Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért van az, hogy a gyerekeim a nagyszülőknél mindig tüneményesen viselkednek, csak otthon égetnivalóak? fórum

Miért van az, hogy a gyerekeim a nagyszülőknél mindig tüneményesen viselkednek, csak otthon égetnivalóak? (tudásbázis kérdés)


8. cikicakk (válaszként erre: 5. - Csókica)
2008. okt. 31. 20:07
abban is igazad van,hogy én jobban ráérek vele játszani mint az anyja,mert majd behozom a háztartásban a lemaradást,ha elvitték.A menyemnek viszont muszály főzni,mosni, takarítani,stb
2008. okt. 31. 20:05
Az én 20 hónapos Lizám mindkét mamánál nagyon jó kislány. Az anyósomnál azért, mert ő mindent megenged neki, amíg a konnektorba nem akar nyúlni. Lesi a kívánságát, és azonnal ugrik, hogy teljesítse. Az anyukámat ugyanúgy imádja, ő inkább "okosan" foglalkozik vele (olvasnak, zongoráznak, növényeket gyűjtenek, stb.), amit borzasztóan élvez, de ő kezdettől szigorú szabályokat fektetett le (telefonhoz nem nyúlunk, könyvet Nanától szabad elkérni, stb.), amiket következetesen betartatott, így most már nem is próbálkozik. Én otthon egyikre se vagyok képes, így nálunk időnként megy a cirkusz.
6. cikicakk (válaszként erre: 5. - Csókica)
2008. okt. 31. 20:04
Na látod, ezt én is szeretném tudni.Nekem van egy 12 éves kisfiam, a keresztanyjánál egy kis tündér születése óta, de itthon mint egy kisördög.Van egy 21 hónapos kisunokám,vele meg az anyja van így.Ha itt van nálam semmi baj nincs vele, de otthon nem bír szegény menyem vele.
2008. okt. 31. 18:39
Lehet hogy a nagyika elkényezteti az unokát)))és nagyon jó viselkedik))Otthon fegyelemben is van része és akkor már kisördög!!))) nem akar szót fogadni,mert a nagyikánál sokszor mindent lehet:)))
2008. okt. 31. 18:10

Enyémek is ilyenek, én mindig azt mondom, inkább így legyen, mint fordítva.

Valahol ki kell élniük magukat.

2008. jún. 24. 13:44
Háromszoros mami vagyok. Szeretnek az unokáim mint ahogy én is őket. A kettő ,ők 10 és 2 évesek a kicsi még csak 3 hónapos.Valóban szófogadóbbak nálam mint otthol. Ők érzik,hogy én már nem birok annyit mint ti szülők. Ezért. A gyerek nagyon sok mindenre ráérez. Azt mondjuk még kicsik de ÉRTELMESEK!!!
2008. jún. 24. 13:38
Erre én is kíváncsi lennék...
2008. jún. 21. 17:28
Miért van az, hogy a gyerekeim a nagyszülőknél mindig tüneményesen viselkednek, csak otthon égetnivalóak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook