Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Alvásparalízis ..átélted már? "Élménybeszámolók" fórum

Alvásparalízis ..átélted már? "Élménybeszámolók" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
710. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 709. - Farkas Erika 5)
2016. júl. 26. 00:06
Ide biztos nem linkelem... :)
709. Farkas Erika 5 (válaszként erre: 707. - D7ba7bf7ff)
2016. júl. 25. 22:21
Milyen videot?
708. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 706. - SonaR)
2016. júl. 25. 01:28
De te most nem az "álmos" topikba írtál, azt ugye tudod? :))
707. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 705. - Farkas Erika 5)
2016. júl. 25. 01:26
De azért egy-két videót láttál...(?)
706. SonaR
2016. júl. 25. 01:00
Üdv! Pár év után gondoltam visszatérek az új tapasztalataimmal a témában(193.hsz). Álmomban egy útvesztőben találtam magam, egy gyárkomplexum volt, nem találtam kijáratot, ösvényt, csak toporzékoltam szinte egy helyben, de rájöttem, hogy ki is léphetek és felébresztettem magam, mikor visszaaludtam, tudtam, hogy ott leszek megint és ott is voltam(a teremtő gondolat?). Igen, csak ezután már úgy álltam hozzá, mint egy gyerek, felfedezem, kúsztam-másztam, kapaszkodtam fel mindenhová, hogy kijáratot találjak, már bele is jöttem, egyre csak kintebb voltam, a több fényből ítélve és élveztem is és itt jön a lényeg. Egyik pillanatról a másikra, megállt az álomban minden, nem mozdultam, semmi nem mozdult, azt vettem észre, hogy az álombeli énem egy helyben áll és egy "felsőbb" énemnek tudom nevezni, olyan részletességgel lassan pásztázza, vizsgálja az álombeli énem arcát, nem lehet szavakba önteni. Az arcbőrömön a legapróbb hegektől kezdve... Pár pillanatig még ámultam magamon, de valamiféle sokkot kaptam és ébresztettem magam, vissza akartam menni, de amikor lehunytam a szemem, a meditációs fraktál azonnal gyönyörűséges színekben forgott... Ezek az álmok tanítások, hogy közelebb juthassunk önmagunkhoz, saját magunk megismeréséhez vezet és még tovább... Nem kell mást tenni, mint hinni és cselekedni, értem úgy, hogy nézzünk szembe az álmainkkal, mert a legnagyobb tanítónk.
705. Farkas Erika 5 (válaszként erre: 704. - D7ba7bf7ff)
2016. júl. 19. 16:41
Most a hit gyulekezetere gondolsz? Nem nagyon ismerem a hit gyulekezetet sem es az o allaspontjukat sem! En a sajat tapasztalatomrol beszelek!
704. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 702. - Farkas Erika 5)
2016. júl. 17. 09:49
Tudod te, csak lehet hogy nem jöttél rá, kiről van szó... :)
703. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 702. - Farkas Erika 5)
2016. júl. 17. 09:48
Véleményem szerint mindenkiben ott van ez a mély kapocs, csak mivel elfelejtettük, nem tud útjelzőként szolgálni, és így rossz irányba haladunk. Ugyanígy az energia is meg tud fertőződni, ha a lélek sem tiszta, azaz nem hatja át a Szellem ereje. Aki tiszta, jóindulatú, az "okosan" tud bánni önmaga és mások energiájával. Persze nem könnyű, mert vannak próbák, és hatalmas felelősség társul hozzá.
702. Farkas Erika 5 (válaszként erre: 701. - D7ba7bf7ff)
2016. júl. 16. 14:49
Igazsagszerint nem tudom ki az az N Sanyi es azt sem tudom hogy miket mondott vagy mi az allappontja! de az biztos hogy amikor valaki jogazik es aramlik az energia annak semmi koze nincs a Szent Szellemhez! Marmint maganak az energiahoz! De jelen lehet a Szent Szellem mint utkereso mellett aki elindult az uton keresni az igazsagot csak eppen a rossz iranyba indult el!
701. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 694. - Farkas Erika 5)
2016. júl. 15. 21:33
Tehát kábé arról beszélsz (mondjuk a jóga keretein belül) amivel a N. Sanyi is próbálkozik? Hogy az energia nem feltétlenül a "Szent Szellem" behívása által áramlik?
700. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 699. - Farkas Erika 5)
2016. júl. 15. 21:00
Aha értem. Nos, akkor nagyon elbeszélünk egymás mellett. Mellesleg, ha nekem címezel valamit, rá lehet kattintani a "Válasz erre" lehetőségre. Úgy levágósabb a történet.
2016. júl. 14. 11:32
Csakhogy nem gonosz erokrol van szo hanem demonokrol es a satanrol is! mert ok nagyon is valosag! kulonben nem lenne annyi satanista! Amirol te beszelsz az szamomra nem is logikus!
698. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 697. - Farkas Erika 5)
2016. júl. 13. 00:41

Ha tőlem kérdezed, akkor pontosan így van. Minél később helyezkedik vissza valaki a tiszta eredetébe, annál jobb "nekik". Annál többször kell visszajönnie, kínlódnia, vergődnie a lelkében lévő káosztól és annál nagyobb hatással tudnak rá lenni, befolyásolni, még jobban elrontani, növelve ezzel a problémát.


Ha még jobban megzavarodik, azzal csak hozzásegít a világharmónia összezavarásához. Az egyéni tudat kulcsfontosságú, mert hatással van a kollektívre.


Fizikai példa. Hogyan reagálnak az emberek ha finom illatot árasztasz magadból, és hogyan, ha büdös vagy mint a dög? Na, ugyanígy a tudat is.


Itt nagyon erős a sötétség a Földön. Kb. 80:20 az arány. Még azokkal is kiszúrhatnak, akiknek a lelkében már nagyobb megértés van, mert erős szellemi töltéssel rendelkeznek.


De végső soron az egész olyan, mint egy eléd rakott tálca. Ha gyenge az akaratod, akkor elérik hogy egyél a tálcáról, mert végső soron csak manipulálni tudnak, hogy úgy hozd meg a döntést, ahogy ők akarják. De a döntés hatalma a te kezedben van. Eldöntheted hogy balra mész, vagy jobbra, lefelé vagy felfelé.


Itt kell észnél lenni, mert bizony minden helyzet, eszköz bekapcsolódik egy rezgéskörbe, és nyilván azt szolgálja.


Tudod! Van az a mondás, hogy:


"Aki K-nak öltözik, ne csodálkozzon, ha meg..."

2016. júl. 12. 22:45
Akkor legyszives aruld mar el nekem hogy a keleti vallasok milyen szerepet szannak a gonosznak? A keleti vallasok nem is fektetnek hangsulyt a satanra es a demonokra! Ott maximum gonosz erok letezese van megemlitve de a szerepuk is lenyegtelen mert hat ha mindenki ujjaszulet addig amig meg nem valtja magat akkor a gonoszt mi motivalja? keslelteti az egyen megvilagosodasat?Mire fel? mit nyer vele? miert jo az neki?
696. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 692. - Farkas Erika 5)
2016. júl. 12. 00:21
Amikor mások javítanak az állapotodon, akkor azt is kell nézni hogy ki, mit csinál, mennyire érti a dolgát, stb...
695. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 690. - Farkas Erika 5)
2016. júl. 12. 00:20

Sokan például azzal nincsenek tisztában hogy nem rögtön meditálással kell kezdeni, mert az már a felső csakrákat nyitja, az alsó meg lehet hogy uralatlan marad. Ekkor kapnak erőre a sötétség erői.


A szellemi gyakorlatokat mindig egyfajta komoly önismereti munka, önismereti előképzettség előzi meg. Stabilnak kell lennie a léleknek, kell egy alapvető béke, harmónia, hogy az ember belekezdjen ezekbe. Ekkor már jól tud MEGÁLLJ-t parancsolni ezeknek az erőknek.


Tisztában vagyok vele hogy nagyon csúnya támadásokra képesek, de ezt a "szakmát" is ki kell tanulni. :) Mindenki másképp hívja/hívhatja be ezeket a támadásokat, ha nem vigyáz.


Ha az alsó csakrák rendben vannak (mondjuk a szívcsakráig - de már a köldökcsakráig is) az egy NAGYON KOMOLY VÉDELEM. Ott már van önbizalom, önmagunkba vetett hit, erő, pozitivitás, amivel meg tudjuk oldani a feladatokat. Ilyenkor már az ember elég komoly szinten tisztában van önmagával (lelki folyamataival > "léleklátó"). Az önismeret elég stabil alapokon nyugszik, amivel egy még nagyobb önismeret érhető el. Erre kell a meditáció és egyebek.


Az alsó csakrák rendbetétele inkább a pszichológia, az egészséges lélekműködés, az alapvető önismeret és a pszichoterápia része. Ez nagyon fontos. Ez rettentő fontos alap! De sokat kell melózni érte. Ha megvan, akkor a BÉKE kikezdhetetlenné teszi a személyiséget.


Én azt szoktam javasolni, hogy az alsó csakrák rendbetételéhez inkább koncentráljunk ("Tratak" különböző formái). Ezt kezdők is gyakorolhatják. Így tökélyre lehet fejleszteni a lelki békét, a lelki stabilitást.


Mellette érdemes minden káros szenvedélyt elhagyni, mert ezek csak hátráltatnak, összezavarnak.


Csakrákhoz tartozó gyakorlati szintek:


5-6-7 csakra: meditáció

4. csakra: ima

1-2-3 csakra: koncentráció


Tudatszintek:


6-7 csakra: tudat feletti

3-4-5 csakra: tudat

1-2 csakra: tudat alatti

694. Farkas Erika 5 (válaszként erre: 693. - Kuszkudina)
2016. júl. 11. 21:47
Nem, nem vagyok:)! Sajat tapasztalatom! Sokaig meditaltam es jogaztam is es ennek koszonhetem hogy kinyitottam magam demoni eroknek!
693. Kuszkudina (válaszként erre: 692. - Farkas Erika 5)
2016. júl. 11. 17:44
Atyaég, nem vagy kicsit paranoid?
692. Farkas Erika 5 (válaszként erre: 691. - Kisj)
2016. júl. 11. 16:26
Pontosan ahogy mondod! De nem csak a joga hanem a meditacio, az akupunktura stb.. es minden ami mogott keleti filozofia huzodik meg!
691. kisj (válaszként erre: 690. - Farkas Erika 5)
2016. júl. 9. 17:30
Hát persze...és a jóga is nagyon alattomos dolog pfff
2016. júl. 9. 16:47
Azzal tisztaban vagytok hogy az alvasi paralizis nem mas mint demoni tamadas, elnyomas? Nekem is volt reszem hasonloban!
689. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 686. - 826302286d)
2016. jún. 26. 01:06

Ha én tudok gitározni, akkor csak azért nem gitározok, mert a másik nem tud gitározni.


Körülbelül ezt jelenti. Hamis részvét. :))

688. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 686. - 826302286d)
2016. jún. 26. 01:04

Ismerjük. "Jó feleség" szindróma, "Jó kislány" szindróma. Mindegyikben ott van valamilyen mértékben a behódolás és a megalkuvás. Mi az ára? Hogy nem tehetem azt, amit jónak találok, mert a másik fontosabb, mint én! De hogy lehetek mások szolgálatára, ha a saját igényeimet megtagadom?


(Tévhit: "X.Y.-al kéne foglalkoznom!")


Hogyan kapcsolódom másokhoz, ha elsősorban nem kapcsolódom magamhoz?


Önzőség? Így is lehet fordítani. Valójában ÖNBECSÜLÉS!

687. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 686. - 826302286d)
2016. jún. 26. 00:57

Ha a kapcsolatod teljesebb lenne, akkor nem érdekelne hogy mit gondol a párod, férjed, barátod, anyukád, stb... Önmagadat adhatnád.


Magyarázatot akkor kell adni, amikor kellőképpen esedékes, feszült és bizonytalan a helyzet.


Addig azt csinálom, amit jónak tartok. Bárki, bármit ellenez, nem hisz benne, stb., az az ő dolga!


Ez a tiszteletben tartás. Nem más!


Kit tisztelsz valójában, amikor megtagadod a másikért az igényeidet?

686. 826302286d (válaszként erre: 685. - D7ba7bf7ff)
2016. jún. 25. 10:15
Nem ciki,de én az a fajta jó feleség vagyok ,aki tiszteletben tartja a másik hitrendszerének hiányát :)Ne gondold ,hogy el vagyok nyomva.
685. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 683. - 826302286d)
2016. jún. 25. 01:07
Ha nagyon nagy probléma, akkor az ágykeretbe is berakhatod, vagy az ágy alá. Ha észreveszi, akkor megmondod neki, gondolom ért a szóból. Amúgy, szerintem nem egy nagy durranás. Ennyire ciki lenne? Akkor QRVÁRA nagyot változott a világ!
684. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 683. - 826302286d)
2016. jún. 25. 01:00

Bár bocsánat, de mit érdekel hogy a férjed hogy néz rád? Nem lehet ennyi szabadságod? Ha szeret, tiszteletben fogja tartani. Nem kell ekkora megalkuvásban élned.


Mért ne nyomtatnád ki, ha akarod és segít?


Még az egyszerű kényszerképzet is para, nemhogy ez. Valaki évekig küzd vele.

2016. jún. 24. 19:44
Tudom,tudom az alkohol nem megoldás.Csak egy pohár eperbort ittam. Kevésbé voltam zaklatott.És jól is esett :)Köszönöm a képet,van nyomtatóm,de nem egyedül élek,nem rakom ki,mert a férjem elég furán nézne rám.Pedig Ő is megtapasztalta ezt a remek paralízises élményt:Elmentem éjjelre dolgozni ,csak pár óra volt.(minijob).Rettegve várt az uram ,mert a konyhában lapozgatták az újságot(Ki?).És ,következő pillanatban ,már az ágyunknál volt és ugrott rá a férjemre,úgy be volt tojva az én cca 120 kg uram,ne tudd meg :)Jó,most ez humorosnak tűnik ,de egyáltalán nem volt az akkor.
682. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 681. - 826302286d)
2016. jún. 23. 20:56

Vigyázz az alkohollal, mert könnyebben válhatsz megszállottá. Akik letompítják a tudatukat alkohollal, egyebekkel, azok ilyen "szabad prédák" a zaklatóknak.


Inkább csinálj koncentrációs gyakorlatokat és bár hülyeségnek tűnik, de jócskán el kéne hagyni mindennemű alkohol fogyasztását.


A koncentrációtól nagyon félnek, menekülnek.


Egy pontra koncentrálsz este 15 percig, aztán később növelheted az időt, de végig csak a "pont" legyen, semmi más. Lehet az egy rajszeg vagy bármilyen kisméretű tárgy is, egy szép mandala közepe, vagy akármi. Jó ha az 1 méter távolság megvan. Gyertya lángjával is csinálhatod.


Egy idő után összeáll a tudat, éberebb lesz és már nem lesz olyan jó "alap" nekik.


Az is jó, ha kiplakátolod a szobádat keleti vagy nyugati szentképekkel, poszterekkel, egy-két szobor, Buddha, Krisna, Krisztus... akármi ami tetszik!


Ha lehet egy javaslatom:


Ezt a képet az ágyad fölé, alá, mellé, valahova a közeledbe színesbe kinyomtatni (akár fotónyomtatásban, nem drága), bekereteztetni!


[link]


Nagyon félnek tőle, távol tartja ezeket a jószágokat, én úgy gondolom.

2016. jún. 23. 01:22
Mostanáig békén hagyott a "zaklatóm".Férjem mellettem aludt és biztonságban voltam.Na már nem ,mert,két napja egyedül alszom és félek.Még nem volt itt ,de érzem ,hogy jön.Tv bekapcsolva ,lámpa ég ,kicsit ittam is (alkoholt),de be vagyok tojva.Félek lepihenni ,pedig kénytelen leszek. :( :(
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook