Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Túlzott gyógyszerbevitel és teherbeesésem fórum

Túlzott gyógyszerbevitel és teherbeesésem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Túlzott gyógyszerbevitel és teherbeesésem

2008. jún. 16. 08:40
Szia Bogika,hát nagyon sajnálom hogy ez megtörtént veled,pedig olyan fiatal vagy még ahoz,hogy tönkre tedd magadat a sok gyógyszerrel.Remélem kicsi babád aki majd novemberben születik meg teljesen megfog változtatni és sok örömet fog okozni neked és párodnak,ahoz,hogy valaha az életben még egyszer meg gondolatlanúl gyogyszert vegyélbe
2008. jún. 15. 19:17
Szia.Gratulálok ,hogy sikerült letenned,a gyógyszereket,pedig sokan "függök" lesznekSzerintem anyukám is hasonló cipöbe kezd járni.:(bár annyira nem vészesen még.Én emiatt is "gyógyszerellenes" vagyok, ritka ha valamilyen gyógyszert beveszek.Max algophirint vagy ilyesmit.Van 2 kisfiam, ök hálistennek ritkán betegek, de akkor is inkább megprobálkozok vitaminnal, gyümölcsel, teával, mint antibiotikumokkal.Nekem eddig bejött:).Amugy én is kismama vagyok, én 27hetes,a 2ik és ez a 3ik baba nekem is nehezen jött össze,3szor elvetéltem,:((én 27éves vagyok.ha gondolod szivesen beszélgetek veled akár itt,akár privibe.Addig is minden jót neked és a pocaklakódnak!!:))
2008. jún. 15. 11:22
Gratulálok, hogy sikerül letenned a "gyógyszereket", és a babádhoz is!! Sok boldogságot neked és könnyű szülést! :)
2008. jún. 15. 11:03
Sajnos magamban már letettem arról hogy én is anyuka lehetek. Nagyrészt most belátom, ezért én lettem volna a hibás. Kitartás kell az embernek és egy igazi társ, aki mindig mellette van, akármi is történik. Úgy érzem, az én párom megmutatta, hogy ő tényleg egy igazi társ.

Ugrás a teljes írásra: Túlzott gyógyszerbevitel és teherbeesésem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook