Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Éjszaka átvándorol a kisfiam hozzánk fórum

Éjszaka átvándorol a kisfiam hozzánk (beszélgetős fórum)


2015. márc. 9. 07:53
nem o az elso ilyesmiben,sok gyerek csinalja ezt,ha nagyobb less lefog rola szokni.csak ne eroltesd annyira!
6. évi75 (válaszként erre: 5. - RLindi)
2008. jún. 17. 17:03

Ezt a módszert is kipróbáltam már, de semmi eredmény.ugyanugy átjön.

ja és én sem nagyon tudok igy aludni, mert ő is elég ficánka.állandóan kitakarózik, pedig nem vastag már a takaró sem.egyszerűen nem viseli el magán a takarót.

már ugy vagyok vele hogy talán majd csak leszokik erről az éjszakai séramóráról.a tesókája nem volt ilyen.ő jót alszik.

2008. jún. 17. 09:58
Előfordult nálunk is de hamar leszereltük. Visszavittem akárhányszor átjött ha kellett 10x is aztán feladta.
2008. jún. 17. 09:57
Nálunk ugyanez a helyzet,annyi különbséggel,hogy az Ádámot én altatom al és utána viszi át a nővéréhez aludni az apja.Ő is minden éjjel átvándorol,és utána engem rugdal ,és nem férek el.Ő novemberbe lesz 3 éves és szinte egyetlen éjszakát sem aludt át születése óta...
2008. jún. 17. 07:05

Semmit se csinálj vele, majd leszokik róla..

Nálun k is így volt évekig, aztán egyszercsak elmaradt a vándorlás....akkor meg már hiányzott )))

2008. jún. 17. 06:09
Szia!Az én lányom 19 hónapos ,sajnos ezzel a problémával mi is szembesülünk,de nem minden éjszaka.Igazán a választ mi sem tudjuk.El szoktam mondani neki,hogy mindenki a saját ágyában alszik,és ha gondja van szóljon,azonnal megyek.Ez van amikor bejön,van amikor nem.Próbáltam,hogy bekészítettem a mikróba a tejet,és ha átjött visszakísértem,a kezébe adtam a cumisüveget,megvártam amíg megissza és viszafeküdtem,de rájöttem,hogy ez butaság mert így rászoktatom az éjszakai tejcizésre.Meg elég fárasztó.Ha átjön és köztünk alszik akkor meg annyit forgolódik,érzi,hogy nem a saját ágyában van és rugdal.Szerintem kell egy kis idő amíg tudatosul,hogy hol a helye.
2008. jún. 16. 21:39

Minden éjszaka átvándorol hozzánk a 2 éves kisfiam.

Hogyan szoktassam le róla?

Esténként az 5 éves bátyjával mese olvasás után egy szobában alszanak el.Majd változó időben (hol 10, 11, 12 óra, vagy hajnalban)átsétál a hálószobánkba.A két szoba egymással szemben van. A pici nagyon anyás.

Mit tehetek hogy ne mászkáljon át? Nem alvajáró vagy ilyesmi.Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook