Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoptatós anya mit tehet a fáj a foga? fórum

Szoptatós anya mit tehet a fáj a foga? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 7. 21:54

Ezt szereten, bátor vagy, sokkal bátrabb mint én, fogorvoshoz menés ügyben.


A kezed zsibbadása valamit jelezhet, légyszi ne hanyagold el, csak azért, mert már nem zsibbad. jelezzed a Háziorvosodnak, igaz tippet én is adhatok, mint kazánkovács és nőgyógyász.

8. 705b04a4b3 (válaszként erre: 7. - Cabcd72c72)
2008. aug. 7. 07:56

köszönöm! a fogam ott hagytam a dokinál:(

A kezeim meg már nem zsibbadnak egyszer csak abbahagyta!Hála az égnek mert elég sz... volt!

2008. aug. 6. 22:38

Mondhatnám, hogy szoptatós Anyuka még soha nem voltam, de azért inkáb kérdezzed meg Nőgyógyászodat és keresd fel Fogorvosodat.


A kéz zsibbadásra nekem a Háziorvos MAGNE B6 tablettát javalt, recept nélkül kapható. Nekem bevált.


Lehet egyébként, hogy egy kivizsgálás nem ártana.

2008. aug. 5. 13:42

Panadolt. Én úgy tudom ez az egyetlen fájdalomcsillapító, amit szoptatás közben bevehetsz.

Én is ezt szedtem, ha szükség volt rá!! És semmi baja nem lett Tominak, pedig a 8 hónap alatt többször is vettem be!

5. pmjudit (válaszként erre: 4. - Pmjudit)
2008. jún. 18. 09:01
Most néztem vissza, hogy Te kérdeztél a kezeid zsibbadásával kapcsolatban is. Mindenképpen igyál Calciumot, mindkét próblámádon segít.
2008. jún. 18. 08:59
Szerintem menj el fogorvoshoz. De addig is igyál Calcium pezsgőtablettát.
2008. jún. 18. 08:57
Szia!!Csatlakozom az elöttem szólohoz,csak Algopyrint vehetsz be,annak idején én is csak azt szedhettem!!!
2008. jún. 18. 08:44
Algopyrin az egyetlen amit bevehet. Vagy fogorvos :-)))
2008. jún. 18. 08:42
Szoptatós anya mit tehet a fáj a foga?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook