Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Képeslapok "árván"... fórum

Képeslapok "árván"... (beszélgetős fórum)


18. bnedora (válaszként erre: 16. - Bnedora)
2013. febr. 10. 19:32
Megpróbáltam az XnView-vel vízjelet tenni rá, de ugyanúgy törölhető:-((((
17. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 14. - Bnedora)
2013. febr. 10. 16:52

Fel vagyok háborodva, hogy valakik ezt csinálják, amit leírsz! Már tudtam róla, olvastam ezt a fórumot régebben is, írtam is ide.

Akik más képét elmentik, és kicsit átalakítják, és az aláírást letörlik- tulajdonképpen ELLOPJÁK a képet ( most én is írom: akinek nem inge ...)

A képet szerintem sokan csak azért teszik ki, hogy kapjanak 1 pontot.

Én is szerkesztek, sok öröm van benne, és örülök, ha elküldik. De ha átszerkesztenék, vagy levennék a nevemet a képről - tuti, hogy nagyon rosszul esne nekem is.

16. bnedora (válaszként erre: 15. - Regin_a)
2013. febr. 10. 12:46
És vízjelet hogyan lehet rátenni?
15. Regin_a (válaszként erre: 14. - Bnedora)
2013. febr. 10. 12:35

Ne logót tegyél rá hanem vízjelet

Ugyan ezt is el lehet távolitani, de nem könnyen

2013. febr. 10. 12:23

Ma ismét találkoztam olyan képeslappal a képeslapok között, amit én készítettem, és 02.02-án már feltettem ide a Hoxára. Természetesen, valaki a logómat letörölte róla.


Szeretném felhívni a figyelmét az ilyen embereknek, hogy egy kép elkészítése sok időt vesz igénybe annak, aki készíti. Ezt mások pár perc alatt megmásítják, ezzel semmibe véve mások munkáját. Sajnos, már ott tartok, hogy egy képre 2x teszem fel a logómat, ezzel kicsit "csúfítva" a képeslapot. Nem értem, miért kell elvenni mások kedvét a hobbijától.

Kérnék mindenkit, hogy ne töröljék le logómat a képeimről.

2012. jan. 10. 18:43
Még az lenne jó, ha annyi pontot kapnánk, ahány képeslapot elküldünk. Naponta én kb. 3-4-et küldök...
12. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 4. - Hjaniko)
2012. jan. 9. 19:47
Arról van szó szerintem, hogy más valaki teszi fel ugyanazt a képet. Én láttam egy virágos képet (rózsaszín virág volt rajta, vagy kisebb bokor) és kb. 2 naponként tették fel, gondolom, mindig más valaki.
2011. szept. 23. 09:59

Kedves Hoxa!

Bocsi, hogy ide írok, de az észrevételem ide jobban illik.

Először a Képeslapok kategóriában naponta 3 db képet lehetett feltenni, de mivel soknak gondoltátok, így napi 1 db-ra csökkentettétek ezt a lehetőséget, de nem is ez a lényeg. Amit észrevételeznék, hogy némely képeslap annyira le van kicsinyítve, hogy élvezhetetlen, szerintem ezeket elküldeni nem is érdemes. Mivel a max. méret meg van határozva, mi lenne, ha lenne egy minimum képméret is meghatározva. Nem tudom mennyire megoldható, de esetlegesen egy képeslapos reformáláskor jó lenne talán figyelembe venni.

2011. máj. 1. 07:29

Sziasztok!

Nagyon szép Anyák napi képeslapok vannak fenn a képeslapok között itt a hoxán. Lehet kedveskedni az édesanyáknak, nagymamáknak.


Legyen mindenkinek boldog a mai napja.

9. alliteracio (válaszként erre: 8. - Bnedora)
2009. júl. 19. 08:10

Hát ez bizony elég etikátlan dolog! :((

Magam még nem találkoztam hasonló problémával, de tuti rosszul esne nekem is, ha "így" látnám viszont a lapjaimat...:((

A képeslapjaid egyébként gyönyörűek, nagyon ügyes vagy, sőt, már PROFI!! :)))

Sok helyen látom őket viszont, de én még mindegyiken láttam a Dóra szignót!

Azért ne csüggedj, és ne add fel!

Készítsd őket továbbra is, sokak örömére!!!!:)))

2009. jún. 19. 07:57
Ismét szomorú vagyok, és elment a kedvem a képeslapok készítésétől. Újabban, minden általam készített képre ráteszem, hogy "Dóra", ami tulajdonképpen a logóm. Tegnap, egy másik fórumon mit látok: erről a fórumról valaki elküldte az egyik képemet valakinek, de elmaszatolta a Dóra logómat. Nem értem, mire jó ez!
2009. márc. 20. 15:37

Nézegetve az itteni képeslapokat, és is tapasztalom, hogy sok olyan van, amit máshol már láttam. Csak biztatni tudom azokat, akik maguk által készített képeslapokat töltenek fel, ezzel is hozzájárulnak ahhoz, hogy még színesebb palettából választhassuk egy-egy jelentősebb ünnep köszöntésére. Tartsuk tiszteletben és örüljünk, hogy vannak, akik munkájukat feltöltik azért, hogy mindenki használhassa őket - előre is köszönet érte!

Személy szerint én nagyon szeretem a képeslapokat, és sokat szoktam küldeni ismerősöknek!

Tiszteljük egymás munkáját!

2009. márc. 20. 10:31

Sziasztok!

Nem szeretnék új fórumot nyitni, így ezen teszem fel a kérdésemet.

Miért kell pár nap elteltével ugyanazt a képet feltenni ide a képeslapokhoz?

Annyi, de annyi helyről lehet másolni, és ide feltenni képeslapot, miért pont azokat kell "sokszorosítani", amik már szerepelnek az oldalon.

A kérdésem feltevése pedig abból adódik, hogy 1-2 nap eltelte után, viszontlátom azokat a képeket, amelyek már itt szerepelnek. Tudom, amit feltesz valaki, azt bárki másolhatja, de legalább ne ugyanarra az oldalra. Én, nagyon szeretek képeslapokat készíteni, amely elég sok időt vesz igénybe, míg mások csak bemásolják ide. Örülök, hogy tetszenek a képeim, de ha lehet, arra használjátok, hogy küldjétek el, és ne tegyétek fel többször. (Akinek nem inge...)

Köszönöm a megértést.

5. bnedora (válaszként erre: 4. - Hjaniko)
2008. okt. 10. 12:49
Pedig, ha végignéznéd, akkor van olyan, amiből kb. 10 db is van. Sok kép átkerül más weboldalra, és onnan pedig vissza ide. Én már nagyon sok képemet láttam viszont újra itt. Elég, ha egy picit módosítod a méretét, már nem ismeri fel a gép ugyanannak.
2008. okt. 7. 08:06
Amikor véletlenül olyan képet akartam feltenni, ami már fenn volt, figyelmeztetett a rendszer, nem engedte újra feltenni. Ez kizárja, hogy "olyan sok példányban" legyen fenn. Jó dolog, szerintem.
3. bnedora (válaszként erre: 2. - Rozália)
2008. jún. 25. 10:55

Szia!

Igen, sajnos sokan csak lementenek egy képet, picit módosítanak rajta, és sokszor élvezhetetlenül (nem lehet elolvasni a szöveget, stb.) teszik vissza. Nagyon sok azonos kép van már fent.

2. Rozália (válaszként erre: 1. - Bnedora)
2008. jún. 25. 05:41

Szia...!

Szerintem nem mindenkinek tetszik mindegyik kép. Rengeteg van belőlük, nem egy több példányban is.

Szerintem.

2008. jún. 15. 21:45
Szeretnék választ kapni arra, hogy szép, ízléses képeslap kerül fel a fórumra, de nagyon sok nem kerül elküldésre. Mi ennek az oka? Várom véleményeteket ezzel kapcsolatban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook