Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olvasol az interneten irodalmat? fórum

Olvasol az interneten irodalmat? (beszélgetős fórum)


2012. febr. 3. 12:41
néha, de csak azt ami érdekel
22. emily (válaszként erre: 21. - SF)
2008. jún. 27. 20:42
:) Értem.
21. SF (válaszként erre: 20. - Emily)
2008. jún. 27. 20:38
Igen. Nekem elég furcsán mutatkozott be. Kevés emberrel nem jövök ki, ő az egyik. Jobb a békesség, így kerestem magamnak egy másik lapot.
20. emily (válaszként erre: 19. - SF)
2008. jún. 27. 20:31

Zolira gondolsz? Úgy tudom, az ő ötlete volt...(?)

Én nem ismerem őt személyesen. Az egyik osztálytársam révén kerültem oda.

19. SF (válaszként erre: 18. - Emily)
2008. jún. 19. 15:49

Én túl jól ismerem az oldal létrehozóját, és kifejezetten örültem, amikor nem kértek fel semmire.

Mindent nem is lenne türelmem végigolvasni!

18. emily (válaszként erre: 8. - SF)
2008. jún. 18. 22:32
Igen, van olyan is. Főleg, ha még hosszú is, egy kínszenvedés végigolvasni... De ezt vállaltam. ;) Egyszer volt fenn egy mű, aminek az elején majd' elaludtam, a 3. oldaltól meg olyan érdekessé, mozgalmassá vált a történet, hogy nem győztem csodálkozni. Azóta minden művet végigolvasok. :)
17. SF (válaszként erre: 16. - McKenzi)
2008. jún. 18. 22:05
Köszi. Eléggé megdolgoztam érte!
16. McKenzi (válaszként erre: 9. - SF)
2008. jún. 18. 22:04
Gratulálok!
2008. jún. 18. 22:03

Most mondott egy könyvet a férjem - Szinuhe -azt mondja fantasztikus jó volt, elolvastam a neten az ajánlást, az alapján biztos nem olvasnám el...

Szóval tényleg fontos a jó marketing :)

14. McKenzi (válaszként erre: 3. - 7004ca251b)
2008. jún. 18. 22:01

:))) négy könyvet olvastam el gépről, de összehasonlíthatatlan az ágyban könyvből olvasással

Ajánlásokban is igazad van, nekem apám ajánlott nagyon sok igazán jó könyvet - világirodalmi könyveket is, amiktől félek, de amiket ő ajánlott egészen emészthető volt még nekem is. (így olvastam el az Északnyugati átjárót, ami magamtól eszembe se jutott volna..)

13. SF (válaszként erre: 11. - 7004ca251b)
2008. jún. 18. 21:57

Semmi baj, örülök, ha érdekel valakit a téma:-)) Még egy kicsit off:

Azért írok a netre, mert nem állnak szóba kezdőkkel a kiadók, vagy csak igen borsos áron. Annyira meg nem alacsonyodnél le, hogy kis bögrével a kezemben kiálljak az utcasarokra kéregetni, mert más módot nem látok a pénzszerzésre:-((

12. SF
2008. jún. 18. 21:54

www.tollinga.hu

Itt elég vegyes a kínálat, viszont van pályázat. Éppen most lesz a hétvégén díjkiosztó, sajnos nem tudok elmenni, hiába nyertem.

www.hettorony.hu

Ez egy színvonalas lap, ide előzetes bírálat alapján lehet feltölteni.

Egyéb lapok:

www.wita.hu (vegyes cikkek)

www.dunapart-cafe.net/ (itt inkább irodalom)

11. 7004ca251b (válaszként erre: 9. - SF)
2008. jún. 18. 21:54
ok,boccs
10. spinneli (válaszként erre: 4. - SF)
2008. jún. 18. 21:50
persze, sőt légyszi.
9. SF (válaszként erre: 7. - 7004ca251b)
2008. jún. 18. 21:48

Igazad lehet, bár már próbálkoztam néhánynál, és válaszra se méltattak. De a fórum nem erről szól, hanem arról, hogy keresel-e néha a neten olvasnivalót.

(Éppen most nyertem egy irodalmi pályázaton, talán az ő kiadójukkal előbb-utóbb összejön valami.)

8. SF (válaszként erre: 6. - Emily)
2008. jún. 18. 21:46

Ismerem az előhangosokat, a többségét személyesen (virtuálisan) is.

Velük az a bajom, hogy nekik csak szakmunka az írás. Éppen ma olvastam az egyiküktől egy kisregény kezdetét. Akár még jó is lehetne, de száraz, unalmas, sablonos, mindha a szomszédból hallatszana át.

De vannak köztük kedvenceim is:-))

7. 7004ca251b (válaszként erre: 5. - SF)
2008. jún. 18. 21:44
kapcsolat kell,sajnos ez nem vitás.viszont szerintem egyre több hazai kiadónál elterjed a nyugat-európia minta,avgyis,hogy ahogy a rágót meg az üditőt,úgy a könyvet és íróját is reklámozni kell plakátokkal,interjúkkal,stb...itthon mg elég kevés ilyen van,de azért lehet már találni egyet,kettőt,lehet őket kéne megcéloznod,ha szélesebb körben is szeretnél publikálni...
6. emily (válaszként erre: 1. - SF)
2008. jún. 18. 21:41

Szia!


Igen, én olvasok. A barátnőm ír, és megkért, hogy legyek az előolvasójuk itt: [link]

(Remélem nem leszek ezért a linkért seggberúgva! ;) )

Nagyon sok jó művel találkoztam ott az elmúlt pár hónapban!

5. SF (válaszként erre: 3. - 7004ca251b)
2008. jún. 18. 21:41

Elég színes a kínálat, regények viszont ritkábban kerülnek fel éppen amiatt, hogy nehéz monitorról olvasni.

Valóban, a marketingen sok múlik, és a művészféle a legritkább esetben tudja eladni önmagát. Ma pedig, mint tudjuk, csak az lehet sztár, akinek legalább egy ronda ügye volt a bírósággal, a rendőrséggel, vagy a szomszéddal...

4. SF (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2008. jún. 18. 21:37

...a sajátomat...


De igen, tudok. Ki szabad írni nyíltan?

3. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - SF)
2008. jún. 18. 21:36

szia!


sajnos ez tény,hogy manapság nagyon keveset olvasunk.szerintem mára ehhez is mint az életben mindenhez marketing kell,sajnos az ,hogy önmagában,hogy jó valami,már nem tör utat magának,pont mivel kevesen olvasnak,és aki elolvassa a műved,lehet ,hogy emgtetszik neki,de már nem biztos,hogy van olyan akinek tovább tudná ajánlani.Ha most nekem is kéne valakinek ajánlanom egy jó írást,kb 1ember lenne akinek tudnám,ha ajánlom tényleg elolvassa,és mi az irónai az egészben?szerintem ő is csak azért,mert ő maga is író...

Meg szerintem pár ez elég triviális indok,de végig olvasni mondjuk egy könyvet neten,na az nagyon brutális,mármint szem és ejfájást tekintve.Rövidebb művek talán jobban teret kaphatnak...

2. spinneli (válaszként erre: 1. - SF)
2008. jún. 18. 21:35

párom szeretne olvasni, tudsz ajánlani színvonalas portálokat?


én személy szerint nem szeretek gépről olvasni, ez még mindig maradjon ágybabújos foglalatosság.

1. SF
2008. jún. 18. 21:31

Nem tagadom, amatőr író vagyok. Sok sorstársammal együtt portálokra írogatunk. Egyre többen panaszkodnak, hogy az emberek nem olvasnak eleget, az interneten még kevésbé.


Az érdekelne, akadnak-e a hoxán olyanok, akik kifejezetten ilyen ingyenes olvasási lehetőségeket keresnek, vagy ha már találtak, mik a tapasztalataik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook