Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Na, ezt add össze, ilyet még nem hallottam, és Te? (((( fórum

Na, ezt add össze, ilyet még nem hallottam, és Te? (((( (beszélgetős fórum)


2009. jún. 25. 13:16

Belegondolni is szörnyű. (a kisebbikem épp ilyen idős, 18hós lesz).

Ha éhes és mondjuk 5percet kell még várni a vacsira, már akkor reklamál. Akkor az a 2 baba milyen kínokat állhatott ki, talán soha nem kaptak elég táplálékot, és "megszokták" az éhezés okozta gyötrelmeket. De a másik 4 tesó(nem tudom mekkorák) nem kereste a kicsiket? A szomszédok nem látták, milyen állapotban vannak? Nincsenek rokonok, védőnő, gyerekorvos? ÉS az a két beteg "szülőnek nevezett" ember? Mért nem adta őket nevelőszülőknek? Mindig ezek a kérdések...Hány de hány ilyen szomorú esetről hall az ember....borzasztó

2009. máj. 26. 12:54

Én egyszerüen nem tudom elhinni, hogy ilyen van.

Remélem az életben nem jönnek ki egy jól bezárt helyről, a többi gyerekükről nem szól a történet?

Kész szerencse, hogy azok élnek.

2008. dec. 29. 16:05
Ilyen nem lehetne!Hogy lehet valaki ilyen kegyetlen?Ilyenkor sajnálom nincs halál büntetés.
2008. dec. 29. 15:48
Na most basztam fel magam, hát ezek nem emberek, a saját gyerekükkel ezt tenni! Remélem egy időre lecsukják őket. Istenem mit szenvedhettek a kis drágák! Borzalmas ilyet még olvasni is!
12. HViki (válaszként erre: 11. - Ágica 40)
2008. dec. 8. 00:07
Cel is pont ezt írta.
2008. nov. 12. 20:49
Cel-nek a hozzászólására igaz egy kicsit más üzenem, hogy az állatok is gondoskodnak, olyannyira, hogy a mi anyacicánk egy álló délelőtt szoptatott 3 kiskutyát, még a szemük sem volt kinyilva / a kerités tövébe fialt egy kóbor kutyus, de időközben l napra elhagyta a kicsinyeit, mivel nagyon sirtak ezért behoztuk az anyacicushoz/ délre persze elintéztük a menhelyet, de képzeljétek estére megjött az anyakutyus és mikor észrevettük, vadul kereste a kicsinyeit hát nem volt jó látvány, mit volt mit tenni autóba raktam a kutyust és elvittem a kicsinyeihez. Komolyan mondom igy éreztem jól magam de ők csak" állatok " akkor hogy lehet a kis emberkékkel ilyet tenni. ŐRÜLET hova fejlődik a világ!!!! Bocs hogy ennyit irtam!
2008. nov. 12. 20:44

[link]


Olvassátok el ezt is!

2008. nov. 12. 20:33
Rettenetes felháborító nem találok szavakat... szegény picik... velük ugyanezt kéne tenni!!!
8. s.irma (válaszként erre: 3. - Cel)
2008. nov. 12. 20:24

100%-ig egyetértek.

Tudom, hogy nem lenne szabad ilyet mondanom de én a két "szülőt" éheztetném és halálra kinoznám!!!!!

Ezek tényleg nem emberek.

2008. okt. 20. 09:19

Hűűűű! Erről most olvasok először! Ez nagyon durva! Hogy lehet valaki ilyen , nem is találok szavakat! Ez egyszerűen iszonyatos!!! Azt meg nem is értem hogy nem tűnt fel egyikőjüknek sem, hogy folyton üvölt kínjában az a két szerencsétlen kisgyerek! Egy másfél éves gyerek már tud járni, ezekszerint be voltak zárva a szobájukba?!!! Az ilyeneknek visszahoznám a halálbüntetést! Az ember az utolsó erejével is a gyerekét védi, inkább ő egyen , mint én! És érdekes módon anyuka nem halt éhen...

Rettenetesen kiakadtam, ezért sikerült ilyen hosszúra a hsz, bocsi érte!

2008. júl. 2. 01:13
A hányinger elkap az ilyen szülőktöl, Az ilyet lekéne lőni. ilyet megtenni hogy halálra éhezteti a gyerekét, ez elfogadhatatlan, Biztos hogy nem volt normális nő. Ép eszü ember iylet nem tesz...
2008. jún. 21. 09:54
...nagy az Isten állatkertje.....
2008. jún. 21. 09:52
Nem is értem..egy házban laktak és a testvéreik is ritkán láttk őket?! Mekkora ház volt!? Vagy nem voltak rájuk kíváncsiak? Hihetetlen,h. ilyne megtörténhez és szörnyű belegondolni mit élhettek át a picik:(((
3. cel
2008. jún. 21. 09:39
Még az állatok is gondoskodnak az utódaikról. Erre csak egy ember szabású valami képes. De, hogy nem ember, az biztos.
2008. jún. 19. 23:44

Már olvastam erről az esetről... :((( Nagyon elszomorító, hogy vannak ilyen szülők! Sőt felháborító. Amikor olvastam róla teljesen elszörnyűlködtem.:((( Hogy tehet ilyet egy anya, aki világrahozta a gyermekeit..... Mások pedig évekik küszködnek, hogy teherbe essenek.... :(((


Vááááá.... fel is húztam magam a témán!!!!

2008. jún. 19. 23:31

Holtan találtak egy másfél éves ikerpárt Ausztrália keleti részén. A rendőrséget hétfő este értesítették az esetről - közölte az AAP ausztrál hírügynökség kedden. A gyerekek anyja állítólag azt mondta, az ikrek éhen halhattak - derült ki egy ausztrál bíróságon kedden.

A 18 hónapos kisfiút és kislányt egy testvérük találta meg Brisbane-i otthonukban. A 11 éves gyerek állítólag furcsa szagot érzett, ezért nyitott be az ikrek szobájába. A 28 éves apát és a 30 éves anyát azzal vádolják, hogy nem biztosították a gyerekek legalapvetőbb szükségleteit sem. A nő azt mondta, már június 8-án vagy 9-én észrevette, hogy meghaltak a kicsik. Az anya azt is elmondta, hogy megfázott, ezért ritkán etette az ikreket és tisztába sem tette őket. „Nem hiszem, hogy eleget etettem őket” - felelte állítólag a nő a rendőrség kérdésére, hogy hogyan haltak meg a gyerekek.

Az apa azt mondta a rendőröknek, hogy nem tudott a gyerekek haláláról hétfőig, pedig többször is elment a gyerekszoba előtt - derült ki a bíróságon. A párnak négy másik gyereke is van. Ők azt mondták, korábban is ritkán látták az ikreket. A házaspárnak állítólag „komoly kapcsolati problémái” voltak.

A másfél éves ikrek holttestei már oszlásnak indultak, és alultápláltság nyomai látszottak rajtuk - mondta az ügyész. Az egyik gyerek négy kilogrammot nyomott, a másik még ennél is könnyebb volt. A vádakat valószínűleg gyilkosságra vagy emberölésre fogják módosítani a boncolás után. A házaspárt csütörtökig őrizetben tartják. Ekkorra készül el a boncolási jegyzőkönyv. A bíró bizarrnak nevezte az esetet, mivel mindkét szülő a házban volt a kicsik halála óta eltelt héten.

==================================================

Ezek szerint nem csak nálunk történik ilyen eset.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook