Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Süsü, a Pom-pom, és még oly sok más mese apukájáról fórum

A Süsü, a Pom-pom, és még oly sok más mese apukájáról (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2006. okt. 30. 07:16

Nekem is tetszettek, bár volt pár amit nem szarattam a régiek közül, de ebbe nem tartozott bele a pom-pom vagy a süsü. Nekem a bábfilmek nem voltak annyira nyerők, vagyis válogatós voltam.

De azért lázadok egy kicsit. A mai animák nagyon jók, persze abból is válogatni kell.

2006. okt. 29. 20:54
Bizony, ezek voltam A MESÉK. A mai mesének nevezett történetek meg se közelítik a mesék valódi céljait, nevelő hatásait,... Kedves szülők, vigyázzunk a gyermeki értékekre. Sok siker: Mariann
2006. júl. 18. 11:19
Ki ne hallott volna A nagy Ho-ho-ho-horgászról, Mirr-Murr kalandjairól, és az örök ifjú Süsü a sárkányról és a kedvenc vackoráról....és még sok olyan mesehősről, akit Csukás István fantáziájának köszönhetünk. Íme itt egy rövidke leírás magáról a szerzőről és azon szereplőkről, mely az Ő agyából pattantak ki.
Nagyon sokan gyerekként is merük meg őket, és remélem a mi korosztályunk gyermekei sem fogják elfeledni:))))

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook