Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítség! Szárnyas hangyák! fórum

Segítség! Szárnyas hangyák! (tudásbázis kérdés)


17. d.pók
2010. máj. 15. 17:16
Én már sokszor kipróbáltam a hangyák ellen az ecetet és szódabikarbónát,nekem bevált,próbálja ki ,aki gondolja
2008. júl. 23. 18:59
Nálunk is voltak,én a Domotox-ot használom,nekem bejött,a hangyáknak kevésbé.
2008. júl. 23. 16:38
Sört kell kilocsólni arra ahelyre, többé nem látjátok őket!
2008. jún. 26. 14:57
A sütőport én is használom, de a hatása elég rövid ideig tart.
13. 8da8a563b7 (válaszként erre: 9. - Supin)
2008. jún. 26. 10:10
mortein :)))
2008. jún. 26. 10:09
sajnos a kertes ház átka, hogy mindenféle bogik betévednek, a hangyák meg dirrekt :DDDDD
2008. jún. 26. 10:07
Nekem egész egyszerűen zabálják a házamat. Komolyan mondom, az egyik oszlopon a téglák közötti vakolatot kiették, újra kellett vakolni. Nem hittem a szememnek! De most eltüntettem őket, remélem elég hosszú időre.
10. syria
2008. jún. 26. 08:55

Nekem az a tapasztalatom, hogy ahol a hangyák egyszer megjelentek, soha többé nem lehet tőlük megszabadulni. Ideig-óráig, akár évekre is eltűnnek, de aztán elég egyetlen leejtett morzsa, vagy nedvesebb időjárás és máris megint jönnek. A fürdőszobában még a fúgákat is kifúrják, annyira agresszívek. Én a por alakú Domotox-ot szoktam a túrásaikra rászórni, mert nincs szaga és eltömíti a járataikat. (Meg remélem, mérgezi is őket.)

A sütőport pedig ki fogom próbálni.

2008. jún. 25. 06:50
Mortiner aeroszol
2008. jún. 24. 23:27
hát én az első emeleten lakom és azzal próbálkozom este, hogy felkapcsolom a lámpát és a szárnyas hangyák oda repülnek, és az égő körül repkednek. Némelyik annyira közel szál hogy megégnek a szárnyai és lepottyannak. A padlóra már csak egy lavór víz kell és megfulladnak...
7. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 6. - O.vica)
2008. jún. 19. 07:48
Köszi! Ezt hallottam már, és a sima hangyák ellen be is vált. Megzabálják és aztán állítólag felfúvódnak tőle.
2008. jún. 18. 16:37
Szárnyashangyák ellen SÜTŐPOR, SÜTŐPOR kitartóan a repedésekbe és résekbe. Bevált, használt eljárás.
2008. jún. 17. 13:42

Köszönöm szépen, meg fogom próbálni!


Az udvaron lévő "sima" hangyák ellen elvileg jó a kávézacc is. Gyakorlatilag viszont nem vettem észre változást. Ugyanúgy befészkelik magukat a növények tövéhez. Valamiért nagyon szeretik a víztől felpuhult talajt. A sózásos módszerről még nem hallottam, de azt is ki fogom próbálni.


Szóval kint is hangyák, bent is hangyák. Annyira idegesítenek, hogy lassan én is hangyás leszek... :-)

2008. jún. 17. 13:35
Szia! Én nagyon ajánlom a "Bio Kill" nevü sprét, nekem annak idején nagyon bevált a szárnyas hangyára is. Egyébként nagyon jó a normál hangyára, csótányra, stb. Az ára is elfogadható.
2008. jún. 17. 13:32
Hát, ez engem is érdekelne, nálunk szimpla hangyajárások vannak. A Raid szokott egy két hétig hatni. Udvaron sóval szórom őket, az is viszonylag hatékony. Hallottam egy Bio-kill nevű spray-ről, most az fog következni. Az elvileg egy hónapig elintézi őket.
2008. jún. 17. 13:25

Sziasztok!


Már kb. egy hete az agyamra mennek a szárnyas hangyák! Nem tudom, hogy honnan és mire jönnek, de reggelente a fürdőszobát szabályosan ellepik. Minden reggel fújkálom őket, de újra megjelennek. A kádban, a mosdóban, a falon, a tükrön, mindenhol nyüzsögnek.


Milyen szert ajánlanátok, vagy akármit, amivel száműzni lehetne őket?


Köszönöm.

2008. jún. 17. 13:21
Segítség! Szárnyas hangyák!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook