Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2.5 héttel a kiirt időpont előtt kezdtem el méhösszehuzodásokat érezni.Mikor várható a szülés ennek ismeretében? fórum

2.5 héttel a kiirt időpont előtt kezdtem el méhösszehuzodásokat érezni.Mikor várható a szülés ennek ismeretében? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 18. 05:46
Ez még semmit nem jelent! Nálam a 27. héten kezdődött ( ami nem túl szerencsés, írt fel az orvos Mg-ot ), mégis csak a 41. héten szültem.
15. Ymanie
2008. szept. 17. 00:12

Nekem az első gyereknél nem is volt semmi jel.Aznap reggel 8 körül kezdett szivárogni a víz,12-kor született meg.

Viszont a másodiknál szülés előtt három nap is szabályos 15 perces fájásaim voltak kb 4 órán keresztül,aztán semmi,mintha mi se történt volna.

A harmadiknál már a 12.héttől kezdve mindig keményedett a hasam.

Szerintem mindenkinél másképp alakul.Ne izgulj....

2008. szept. 9. 17:26
Bármikor, ezek még csak a jósló fájások! Úgyis megérzed mikor kell menni!!! :)))
2008. szept. 9. 11:08
Szerintem nem szülsz hamarabb, mert nekem már szülés előtt másfél hónappal voltak jóslófájásaim mégis időben jött a baba.
2008. szept. 9. 10:15
Bármelyik pillanatban mostmár.
11. katic
2008. szept. 8. 15:55
Ez abszolút individuális, nekem hetekig voltak összehúzódások, görcsölgetések és keményedések, mégis megindított szülésem volt a 40.héten. Most pedig 37 hetes vagyok (2.terhesség) s három hete keményedik, "húzódozik", a gyógyszer szedését most hagytam abba, de ezalatt is keményedett. :S
10. Rekus (válaszként erre: 3. - Alexa77)
2008. jún. 22. 20:44

Állítólag a jósló fájások összevissze jönnek, a szülési fájások meg rendszeresen, ugyanolyan időközzel. De nálam nem így volt;)


Szerintem hívd fel a bábádat, ha gyanúsnak érzed. És ő meg fogja mondani:)

2008. jún. 22. 20:30

A következő 4,5 héten belül bármikor;)

Bocs.

8. Alexa77 (válaszként erre: 7. - Sz.Csirke)
2008. jún. 22. 19:18
Megköszönném!:-))))
7. Sz.Csirke (válaszként erre: 5. - Alexa77)
2008. jún. 22. 19:17
Nem ebbe a forumba tartozik, de ha akarod leirom, hogy nekem mit mondtak, mikor hivjam oket, honnan lehet tudni, hogy mar tuti a szules.
2008. jún. 22. 19:16

Nem valószínű, hogy emiatt hamarabb fogsz szülni. Nekem a 35.héttől voltak jóslófájásaim és mégis a 40.héten szültem 2 nappal a kiírás előtt.

Ne aggódj ezen, mert ez természetes.

5. Alexa77 (válaszként erre: 4. - Sz.Csirke)
2008. jún. 22. 19:12
Hurrá, most én pont ezt teszem. Annyi a gondom csupán, hogy ha nem tudom, mikor kell szólni a bábának, az elég ciki, mivel miattam utaznak le Pestről, ami 80km... A páromat viszont sikeresen beparáztatta az a doki, akihez jártunk a vizsgálatokra, gyakorlatilag elmondta, hogy én is és a baba is meg fogunk halni.... Egyszer biztosan, de egyelőre nem szándékozom.:-)) De a kedvesem most azt mondta, hogy ha nem érnek ide időben az Ágiék, akkor bevisz a kórházba. pénteken láttam a szülőszobát...6 ágy, ha egyszerre több szülés megy, apuka kinn marad, csak hanyatt fekve lehet szülni.... Brutális. Én nem félnék akkor se, ha nem érnek ide Ágiék, mert az szerintem azt jelentené, hogy könnyen és gyorsan kibújik a kiscsaj... De hiába magyarázom!:-(
4. Sz.Csirke (válaszként erre: 3. - Alexa77)
2008. jún. 22. 19:00
Nekem kb 1 hetig voltak eros fajasaim, es semmiben sem kulonboztek az igazitol. Ezert nem is hittem, hogy mar szulok, csak itt panaszkodtam a lanyoknak, hogy mar annyira elegem van:DDD
2008. jún. 22. 18:43
De jó is lenne ezt tudni.... Nekem már régóta vannak jóslóim, de az utóbi napokban mindig azt hittem, hogy ez már az "igazi". Erős fájások, órákon át, egyre rosszabbak, aztán pár óra múlva elmúlnak... Még 13 napom van a kiírt időpontig. Kétujjnyira nyitva vagyok és meszesedik a lepény, így gyakran kell mennem dokihoz. 3 napja állandóan wc-re járok. Egyelőre semmi. Ha tud valaki valami okosságot, én is kíváncsi lennék!:-)
2008. jún. 22. 18:41
Nem lehet tudni, ez sajnos nem jelent semmit. Ha szerencsed van, es az osszehuzodasok tagitanak is, akkor esetleg gyorsabb lesz a szules, ha egyszer megindul.
2008. jún. 22. 18:36
2.5 héttel a kiirt időpont előtt kezdtem el méhösszehuzodásokat érezni.Mikor várható a szülés ennek ismeretében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook