Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítsünk a rákos gyerekeken! fórum

Segítsünk a rákos gyerekeken! (beszélgetős fórum)


8. delinke (válaszként erre: 7. - Delinke)
2008. jún. 17. 06:24
Tanulnék meg írni! De most rohanok a korházba én is.
7. delinke (válaszként erre: 2. - 01fde57e09)
2008. jún. 17. 06:22

Halottam olyat, hogy egymaga több pénzt utalt a számlára mint amit a szülőknek átadtak. Ez nem jelenti azt, hogy minden alapitvány szélhámos? De tönkre teszi a többi becsületes munkájátis. A legnagyogg kofogásom az volt, hogy nem felnőt ember kérte a gyerekeknek, hanem gyerekhangot használnak hozzá. Szerintem ezt egy kisgyerekkel nem lenne szabad megteni.Elég baj, hogy beteg. A gyógyulása érdekében neki kell kérni pénzt! Miért kell plakátokon mutogatni? Tessék itt vagyok ilyen betegen!

Kívánok nektek minden jót!

2008. jún. 16. 21:31
Hát igen. Nekünk is döbbenetees volt, hogy milyen komoly munkát végeznek. Amúgy régen nem igazán voltam érzékeny ezekre a dolgora.
5. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 4. - 01fde57e09)
2008. jún. 16. 21:15

Tudod,igazán nem is mondják konkrétan kinek és mire,csak kopasz gyerekeket mutogatnak fényképeken:(Ha tudom hogy odakerül ahová szánom,adnék amennyit tudok,de így nem merek...

Viszont örülök hogy ezek az alapítvényok tényleg segítenek...

4. 01fde57e09 (válaszként erre: 3. - Ccd9bb7d17)
2008. jún. 16. 21:12
Igen, sajnos én is találkoztam ilyen utcán leszólítós emberekkel. Általában tb által támogatott műtétekre gyűjtik a pénzt. vigyázni kell az ilyenekkel.
3. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 2. - 01fde57e09)
2008. jún. 16. 21:07

Köszönöm hogy leirtad azok nevét akik tényleg segítenek.Sajnos nagyon rossz tapasztalatok vannak tényleg,és nehéz eldönteni kinek merjek adni,bármily keveset is,de sok kicsi sokra megy ugye....

nálunk utcákon mászkálnak,fényképeket mutogatnak emberek,alapítványok nevében,mindenféle igazolvány nélkü,körben járják a házakat.Nekik tényleg nem adok,mert mikor udvariasan elkezdtem volna mondani a hölgynek mi a gondom a közeledésével,nagyon keményen elküldött melegebb éghajlatra:(tehát bernnük már nem bízok meg....

de tudom hogy sokan segítenek,és jó olvasni tényleg kik azok.

2. 01fde57e09 (válaszként erre: 1. - Delinke)
2008. jún. 16. 21:03

Sajnos volt módom belelátni ezeknek a csilingelő gyerekhangot használó alapítványoknak a munkájába.(vagy a Gyermekrák Alapítvány vagy az Együtt a Daganatos Gyerekekért Alapítvány hívott így). Utaztunk már mindkét alapítvány mentőjével és laktunk már ingyen az Együtt a Daganatos Gyerekekért Alapítvány által vásárolt és fenntartott lakásokban és kisfiúnkat rendszeresen tornáztatták az alapítvány gyógytornászai, karácsonykor ajándékot, műszereket vásárolnak, gyümölcsöt, vitaminokat, táplálékkiegészítőket osztanak stb. Hatalmas segítséget nyújtanak valamennyi ilyen helyzetbe sodródott gyereknek, családnak. Minden esetben minden éjjel elhelyezik a szülőt az alapítvány által fenntartott szobákban és lakásokban. Mindig mindenkie. Ez hatalmas segítség.É ki tudja még mit tesznek amibe én nem láttam bele.

Lehet, hogy nem a legjobb módját választották a "kéregetésnek", de biztosan tudom, hogy ez esetben jó helyre kerül a pénz. Kicsit óvatosabban fogalmazzál.

2008. jún. 16. 20:26
Most kiakadtam mint a taxi rugó! Ebben a pillanatban felhivott egy kislány. Aranyos csilingelő hangon kért támogatást rákos gyerekek részére. Miért kell a gyerekeket ilyesmire felhasználni? Ha lehetőségem van rá segitek bárkinek. De az alapítványoknak nem adok. A sok bába között elvész a sok PÉNZ. Elég szégyen, hogy koldulni kell ahozz, hogy egy embertárunk életét megmentsük. Ez valakinek, természetes feladata kellene, hogy legyen. Gyereket felhasználni kéregetésre! Nekem visszataszitó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook