Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Cellulitkúra fórum

Cellulitkúra (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2011. máj. 14. 07:56

Sziasztok!

Nagyon jó eredményeket lehet elérni zsírtöréssel és nyirokmasszázzsal! Tapasztalatból tudom hogy a 3-4 kezelés után látható a változás. Ja és olyanoknál akik semmi mást nem tesznek a cél érdekében. Ha valaki kiegészíti egy kis mozgással és diétával akkor előbb lesz eredmény!

2008. aug. 22. 19:12
Sziasztok! Őszinte véleményetekre lennék kíváncsi. Rendszeresen sportolok, egészségesen táplálkozom, mégis amióta szedem a fogamzásgátló tablettát, észrevettem hogy kialakult a lábamon a narancsbőr. És hiába minden erőfeszítés, egyszerűen már nem tud karcsúsodni a lábam. Elképzelhető hogy a hormonok miatt? Igazából olvastam róla hogy ugye az ösztrogén miatt lehetséges ez, meg hogy több zsírt raktározunk el, de zsírt sem eszem sokat. Legszivesebben abbahagynám a gyógyszert. :( Segítsetek légyszi, adjatok vmilyen tanácsot! :( Előre is köszi!
2008. jan. 28. 17:42
Én rendszeresen mozgok, massziroztatok ugy 4 hét alatt van eredmény, na meg a heti két szauna. 6 nap alatt lehetetlen!
2008. jan. 9. 06:58
karácsnykor jött extra pénz. Akkor vettem ilyen tapaszt. Jobb ha nem reklámozom. 4 hét alatt semmi sem változott,viszont iszonyatosan néztem ki a tapaszokkal a hátsó fertájamon.
2008. jan. 9. 05:11
ahhoz csoda kéne, az meg nincs :))
2008. jan. 8. 20:06
Szerintem is lehetetlenség 6 nap alatt eltüntetni,esetleg szebbé tenni.
2008. jan. 8. 12:59
Felhoztam a topikot,hátha van még valakinek narancsbőre.A 6 nap miatt nekem is vannak kétségeim.
2006. szept. 27. 14:22

Szia Mókica!


Tudom hogy a cikk nem mai, de most találtam rá, van aki kipróbálta ezt vagy esetleg te, valóban hatásos? Nem hiszem hogy 6 nap alatt el lehet tüntetni a cellulitist!

2006. júl. 19. 13:06
Biztos,hogy hasznos.Ha valaki naponta kikészítené az ennivalót nem is léenne baj,akkor tudnám csinálni.
2006. júl. 19. 12:22
Hatnapos diétaszenzáció (1.)

Gyorsan leadni felesleges kilóinkat, és még a narancsbőrtől is megszabadulni?! Igen, lehetséges! Hogy tavaszszal időben elkezdhesse, a 6 napos akcióterv első részét most megosztjuk Olvasóinkkal…

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook