Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet a szem alatti sötét karikák ellen tenni? fórum

Mit lehet a szem alatti sötét karikák ellen tenni? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 7. 17:21
Tájékozódásul ajánlom:Ruediger Dahlke -Méregtelenités,salaktalanitás,lazitás cimű könyvét.Ebben mindenre választ kaphattok a témával kapcsolatban.Aranyat ér ez a könyv.Tavalyi ára:1599Ft.Leirja a megtisztuláshoz vezető természetes utat.Addig is reggel éhgyomorra egy pohár citromos viz(természetesen gyümölcsből)elinditja a máj méregtelelenitését.A citromban sok a calcium,ami leköti a savakat,ezért az egyik legjobb lúgositó gyümölcs!Utána a fehér grapfruit szintén jó.Az édes gyümölcsök azért nem jók,mert a szervezet a bennük levő cukrot savvá alakitja,ezzel még jobban terhelve az amúgy is elsavasodott testet.Jó szivvel tudom ajánlani a könyvet,sok ismeretet szerezhettek belőle,a táplálkozást illetően is,amit javatokra fordithattok.Mindenkinek további szép napot!
2009. szept. 6. 17:34

Igen, de egy ilyen kúra mennyi ideig tart? Mármint a szervezetnek szüksége van vitaminokra, olyan fehérjékre, amiket csak a húsokból tudunk előállítani, illetve a lisztes dolgok: a búza...bár ezt felvehetem más élelmiszerekből is, de az előbbi kettőt muszály naponta pótolnunk.

Én a csalánteára esküszök. Illetve most akarom majd kipróbálni az őszi tisztítókúrámnál a nyírfalevél-csalán párosítást.

2009. szept. 6. 16:29
Sajnos az egészség helyrehozásáért meg kell szenvedni,és bizony sok mindenről le kell mondani,hogy segiteni tudjunk magunkon!Amit évek óta felhalmoztunk magunkban salakanyagokat,nem fognak pár nap alatt kimosódni a szervezetből.Be kell látni,ezért tenni kell,bármilyen nehéz!
2009. szept. 5. 17:43
Mih? Egyes gyümölcs, sem hús, sem lisztes dolgok...nem éhenhalni akarok T.T
2009. szept. 5. 15:00
Állitólag ez a jelenség a szervezet elsavasodását jelzi.Lúgositó étrenddel (lassan)helyre hozható.Kerülni kell a lisztes dolgokat,egyes gyümölcsöket,sajtokat, főleg a húsfélék amik nagyon savasitanak,és az édességek,a kávé,szénsavas italok,alkohol,stb.Természetesen sok tiszta viz fogyasztása javasolt(délig méregtelenit a szervezet,ezerrel),hogy a méreganyagokat kimossa.Ez mindenképpen javulást hoz,esetleg más panaszok is megszünnek!
2009. szept. 5. 14:15

Hello!

Nekem ez a probléma már közel 6 éve van meg és emiatt depressziós és önbizalomhiányos lettem. Főleg azért, mert mindenki azt hitte, hogy nem aludtam ki magamat rendesen vagy hogy beteg vagyok...nem vagyok beteg!!! Ez lehet attól, hogy kevés folyadékot iszok, mert mindig megpróbálom kialudni magamat. Eleinte frufrut hordtam, mert azt hittem, hogy ezzel sikerül lepleznem a csúfságokat a szemem alatt, de rá kellett jönnöm, hogy FELESLEGES! Nem szabad takagatni, mert ha ránézel valakire és meg vagy győződve arról, hogy az a valaki a karikáidat nézi...Próbáld meg elfelejteni őket és ha mások megjegyzéseket tesznek rá, engedd el a füled mellett.

Én ezt a módszert mindössze 2 hete alkalmazom és szerintem egész jó. Végülis vannak barátaid, akiket nem az érdekel, hogy hogyan nézel ki, hanem az, ahogy viselkedsz és az, ami vagy. ^^

Egyébként a jégkocka szerintem értelmetlen. Utána nagyjából 1 perc múlva semmi nem látszik, esetleg te frissültél fel jó alaposan, na meg a szomszédok jönnek át a halálsikolyaidtól...XD

A masszírozást viszont kipróbálom. Főleg a chi kungosat, ugyanis én magam is chi kungozok. Bár ennél a módszernél hozzátenném, hogy elég pontatlanul van leírva és szerintem csak azok alkalmazzák, akiknek van némi jártassága a kínai gyógykezelésben. Ezt azért mondom, mert még a haladóknak sem szabad egyedül a fejen chi kungozni. A fej tabu. TILOS!!!

Az alapozót én is használtam, de nem szerettem. Nem egészséges, ráadásul nem szeretek egy tárgytól függeni. Na meg ez is takargatás. Vagy fogadd el magadat, vagy pedig próbáld megkeresni a gyökeréd...vagy fogadd el magadat, miközben keresed a megoldást. Én ez utóbbit követem. :)

2009. aug. 12. 19:29

hm :) nahh most megnyugodott a kis lelkem, de ennyit még sosem aludtam és nagyon jól esett :)

Csak picit lett amugy halványabb, mert kevese iszom napközben egy kicsit besötétedett, no sebaj. Az a zsir eltöltés nagyon jól hangzik, ha reális áron van én is szivesen utána járok! :)

195. sirq (válaszként erre: 193. - 6532c775dd)
2009. aug. 12. 19:09
Azért olcsóbb a net-en mert még a szállítást is hozzá kell számolnod, tehát jó áron vetted.
194. sirq (válaszként erre: 191. - 6532c775dd)
2009. aug. 12. 19:06

mármint a szemed alatti karikák látszanak alig?

Jó, hogy megtaláltad a Neked valót. Ügyes vagy!! Hogy jutott eszedbe pont ezt szedni? Kíváncsi vagyok!! Ezt más is kipróbálhatja, nyugodtan. Majd még írj mi van.

2009. aug. 12. 15:41

[link]


hm én 800ért vettem a dmben... no sebaj.

2009. aug. 12. 15:38
Ez az: csak ovatosan, és gyorsan iszom egyet mielött újra elalszom...
2009. aug. 12. 15:38

HÁt csajok, párnapja elkezdtem szedni dr chen ginseng ampulláját, és hát ezt nem fogjátok elhinni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


tegnap is délig aludtam, amúgy reggel 7kor kipattanok az ágyból, nyáron 9.


MOST KELTEM FEL!!!!!!!!!!!!

Tegnap 22:25-kor dőltem ki és most 15:34-keltem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Se nem ittam, semmi extra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Alig látszanak és még tudnék aludni!!!!!!!!!!!

Ez nagyon érdekes! lvatasm h jó álmatlanság ellen de ez azért durva!

Mondjuk én diák vagyok ezért engedhetem meg magamnak az ilyen túlalvást. Persze lenne mit intéznem... Uhh.


De amugy fokozott étvágy és sex igény párosul hozzá, ami az érdekes hogy nem éhes vagyok, csak inkább vmi minőségit ennék. Én is mindig összekeverem az étvágyat az éhséggel...

190. Stripy
2009. aug. 11. 15:36

Hat orvost meg nem.Ez a ''doki'' csak diagnosztizalt.De en nem otthon vagyok.Nem Magyarorszagon csinaltatom. [link]

En ide mentem el erdeklodni...ez egy plasztikai spa kicsiben...

189. sirq
2009. aug. 11. 10:15

Mielőtt kés alá feküdnétek, nézzetek itt körül, ha van kedvetek:


[link]

188. Tempest (válaszként erre: 186. - Stripy)
2009. aug. 10. 18:26
Ezek szerint Te már választottál orvost?? Hát nagyon drukkolok, az is érdekelne, hogy mennyibe kerül egy ilyen beavatkozás??
187. Stripy
2009. aug. 8. 22:13
Jah varj...kozmetologust irtal....arrol nem tudok:)))
186. Stripy
2009. aug. 8. 22:12
Ez mar a plasztikai sebeszetre tartozik.A kozmetikus nem kepes ilyenre.Kisse parazok,bar idopontom meg nincs,de remelem csak egy kis szuri lesz:(((...bar ha a gegemetszest tul eltem :DDDDDD Majd megirom milyen lett:))
185. Tempest (válaszként erre: 183. - Stripy)
2009. aug. 8. 13:27
Egyébként erre már én is gondoltam, csak még a megvalósításig nem jutottam. Nagyon érdekel ha jutsz valamire, léci feltétlen számolj be róla. Még azt sem tudom, hogy ezt kozmetológus végzi, vagy plasztikai sebészetre kell vele menni??
184. McKenzi (válaszként erre: 183. - Stripy)
2009. aug. 7. 21:25
majd számolj be róla! :) engem is érdekel, igaz még nem csináltatnám meg, de egyszer talán!
183. Stripy
2009. aug. 7. 01:33
Nem,nem kell megbaratkozni veluk.Nekem mar meg van a megoldas.Zsirfeltoltes.Hianyoznak a szovetek a szemalatti borresz alol.Csak egy vekony borretegem van, atlatszanak az erek es ezert sotet.Ezert nem hasznalt soha semmi amivel probalkoztam.De legalabb mar tudom.Par tu szuras es kesz.....remelem :SSS
182. cel
2009. aug. 5. 14:21
Meg kell barátkozni velük:))
181. MsChloe
2009. aug. 5. 13:35

Nekem a minap beszólt egy vadidegen, hogy mikor aludtam utoljára. Az egy dolog , hogy elkönyveltem az emberünket egy parasztnak, de mélyen meg is bántott. Napi 8 órát alszom minden nap sportolok, és ami vitaminokat is szedek. Szedtem már rá vasat is ,és a kálciumtól sem múlt el.

Talán kipróbálom ezt a májfolt eltüntetőt...hátha kicsit visszanyerem a magabiztosságom. Még jó, hogy nyár van, és az esetek többségében hordok napszemüveget... jóóó nagyot. :)

2009. júl. 20. 15:29
Na majd mesélj! Hogy a vas+kalcium bejött-e avagy sem?
2009. júl. 20. 09:55
Minap voltam a vállalati doki néninél, mert lejárt az orvosim és úgy meglepődtem, mikor a karikás szemem észrevette. Rögtön a Schüssler sókat ajánlotta, mert szerinte valami ásványi anyag hiányom van. A vasról én is tudok, de másról nem. 2 hónapig ajánlotta a vas és a calcium szedését, s ha nem javul, menjek vissza. 3 x 2 szemet kell szedni belőle és egyszerre is lehet a kettőt. Úgy gondolom, egy próbát meg fog érni, mert én már évek óta lemondtam arról, hogy valaha is jobb legyen a helyzet.
178. miib (válaszként erre: 170. - B2d0b7d91e)
2009. júl. 19. 13:11
Milyen vizsgálatokat csináltál ezekre pontosan(főleg szív és erekre lennék kiváncsi)?
2009. júl. 2. 21:57

sziasztok!

nekem a szem alatti sötét karikák kipirosodott bőrrel is társulnak ilyen apró piros vérerekkel.egy csomó kencét kipróbáltam rá devégül maradt a centivastag vakolat ami ugye csak elfedte az egészet.fogalmam sem volt miért ilyen a bőröm azonkívül hogy elég vékony.Ésbasszus a klóros csapvíztől.Amikor a tó vizében fürödtem az arcbőröm olyan volt mint amúgy sminkel.Azóta csak ásványvíz...

176. GaKata
2009. jún. 24. 21:57
Köszönöm szépen az infókat!
175. sirq
2009. jún. 23. 09:59
: )
2009. jún. 23. 09:48

Vérszegénységet a vérképből megtudják állapítani, ugye? Hemoglobin, ha jól tudom. Az nekem egész jó, sőt...

A műtétem után elég sok vért vesztettem és azért nem kaptam vért, mert ilyen hemoglobinnal nincs rá szükség:) mondta az orvos.

Műtét előtt 169 volt, aztán 130-ra lement.

De azért megnézem a honlapot:)

173. sirq (válaszként erre: 170. - B2d0b7d91e)
2009. jún. 23. 09:33
Például lehet vérszegénység is az ok. Van úgynevezett latens anémia is, tehát vérszegény vagy de nem mutatható ki. Kérdezd orvosodat, gyógyszerészedet, hogy tényleg így van-e.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook