Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg hatásos az EstoSlimball (gyomorlabda)? Vannak mellékhatásai? fórum

Tényleg hatásos az EstoSlimball (gyomorlabda)? Vannak mellékhatásai? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2010. jún. 17. 16:57

Új : Az 1° (kockázat nélküli) kúra "amely csökkenti a túlsúlyosok számát az Egyesült Államokban!"



Egy hétvége alatt már 2,45 kg-ot fogyhatsz

15 perc alatt ez a kapszula gyomorlabdává alakul (100% -ban növényi)



W. Cindy már mindent kipróbált és semmi sem müködött. Egy orvos javaslatára kipróbálta az EstoSlimball-t. Egy éve már, hogy nem hízik vissza.


Növényi gyomorlabda

(nem sebészeti), hogy maximum 1,4 kilót fogyhass naponta


Mire vársz még? Rendelj most!


Kód: EM246


Estoslimball az 1° (növényi) gyomorlabda


Az EstoSlimball müködési elve a sebészeti gyomorlabdáéval teljesen megegyezik. Az EstoSlimball 100%-ban természetes anyagokat tartalmaz, növényi alapú, igazolt, kockázatmentes termék. Az EstoSlimball segítségével naponta átlagosan 1 kilót fogyhatsz, éhségérzet nélkül... Olvasd el, hogyan:

1 Az EstoSlimball kitölti a gyomrot

Az EstoSlimball készítmény tartalmazza a világon teljesen egyedi természetes rostot, amely a gyomorban lévö sav hatására térfogatát 50-szer megtöbbszörözi. Elég 1, 2 vagy 3 EstoSlimball-t lenyelned ahhoz, hogy 2, 3 vagy akár 4-szer olyan keveset egyél, mint azelött. A termék elfogyasztása után 6 órán keresztül nem leszel éhes, mert a gyomrod már megtelt... Eröltetned kell majd az evést.

2 Az EstoSlimBall megfogja a zsírt és megállítja a cukrot

Az EstoSlimball úgy vonzza magához az étkezési zsírokat, mint a mágnes a vasat. Bármit, amit megeszel azt a termék könnyebbé teszi (35%-kal kevesebb zsír). Söt: az EstoSlimball-ban található természetes molekula megakadályozza a cukornak, hogy zsírrá alakuljon... ez annyit jelent, hogy gyorsabban adod le kilóidat.

3 Lefogysz és nem hízol vissza!

Csak annyit kell tenned, hogy rendszeresen méred testsúlyod és szeded az EstoSlimball-t (3 EstoSlimball = 1 leadott kiló). Így végül igazán karcsú és mindig egészséges leszel.


SZERETNÉD KIPRÓBÁLNI a terméket?

A terméket futárszolgálat útján eljuttatjuk Neked. Amint megkapod a személyes kúrád, használd azonnal, így megbizonyosodhatsz arról, hogy amit mondanak az EstoSlimball-ról, az mind igaz. Amennyiben nem lennél elégedett 100% -ig a kilók mennyiségével amelyeket lefogytál, úgy a csomag átvételét követö 10 napon belül küldd vissza az általad vásárolt kúrát. Az általad vásárolt kúrának megfelelö összeget visszafizetjük (a csomagolási és postaköltség kivételével). Hívj ma!

250. anya47
2010. jún. 17. 11:39
Estoslimball fogyasztószerről tudtok valamit mondani, mi a vélemény
2009. ápr. 5. 09:38
Ha annyira hatásos lenne, akkor mindenki így fogyna már.:)
248. keri123 (válaszként erre: 247. - HitetLenke)
2009. febr. 27. 15:26
Igen jókat,és nagyon jól látod a mai világ problémáit,mert ez az egész világ problémája.
247. hitetLenke (válaszként erre: 246. - Keri123)
2009. febr. 27. 13:58
Azt azért ugye mindenki tudja, hogy az éhség az agyban dől el, nem a gyomorban. Tehát hiába tömöd a bendődet, ha az agyad rosszul kattog. Ezért is mondják, hogy a túlevés általában lelki eredetű problémák miatt van. És ez valami pótcselekvés, hiánypótlás. Ez lehet bármi. Meg kellene keresni az okát, de szerintem a lelke mélyén mindenki tudja mi az. És szerintem rajtam csak én tudok segíteni, semmiféle pszihológus és lélekbúvár nem. Mert tudatosan úgysem mondom el azokat a dolgokat, amik legmélyen vannak, és akkor elmondhatom, hogy csak dumáltunk egy jót, elkért vagy ötezret, és felírt valami tudatmódosító antidepresszánst. Azt meg könnyű mondani, hogy segíts magadon. Ha olyan mélyre ásod magad a gondjaidban, hogy már csak a fejed búbja látszik, akkor onnan elég nehéz kikecmeregni. Ilyenkor egy nagyon közeli hozzátartozó, vagy barát tud segíteni. A sok szomorú, nyomasztó gondolta pedig betegséghez vezet, mert azért azt tudjátok meg, hogy praktizáló orvosok is vallják, és hiszik ezt. Ellene tenni nem tudnak, csak a fizikai betegséget próbálják orvosolni. Tehát tul.képpen az elhízás is egyfajta betegség, amihez még lehet, hogy mi elegek vagyunk. Ha súlyos, akkor doki kell. Jókat írtam? Nem biztos. Akkor bocsi
246. keri123 (válaszként erre: 245. - HitetLenke)
2009. febr. 27. 13:29
Jól van látom nem vagy pancser.
245. hitetLenke (válaszként erre: 244. - Keri123)
2009. febr. 27. 13:00
Most voltam p.mirigy vizsgálattal kapcsolatos vérvételen, és v.színű, hogy nekem alultermel. De a véreredményem rendben van. A jelek, amik arra utaltak, hogy vmi nincs rendben vele, mind az alultermelésre utalnak. De már másodszor voltam, és mindig minden ok. Sőt, még UH-n is nézték. Ha túltermelne, akkor alapból nem tudnék elhízni, és pörögnék, mint a búgócsiga. Nekem meg pont az ellenkezője van, le vagyok lassulva, depressziós és lehangolt, kedvetlen vagyok. Úgyhogy asszem nekem ez nem árt majd. De tényleg oda kell figyelni. Egyébként minden rendszeres gyógyszerszedése közben kell májértéket nézetni, mert a máj sunyi, és nem fáj, akkor sem, ha beteg. Nem vagyok eü-s, de az eüben dolgozom, és ragad néminemü infó az emberre.
244. keri123
2009. febr. 27. 12:31
Fucus vesicolosus fokozza a pajzsmirigy működését nem árt ha megnézeted mielőtt elkezded szedni.
243. hitetLenke (válaszként erre: 242. - HitetLenke)
2009. febr. 27. 11:44
Ja, bocsi, mi ketten vagyunk erre. Az adag növelendő több személy esetén.
242. hitetLenke (válaszként erre: 240. - Févi)
2009. febr. 27. 11:43

Köszi. Reggeli: 1 pohár vanilia ízű joghurt, kölespehely bele, éppen annyi, hogy ne legyen sűrű. Én imádom.

Ebéd:2 cukkini, kisebb fej brokkoli, 3-4 rózsa karfiol(ezeket kicsit átfőzzük), 3-4 sárgarépa. A zöldségeket megtisztítot, ki, mit szokott leszedni. Én spec csak a srépáról szedem le a héját. Hosszú csíkokra szeled a cukkinit a répát. És akkor veszel egy nagy serpit. Nekem egy közepes tefal vok-om van. Kevés olívaolajat teszel, először a zamatosabb zöldséget párolod meg, vegetával, és reszelsz rá fokhagymát. Ne sajnáld, mert nagyon jótékony, és finom. Én minden zöldséget külön párolok, és ha kész, egy nagy fehér húsos kínálóra halmonként lerakom. A serpenyőt nem mosom el közben, mert semmi baja nincs a következő sütésnek tőle. Kevés vizet szoktam alá önteni, de lehet húsleveslé is. A véhén szelek csíkokra csirkemellfilét, de lehet pulyka is, és azt is ugyanígy megpárolom, persze fokhagymával. Ha nem sütöd túl őket, akkor meglátod milyen gyönyörű látvány lesz a végén a tálad. Nem kell mást főznöd, mert mindenki elájul, olyan finom. A gyerekem, aki 15, finnyás kis majom, szó nélkül ette. Nem is tart oéyan soká, mint ahogy gondolnátok. Ez egy szombati ebédnek tökéletesen megfelel.

241. Févi
2009. febr. 27. 10:47
ja egyébként ez kétnapi adag és és 370 Kcal!
240. Févi (válaszként erre: 232. - HitetLenke)
2009. febr. 27. 10:46

Szia!

Ez egy jó recept,finom és nem hízlal,próbáld ki!

Rakott karfiol:

80 dkg karfiol,30dkg darált pulykahús,olivaolaj,1 db hagyma,kefír 2 dl,1 paprika,1 paradicsom,fűszerpaprika,bors,só

A karfiolt vegetás vízben megfőzzük.A hagymát apróra vágjuk,vegetás vízben megpároljuk,hozzáadjuk a húst,fűszereket,paradicsomot,paprikát és megfőzzük!Egy hőálló edényt kikenünk olivával és elterítjük benne a karfiol felét,rásimítjuk a húst majd a maradék karfiolt és leöntjük kefírrel majd jól átsütjük! Nagyon finom és egyszerű!

239. Févi
2009. febr. 27. 10:40

olyan ügyesek vagytok!

nekem most sajnos elfogyott a lelki erőm,de ha összeszedtem magam,akkor megint belevágok a nagy fogyásba,nyárra jól kell kinéznem!Egyébként nekem is csak az segít,ha nagyon keveset eszem és semmi szénhidrát,csak sajna nem tudok lemondani a tésztáról meg a rízsről!

238. keri123
2009. febr. 26. 21:53
Szénhidrátot igyekszem csak délelőtt enni ha muszáj és mértékkel.
237. keri123
2009. febr. 26. 21:50
Párizsit, főtt tojást, tejfölt, magvakat, virslit, narancsot.Ezeket bár mikor eheted,de a sajtra vigyázz.Abból csak a nem zsirosst eheted egész nap.A szárnyas nem zsíros húsokat,halat bár mikor eheted.Zöldséget,gyümölcsöt töménytelen mennyiségben.Én nem eszem kenyeret(csak teljes kiőrlésű kiflit reggel)krumplit,tésztát,rizst.
236. hitetLenke (válaszként erre: 235. - Keri123)
2009. febr. 26. 21:39
Ott melyik kaják azok, amiket a nap minden szakában lehet enni? Nekem az való, mert nem bírom azt figyelni folyton, hogy mennyi chidrátot ettem már meg. Meg a könyvét sem akarom bogarászni. ?ár gondoltam, hogy végigjárok egyszer egy áruházat, és minden norbis 1 est megveszek, amit szeretek. És akkor haway.
235. keri123
2009. febr. 26. 21:37
Most zab korpám van itthon abban 100g-ban 57g a szénhidrát.De két óráig nyugodtan eheted.Én a Norbi módszerrel fogyózom és -8kilónál tartok.
234. hitetLenke (válaszként erre: 233. - Keri123)
2009. febr. 26. 21:21

Heló!

A zabpehelyben mennyi a szénhidrát? Mert ugye az hízlal. Úgy tudom, hogy fehérjét lehet enni annyit, amennyit csak akarsz. Párizsit, főtt tojást, tejfölt, magvakat, virslit, sajtot, és sok narancsot. Ha végiggondolod, és ezt eszed csak a fogyókúra alatt, akkor nem olyan vészes. És könnyen beszerezhető. Én ilyenkor egy hétre való cuccot beviszek a dolgozómba, és ha megéhezek, akkor ehetem bármelyiket, és szinte bármennyit.

233. keri123 (válaszként erre: 232. - HitetLenke)
2009. febr. 26. 21:12
Sziasztok.Vegyél zabpelyhet daráld lisztté és ezt használd fehér liszt helyett.Nem rossz az ize.Cefamadarról csak annyit:nem használ semmit.
2009. febr. 26. 19:50
Hát szerintem csak gyógyszertárban árusítják, és esetleg nagyobb városokban, natura üzletekben. De gyógyszertárakban nagyon toppon vannak az asszisztensek, és nem csodálkoznak ha homeos szerek után kérdezel. Keresőbe (gugli)írd be a szer nevét, és ott több odalon leírja neked amit tudni kell. Meg egy csomó szert is bemutat, amiről nekünk lövésünk sincs, mert nics reklámjuk. A cefamadarról is itt hallottam, de azt drágának találom. Ma egyébként kölest készítettem reggel, ugyanúgy, mint a rizst. És még tegnap pároltam jó omlósra csirkeszárnyat. Ezt vittem ebédre a dolgozóba, és még holnapra is maradt. Holnap délután hekket sütök paprikás lisztben, és majd csemege uborkával fogom enni.Liszt? Igen. Megette a fene, ha ennyi nem fér bele. Meg olyan diétába ne kezdjetek, amihez képest, ha vége, gyökeresen mást fogtok enni. Kenyér, krumpli, tészta, cukor, nuku. Majd írtok finomságokat?
231. Févi (válaszként erre: 228. - HitetLenke)
2009. febr. 26. 14:56

helló!

Sajnos én most megálltam a fogyásban,csak négy kilót sikerült leadnom úgy,hogy nem ettem kenyeret és minden nap tornáztam egy kicsit,most viszont elfogyott a lendület,úgyhogy jó hogy írtál,mert akkor én is nekirugaszkodok ennek az 5 naposnak és veszek ilyen szert is!

Egyébként ezt hol lehet kapni,csak gyógyszertárban?

230. 1eb84e4bad (válaszként erre: 227. - Févi)
2009. febr. 25. 22:42
szia! köszi, de azét van honnan:-)))
229. hitetLenke (válaszként erre: 228. - HitetLenke)
2009. febr. 25. 22:31
Ja, a homeopátiás szer neve: Fucus vesicolosus
228. hitetLenke (válaszként erre: 199. - Févi)
2009. febr. 25. 22:29

Helló

Hát én kipróbáltam, és szóról szóra betartottam. Bár beafstek nem volt az én leírásomban. Azt mellőzheted. A három hét alatt fogytam 7 kilót, és utána még kb négyet, amikor már nem fogyóztam. A hétvégeken lehet enni, de felesleges eltúlozni. Akkor minden reggel pároltam magamnak csirkehúst, hol combot,hol szárnyat, vagy mellet. És azt ettem egész nap salátával. Abszolút szénhidrát mentes, és nem drágább, mint holmi hideg étel. És laktató is. Meg aztán az egész heti főtt étel mellőzése után kívántam a finom sült husit.És nem utolsó sorban imádom a csirkehúst. Most is azon élek, mert le szeretnék fogyni. Egy másik fórumon találtam egy homeopátiás szert, ami kb 500 forint, és állítólag hatásos. Ez kb fél havi adag, és étvágycsökkentő. Abszolút mellékhatásmentes. Nem vagyok híve a bogyóknak, de ezt kipróbálom. Én a cigiről szoktam le, és felkaptam 15 kilót. Jó lenne, ha mindenki írna ide egy-egy finom, általa már elkészített, könnyen elkészíthető szénhidrát mentes kaját. A végén meg kiadunk egy könyvet, és jól meggazdagszunk. Nem hülyeség, mert a bogyókból kezd mindenkinek elege lenni. Na mit szóltok?

227. Févi (válaszként erre: 223. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 21. 12:45

Szia!

Te honnan akarsz 30 kg-ot fogyni?

Most néztem meg a képeidet,szerintem nem kell ilyen sokat fogynod!

Nagyon édes a pici!

226. Févi
2009. jan. 21. 12:42

Sziasztok! Nagyon megálltam,nagyon megálltam!

Most ez már így fog maradni vagy egyszer csak megint elindul a fogyás?

Mert ez még kevés,még mindig 3 kg-nál tartok!

225. szanád (válaszként erre: 224. - Blue Moon)
2009. jan. 18. 22:10

hát az biztos hogy olcsóbban kijössz

és még jobban is fogod magad érezni...

2009. jan. 18. 21:42
Sziasztok! Előttem az újságcikk.... szedd a bogyót és és egy nap " mínusz 1000 kg" ... jól hangzik... majdnem rendeltem is, de gondoltam utánajárok, és elolvasoma tapsztalatokat... hm... kár.. szóval akkor ne rendeljek... senkinek nem sikrült... talán 2 igazán pozitív választ olvastam, abból az egyik egy beépítet 17 évesnek magát mondó valaki volt... de annyira átlátszó... mindegy... sok negatív tapasztalatot olvastam...ejj..azt hiszem tényleg mozognom kell...:-((((
223. 1eb84e4bad (válaszként erre: 222. - Févi)
2009. jan. 18. 18:48
Értem, köszi az infokat! Ht, pedig sokan úgy szedik, hogy csak 5-10 kg feleslegre... Mondjuk az szerintem sem normális. Nekem 30 kilótól kellene megszabadulnom:-))
222. Févi (válaszként erre: 221. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 18. 15:36

Szia!

Nekem egy kutatóorvos barátnőm adta,aki ezekkel a szerekkel foglalkozik és ő mondott el minden olyan dolgot ,mellékhatást,ami nincs leírva a betegtájékoztatóban!

Azt is mondta,hogy ezt a gyógyszert csak az olyan betegeknek írják föl,akinek már veszélyben van az élete a túlsúlytól!Nem olyanoknak adják,akinek "csak" 10 kg túlsulya van!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook