Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1606. SSszonja (válaszként erre: 1605. - Viameda)
2019. júl. 5. 15:47

Köszi az infokat.. kedden beszélek egy orvossal. Mivel most jár le a 3 hónap mindenképp levetetetek egy újabb kenetet.

Azért ez elég érdekes, hogy egy kenetet vizsgáltak kétszer és más eredménye lett...bízom az immunrendszeremben azért.

Neked amikor először megjelent a hpv milyen erdményed volt? Lsil? Na mindjart visszaolvasok.

1605. viameda (válaszként erre: 1604. - SSszonja)
2019. júl. 4. 21:42
Sajnálom... tudom milyen érzés. Csak akkot műtenek ha kell, szólni fognak rögtön. Nekem 1 év telt el a HPV első megjelenése és a műtét között. Közben tömtem magam vitaminnal, nem tűnt el. Nem biztos,h rögtön műtét, lehet fél évet várnak,hátha a szervezeted legyűri. Amúgy nem vészes a műtét, azon ne izgulj. Bemész, altatnak, nem fáj utána, másnap haza. Én simán a MÁVban voltam, ott van a dokim. Nem keresgettem különösebben máshol, nála szültrm, gondoltam ennyit csak tud. :)
1604. SSszonja
2019. júl. 4. 16:34

A Cintecem pozitív lett. Es ugyanazt a mintat vizsgalva most Asc lett az eredmeny de nem zarható ki a HSIL sem megjegyzessel. Jó mi?

NAGYON meg vagyok ijedve...esetleg nem tud valaki Budapesten ( Budan lenne legjobb) jo orvost ehhez? Ti hol csináltattátok a műtétet? Mennek a napok mi lesz ha itt hetek telnek még el? Titeket azonnal műtöttek?

1603. SSszonja (válaszként erre: 1602. - Viameda)
2019. jún. 30. 18:57

Én is bízom benne. Hpv teszt se volt szóval még abban is bizakodom, hogy nem is amiatt Lsil. Az orvos nem izgatta magát túlzottan. Direkt kerdeztem mi van ha pozitív a Cintec akkor azonnal menjek e, de azt mondta akkor is a 3 hó lejárta múlva menjek es akkor új mintat vesz le. Csak azert nem izgat hogy ennyire legyintett, mert folyamatban van a Cintec vizsgalat, ami úgyis megmutatja ha gond van. Nem írt fel semmit. Közben volt egy gombás fertőzesem is amiatt kezelt csak tablettával.

Lysint es egy csomó vitamint szedek, c d b folsav ,beta karotin.. es reménykedem.

Kb 17 éve volt egyszer p3 am, az szerencsésen visszállt. Akkor még nem volt ennyire köztudatban a hpv, csak megemlítettek a gyanút es hogy biztos visszáll. Lehetséges hogy azóta bennem van es most valamiért beerősödött.

1602. viameda (válaszként erre: 1601. - SSszonja)
2019. jún. 30. 15:33

Már 2 megvan, fél év múlva az utolsó. Jó lenne ha nem térne vissza. Nekem is Lisl volt, aztán sajna Hisl lett, akkor műtöttek.

Lehet simán elmúlik magától, immunerősíts, hátha nem kell műteni. isoprinosinet írtak fel?

1601. SSszonja (válaszként erre: 1600. - Viameda)
2019. jún. 30. 14:39
Köszi hogy olvasol es rögtön válaszoltál. Eléggé ideges vagyok, áprilisi rákszűrésem lett Lsil es most várom a Cintecplusz eredményet.. a doki azt mondta bármi az eredmeny csak a 3 hó lejárta után menjek vissza es akkor újranezik a rákszűrést. Szóval inkább csak előkészülök infokkal.. a Te storydat most végigolvasgattam örülök hogy minden ok. Végül beadattad mindhárom oltást? Te javaslod?
1600. viameda (válaszként erre: 1599. - SSszonja)
2019. jún. 30. 14:28
Nincs patológus, én egyszer 5 hetet vártam, m szabin volt és nem volt helyettes... no para, ez magyar valóság:)
1599. SSszonja (válaszként erre: 1598. - Viameda)
2019. jún. 30. 14:18

Nagyon köszönöm, megnyugtattál nagyon. Ettől a csöves, két hétig varratos dologtól a hideg rázott... ha odakerülne a sor akkor ilyen egyszerűre számítok.

A cintec eredményem még mindig nincs kész.. 2 het telt el. Van egy olyan parám hogy akkor húzódik az eredmény ha rossz, mert olyankor gondolom többen ráneznek.. de lehet,hogy ez hülyeség es egyszerűen csak kevés a szakember..

1598. viameda (válaszként erre: 1596. - SSszonja)
2019. jún. 30. 12:06
Varratos műtét már nincs szerintem, fel sem merül. Sima "sztk" műtét bárhol elvégzik.
1597. viameda (válaszként erre: 1596. - SSszonja)
2019. jún. 30. 12:04
Nekem loop konizmció volt, meg kb mostanában mindenkinek. Ez vmi olyan mint "kés a vajban", nem értek hozzá, de mindenkinek szépen és hamar gyógyult, engem kivéve. Én mindig vérezgettem, uh 1 évet vártam, nem lett jobb, végül lézerel elpörkölték a sebet, azóta semmi bajom. Alapból így kellett volna... de ugye ez egyénfüggő. Csövet se tesznek be csak annak akinek vagy túl nagy területet kell kivenni vagy vmi miatt muszáj. De az kb 100-ból 1 kap.
1596. SSszonja
2019. jún. 29. 19:10
Valaki azt meg tudná mondani,hogy mitől függ milyen fajta műtétet csinálnak? Vagy ugye ez az egyszerűbb ambuláns lézeres ( leep talán)es van az amikor varrat meg cső is van benned hetekig. Ez múlhat azon is egyszerűen hogy milyen az adott orvos felszereltsége? Vagy mitől függ?
1595. SSszonja
2019. jún. 14. 11:17

Mai napi fejleményem: kiderült hogy a cintecet meg lehet csinálni a 2 hónapja levett rakszűrésmintából így nem kellett újat levenni.

Van vmi gombas fertőzesem is mint kiderült most azt kezelik.

Barmi is lesz az eredménye a cintecnek julius vegen kell visszamennem az újabb rákszűréste es az dönt el mindent.

Szerintetek fertőzes is okozhat LSIL eredményt? Picit reménykedem mosthogy csak ez okozta az eltérést..

1594. SSszonja (válaszként erre: 1593. - Onyx83)
2019. jún. 13. 18:53

Köszönöm. Egyébként hogy néz ki ennek a Cintecnek az eredménye pontosan? Azt irják oda majd hogy negatív vagy pozitív?

Es ugye olyan itt nem lehet hogy mittudomén van vmi kis fertőzésem épp amiről mondjuk nem is tudok es akkor amiatt ad mondjuk pozitívat? Nagyon félek.

Igen a sima rákszűrés rémisztően pontatlan én is most döbbentem erre rá... elég ha csak nem ugye ahol a baj van. Ezért is mondják amúgy hogy menjenek évente mert ezt a hibaszázalékot próbálják a gyakori mintavétellel csökkenteni.

1593. Onyx83 (válaszként erre: 1592. - SSszonja)
2019. jún. 13. 09:50

Kedves SSszonja!


Jól írod ezeket!Erre mindenkinek el kellene mennie!Sajnos a korábbi orvosom asszisztensnője még a HPV szűrésről is le akart beszélni.2x feküdtem fel a vizsgáló ágyra mert egyszerűen azt mondta,biztos hogy nincs HPV m mert azt kimutatta volna a sima rákszűrés is.Azóta több tanulmányt elolvastam és hihetetlen,hogy sokszor orvosok sincsenek tisztában azzal,hogy a sima rákszűrés szinte olyan mint egy tipp.Az esetek kb.40%ban a szűrési eredmény fals negatív(vagy pozitív)Önmagában alkalmatlan szűrésre,HPV kimutatására meg pláne.Szóval én mindig megyek Cintecre vagy Confidence Marker vizsgálatra is.így nyugszom meg.Jó lenne ha mindenki tudná ezekről a dolgokról.Jó lenne ha az orvosok tájékoztatnák a betegeiket a lehetőségekröl.Jó lenne,ha nem azt éreztetnék,ha HPV -d van akkor biztos egy laza erkölcsi életű nő vagy és majd elmúlik.


Szorítok holnap!

Remélem ugyan olyan boldog leszel,mint én amikor megkaptam a negatív eredményeket!


Üdv

1592. SSszonja (válaszként erre: 1590. - Viameda)
2019. jún. 6. 19:06
Medserv fantázianeven fut az a csomag ami mindhárom vizsgálatot magaba foglalja: az alap rákszűrest, a hpv tesztet ( ami neked is volt) es ezt a harmadikat amit írtam, ahol biomarkereket vagy miker néznek.
1591. SSszonja (válaszként erre: 1590. - Viameda)
2019. jún. 6. 19:04
A Medserv vizsgálatnak is része( hátha úgy ismered) csak mindenhol máshogy hívják. A lényege hogy ugyanúgy kenetet vesznek es azt aztan megfestik amiből keresik hogy van e benne valami kétféle fehérje, mert az rossz. Ez tulajdonkepp megmondja hogy a hpv mennyire épült már be a sejt dnsbe. Vagyis ha ez jó lesz akkor ha van is hpv ill Lsil, akkor simán eselyes hogy visszaáll a rend. Ha ez rossz akkor viszont ha jól értem nem várogatnak hanem műtét. Végülis ez egy 100% biztonságú teszt ami megmondja elindított e vmit a hpv vagy csak úgy jelen van. Nem tudom erthető de esetleg keress rá pl a Medicover oldalán, bár én is csak egy hpv csoportban értettem meg teljesen.
1590. viameda (válaszként erre: 1589. - SSszonja)
2019. jún. 6. 18:41
Mi ez a Cintec plusz vizsgálat? Én 3 különböző dokinál voltam, de mindenhonnan ugyanaz a típusú eredmény jött. 1 lapon,h van v nincs hpv. Ez miben több? Hol csinálnak ilyet?
1589. SSszonja (válaszként erre: 1588. - Viameda)
2019. jún. 6. 18:37
Dehát itt a hatasa: eltűnt nálad. Én is tömöm magam es rettegek. Nekem jún 14 en lesz Cintecem, es ha jól értem ha az az szar ( hiaba van Lsil) akkor műtét, legalabbis eg fórumban ezt mondták.. ilyen Cintec plus vizsgálatot alig hallok hozzászólóktól, miert nem megy el erre mindenki?
1588. viameda (válaszként erre: 1587. - SSszonja)
2019. jún. 6. 18:01
Nekem most épp eltűnt a high risk hpv, lysint és bioflavolidot szedtem, nem tudom ettől lett e jó az eredmény, de anno próbáltam én is mindent... placebók, fene se tudja mitől tűnik el, de ennyi vitamint, immunerősítőt szedünk és semmi hatás, az elég szomorú :(
1587. SSszonja (válaszként erre: 1586. - Don_mazsola)
2019. jún. 3. 18:45

Köszönöm, és őszintén kívánom, hogy neked is véget érjen a kálváriád...

Most amúgy mindent összeolvastam immunerősítés témában és sok helyen írják a beta-glükant es valami ACHH t. Én most mást már nem szedek, de hátha valakinek érdekes lehet.

Van youtubon egy video egy csajról, aki a hsil cin 3 at csinálta vissza normálba. Ő említi ezeket. Ha érdekel valakit megkeresem es linkelem, de szerintem nektek is kidobja a hpv cured keresésre.

1586. don_mazsola (válaszként erre: 1585. - SSszonja)
2019. jún. 2. 23:36
Benne van a pakliban. A húsban rengeteg immunrendszer tápanyag van amit ha megvonsz, egy ideig ki leszel téve a betegségeknek. Nem most kellett volna ezt, de egyébként nem feltétlen ez lehet az ok. Kitartást a vizsgálathoz, hátha nem lesz baj.
1585. SSszonja
2019. jún. 2. 18:30

Sziasztok, visszaolvasgattam pár oldalt itt és én is becsatlakoznék. A storim annyi, hogy az áprilisi szűrésem eredménye Lsil, hov gyanúval. Most megyek két hét múlva CintecPlusra, nagyon be vagyok rezelve..

Eddig csak egyszer anno kb 16 éve volt p3 amikor, de az vissza is állt, akkor még nem néztek hozzá hpvt. Azóta mindig ok volt es most beütött ez.

Lysint szedek, 3000 mg C vitamind, d vitamint ,folsavat ,b vitaminokat, es grapefruitmagcseppet. Es reménykedem egy jó Cintec eredményben.

Lelkileg próbálom tartani magam, de azert minden nap eszembe jut. Bízom az immunrendszeremben! Csak azt nem ertem, hogy pont az utóbbi időkben annyira jól voltam, kiegyensúlyozott, jó alvás, sok mozgás es mégis ez történt. Annyit tudnék talan oknak, hogy kb másfél éve nem eszek húst és b12 hiányom van. Ez legyengíthette az immunrendszert és ezért támadott ez a szar?

2019. máj. 30. 21:05

Ezek a sejtbiológiai dolog olyan amihez szinte senki nem ért. Doktorok se értenek hozzá csak csinálják rutinból a műtéteket. Ha nem jár utána az ember mindennek akkor semmire nem megy, csak reménykedhetünk hogy talán megoldódik minden.

Olyan ez mint a Csernobil, ott se értett senki semmihez. Mindenki teszi a dolgát de nem tudja mivel áll szemben. Aztán ez a rengeteg baromság a homeopátia meg lélekgyógyászat. pff a vírus pont az a legdurvább ellenség akit hazugságokkal nem lehet eltüntetni. Iszonyú komolyan kell venni.

1583. don_mazsola (válaszként erre: 1582. - Viameda)
2019. máj. 30. 20:55

Hát először is a Gardasil az ellen anyag serkentő oltás. Amikor beadod onnantől elkezd a szervezeted több antitestet gyártani. De ez olyan vírus amit nem ér el a laphám rétegbe az immunrendszer. Szóval a műtét mindenképpen ajánlott. Beadás után 2 hét alatt készül fel teljesen a szervezet. Az Avastin amit a daganat helyére priccoltak azt csinálja hogy blokkolja a sejteket, hogy ne növekedjenek, így a virusos sejtek éhen halnak és amíg tart a hatás, addig új sejtek nőnek. Nyálkahártya 2 hét alatt cserélődik ki a bőr felszín 1 hónap alatt.

Szóval nincs ellen szer, immunrendszer van és időzítés. 1 gardasil nem fog megmenteni, főleg ha nincs megműtve. Én 2-t adattam be műtét előtt 2 hónappal és ugy mentem műtétre egy halom antitestel a szervezetembe, hogy véletlenül se tudjon visszaújulni. De még így is várom hogy ne legyen semmi.

1582. viameda (válaszként erre: 1581. - Don_mazsola)
2019. máj. 29. 21:43

Szia! Nagyon durva amiken átmentél, szívből kívánom,hogy ne kelljen többet műteni, mert végre eltűnt a HPV! Gyógyulj meg hamar!

De most jól értettem, hogy ez az Avastin lenne az "ellenszer"?

Én Lysint és Isoprinosint toltam, homeoban meg egyén humbugban ben hiszek.

Ém most oltattam be magam Gardasillal, eddig végig High risk volt, hiába műtöttek, de most végre eltűnt, uh gyorsan beadattam. Igaz csak az 1. De remélem közben nem jön már vissza.

1581. don_mazsola (válaszként erre: 1580. - Onyx83)
2019. máj. 28. 21:19
Hát ilyen jü még nem volt soha a hangom. Még mindig fáj, a fájdalom csillapitó elég szokott lenni fél dobozzal máskor, de most a 2. dobozzal eszem és még fáj. De nagyon örülök neki mert ezis jelzi hogy blokkolja a cucc a sejtregenerálást. És új szövetekre készteti a szervezetem. Ez már a cél, érzem. Ha 3 hónap múlva még újra beinekcióz műtét közbe, meg még körbe is kukucskál mikroszkóppal, hát akkor én már előre befizetek hogy ez már végleges gyógyulás lesz. :D Annyira örülök hogy el se hiszitek! :) De 2 hónap múlva ég egy adag Gardasilt lehet beadatok. Az isoprimosint 3 oránként eszem, napi 8-at, még 2 hétig.
1580. Onyx83 (válaszként erre: 1579. - Don_mazsola)
2019. máj. 27. 14:57

Kedves Don Mazsola!


Nagyon örülök,hogy túl vagy a műtèten.

Hogy èrzed most magad?

Regenerálódj,gyógyulj meg hamar!

Üdvözlettel

2019. máj. 17. 22:05

Ez a zárójelentésem:

[link]


És itt van képen a daganat: ( 6-11 rendszámú HPV )

[link]

2019. máj. 17. 21:47

Örömmel jelentem hogy tegnap megműtöttek és minden jól sikerült. Kifogtam pár kezdő segítőt akiknek apró feladataik vannak pl felszerelni az érzékelőket odaadni az eszközöket az orvosnak vagy bekötni az infúziót. Hát az nem jött össze. Mondtam nekik ha lehet akkor a csuklóm oldalára szeretném mert itt jó a vénám. Pff hát ő ott nem látja a vénám inkább a kézfejembe adja mert ott látja. 10 percig szerencsétlenkedtek (3-an) már pumpáltam nekik a kezem, 2x is mellé szúrták azt végül oda szúrták ahova mondtam. Ráadásul tele van apró fehér heg pöttyel, csak bele kellett volna szúrni. Igazából nehéz ezt átélés nélkül átérezni de végig szirénáztak a gépek mert 140-el dobogott a szivem, 160 volt a vérnyomásom, közbe már egy várat építettek fölém annyi műszer volt (amit nem szoktam látni mert időben elalszok. Komolyan mint ha ufók raboltak volna el. És hiába mondják azt hogy biztos már megszoktam hogy már 80x műtöttek, hát nem.

A három szög alakú hangszalagom alatt volt kétoldalt a daganat aminél olyan szűk volt már a lyuk mint ha egy golyós toll csövén keresztül vettem volna a levegőt. Ezt a doktor szépen kicibálta aztán lézerrel szétégette a helyét. Ez után következett az új cucc amit beinjekciózott mindenhova.

Már 2 hónapja adagolták belém a GARDASILT ami hatására a szervezetem rengeteg milliárd antitestet gyártott. És mivel mindig műtét után szabadulnak el az újabb vírus részecskék most elég durván felkészült és várta a szervezetem. A feketék a vírusok és a pici fehérek az antitestek amik ráragadnak, aztán jön egy bazi nagy fehérvérsejt ami megeszi őket.

[link]

Na de még így is bejuthat csak egyetlen darab vírus egyetlen sejtbe és ha ez megtörténik akkor rátapadnak a szállító fehérjék, bevonszolják a sejtmagba a vírus átadja az új tervrajzot és a sejtem elkezdi gyártani a vírust. (ebből lesz a daganat)

[link]

De most amit beinjekcióztak az Avastin, ezek olyan fehérjék amik a ezeket a szállítófehérjéket blokkolja, éhen halasztja a sejtet és meghal a vírussal együtt. (lehámlik)

[link]

zek a fura alakú fehér csápok a taxisok

Szóval ez most egy nagy áttörés mert az összes típusú HPV daganatra hatásos kezelés, mondták hogy valakinek hetente injekcióztak be és rengeteget javult az állapota. Az enyém nagyon alacsony kiújulású daganatnak számít ezért hívják jóindulatúnak, (de félig ez is rák). Azt mondták 2 hónap múlva lehet meg kell még ismételni a beinjekciózást. Ez még nincs publikálva, mert az elsők közt vagyok akiken tesztelik a Szegedi Tudomány egyetemen, de biztos hogy nagy durranás lesz. Mert meg van a HPV ellenszere! 😮

Szóval ha ezek után valaki jön a homeopátiás vackokkal meg germán medicina meg mittudomén Jóskapista csodalöttyével, nyugodtan kiröhöghetitek, mert mindent kipróbáltam már.

Egyébként tök jó a hangom, nem lesz soha tökéletes már mert annyit bántották, de nagyon könnyen jön a hang. Annyira hogy este véletlen álmomba elsóhajtottam magam és felriadtam mi volt ez. Ja én! 😀

De nagyon kell vigyáznom rá, még nem szabad beszélnem, suttogni is csak óvatosan szabad. Gyógyulgatok.

Szóval ennyi! 🙂

1577. Lincsi2
2019. máj. 16. 23:40
Sziasztok! Tud valaki ajánlani egy orvost Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár környékéről? Olyat, aki komolyan veszi a panaszaimat, ha bajom van szívesen fogad,és hallgat meg és szakmailag is megbízható. Én 40 éves vagyok, nemrég tipizáltak HPV6-ot nálam. Sajnos a tünetek is jelentkeznek szemölcsök formájában, és persze bent is felborult az egyensúly. A jelnlegi orvosomnak lekezelő a stílusa, már a problémáimmal nem szívesen keresem,pedig rengeteg kérdésem lenne. Köszönöm.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook