Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándékötletek 50. szülinapra fórum

Ajándékötletek 50. szülinapra (tudásbázis kérdés)

2010. dec. 9. 20:54
Mérnök havernak csentünk "Vigyázz magas feszültség" táblát, munkavédelmi sisakot a fejére amire szöveget írtunk, tolómérőt, és nagyon régi mérőműszert. Komámnak aki ebéd kihordó az önkormányzatnál csináltattunk ebédhordó tortát azt a három részest tetővel. Villanyász haverunk meg kapcsolási rajz tortát kapott. Az okosabbak kiszámolták hogy pont a születésnapja jöjjön ki ha végigszámolja. Ezenkívül számtalan legény -leány búcsút csináltam már végig de most én is tanácstalan vagyok egy hölgyel kapcsolatban.
2008. nov. 28. 15:41
Jópofa tortákat lehet kapni...vérmérséklettől függően. Én a páromnak egy "cicit" vettem. De a 25 éves fiam egy piros sportkocsit kapott marcipánból.
24. Emina
2008. nov. 28. 15:32

Nekem a nagypapám volt nemrégiben 60 éves és neki találtunk egy nagyon jó ajándékötlet. Egy közlekedési táblát kapott amin a 60as szám volt mögé tettünk egy pontot, hogy egyértelmű legyen!:) ki is tette magának a kertbe...neki nagyon bejött...elég nehéz nem snassz ajándékot kitalálni ilyen kor körül,de ha figyel az ember lehet jópofa dolgokat találni!:)

ja ha valakit érdekelne a tábla akkor: [link]

2008. nov. 25. 20:54
Egy mercinek biztos örülne :)
2008. nov. 25. 20:00
Mi pont most szerveztünk apósomnak egy meglepi bulit az 50.-re Nagyon örült 26 voltunk.
2008. nov. 25. 19:40

Én a páromnak csillagot vettem,ott fenn az égben!

Nagyon nagy meglepi volt, utána elvittem négyünket vacsizni,ahol természetesen legalább 20-an várták!

Szerintem soha nem felejti el!

2008. szept. 9. 21:56

Párom apjának most volt az 50. szülinapja. Mindig is az volt a vágya, hogy újra motorozhasson. Na több sem kellett a "gyerekeknek", meg akarták valósítani az álmát.

Csináltak egy társasjátékot, amiben voltak különböző pontok (Ki, melyik mezőnél ad ajándékot, mikor milyen feladatok vannak, inni, enni, vagy kártyát kellett húzni.(a kártyán olyan feladatok voltak, hogy rajzolja le a családját, voltak nagy kacagások, továbbá inkább az Anyukával voltak feladatai, megkérte újra a kezét, stb, stb...) Ajándékba kapott egy pannónia motoros pólót, utána egy motoros törölközőt (persze mi vasaltuk rá a pólóra a motort, és mi hímzetük a törölközőre a motort), meg kapott még egy két ajándékot. És végül megkapta azt is, amit közösen adtunk, egy kismotort (amit a gyerekek szoktak kapni), de pannónia formájút:) Nem nagy ajándékok, de nagyon ötletes volt az egész, és szerintem sosem felejti el az 50. szülinapját. 2 óra alatt játszottuk le a játékot:)

19. caravell (válaszként erre: 18. - Metalllady)
2008. júl. 24. 20:11
A borról nem tudom, de mi nagyon régi pezsgőt bontottunk és poshadt volt.
18. metalllady (válaszként erre: 10. - Kathlee)
2008. júl. 23. 09:47

Sziasztok! Nézz utána, de úgy tudom, a bor minősége 15-20 év után már nem jó,élvezhetetlen.Bár ez emlékbor, ugysem isszák meg. Én is érdekelt vagyok a dologban, de az alábbi ötletek már nálunk megvalósultak, újat kell kitalálnom.


- nagy méretű, 3-5 literes pezsgő

- 5 literes unikum

- Italos üvebe gravíroztatás (vmi személyreszóló)

- horoszkópos nyakláncmedál ( ha van lánca )

- aranykarkötő

- az ünnepelt elmúlt 50 évében készült

fényképeiből a legjellemzőbbeket, családi eseményeseket,ovodás, ballagó, katona, esküvői kép,albumot készíteni, vagy nagy keretbe összerakni, vagy cd-re felvenni, alá zene: Halász Judit: Boldog születésnapot c. száma


Én a fiamtól anyáknapjára kaptam egy ilyen cd-t, az én korábbi fényképeim voltak felvéve, alatta Kovács Kati Úgy szeretném meghálálni... c szám szólt. Ne mondjam ugye, h végig sírtam

2008. júl. 17. 13:37

Mennyire "bevállalós"? Rengeteg kalandot lehet ajándékozni a repüléstől a lovaglásig előre megszervezheted, vagy adhatsz utalványt. Ilyen pl a www.feldobox.hu. De sok helyen olcsóbb,ha közvetlenül tárgyalsz. Ha van az ismeretségi körben valakinek vitorlása stb. ilyesmikre gondolok.


Vagy más: összeállhat a család és vehet neki csillagot. Nézz szét pl a www.meglepkék.hu -n, de úgy is szoktam ötleteket keresni,h beírom a googleba,h különleges ajándék v. valami hasonló és fittnessbérlettől a csokiszökőkútig meg bérelhető tankig minden van.

A páromnak augusztusban lesz a szülinapja, neki a Hungaroringen egy kört szeretnék majd intézni.

16. o.andi
2008. júl. 16. 18:39
mindenképpen meglepetésbuli.....az tuti lenne
2008. jún. 24. 22:07
Bocsi, meglepetes
2008. jún. 24. 22:07
Szerintem egy meglelpetes buli sok-sok barattal!!
13. dee (válaszként erre: 12. - Nesseun Dorma)
2008. jún. 24. 22:03
Egy szép ezüst kiskanál vagy pohár névvel,dátummal gravírozva.Dohányosnak öngyújtó vagy toll esetleg.
2008. jún. 24. 17:41
senkinek nincs ötlete?
2008. jún. 19. 18:43

Még egy dolog eszembe jutott :)) De ez egy vicces megoldás...


A főnököm egy rendkívül pörgős típusú fazon, és a barátaitől egy 50-es (sebességkorlátozó) kresz táblát kapott :DD Szépen úgy volt megcsináltatva, mint az eredeti :)

10. kathlee (válaszként erre: 7. - Genlips)
2008. jún. 18. 20:02

Szia!


Mennyibe kerülhet szerinted egy 50 éves bor?

2008. jún. 18. 19:35
ha egy kis humort akartok vinni a dologba akkor egy szamarat a nyakában egy táblával. emlékezetes lesz azt garantálhatom :)
2008. jún. 18. 19:35
Én a lányomtól és a férjemtől -többek között- egy ötnapos párizsi utat kaptam az ötvenedik szülinapomra, ahova természetesen ők is jöttek:)
2008. jún. 18. 19:35
valami ötven éves dolgot, pl. bor, antik cucc
2008. jún. 18. 18:51
Mi a családba arany órát adtunk egyik családtagunknak, a másiknak digitális fényképezőt. Amúgy nagyon szép dolog szerintem vmibe gravíroztatni is.
2008. jún. 18. 18:40

Szerintem, ha apukámnak szeretnék venni valamit, akkor az férfi nemü és, ha annyira pénzfüggő lenne a dolog, akkor adtam volna egy max árat. Tippeket várok, h ti mit vettetek, vennétek. Szerintem tippek adásához nem kell ismerni sem.

De azért köszi

2008. jún. 18. 18:37
Mi az érdeklődési köre, a hobbija, mit szeret csinálni?
2008. jún. 18. 18:34

Kellene tudni, hogy hölgynek vagy úrnak lenne az ajándék. Ezen kívül ismerni is kellene az illetőt.Ja és az sem mellékes, hogy mennyi pénzt akarunk elkölteni.

Néhány napos utazás (wellness hotel)

egészségmegőrzésre szauna bérlet,

2008. jún. 18. 18:31
Apukám szülinapjára szeretnék venni valami jót. Ha van ötletetek írjátok meg légyszi.
2008. jún. 18. 18:31
Ajándékötletek 50. szülinapra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook