Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata vákuumos cellulit-masszírozó készülékkel? Igazából hogy kell használni? :) fórum

Van valakinek tapasztalata vákuumos cellulit-masszírozó készülékkel? Igazából hogy kell használni? :) (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 19. 22:11

Sziasztok

vákumos arcmasszírozóról tud valaki valamit

10. Dite (válaszként erre: 8. - Napra_forgó)
2009. ápr. 1. 09:08
Légyszíves írd meg neked, hogy milyen? Egyébként ez sem végleges, mindig karban kell tartani magadat akár tornával is. Igaz mi lenne, ha valami végleges lenne.
9. Dite (válaszként erre: 8. - Napra_forgó)
2009. ápr. 1. 08:59
Majd meglátod, hogy jó. Ne ijedjél meg ha eleinte úgy látod, hogy nyúlik a bőröd. Vissza fog állni. Sok sikert. Te ne légyél lusta, ahogyan én.
8. Napra_forgó (válaszként erre: 7. - Dite)
2009. ápr. 1. 07:04

Szia!

Köszi a választ. :o)

Pláne, hogy még jó hírt is mondtál... ;o)

Nekem nem is a fogyás, hanem a bőröm lenne a lényeg. Tartok tőle, hogy ha tényleg sikerül leadnom a pluszkilóimat, akkor nagyon csúnya lesz.

De akkor igyekszem rendszeresen használni a gépet, hátha nekem is segít. :o)

7. Dite
2009. márc. 28. 09:04
Nekem van vákuumos masszírozó gépem. A gépet adapterrel lehet tölteni. Én jónak találom. Igaz nem sokat használom. Utoljára, tavaly nyáron. Én krémmel használtam. A tapasztalatom az hogy a csíkjaim sokat halványodott és a hasam is kb 1cm-rel kisebb lett. Csak a lustaságomnak köszönhetem, hogy nem használtam. De szerintem hamarosan elkezdem ismét.
2008. okt. 23. 09:26
tvakcio.hu weblapon láttam ilyen készüléket, de én sem tudok többet róla. Ahhoz ajánlanak krémet is, biztos van hozzá használati utasítás is, ha megveszi az ember a gépet. Azt sem tudom, hogyan működik, elemmel vagy adapterrel, de biztos elektromos, mert van bekapcsoló gombja a képen. 15ezer forint körül van. Én gondolkodom rajta, csak reméltem, hogy van valami infó róla, hogy valaki már használta és megosztaná tapasztalatait.
2008. jún. 17. 10:56

Nnna, látom, többen vagyunk, akiket érdekel. :o)

Remélem, előkerül valaki, aki tudja a tutit... ;o)))

2008. jún. 17. 10:03

Engem is érdekel, mert jártam kezelésre - ami jó is volt, csak drága! ott mondjuk nem használtak krémeket!

De gondoltam, én is vennék, így olcsóbban megusznám!:)

2008. jún. 17. 09:55
Ez engem is érdekelne :)
2008. jún. 17. 09:54

Otthoni kézi készülékre gondoltam...

Lehet/kell hozzá pl krém is?

2008. jún. 17. 09:53
Van valakinek tapasztalata vákuumos cellulit-masszírozó készülékkel? Igazából hogy kell használni? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook