Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Két hónapja szültem és azóta állandóan zsibbadnak a kezeim.Egyre rosszabb! Volt valakinek hasonló érzése? fórum

Két hónapja szültem és azóta állandóan zsibbadnak a kezeim.Egyre rosszabb! Volt valakinek hasonló érzése? (tudásbázis kérdés)


11. Ymanie
2008. dec. 12. 18:38
Én az első szülés után zsibbadtam 6 hónapig.De nekem nem csak a kezem,hanem az egész bal oldalam.Nem is mentem vele orvoshoz,elmúlt magától.
2008. dec. 3. 13:10
Nekem is volt, még a szülést megelözően kb...3 hónappal előbb kezdödőtt..tehát a terhességem alatt, éjjel-nappal...mintha ezernyi kis tű szúrkálta volna ...és ezt kézúti alaguti szindrómának hívják...legalábbis a dokim szerint az volt....bizonyos idegek elvoltak nyomva...és utána jártak kezelésre...bár meg kell mondani csak egy pár alkalommal mentem el...és magától elmúlik...csak idő kell hozzá....a terhesség után kb...2 hónapig tartott.
9. pmjudit (válaszként erre: 8. - 705b04a4b3)
2008. jún. 16. 14:12

Nekem is zsibbadtak a kezeim, kisfiam fél éves volt.

Valószínűleg a terhesség alatti nyugalom után megerőltettem magamt. /babakocsistól cipeltem az emeletre a babát/.

Én masszőrhöz mentem. Kimasszírozta a letapadásokat. Teljesen elmúlt.

2008. jún. 16. 12:42
Nem volt epidurim,de infózióval indították be. Köszi minden tanácsot! PUSZI!
2008. jún. 16. 11:49
Érdekes, nekem a terhesség alatt zsibbadt állandóan a jobb kezem, majd megőrültem. A dokim se tudta, mitől, de szülés után egyből elmúlt. Egyébként én nem hiszem, hogy valami rettenetes nagy bajod lenne, persze azért menj el orvoshoz. Esetedben keringészavarra nem gondolnék.
2008. jún. 16. 11:03

Szia Rea és Mindenki!

Én csak egyetérteni tudok az előttem szolókkal! Mindenképp fordulj orvoshoz,az ilyesmit komolyan kell venni!

Igaz,én császárral "szültem" és epidurális érzéstelenítést kaptam,de utólag ilyen panaszom nem volt! Viszont a terhességem alatt,szintén kézzsibbadással szenvedtem,ami valamelyest megmaradt szülés után is,de idővel elmúlt!

Remélhetőleg nincs semmi komoly,de feltétlenűl kérd ki egy orvos véleményét,ne halogasd! Minden jót kívánok Neked és Picurkádnak egyaránt!

2008. jún. 16. 10:47
Kedves rea33,ezt nem itt kellene gyógyítgatni,és kérdzősködni,ezt azonnal orvosnak kellene elmondani.Tudom,mert nálunk is most volt hasonló eset,és a háziorvosi rendelőből már haza sem engedték az illetőt,neki is csak zsibbadtak a kezei,és a szája,azonnal mentő jött érte.Ez keringési rendellenesség,és ez nem vicc,azonnal orvoshoz,amíg nem késő !!!!!!!
2008. jún. 16. 10:18

Szia kedves Rea33!

AZONNAL MENJ ORVOSHOZ!!!!

Én epidurálban is szültem, és nem volt semmi ilyen panaszom,pedig az 21.évvel ezelőtt volt!

// kövéren, 109.kg-val, inzulinos cukorbetegen szültem, programozott, hüvelyi szülés volt! //

minél hamarabbi jobbulást,üdvözlettel:

Zsuzsanna-Cecilia

2008. jún. 16. 10:10
hát ezzel azonnal menj el orvoshoz!!!
2008. jún. 16. 09:57
kaptál epidurált????
2008. jún. 16. 09:55
Két hónapja szültem és azóta állandóan zsibbadnak a kezeim.Egyre rosszabb! Volt valakinek hasonló érzése?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook