Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a francia diétát? fórum

Próbálta már valaki a francia diétát? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 8. 01:02

nekem 5. napom lesz holnap azaz már ma:)

szerintem bírható de én a fekete kávét nem tudom elviselni. . nagyon keveset iszok mindig. . nem szeretem a kávét. és zsemle helyett updates kenyeret vagy zsömit eszek. Csak megijedtem, mert irták hogy nem szabad szénsavas ásványvizet inni. . . én pedig azt iszom 4 napja mert a szénsavmenteset nem szeretem:S

2009. nov. 13. 06:59
Ma tartok a 12. napnál és eddig 5 kg fogytam! Azt gondoltam az elején, hogy nagyon nehezem fogom tudni betartani, de szerencsére tévedtem. Az biztos, hogy fejben dől el még a fogyókúra is. Ha érzed, hogy megcsinálod meglesz. Viszont ha nincs kedved és akarod, úgy állsz hozzá semmi értelme nem lesz, mert nem bírod betartani. Ki kell várni a megfelelő időt, hogy megérjünk a fogyókúrára! :) Én azt hiszem megértem. - 27 kg nál tartok a mai nap és lesz az még -31 kg is remélhetőleg! Sok sikert kívánok mindenkinek!
2009. nov. 1. 08:35
Holnaptól keményen elkezdem a 2 hetest! KG most 74! Meglátjuk ebből mennyi megy le. Keddtől segítség képp szedem a redet. Álomsúlyom a 65kg én azzal a súllyal már vékonynak számítok mert erős csontozatú vagyok és magas! Eddig elért eredményem - 24 kg. Mindenkinek sok sikert!
15. addy
2009. okt. 16. 11:09
Nekem ettől a diétától bármikor lemegy a két hét alatt 8 kiló!
2008. dec. 2. 11:07

Sziasztok!

Ma ismét elkezdem a diétát. Remélem ismét sikeres lesz.

2008. nov. 17. 15:32
Jól hangzik. Tojás helyett mit lehetne enni? Nem nagyon szeretem főleg a sárgáját . Egy ideje meg szinte nem is eszem tojást amennyire lehet kerülöm.
12. cateye
2008. szept. 4. 21:56
Jó ez a diéta, csak a spenóttal vigyázni kell, mert felviszi a vérnyomást. Én helyette párolt zellert szoktam enni. Persze hosszú távon nem szabad egy diétát se csinálni. Mondjuk én a halat és a grillcsirkét se szeretem, helyette párolt pulykammelet, vagy csirkemellet szoktam enni, és a sajtot se nagyon szeretem ha diétában kell ennem, helyette nyers salátát, kevés pulykamellsonkával és főtt tojással, olivaolajjal, akármennyit meg tudok enni.( mindjuk az akármennyi nálam egy tényérnyi, mert keveset bírok enni)
11. aa654077d3 (válaszként erre: 10. - Cateye)
2008. szept. 4. 09:01

Szió!

Remélem sikerülni fog. Hatásos ez a diéta hisz alig viszel be kalóriát. Ha elhatározod magad be lehet tartani. Sok sikert mindenkinek.

10. cateye
2008. aug. 18. 07:35
Kipróbálom, aztán majd nyilatkozom jó-e:)
2008. aug. 18. 07:31

>1. nap

Reggeli: fekete kávé, cukor nélkül

Ebéd: 2 db fõtt tojás, sós vízben fõtt spenót (bármennyi)

Vacsora: 1 szelet fõtt marhahús, saláta (bármennyi)


2. nap

Reggeli: fekete kávé cukor nélkül, 1 db zsemle

Ebéd: 1 szelet fõtt marhahús, gyümölcs (bármennyi)

Vacsora: fõtt sonka (bármennyi)


3. nap

Reggeli: fekete kávé cukor nélkül, 1 db zsemle

Ebéd: 2 db fõtt tojás, saláta (bármennyi)

Vacsora: fõtt sonka és saláta (bármennyi)


4. nap

Reggeli: fekete kávé cukor nélkül, 1 db zsemle

Ebéd: 1 db fõtt tojás, nyers vagy fõtt sárgarépa (bármennyi), 10 dkg sovány sajt

Vacsora: gyümölcs (bármennyi), 1 pohár natúr joghurt


5. nap

Reggeli: fekete kávé cukor nélkül, reszelt sárgarépa citromlével

Ebéd: párolt hal, paradicsom, fejessaláta (bármennyi)

Vacsora: 1 szelet fõtt marhahús, saláta (bármennyi)


6. nap

Reggeli: fekete kávé cukor nélkül, 1 db zsemle

Ebéd: grillcsirke (bármennyi)

Vacsora: 2 db fõtt tojás, nyers vagy fõtt sárgarépa (bármennyi)


7. nap

Reggeli: citromos tea

Ebéd: 1 szelet fõtt marhahús, gyümölcs (bármennyi)

Vacsora tetszés szerint


Ezt a diétát két hétig érdemes betartani, és akár 8-9 kilót is fogyhatunk. Utána tartsunk szünetet. Ez a diéta állítólag megváltoztatja az anyagcserét, így a leadott kilók 2-3 évig nem jönnek vissza.

8. cateye (válaszként erre: 5. - Doboska.p)
2008. júl. 23. 17:46
engem is érdekelne a francia diéta! Leírná valaki, hogy hogyan csináljam? köszike
7. 78b7883de8 (válaszként erre: 4. - Aa654077d3)
2008. jún. 24. 13:30
Mekkora súlyfeleslegből ment le ennyi? Mert nem mindegy, hogy 10 kiló plusszod van, vagy olyan sok, mint nekem :( Amúgy én is szívesen olvasnék erről bővebben :D
6. talofa (válaszként erre: 4. - Aa654077d3)
2008. jún. 24. 13:27

Szia!

Ennyi ment le 1 hét alatt??Nehezen tartod??Meddig tart??Írnál róla bővebben?

5. doboska.p (válaszként erre: 4. - Aa654077d3)
2008. jún. 24. 09:10
Én szívesen megnézném ezt a diétát! Itt is le tudod írni hogy mit kell enni
2008. jún. 23. 11:53
3.7 kg 1 hét alatt
2008. jún. 17. 09:06
Minden reggel kávét kell inni ebédre meg vacsorára tojást vagy grillezett sertéssültet /én csirkemellet eszem/ gyümit, joghurtot. Tegnap kezdtem. Remélem hatásos lesz. Ha érdekel bővebben akkor leírom rendesen.
2. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Aa654077d3)
2008. jún. 16. 11:52

Semmit nem tudok róla.

Írnál esetleg róla valamit?

2008. jún. 16. 11:32
Mától elkezdtem a francia diétát, érdeklődnék, hogy próbáltátok-e már és vannak - e esetleg tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook