Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tracy Hogg: A suttogó titkai - hol lehetne beszerezni? fórum

Tracy Hogg: A suttogó titkai - hol lehetne beszerezni? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 15. 12:55
2009. aug. 8. 20:48
Libriben is van!2400ft
10. dius81
2009. ápr. 14. 08:12
senki?
2009. ápr. 14. 07:32

Írna valaki nagyvonalakban, hogy milyen elvek, dolgok vannak benne?

előre is köszönöm

2008. júl. 16. 14:21
neten a BOOKLINE oldalon megrendelheted és 20%kedvezmény is van rá
2008. júl. 16. 13:58

Menj fel az Alexandra kiadó online megrendelős oldalára,ott beírod a keresőbe stb.,ha megrendeled másnapra már megkapod.

Azt hiszem most 20% kedvezmény is van rá.(Mikor én vásároltam,akkor volt)

Egyébként nekünk nagyon bevált ez a könyv,de vannak,akik ellene szólnak...sokaknak nem segített.

2008. júl. 16. 10:34

Én nem olvastam, viszont volt egy védőnőm, aki állandóan abból adott tanácsot. Meg, hogy vegyem meg. De miután folyamatosan csak ő beszélt, h. mikor mit kell csinálnom a gyerekkel, de semmit sem kérdezett, h. a múgy hogy vagyunk... nem nagyon fogadtam meg a tanácsait. Amit a suttogóból idézett az sem tetszett, mert nagyon különbözőek a gyerekek.

Bár biztos szerencsém is volt, hogy nem volt sírós a kisbabám :)

2008. júl. 16. 10:14
Én átolvastam elejétől végéig,pár tippet kipróbáltam,nekünk néhány bejött,néhány egyálltalán nem.Vannak benne jó gondolotak,van amit kicsit átszabva alkalmazok is,de a legtöbb nem illik a nevelési módszereimbe.Lehet hogy neked beválik,érdemes elolvasni:én könyvtárból vettem ki,de annyira nem vettem hasznát,hogy meg is vásároljam a könyvet.
2008. jún. 16. 20:53

Nekem van suttogó könyvem. Én neten rendeltem, az Alexandra oldalán.

4 hónaposan a lányom még mindig csak az ölemben aludt el. Tracy módszerével 2 hét alatt leszoktattam erről a rosz szokásáról. Tetszenek a módszerei, mert nagyon humánusak. (Nincs azon az elven, hogy hagyjuk sírni a gyereket...)

2008. jún. 16. 20:46
Szia! Én a Corában vettem, egy barátnőm ajánlotta mikor az ikreim vártam! Elolvastam belőlle pár oldalt és letettem! Szerintem, ha mindent úgy csinálnék mint ahogy a könyv írja bediliznék! Nekem nem jött be a könyv! Én azt tanácsolom ha ráakadsz mindenképpen szánj rá időt és olvass bele! Lehet hogy Neked tetszeni fog, lehet nem!
2008. jún. 16. 20:10
A segítségeteket szeretném kérni: hol lehetne beszerezni az alábbi könyvet, és ha valaki olvasta vagy használja mi a véleménye róla? Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. jún. 16. 19:50
Tracy Hogg: A suttogó titkai

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook