik műtétemnél tartok... de lehet hogy már elértem a 80-at.

Rengeteg rossz élményem volt, sokszor ugy keltem fel a műtétkor hogy bezáródtam és elkezdtem fulladni, és majdnem meghaltam. Rengeteget voltam intenzíven, bekötözve. A 2/3 -ad gyerekkoromat kórházban éltem. :( És amikor épp frissen műtve még megrezzen egy kicsit a szarrá kaszabolt heges kis hangszalagom ami olyan mitn ha erősen megfáztam volna....

bemegyek a burgerkingbe és SUTTOGVA nevetve visszaválaszol a pultos hogy mégvalamit? jeget kérsz a kólába? vagy hosszú volt az éjszaka mi? kvák kvák kvák Rohadt jól esik a már amúgy is szarrázúzott lelkemnek.

1570. alettao93
2019. ápr. 20. 09:34
Én most új orvoshoz mentem, aki azt javasolta, hogy egyelőre semmit ne csináljunk, se műtét, se óvszer se semmit, maximum az immunrendszer erősítése. Magas rizikójú HPV-m van. Szerinte járjak sűrűn kontrollra (3hó), tartsuk szemmel és ha nem lesz rosszabb akkor semmi gond, nem kell műtét. Most újabb mintát vett le, még várjuk az eredményt..
1569. Onyx83
2019. ápr. 20. 09:21

Sziasztok!


Én most úgy döntöttem,hogy mindennel leállok egy időre.Persze az alap vitaminokat továbbra is szedem normál dózisban( C,E,A,D vitamin).Sajnos az emésztésemmel is történt valami.Lehet,hogy a sok zöldtea,indol3 és megannyi szer,amiket beszedtem.Most a bélbacikat megpróbálom rendbehozni :) Amit ennek a nyavajás HPV-nek köszönhetek,az az,hogy hipohonderré váltam :D..

Már több mint 3 éve tudok a fertőzésről és ki tudja mióta vagyok az valójában?ha 3 éve nem könyörgök egy HPV vizsgálatért,akkor lehet hogy mai napig örülök az évenkénti P2 eredményemnek.

Mindenkinek áldott Húsvéti ünnepet kívánok!

1568. viameda (válaszként erre: 1567. - Klári0149)
2019. ápr. 5. 17:13
Dehogy bűn, jól teszed! Meg amúgy is ő ajánlotta fel...hát ez van, nekünk se kellemes a luup v a lézeres v bármilyen műtét, pláne nem egy szülés... ennyit a hős pasik is ki kell,hogy bírjanak. Az én férjem is elment, neki se volt egy leányálom de azért nem volt téma utána. Dícsérgesd kicsit, h mekkora hős, aztán el is felejti. :)
1567. Klári0149 (válaszként erre: 1566. - Klári0149)
2019. ápr. 4. 15:23

Folytatás itt: szóval hpv szemölcsre adtak nekem egy szert, Joalis cseppek a neve-homeopátia körébe tartozik, az elején hittem is meg nem is, de működött. 2 hónapig kell szedni, napi 2 x 10 cseppet, a természetgyógyász dönti el, hogy melyiket érdemes. 2 hónapig nem jött elő szemölcsöm! Most újabb 2 hónapot kezdtem, a kettő közt jelent meg 2 db szemölcs.


Van egy új kapcsolatom, óvszerrel védekezünk. Elmondtam neki hpv-s aggodalmaimat, mire felajánlotta, hogy elmegy szűrésre, hogy van-e nála magas kockázatú vírus, hogy ha a jövőben arra kerülne a sor, akkor gumi nélkül is tudjuk csinálni, mégse essek bele ugyanabba a gödörbe, amiből már nagy nehezen kimásztam.

Kedden ment el dokihoz, elkísértem, az a rinya és panaszáradat, ami azóta van, hogy az neki hogy fájt?!... hegyi beszédet tartottam neki a felelős nemi életről és hogy bár senkinek nincs a homlokára írva, hordozhatja akárki és hogy ha fontos vagyok neki, akkor ennyit kibír. Kb azt mondta, hogy ha tudta volna hogy ez ekkora kínzás -benyúltak spatulával a húgycső végébe és onnan vettek mintát- akkor inkább cölibátust fogad és hogy soha többet nem vállal be ilyet, és még ráadásul drága is volt (kb 5x ajánlottam fel, hogy kifizetem).

Ezek után csak remélni merem, hogy nem találnak nála hpv-t, mert ha igen, és elkezdenék kezelni, szerintem nem fogja vállalni... sajnos ez tendencia, hogy minden férfi így fogja fel ezeket a dolgokat. Nekik nincsenek tüneteik, nincsen méhük, fogalmuk sincs mit jelent a nőnek az, hogy képes gyermeket szülni, mert nem vették ki a méhét egy rohadt vírus miatt.


Ti is hasonlót tapasztaltok....? tényleg ekkora bűn, hogy a történtek után elővigyázatos vagyok?

2019. ápr. 4. 15:04

Sziasztok!


Új fejlemények, és új kérdések :)

A 2017. augusztusi microinvasív rosszindulatú LEEP eredmény óta minden lelet negatív, nem találnak magas kockázatú vírust sem. Gardasil beadva 2 éve.

Szemölcsök: továbbra is jelen vannak/voltak 3 éve, viszont képzeljétek elmentem természetgyógyászhoz, és EDDIG SOHA NEM TAPASZTALT EREDMÉNYEKET ÉRTEM EL.

1565. viameda (válaszként erre: 1563. - Onyx83)
2019. ápr. 3. 22:06

Azóta én is tul vagyok a lézeresen, semmiség tényleg. :)

Nálam is ugyanez, 2 éve a műtét után eltűnt a magas kockázatu, persze akkor fél évig nem lehetett kapni az oltást, erre mire végre vettem, megint visszatért a rohadék High risk... no komment... pedig amennyi vitamint meg immunerősitőt meg cseppet szedtem már a világból is kellett volna pusztulnia, nemhogy belőlem... én se tudom mit tehetnék még.

1564. Onyx83 (válaszként erre: 1561. - Kittikee2)
2019. márc. 22. 10:46

Szia Kittikee2!


Hogy vagy?Sikerült kigyógyulnod a fertőzésből?


Üdv

1563. Onyx83 (válaszként erre: 1562. - Viameda)
2019. márc. 22. 10:45

Kedves Viameda!


Igen,nekem volt.

Kellemetlen volt,de nem mondanám,hogy fájt.A félelem nagyobb volt.Sajnos azóta sem tudtam megszabadulni a HPV-től.

Szedtem -zöldtea kapszulát,indol3carbinolt,folsavat,D,E,A,C vitamint..semmi :(

Most tanácstalan vagyok..lehet hogy változtatni kellene az életmódomon.Nem sportolok rendszeresen,de nem dohányzom,nem iszom,a párommal csak óvszerrel védekezünk amióta kiderült a HPV..normál a testsúlyom..nem eszem és iszom sok cukros dolgot.Az utóbbi 8 hónapban szinte eszembe se jutott a HPV szóval még csak stresszelni sem stresszeltem.

Kezd elegem lenni.

Te hogy vagy?Van valami ötlete valakinek,mit kellene megpróbálni?


Üdv

1562. viameda
2018. okt. 3. 19:29
Sziasztok! Volt valakinek lézeres műtétje helyi érzéstelenítéssel? Tényleg nem fáj?
1561. Kittikee2
2018. aug. 9. 23:18

Sziasztok

Nekem volt Tavaj egy terheségem amit el veszitettem !

És akor tudtam meg a mütét után hogy Magasfokú HPV16 fertözésem van !

És most fogok Szeptember 25 .én menni a fél éves Rák szürésre és ujjabb HPV16 tesztre !

Azt szeretném meg kérdezni h tik hogy gyogyultatok meg ??

Mien vitaminokat szetettek ?

És én ugye bar fiatal vagyok 23 éves és nincs még gyerekem hogy esetleg igy ha meg gyogyulok van e esély rá hogy teherbe eshesek??

2018. aug. 1. 15:32

Másfél év, magas kockázatu hpv után, műtét nélkül ma kaptam kezhez a teljesen negetiv leletem!!!!!!

Mindenkinek sok erőt,egészséget kívánok es pozitív gondolatokat!!!!!

2018. júl. 12. 13:44

Látom sokan vannak ebben a cipőben.

Fura h.egyre többen vagyunk....

(nekem hpv+pco)

Szuper a hangulatom,ha rá gondolok!

1558. jegeskávé (válaszként erre: 1557. - Klári0149)
2018. júl. 9. 22:56
Igen jól olvasod 12000mg C vitamint fogyasztottam hónapokig! Férjnél vagyok és nagyon támogatott a férjem így könnyebb volt. Ő is immunerősitett, de őt nem vizsgálták meg hpv-re. Fél évig, csak gumival szexeltünk, egyébként nem szoktuk használni. Csak így küszöbölhettük ki, hogy ne adogassuk egymásnak oda-vissza. A hpv-re nincs gyógyszer, csak saját magad, az immunrendszered tudja leküzdeni. Bármi eszedbe jut, nyugodtan kérdezz, hátha tudok segíteni!
1557. Klári0149 (válaszként erre: 1556. - Jegeskávé)
2018. júl. 9. 15:52

Köszönöm jegeskávé, hogy megosztottad velem a történetedet! Jól olvasom hogy 12 000 mg C vitamin? Glutént alapból nem eszem, nem is ehetek, a cukrot és a tejet igyekszem minimálisra szorítani. D vitamint is szedek, folsavat, stb.

Lenne még hozzád egy kérdésem! Mindez idő alatt ugyanaz volt a partnered? Nála is találtak hpv-t? Hogy nem kaptad vissza? Vagy hogyan védekeztetek? Vagyis hogy oldottad meg ezt, mint nő?

1556. jegeskávé (válaszként erre: 1550. - Klári0149)
2018. júl. 8. 21:26

Tavalyi évem volt nagyon kemény! Minden évben rendszeresen járok rákszűrésre.Mígnem tavaly várva az 5 hetet,hogy mehetek a leletért Sztk-s rákszűrésen, postázták a visszahívó levelet,hogy keressem fel mimnél előbb a kezelő orvosomat. Gondolhatod,min mentem keresztül,míg eljutottam hozzá. Sajnos nem jártam sikerrel,mert a leletemet elkeverték és senki nem tudta megmondani,mi a baj és miért kellet haladéktalanul vissza mennem. Addig-addig ,míg az asszisztens egy "iktató" kockás szakadt füzetből rámzúdított egy "ítéletet",hogy CINII-CINIII,kóros hámelváltozással,megspékelve HPV gyanúval. Forró zuhanyként ért. Azonnal csináltak egy újabb szűrést és egy HPV tipizálást. Közben felkerestem egy maszek orvost és vele is csináltattam egy szűrést! A maszek eredmény 2 hét alatt elkészült és NEGATÍV eredményt diagnosztizált,de a HPV gyanú fennáll.Közben 2 hétre az sztk-s szűrés ismételten CINII-CINIII,HPV 18,ami magas rizikójú méhnyakrák kialakulásáért felelős! Pánik indult és nem értettem,hogy lehet két különböző eredményem. Sajnos jobban hittem a rossznak,mint a magán doki jó leletének.(és milyen jól tettem) Azt mondták a két vizsgálat között nagyon kevés idő telt el,ezért mutathatott a magándokinak fals jó eredményt. Szóval magán dokihoz vissza és mutattam az újabb rossz eredményt neki,azt mondta azonnali Konizációs MŰTÉT,mert ez egy rák megelőző állapot,ráadásul magas rizikójú HPV-vel párosítva. A műtét egy héten belül megvolt,de a szövettanra várni kellett. Közben volt egy befizetett nyaralásunk,amire varratokkal és csővel a hüvelyembe vettem részt és minden pozitív gondolattal,"mosollyal" az arcomon,hogy a társaság többi tagját megkíméljem a nyafogásomtól. Nyaralás félidejénél vissza kellett utaznunk, varrat szedésre és a szövettan eredményéért. Hát nem kívánom azt azt az érzést senkinek ,amit az orvosig éreztem. Míg kint vártam a varratszedésre,a doki meglátott a váróba és csak annyit mondott,nyugi ELKAPTUK!,de rögtön megbeszéljük az eredményt bent. A szövettan igazolta a rossz eredményt,de épp széllel történt a műtét,tehát további teendőm nincs,csak rendszeresen járni szűrésre. Hpv-t immunerősítéssel kiirtani,pozitívan gondolkodni és akkor minden rendben lesz! 3hónap múlva a kontroll eredményig reszkettem,de hála a jó Istennek NEGATÍV LETT,de biztonság kedvéért az sztk-s dokival is csináltattam egy szűrést,aki igazából kétszer is "megtalálta" a bajt. Az is NEGATÍV lett. Viszont a HPV-m még megvolt. Ekkor döntöttem úgy,hogy ez az én testem én uralkodok felette és márpedig a HPV-nek semmi keresni valója nincs benne,úgyhogy takarodnia kell!!!

Elkezdtem napi 10-12000 mg C vitamint szedni,aszkorbin sav formájában,2000mg D vitamint,elhagytam a CUKROT és a FEHÉR LISZTET,elkezdtem SPORTOLNI. Tudtam ,hogy más esélye sincs ennek a változásnak csak az hogy egészséges vagyok!!! Pont egy évre a műtétem napjához,kezembe kaptam az egy éves kontroll eredményemet,TELJESEN NEGATÍV,HPV NINCS!!!! Csak biztatni tudlak,hogy higgy benne,tegyél érte és le fogod küzdeni!!!

1555. viameda (válaszként erre: 1554. - 7c4b0e7b80)
2018. júl. 6. 12:10
Igen!!! Az a lenyeg. :) Sajnos en is 2,5 eve nem tudok megszabadulni tole.. :(
2018. júl. 5. 15:22
Kívánom, hogy sikerüljön leküzdeni így vagy úgy :)
1553. viameda
2018. júl. 5. 11:51
Az eros immunrendszer alenyeg, az gyozi le a HPV-t, van aki csokit zabal egesz nap es megis lekuzdi gond nelkul 1 ev alatt mas halalra dietazza meg sportolja magat es ugy se sikerul...nem mondom, hogy nem jo a paleo, de nem attol gyogyult meg, hanem az eletmodvaltastol, hogy odafigyelt es felturbozta az immunrendszeret. Ha barmilyen mas dietat csinalt volna, az is valoszinuleg ilyen sikeres let volna.
1552. 7c4b0e7b80 (válaszként erre: 1550. - Klári0149)
2018. júl. 4. 23:57

Itt egy cikk is, amiben ír a hpv-ről is, remélem segít majd.


PCOs és paleo – avagy mit teszel, ha a dokid “lemond” rólad?


Hosszú hónapok után végre a blogom előtt. Őszintén megvallom, hiányzott már az írás, de időközben a Facebookon kialakult fantasztikus “őrület” mellett, már nem igazán sikerült időt szakítani a hosszú írásokra….na de ami késik, az jön, és hát itt vagyok újra :-).


Ha már ilyen hosszú volt a kiesés, egy összefoglalóval kezdeném az elmúlt hónapokból, de leginkább az elmúlt jó másfél évből.


Tavaly januárban tettem le véglegesen a cigit, váltottam paleora, február végétől már ment is rendesen, kihágások nélkül. Az ok, amiért belekezdtem: policisztás ovárium szindróma, a rosszabbik, avagy kezelhetetlenebbik fajtából, mellette volt egy kb 3éven át folyamatosan kimutatott HPV-m, ami miatt oltást ajánlott a nődokim, az agyonkezelt, ám mégsem múló körömgombára pedig már fittyet sem hánytam a korábbiak mellett. Ez volt az alap “kórkép”. A pcos-t “természetesen” fogamzásgátlóval “kezelték”, mert hiányában a tesztoszteronomat lehet, hogy egy pasi is megirigyelhette volna.


Ezek után jött másfél év paleo, rengeteg edzés, vitaminok: a kulináris élmények és a főzés imádata új értelmet nyert az életemben, az edzés végre meg is látszik, alakulnak az izmok, és megrögzött paleo imádó lettem 🙂


Itt tartok ma, immáron HPV nélkül több, mint 1 éve, körömgomba nélkül több, mint 1 éve, fogamzásgátló nélkül lassan 1 éve, rengeteg energiával, boldogsággal, rengeteg hittel és akarattal, elhivatottan. A pcos-em viszont köszöni, marad még, bár erősen remélem, hogy nem sokáig, mert kicsit unom már a “társaságát”. No de a helyzet távolról sem ennyire egyszerű: a nőgyógyászom ugyanis lemondott rólam, amikor elutasítottam a hormont. Azt mondta sajnos ötlete sincs, hogy mit kezdjen velem, mert nem “klasszikus” pcos-es vagyok (hm….ilyen is van???), így a hormon is csak tüneti kezelés, mert nincs jobb ötlete, de azzal sem garantál semmit és kb életem végéig szedhetem…És persze, ha babát szeretnék, jobb ha realista maradok és 50%-nál nem lövöm magasabbra a lehetőségeimet. Ez végül is semmi újat nem mondott, hiszen mindennel így van ez “vagy összejön, vagy nem”, a “talán” nem opció.


Ezzel az útlevéllel távoztam tőle és megjegyzem egy olyan vérképpel, ami “nem indokolja” a pcos-emet, tehát végképp nem érti…DE főleg azt nem érti (a nődokim, még mindig), hogy miféle furfang következtében állt helyre a tesztoszteron szintem gyógyszer nélkül….mert ilyen nincs….Nos VAN, erősen úgy tűnik, ugyanis, hogy paleo mellett életemben először élek, mint “Marci a hevesen” gyógyszer nélkül!


Ezek után mégis mit mondjak…a dokik nem csodatevők, és amikor ők szétteszik a kezüket és lemondanak az emberről, akkor igazából 2 opció marad: vagy a kardodba dőlsz, és elfogadod, hogy így jártál, vagy összekapod magad és azt mondod, hogy kit érdekel a tudomány és annak az éppen jelenlegi állása, meg fogok gyógyulni mert meg kell gyógyulnom, és kész! Na én a 2. opciót választottam és most épp ezen az úton vagyok.



Épp a napokban számoltam össze, hogy az elmúlt 10-12 évben összesen 7 nőgyógyászt és 4 endokrinológust “fogyasztottam” el, hogy ott tarthassak “fogalmam sincs, hogy mit kezdjek magával”. Szép nem? De legalább a paleot ne hurrogta le a legutolsó nődokim, csak annyit mondott rá, hogy hallottam már róla….de azt valahogy mégsem tudja a paleo javára írni, hogy a HPV-m attól múlt el, és azt sem, hogy a tesztoszteronom annak köszönhetően rendeződött. Hát ne is kell, majd én a javára írom 🙂


Úgy tűnik, ott tartunk manapság, hogy ha a hagyományos medicina kemikáliáit nem vagyunk hajlandóak örömmel bekapkodni, akkor igazából nekünk annyi…. Pedig nagyon nem így van 🙂 És ezt be is fogom bizonyítani kedves doktor urak és hölgyek 🙂

1551. 7c4b0e7b80 (válaszként erre: 1550. - Klári0149)
2018. júl. 4. 15:22

Szia!


A peleolit diéta nagyon sok bajra jó, érdemes lenne utánanézned.

2018. júl. 2. 12:59

Sziasztok!

Régóta készülök ezt megosztani, várom az őszinte véleményeket. 28 éves leszek a napokban.

2,5 éve februárban jelentkeztem az első hpv tüneteim, szemölcseim lettek. Édesapámat azelőtt temettük el két héttel, már csak ez hiányzott akkor. A párkapcsolatom ekkor volt fél éves. Elmentem dokihoz, kezdődött a mizéria, ecsetelés, rákszűrés, LSIL P3 eredmény, high risk és low risk hpv. Egy évig nem éltünk nemi életet, leműtöttek rólam eközben egy nagy szemölcsöt a húgycsőnyílásom körül. Kibírtuk együtt az egy évet szeexmentesen, de továbbra is megbélyegezte az egészet. Eközben megkaptuk a Gardasil 9-et mindketten. Másfél évig volt P3 LSIL eredményem folyamatosan, mire egy sokadik doki mondta, hogy kéne egy LEEP. Közel egy éve megvolt a LEEP műtét, azt hittük minden oké lesz mostantól, jöhet a baba majd. A LEEP eredménye mikroinvazív rosszindulatú daganat lett ( a mai napig nem dolgoztam fel….), de sikerült épben kimetszeni, azt mondták nincs teendő. Hatalmas volt a riadalom, hiszen nemrég halt meg apukám rákban. A műtét utáni első szűrés megint LSIL lett, a második NEGATÍV, most várom a 3. szűrés eredményét. Meggyőződésem, hogy a gardasil oltás okozott ekkora gubancot, elvégre egy burjánzó fertőzésre ráoltani egyéb vírusokat… bár nem vagyok orvos.

Szemölcseim még mindig vannak.

A világ összes pénzét ráköltöttem már, mindent megpróbáltam. Az Isoprinosine-tól rosszul voltam, az oltás beadva. Folyamatosan használom a Condyline oldatot, voltam lézerezésen, megvettem minden bogyót, cseppet, teát, kúpot, jártam relaxációra, jelenleg autóhipnózist végzek szinte minden nap. Voltam biorezonanciás állapotfelmérésen, lassan százezreket költök gyógygombákra. Nem mondom, hogy semmi eredménye, de 28 évesen 2,5 év szenvedés után igen gyenge eredmény. Még mindig jönnek elő szemölcsök, még ha kevés és ritkán, akkor is.

Az egészet megkoronázta, hogy fél éve tönkrement a kapcsolatom. Nyilván a hpv volt a fő ludas ebben is, soha nem tudtam/fogom tudni megbocsátani neki, hogy tőle kaptam el. Persze neki semmi baja, él vígan tovább, pasiból van, nincs méhe, se méhnyaka.

Szóval most itt állok 28 évesen, néha felbukkanó szemölcsökkel, folyamatosan rettegek a szűrések eredményei miatt, és persze még nincs gyerekem, és már kapcsolatom se.

Nem is tudom, és IGAZÁBÓL ERRE KERESEM A VÁLASZT, hogy hogyan tovább, ti hogyan alakítotok ki új kapcsolatot? Manapság mindenkitől azt hallom, hogy nem használ óvszert. Ezek után hogy merjek valakivel gumi nélkül lefeküdni? Hogyan lehet ezt elmondani valakinek? Szőrteleníteni sem igazán lehet odalent, mert akkor mégtöbb szemölcs nő. Senkinek sincs kedvem magyarázkodni, és szégyenkezni, hogy nem vagyok ribaanc, egy komoly kapcsolatban kaptam el. Vagy ne foglalkozzak vele és szeexeljek és szórjam tovább a szemölcsöt másnak? Vagy fogadjam el 28 évesen, hogy ennyi volt az élet, kenegessem tovább a szemölcsöket és ne legyen se társam, se gyerekem…????

1549. viameda (válaszként erre: 1548. - Tarkabarka10)
2018. jún. 20. 09:41

Nekem tobb mint 2 eve...eloszor nekem sem kellett mutet, "meglatjuk hogy alakul". Aztan fel ev mulva javulas, juppi, erre fel evvel kesobb ujabb vizit es basszus akkor mar ugy hivott a doki, h na akkor jovoheten mikor erek ra mutetre...kosssz.... o sem ertette ha elotte mar javult (gyogyulo lapham) akkor hirtelen miert lett egybol mutendo. szoval pont 1 eve volt a mutetem. Szovettan kimutatta, h rosszindulatu elvaltozas volt, uh ha nem mutik akkor, mar tuti mehnyakrakom lenne. Igy most a High risk mar nincs meg, szerencsere azzal nincs tobb gond, de a 6,11 meg bennem van, habar nem okoznak gond0ok, nincs tunetem, semmi szemolcs, de megvan, uh meg nem lettem "tiszta" :( Mostanaban tervezek menni a dokihoz, meglatjuk mi lesz.

Mivel hight risk, en fel evet tuti meg varnek a gyerekvallalassal, nehogy muteni kelljen...aztan ha akkor is azt mondja a dokid, h mehet, akkor hajra. :)

1548. tarkabarka10 (válaszként erre: 1546. - Viameda)
2018. jún. 19. 15:07
Neked rég óta fenn áll?
1547. tarkabarka10 (válaszként erre: 1546. - Viameda)
2018. jún. 19. 15:06

Borzasztó amúgy....☹

Magas a rizikó...tanacstalan vagyok

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook